Opinie o Dakri w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dakri. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dakri na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dakri w Łódź

JJ

Czerwone czepki są tylko od zbierania pieniędzy, bo i tak nie ma z nich Żadnego pożytku

ochrona

Odpuśćcie sobie pracę w tym zakładzie... Tak się składa że miałem nie przyjemność ochraniać ten zakład, i w życiu bym się tam nie zatrudnił(usunięte przez administratora)

xxx

Phi.. Odeszli bo nie mieli wyjścia,w zakładzie pracowały całe rodziny, bo jak tu wyżyć jak cweluch prezio nie wypłacał 2-3 miesiące pensji ,i widać że jesteś pracownikiem co ma bardzo krótki staż pracy, a z nazwisk kto się zwolnił nie będę wymieniał, bo taki głąb jak ty na to nie zasłuży.

@xxx

Rozmowa jest o zakładzie pod wodzą nowego prezesa pod nową nazwą, historii Damazego i bisa nie ma co wspominać bo firma zarządzana jest przez inne osoby, jeżeli ktoś nie dostrzega tej subtelnej różnicy w dziejach istnienia firmy to współczuję inteligencji i wiedzy na temat funkcjonowania zakładu :) nie będę tutaj obrzucał nikogo epitetami podobnymi do tych, które lecą w moją stronę, na szczęście wyniosłem odpowiednią kulturę z domu ;)

xxx

Obiektywny to ty(usunięte przez administratora)! operatorów przez półtora roku zwolniło się co najmniej 7 z wydziału A z czego ze 3 ciastowych,i jeden jeden z BVt jesteś pewnie jakimś (usunięte przez administratora) z jakości co ma czerwony czep na łbie który przepracował w tym zakładzie może z rok i się mądrzy,

@xxx

Poziom Twoich komentarzy nie jest zbyt wysoki, w sumie wręcz zabawny bo taki pospolity :) Jacy operatorzy z wydziału A się zwolnili? Chyba wózka widłowego :) Czekam jeszcze na wyliczenie tych kilku brygadzistów :) Skoro się zwolnili to widać są zaradni i znaleźli lepiej płatną, lżejszą pracę, więc w czym problem, droga wolna. Dlaczego jeszcze nie odszedłeś? Strach przed inną firmą czy też marne kwalifikacje?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dakri spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Strategy Planner
Plej Sp. z o.o.
j j

DO ANONIM to jak tak lubisz tych studencików, to weź ich sobie na zmianę,i ich ucz

zzz

warunki: 10cha brutto + 100 premi system 4 brygady zmiany od 5:30 szału nima

j...ć jako.ć

Panie Obiektywny, bo jak by ludzie poszli do prezia,ZWYKLI PRACOWNICY i powiedzieli mu na prawdę co o tym wszystkim myślą, jaki syf jest w zakładzie,jak się ludzi traktuje z urlopami, płacami,że niby płacone jak za 4 brygady,a wszystko pic na wode, jak ludzie muszą się nawkur... na kadry to by wypiepszono połowę ludzi,a tekst typu "dlaczego dalej tam pracujecie" jest już dawno przedawniony i nieaktualny wielu świetnych operatorów,pracowników ,nawet kilku brygadzistów już dawno się zwolniło,Pracowników fizycznych,funkcyjnych którzy pracują dłużej niż powiedzmy 5-7 lat jest jedna dziesiąta, obecnie ludzi którzy pracuję w firmie to studenciki bez żadnego doświadczenia w pracy, ludzie przez agencje pracy tymczasowej,którzy przychodzą do pracy jak im się podoba i zazwyczaj nie wytrzymują tygodnia bo za tak żenujące pieniądze mają to zwyczajnie w (usunięte przez administratora)

@j...ć jako.ć

Biedny zrozpaczony człowieczku, masz na myśli tych doświadczonych w piciu, którzy przez "niewyjaśnione" obecności w pracy odeszli? Świetnych operatorów? Mówisz o dwóch z rondo doge jednego starego pracownika, który taki świetny nie był i jednego nowego po studiach, który się przyuczał? Kilku brygadzistów? Masz na myśli jednego brygadzistę z wydziału C, który odszedł? No rzeczywiście tłum. To idź do prezesa i powiedz. W czym problem? Jakieś opory? Co do nowych pracowników bez doświadczenia to rzeczywiście powinni dostawać 3 tys na rękę na zachętę, może wtedy by zostali... Bzdury wypisujesz kto się nadaje zostaje, kto sie nie nadaje to się mu dziękuje i przyjmuje nowych na tym to polega.

nowy w temacie
@Obiektywny

widzę że i czerwone czepki się rozpisują. :) Pozdrawiam....pozdrawiam :)

Obiektywny

Dziwię się ludziom, którzy pretendują na jakieś stanowisko i wchodzą tutaj, żeby znaleźć rzetelne źródło wiedzy na temat tego zakładu.Żeby czegoś się dowiedzieć trzeba przyjść na rozmowę i podjąć pracę na okres próbny - wtedy można uzyskać właściwą opinię o zakładzie. Wpisy dodawane tutaj są złośliwe i wstawiane przez ludzi zawistnych w myśl internetowej mody "haters gonna hate".W oczy nikt nikomu nie powie tego co myśli, lepiej napisać anonimowo w internecie. Jeżeli w innych zakładach produkcyjnych jest tak super to dlaczego tam nie pracujecie? Pozdrawiam

FanBogdana

Bogdan na kierownika! On by wam dał popalić!

ciekawy

No raczej mieliście racje....Byłem na rozmowie. Na początek 4900 brutto i nie sprecyzowane obowiązki. Raczej.............odpust.Sami nie wiedzą czego chcą.

@ciekawy

Ciekawy a skąd miałeś informację że szukają kierownika produkcji? Na necie nie widziałem takiego ogłoszenia? Do działu jakości natomiast widziałem ogłoszenie. Z kim miałeś tą rozmowę rekrutacyjną?

ciekawa

Witam, mam jutro rozmowę w tej firmie do działu jakości, ale czytając te komentarze to chyba sobie daruję? Czy w jakości też jest tak ciężko jak na produkcji?

Znajomy

Najgorsza firma w jakiej miałem okazje pracować. Nie życzę nawet najgorszemu wrogowi tam pracować.(usunięte przez administratora).Obaj nie nadają się do tych stanowisk jakie zajmuja

lol

dostaniesz 5 koła i będziesz z(usunięte przez administratora)

ciekawy

Witam. A jak wygląda praca kierownika na produkcji? Z tego co widzę szukają na to stanowisko.

Arterius

Zapraszamy chętnych do Dakri na 4 brygady, 1200pln wypłaty + 70 złotych premii Ps(usunięte przez administratora) czynny całą dobę

trolololo

A i o rzeczach typu bony ,czy paczki na święta zapomnijcie, nie dostaniecie nawet [usunięte przez administratora] czekolady dla dziecka hahahahaha:D

Dakri Prostytucja

Do cierpliwy Bzdury pan wypisujesz, nie ma możliwości fizycznej aby zwykły pracownik, ba nawet operator jakiegokolwiek działu mógł zarobić 3 tysiące,bez premii na miesiąc, pracując cały miesiąc po 8 godzin (nawet po 12 było by ciężko) tak jak wspomniał mój poprzednik max 2300-2400, za 30 dni pracy,tylko kto wytrzyma pracować 30 dni na okrągło bez przerwy, na jednym dziale jest lekko, a na innym zap,,,,ol!! [usunięte przez moderatora]

anonim :)

z tymi trzema kołami to przesadziłeś,czasy gdzie się zarabiało po 3 tys się już dawno skończyły za cały miesiąc pracy+soboty i niedziele, mała premia np 100pln oraz w święta, max 2000-2300pln w zależności kto ma jaką stawkę

kodeks pracy

w całej polsce płacą taki sam dodatek za godziny nocne więc skąd ty się zerwałeś?

XYZZ

Proszę o opinię. W dakri poszukiwana jest główna księgowa. Jak wygląda praca na tym stanowisku?

Zostaw merytoryczną opinię o Dakri - Łódź

• Jak się pracuje w Dakri?

Zobacz opinie na temat firmy Dakri tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dakri?

Dakri
2.1/5 Na podstawie 299 ocen.
  • Tymienieckiego 22/24
    90-349 Łódź