Opinie o Dakri w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dakri. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dakri na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dakri w Łódź

ar

nie zapomnijcie na zebraniu wspomnieć ze znowu powstał nielegalny grafik na styczeń.3zmiana rozpoczyna od nowego roku a poza tym ma zaplanowane 24dni pracy a norma na styczeń to 20dni

A.Joe

Informujemy że dnia 29.12.14 o godzinie 18:00 odbędzie się zebranie w kiblu, kipy,trawa i bro mile widziane PS Oprócz jakości

zw

Zdrowych radosnych Świąt Bożego Narodzenia życzą związki zawodowe.

ntv

Zamiast narzekać zacznijmy działać. Trzeba jak najszybciej założyć zwiazki zawodowe.i wtedy zrobi sie porządek z nielegalnymi grafikami w których planują nam z góry nadgodziny i każą przychodzic do pracy po 8 godznach przerwy z brakiem szkolen stanowiskowych przy obsludze maszyn

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dakri spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Strategy Planner
Plej Sp. z o.o.
DAkri Prostytucja

Panie Bu.del? w nie jednym burdelu dziwka ma lepiej, a już na pewno ma więcej wolnego, i pieniędzy, dla mnie ten zakład umarł już parę lat temu, a że lepiej będzie,to nawet o tym nie śnijcie, zbyt dużo czerwonego chamstwa się pęta po zakładzie, aby pracownik mógł zarabiać godne pieniądze, a prezio nie ma kompletnie bladego pojęcia co się dzieje w tym zakładzie, bo wszystko co jest przekazywane preziowi, przekazują czerwone łby. Ja temu zakładowi już więcej szans nie dam OPTIMA WITA!!

@DAkri Prostytucja

dokładnie Optima wita :D moja opcja jest taka sama. Widzę że przemarsz z tego burdelu do Optimy trwa nadal. Pozdrawiam

bea
@dakri bu.del

Jutro jest spotkanie w/w firmie warto tam pracowac jak sie wynajmie mieszkanie czekam na info moj meil beatastepien-1975@wp.pl

benny

Nic sie nie zmienilo a z pielęgniarkamii w jakosci to prawda toten bryga potwierdzi heh heh

benny

no bear

zapłakał ale raczej ze szczęścia :)

bear

I przyszedł wczoraj prezes i spojrzał na naszą pracę i był zadowolony,a gdy usłyszał jaka mamy zapłatę to usiadł i zapłakał

Nara

OPTIMA :)

orient

Ale nas robią na kasie. Dzisaj od jednego mechanika się dowiedziałem że maja 400zl dodatku za 4zmiany nam 100zl tym na umowę zlecenie nic nie dodają

@orient

to prawda, wymaganie aby pracownik przyszedł po nocy schodząc o 5.30 na godzine 13.30 to też norma. firma jeden wielki syf i praca za groszę. Często praca bez dnia wolnego no bo kto Cię zmieni ? zero szacunku dla pracownika, wręcz płaca z wielką łaską.Wymagania od pracownika aby poświęcał cały swój prywatny czas na prace w tym syfie to też norma, po co komu urlop czy dzień wolny z rodziną ? lepiej patrzeć na czerwonych głupków i słuchać i bzdur. nie polecam pracy w dakri wręcz doradzam omijanie z daleka.

bear

Często gęsto też nam każą przychodzić do pracy po 8godzinach pracy np wychodzę 21,30 a każą mi przyjść na 5,30 a norma to minimum 12godzin odpoczynku.

orient

kolejne bzdurne grafiki na grudzień zapomnieli ze 26,12 to święto chyba myślą ze za 1850zl brutto(operator)ktoś przyjdzie do pracy zapomnieli o urlopach na żądanie

sony

Za każdy normalny dzień dodatkowo płacone jest tak samo, raz na x czasu jak każą przyjść w jakieś święto to płacą setki bądź + 50 pln

suis

Kolejna niezgodnosc-jeżeli pracodawca zatrudnia ponad 20 osob ma obowiazek stworzenia funduszu pracowiczego a tu oczywiscie nie ma no i ciagle planowanie nadgodzin w listopadzie +3dni

suis

do figo coś tam czasami zapłacą ale często gęsto (jak to mówi jeden z kierowników)ktoś przychodzi na nadgodziny w święto a za parę dni przychodzi do pracy i się okazuje że ma iść do domu (zostaje odwołany) i wtedy traci kasę zarobioną w święto.ale to nie ważne chodzi o to ze pracodawca nie może planować z góry nadgodzin

mondo

Ciagle planują nadgodziny w grafikach co jest niezgodne z prawem zbierzmy pare osob i podajmy to wszystko do inspkcj pracy jutro zebranie w kiblu o 13:00

for

Nie masz racji ooo Pracowałem w kilku Zakładach spożywczych ale jakość nigdy tam nie zajmowala Się stanem kibli od tej Roboty Były firmy typu impel a Jakość zajmowala Się jakością produktu

Vrichedd

Dział jakości zamiast zająć się poważnymi problemami pęta się tylko po zakładzie i zajmuję się pierdołami typu popraw czepek,buta (usunięte przez administratora) fiu.a, oraz co ma pan w kieszeniach, koszluka taka bądź sraka, a nie długo będą w majtki zaglądać,zwłaszcza panie,Jakość w tym zakładzie jest swego rodzaju straszakiem,gdzie w ostateczności służy to do wydymania pracownika z pieniędzy, a produkcje mają wszyscy kompletnie w (usunięte przez administratora) ,a to w jaki sposób się produkuję, to ci co pracują w tym zakładzie już trochę wiedzą o czym mówię,choć pracuję w tym zakładzie już trochę, to żadnemu młodemu człowiekowi go nie polecam,zakład bez żadnych perspektyw, pieniądze śmieszne, o dodatkach możecie sobie tylko pomarzyć

bylyp

to w jakosci same Panie? a co z wysokim Panem?

sevil
@bylyp

wysoki pan i ten drugi oraz ella spoko.najbardziej chore głowy maja żyrafa i jej szefowa nie rozumie ich przy tak malej kasie jaką one i my zarabiamy zamiast się razem wspierać to tylko coś ciągle wynajduja

AnkaJanka

Witajcie....w najbliższych dniach jestem umowiona na rozmowe w sprawie pracy w tej wlasnie w/w firmie. Przez tel nic sie nie dowiedzialam jedynie to ze oferta dotyczy pakowania pieczywa....jesli cos wiecie i chcecie sie podzielic to zapraszam na priv migo.migotka@wp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Dakri - Łódź

• Jak się pracuje w Dakri?

Zobacz opinie na temat firmy Dakri tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dakri?

Dakri
2.1/5 Na podstawie 299 ocen.
  • Tymienieckiego 22/24
    90-349 Łódź