Opinie o Meble Polskie w Zawada

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Meble Polskie. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Meble Polskie o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meble Polskie w Zawada

Jak wygląda ścieżka kariery w Meble Polskie? Czy trudno jest zdobyć awans?

Jowisz

A ty z jakiej planety? To pytanie na serio? Jak zostaniesz np. montażystą czy tapicerem to możesz po paru latach zostać super montażystą i tapicerem. A jak popracujesz lat 20 to będziesz starszym tapicerem. Kierowników tu jest aż nadto. Możesz przyjść tu tylko zarobić jak masz chęci do pracy, ale o rozwoju, czy awansie zapomnij. Brygadziści to tutaj fizycznie tyrają tak samo. A jak chcesz robić karierę, to spójrz w lustro i wierz mi na słowo, że na karierę większe szanse masz w modelingu niż tutaj. Powodzenia kosmito.

Sliziutka
@Jowisz

Dzien dobry? Czy sa przyjecia do pracy i jaki dzial polecacie dla kobiet. Jakie zarobki sa i czy soboty sa wolne.

Sylwia
@Jowisz

Piszesz że można tu z biegiem czasu zarobić jedynie, czyli firma podnosi stawki wraz ze stażem pracy rozumiem?

@Sylwia

To na akord. Nie ważne ile pracujesz. Ile zarobisz tyle masz. Stawki czasem za elementy podnoszą. Nie ma tragedii. Jak chcesz zarobisz.

Też coś
@Sylwia

Źle rozumiesz. Każdy dostaje taką samą stawkę akordową bez względu na staż pracy. Podwyżek brak. Wymyślono system pseudopodwyżek czyli premie. Dostajesz ją za 100.% frekwencję w pracy. Czyli jak zachorujesz to nie dostaniesz tej kasy. To powoduje, że ludzie chodzą chorzy do pracy i zarażają innych. Więc to nie podwyżka tylko szantaż. Chory system zarządzania wyniszcza zdrowie ludzi, którzy na czterech idą co oracy, bo pieniądze potrzebne. Ceny rosną, pensje stoją w miejscu.

Alberto
@Też coś

Napisane i trafione w punkt. O podwyżkach nawet nie ma z kim i po co zaczynać tematu bo zaraz jest krótka odpowiedź. Nie podniesie szef stawek.

Izabela
@Alberto

Do teraz tak jest jeśli chodzi o te podwyżki czy do dziś się coś pozmieniało w tej kwestii?

Prac prac

Nie polecam firmy brak szacunku do ludzi

Czy w Meble Polskie wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Tako

Bywają premie i tzw. nagroda szefa. Trzynastkę wypłacili raz z wielkimi bólami. To by było na tyle. Problem w tym, że wypłatę zjada inflacja, a nic nie podnoszą. Wynagrodzenie minimalne rośnie a tu wszystko stoi. Lepiej by podnieśli stawki niż mydlili oczy premiami. Byłoby uczciwiej i bez łaski.

pio
@Tako

Tako jeszcze zeby wszystko stalo to byloby dobrze, teraz wszystko w dol leci

Kuba
@Tako

A ja dzisiaj dostałem nagrodę za poprzedni rok

Ok

Brawo ty

@Kuba

Fajnie, że dostałeś. Mimo to chwalenie się tym, w sytuacjii, gdy gro ludzi zostało pominiętych tylko dlatego, że sanepid nałożył na nich kwarantannę jest słabe. Selekcja, którą szef dokonał jest niezwykle krzywdząca i niesprawiedliwa. Okazało się bowiem, iż osoby siedzące miesiąc i więcej na postojowym dostały nagrodę, a osoby pracujące przez cały ten najbardziej trudny okres pozostały z niczym. Kwarantannę nałożył Sanepid decyzją administracyjną i nie jest ona tożsama ze zwolnieniem lekarskim. Wychodzi na to, że nie opłaca się być uczciwym. O ironio osoby, które chodziły do pracy z covidem zostały za to nagrodzone. Rozczarowanie, zawód, poczucie krzywdy to nie jedyne słowa, które cisną mi się na usta. To coś na zasadzie strzału z liścia. Warto być przyzwoitym szefie.

Czego tu nie rozumiesz

To nie jest nagroda za dobrą pracę, to jest nagroda dająca możliwość chwalenia się że myśmy dali. A że nielicznym to już drobnym drukiem. Dlatego znaleziono klucz który ograniczył liczbę beneficjentów i dzięki temu tanim kosztem w reklamie mozna chwalić się nagrodami. Można dać uczciwie nawet mniejsza kwotę, ale jak tu wtedy mówić o sobie super firma. A tak na marginesie Władysław Bartoszewski wielkim człowiekiem był.

Obserwer
@pio

Tak masz rację leci a nawet pikuje szacunek ludzi do szefa. Bo to co robi się obecnie z ludźmi do tej pory miejsca nie miało. Robi się (usunięte przez administratora) z ludzi ot co. Wysyła się ludzi na urlopy kiedy tylko firmie pasuje. A gdzie należne zaplanowane 2 tygodnie ciagłego odpoczynku ja sie pytam? Urlop to rzecz planowa a nie jakieś cykanie w ostatniej chwili. Każdy ma w domu rodzinę i chce zaplanować jakis wypoczynek a tu takie cyrki. Jak mamy gdzieś wyjechać? No wielmożne państwo zapewne znajdzie czas na jakiś wywczas, a plebs niech siedzi w chałupie aby nie robić tłoku na plażach. Pracownik też człowiek panie biznesmenie. Tymczasem my jesteśmy w czarnej d.. dzięki takiemu zarządzaniu. My wolne nasze rodziny do pracy, oni urlop my do roboty to nienormalne. Czy Pan szef jeździ na urlop bez rodziny? Czy nasze dzieci to drugi sort? Takie rzeczy muszą być planowane. Przecież wcisnęliście nam już tyle urlopów, że można było te 2 tygodnie normalnie na przelomie lipiec- sierpień dać i zachować twarz. Chcieć to móc. I nie możecie zwalać wszystkiego na pandemię bo to już żałosne jest. Ile czasu ta karta będzie w grze? Co ma covid do wywalania ludzi na urlopy kiedy oni ich nie chcą. Przypominam, że urlopu udziela pracodawca w porozumieniu i za zgodą pracownika, a kto nas o zgodę pytał? Zamordyzm i tyle.

Szok

To jest szczyt (usunięte przez administratora) Tyle mam do powiedzenia.

Tryk
@Obserwer

Jestem tego samego zdania. Na urlopy wysyłają z dnia na dzień kiedy tylko im pasuje. Tak nie może być. W MP było zawsze źle, ale teraz to już TRAGEDIA. OMIJAJCIE tego pracodawcę szerokim łukiem. Ciekawe jak się ma ZFŚS do tych "nagród" szefa. Chyba każdy pracownik powinien z tego skorzystać.

Kolega
@Tryk

Z ZFŚS to wezmą sobie na paczki świateczne dla największych bidoków w firmie jak co roku. Z tego funduszu kasa na nagrody nie może być wydawana. Raczej na wsparcie w trudnej sytuacji. Bieda jak widać może mieć różne oblicze.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Meble Polskie?

Nikt ważny

Atmosfera średnia. Brak zaufania do zarządzających. Brak ludzkiego podejścia do problemów pracowników. Kierownicy(niektórzy) nawet nie znają imion pracowników, bo nie uważają ich stosowania za ważne. Szef ich używa, warto brać przyklad, od tego ego nie ucierpi. Nawet jak majestatu odrobinę ubędzie to przy jego ogromie nikt nie zauważy zmiany. Relacje kierownik-pracownik kiepskie międzypracownicze średnie. Powody różne. A najogólniej mówiąc nie każdy nadaje się do pracy ktorą wykonuje. Akordowców rozlicza się z efektów ich pracy, a "łazików" nikt nie rozlicza. Za duzo kolesiostwa, za mało kompetencji.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Meble Polskie?

Ale numer

Styl zarządzania? Nieźle się ubawiłem. Tzw. zarządzanie przez zastraszanie. Postaw się, a zobaczysz jak bardzo ważne są porządki, maseczki, jakość i bhp. Oficjalnie opinie, pomysły mile widziane są, ale tylko te, które się kierownictwu podobają. Otwarcie na krytykę, oczywiście tylko z przedrostkiem "samo". Zarządzanie słusznie kierunkiem srudiów jest, tylko problem w tym, by go ukończyć. Jak to mówią: "kłamać to trza umić".

Pracownik byly

Mialem kwarantanne i w jej trakcie zostalem bezczelnie wyrzucony z pracy zerwali umowe nie informujac mnie bez prawnie to zrobili ale zadzwonilem do sanepidu i do zusu bylo zgloszenie moze ktos wkoncu sie tym zajmie

T
@Pracownik byly

Do inspekcji pracy to zgłosić jeżeli miałeś umowę o pracę

Miki
@Pracownik byly

Zglaszaj wszędzie zgłoś do powiatowej inspekcji pracy tam się tym zajmą i może wtedy MP Zamość zacznie traktować ludzi normalnie a nie jak tanią siłę roboczą

be-dun

jaka jest to karzdy ma swoja opinie ale wiem ze jest najlepszym platnikiem na makro regionie kasa na czas arobic nie stety trzeba i to chyba nie jest dziwne

Miodek
@be-dun

Wszystko się zgadza, ale błędy masakryczne.

@be-dun

Zamość już jedna zmiana. Ciekawe kiedy Zawada. Znając życie w ostatniej chwili. Ponoć urlopy zabierają. W jobonie tydzień jedna zmiana chodzi tydzień druga. Ciekawe czy tu tak będzie czy wybiorą sobie elitę która będzie pracować.....

Pracownik 12

W firmie ogłoszono że pracownicy mają obowiązek zakupienia i noszenia maseczek z atestem. Tym czasem kierownictwo z " WIELKIM Ł .... " na czele nie wie że zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 9 października 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii to pracodawca ma obowiązek zapewnić podwładnym maseczki o odpowiednim standardzie ochrony a nie pracownik ( pomijając fakt że rozporządzenie nie nakłada obowiązku noszenia przez pracowników maseczki w tego typu zakładzie pracy). Dlatego przed wprowadzeniem jakichś zarządzeń warto zapoznać się z obowiązującymi przepisami.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Meble Polskie?

Dwie zmiany. 6-14. 14-22

Olga
@Bbbb

Dzięki za informację na temat systemu zmianowego w firmie Meble Polskie, czyli nie ma tam nocek, tak? A możesz jeszcze powiedzieć, czy zdarza się tam praca w soboty, niedziele i święta?

@Olga

Soboty czasem są. Niedziela i święta nie zdarzyło mi sie pracować. Na nocki też nie zdarzyło sie choć podobno kiedyś jakiś czas były ale to ponoć 8-8 chodzili. Teraz jest ok można sie wyspać ????

XX

zachęcam ludzi do kupowania kanap na lewo

Yy
@XX

Bardzo chętnie skorzystamy z twojej wiedzy. Może więcej szczegółów. Dziękujemy .

Ty i ja
@XX

Witam czy sa przyjecia do pracy. J a ki dzial polecacie i serdeczmie dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

X

Winny się tłumaczy leci wszystko no lewo co się da panie koordynatorze K

Technik

Cześć, zastanawiam sie na dplikacją na stanowisko pracownika utrzymania ruchu. Coś więcej o tym stanowisku?

Borys

Dzień Dobry ludzie . Może ktoś napisać jak to jest teraz z zarobkami na akord można zarobić? Opłaca się zaczynać. Wspomnę ze nie szukam pracy żeby patrzeć w ścianę tylko pracować. Ile wychodzi ok. Na miesiąc? Pozdrawiam

@Borys

Jeśli nie jesteś leń i nie liczysz na łatwą kasę. Musisz się nastawić na ciężką pracę. Wtedy zarobisz.

@Bbbb

Myślę że jak szybko się wprawisz to ok 3000 zarobisz.

Pol

O ile jest co robić.... Bo jak nie to G zarobisz

Jowitka
@Borys

Witam. Czy sa przyjecia do pracy. Jaki dzial polecacie. Pozdrawiam

W ubiegłym tygodniu wypełnialam kwestionariusz podobno są przyjęcia, już jednak tydzień czekam na odpowiedź. Czy ktoś wie ile czasu się to odbywa? Dział tapicerni.

Zakład pracuje, premie obiecuje, a trzynastki zajumał. Cały rok pracy, wszystkie soboty obecne, super mała absencja i wszystko psu na budę. Lepiej olewać i soboty rodzinie poświęcić niż dać się tak oszukiwać. Zero wyjaśnień, nie ma tematu, woda w ustach i kolejne obiecanki i mydlenie oczu. Tylko kto się da nabrać kolejny raz? Kryzys, pandemia, to spadło im z nieba w ostatniej chwili. Teraz wszystko zwalić można na siłę wyższą. Jest w tym wszystkim tylko jedno male ale. W 2019 roku żadnego kryzysu nie było, zatem to zwyczajne (usunięte przez administratora) jest. Kasę z tarczy przytulić, ludziom zabrać należne pieniądze i udawać greka.

Kuba

Przeczytaj sobie dokładnie ogłoszenie w sprawie nagrody. Nagroda to nie trzynastka i szef ją na pewno da jak się sytuacja wyjaśni z wirusem. Bo przpadkiem może być tak że jak epidemia wróci to nie tylko twoja nagroda , ale i twój zakład może przestać istnieć. Co do pracy w soboty to wszystko było prawnie i wziąłeś za to kasę. Nie siej zamętu bo 8% brałeś wg obietnicý(jak byłeś taki super). Jeśli uważasz że epidemia jest dobremm dla kogoś to sam idź do zakaźnego , albo lepiej od razu do Radecznicy. Będziesz, miał lepiej.

Diablo
@Kuba

(usunięte przez administratora) Na nagrodę nie ma? Przecież miał aż tu nagle wirus i pieniądze poszły, no właśnie, gdzie poszły? Przecież były i miało być w marcu płacone. Zakład cały czas coś tam produkował, dostali kasę z rządu i dalej bieda. Teraz jskies śmieszne warunki tych 8 %. Wcześniej było, jesteś w soboty i nie na l4 dostajesz. Teraz dodali nowy puntk, nie można nawet dnia urlopu mieć, śmiechu warte kto to wymyśla.Zamiast być lepiej jest coraz gorzej!

Wujek dobra rada

Eh,a że zdrowiem wszystko ok, zajmij się rodzinką, bo w soboty nie masz czasu, a tak poza tym to co Ci Grek nie odpowiada, oj brzydko!!!.

Co ma piernik do 13
@Kuba

Po ludzku najpierw należy regulować zaległe zobowiązania, tj trzynastki, a dopierlo obiecywać kolejne profity. A co do zdarzeń losowych to i owszem warto mieć na tę okoliczność jakąś kasę, ale najlepiej swoją, a nie cudzą. Bo trzynastki są pracowników , a to one stały się rezerwą na czarna godzinę dla pracodawcy.

Szok
@Wujek dobra rada

Odpowiedź od czapy jak zwykle. Obrażanie ludzi za pisanie prawdy. Fatalne podejście do tematu. Fakt faktem, że to co się dzieje z zatrzymaniem 13 jest nie do obrony. Ale jak sie nie ma argumentów to już lepiej milczeć, bo to nieudolne fikanie nie pomaga w zachowaniu twarzy.

Ano
@Co ma piernik do 13

Wiadomo, że ze swoich nie weźmie. Przedsiębiorca roku. Śmiechu warte.

Ciacho
@Co ma piernik do 13

W samo sedno. Mydlenie teraz oczu premiami to nieporozumienie. (usunięte przez administratora) Niesmak to najłagodniejsze co mogę napisać. Zmiana pokoleniowa w zarządzaniu nic nie wniosła, chociaż nadzieje budziła. A wystarczyło zrozumieć, że zarządzanie to nie rządzenie.

Alfa i Omega
@Ciacho

Ja proponuję może też poruszyć temat stawek. Wszystko idzie z każdym rokiem w górę, płaca minimalna też ale stawki na jakim poziomie były to są od iluś lat. No tak , akord, fakt! Ale stawki powinny być podnoszone na początku roku. Ale teraz to się człowiek nic nie dowie, bo porobili specjalnie w kompie stawki brutto żeby namieszać. Gdzie ten nowy system co miał być??? Aaaa, przecież, kryzys, no fakt. O czym tu mowa.... ŚMIECHU WARTE TO WSZYTKO!!!

Felczer
@Wujek dobra rada

Nikt kto tu pracuje nie jest do końca zdrowy. Nikt normalny nie funduje sobie urazów kręgosłupa i innych części narządu ruchu na własne życzenie Facet na takiej klejarni czy tapicerni nadźwiga się jak dziki wół, a hasło "brak noszenia ciężkich elementów"to czysta fikcja. Nie tylko zręsztą facet, kobiety tyrają tam równie ciężko. Łóżka, które nie mieszczą się na linii dźwigają tak samo i nikt bhp się nie przejmuje. Fatalna organizacja pracy. W XXI wieku takie warunki to wstyd. Mało miejsca powoduje, że ludzie ulegają kontuzjom i doznają różnego rodzaju urazów. Takie gabaryty nie powinny się tu znaleźć. Zwłaszcza kobiety nie powinny wykonywać takiej ciężkiej pracy. Wiadomo, że nikt ich do tego nie zmusza, ale jeżeli już dopuszczamy je do takiej pracy, to powinniśmy zrobić wszystko, aby warunki były ludzkie. Rozsądek, dobre i mądre zarządzanie,to wszystko ma ogromny wpływ na wydajność pracowników. Ale tam każdy kierownik zarządza tak jak chce. Nikt nie panuje nad niczym. Przecież można produkcję większych gabarytów przerzucić do Zamościa, gdzie warunki o niebo lepsze. Wszystko można zrobić jak się chce. Dobry kierownik powinien wiedzieć, że dobrą ekipę należy szanować, bo to się opłaca. Szkolenie ciągłe nowych ludzi jest kosztowne i czasochłonne.

Optymista
@Felczer

Klimatyzację zrobiono to trzeba przyznać, że szef dotrzymał słowa. Może po obniżenih temperatury na halach przyjdzie czas na obniżenie ciśnienia. Bądź pozytywny.

XD

JOBON niby ruszyl a MEBLE POLSKIE ???????

Hmmm
@XD

Cały czas działają ????

Xd
@Hmmm

Meble Polskie działają lecz na jednej zmianie a Jobon pełna parą

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Meble Polskie?

Serio

Ty teraz o premiach? Ludzie na postojowym, część zwolniona, jedna zmiana pracuje a Ty oderwany od rzeczywistości jakiś czy co?

Nieznajoma

Dobre. Jeszcze możesz zapytać o pracownika miesiąca ????

XD

Witam wie ktoś coś na temat czy będą powroty pracowników do firmy czy obecne rozwiązanie firmy pozostanie na dłużej

Gracja

Witam. Czy ktoś wie, kiedy całą firma wraca? Jobon ponoć od 10 maja rusza pełną parą . A my?

Królewna Śnieżka
@Gracja

Bardzo chętnie też się dowiem. Myślę że więcej jest takich osób, które nie mają żadnych wiadomości na ten temat a szefostwo nie chce się wypowiedzieć na ten temat. Pozdrawiam wszystkich w domu.

Wypasiona
@Królewna Śnieżka

Witam. Moim zdaniem firma powinna już się określić czy chcą żeby pracownicy wrócili do nich.Jesli nie zrobią tego jak najszybciej to ludzie będą szukać pracy w innych firmach bo ile można czekać.

Leżąca
@Wypasiona

Ja tez chce wiedziec????

@Gracja

Z tego co słyszymy to w maju jeszcze bez zmian. Podkreślam, że to zasłyszane info a nie oficjalne.

Bond

Wreszcie konkretne informacje dotyczące warunków pracy i wynagrodzenia w tych trudnych czasach. Cięcia pensji, ale i mniej godzin pracy, zatem w miarę uczciwie jak na obecne warunki. Wszystkim nam życzę powrotu do normalności.

@Bond

Dokładnie. W końcu wiemy na czym stoimy a nie człowiek się zastanawiał co będzie i za ile pracuje. W końcu uczciwie.

Zamość
@Bond

O jakie dokładnie warunki chodzi? Ja nic nie wiem

Lol
@Zamość

Jak nie wiesz znaczy, że Cię nie dotyczy, a chcesz tylko ciekawość zaspokoić.

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Polskie - Zawada

• Jak się pracuje w Meble Polskie?

Zobacz opinie na temat firmy Meble Polskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meble Polskie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meble Polskie?

Kandydaci do pracy w Meble Polskie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meble Polskie