Opinie o Meble Polskie w Zawada

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Meble Polskie. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Meble Polskie o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meble Polskie w Zawada

Elza z krainy lodu

Wiosna, wiosna cieplejszy wieje wiatr, uśmieszki dla wszystkich;

Sareik
@Elza z krainy lodu

Masz tę moc

Elza z krainy lodu
@Sareik

Mam te moc,mam te moc.Chyba znamy tę samą bajkę. Pozdrawiam

luk

A kobiety to nie ludzie?

kasia

A może coś w szczegółach powiesz , bo to te same slogany się cały czas przewijają a nic konkretów.

...
@kasia

Jeżeli pracujesz w tej firmie to napewno wiesz o co chodzi . Nikt tego nie musi tłumaczyć, każdy pracownik widzi co się dzieje wokół.

Chyba przyjmują na różne stanowiska, może trzeba pomóc A nie pisać byle pisać bo papier wszystko przyjmie

Polak potrafi

Właśnie leci kabarecie,i tylko Bla,Bla,Bla

Żabka

To prawda wynagrodzenie w tej firmie jest w porządku ale nie jest warte zdrowia - jeśli pracownik coś potrafi to jest dreczony przez kierownictwo. Pracując nie tylko na szwalni tak jest ale również w innych działach. Uważam, że główne kierownictwo powinno zainterweniowac ponieważ niedługo nie tylko będzie chodziło o brak pracowników. Pozdrawiam już spokojna była pracownica

G
@Żabka

Żabka, jak nie dałaś rady to teraz nie obmawiaj. Co do chetnych to się nie martw codziennie selekcjonowani są nowi chętni. Jeśli uważasz że ktoś tu dreczy kogos to znasz procedury.

Tatarata
@G

Selekcjonowani. Bierzecie wszystko co sie rusza i na drzewo nie ucieka.

Zosia
@Żabka

U konkurencji to ani zdrowia, ani pieniędzy. A zdrowie dzisiaj duuuużooo kosztuje. Może tam rozwiniesz skrzydła,jak jesteś byłą, to co Cię to wszystko obchodzi .takie ploty byłych

...
@Tatarata

A Ciebie jak złapali? Na drzewie...

Ala

No tak. Nie dało sìę porzadzić kadrą? No to pokaż w konkurencji co potrafisz. Może tam od razu na prezesa proponujemy.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Montaż hoteli dla owadów/ Proste prace manualne
Łubianka
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Czytam te posty i widzę te same wpisy jakby komuś zależało na tym aby tylko dokopać. Mogę tylko powiedzieć że rzeczywiście ludzie pracują ciężko ale i kasę mają dobrą. Odchodzą słabsi którzy potem piszą te bzdury . Zarobkami nikt się nie chwali bo po co macie przyjść i nam zabrać.

Anka

A ja nie narzekam.

Obserwator

To źle jest w Zamościu

Bbbb

Linie są puste nie zawsze ale są nie ma co ukrywać. Woda jest zawsze nie ma co kłamać że nie. Klima obiecana więc czekamy. Jest różnie. Raz źle raz dobrze jak wszędzie. Aplikując na tapicera licz się że na akordzie już za każdy błąd masz potrącane pieniądze (niewielkie ale jednak) szwaczki też tak mają. Stolarze musza biegać po materiał bo logistyki brak. Kolejarze muszą dźwigać to co stolarz zbije bo nikt im nie przyniesie. Czy warto tu przyjść? Warto spróbować i nie słuchać innych. Dla jednego zwrócenie uwagi to mobbing inny się zmobilizuje i będzie pracować sumienniej.Jak ktoś chce naprawdę pracować to tu zostanie bo można zarobić.

Plusy
@Bbbb

Wypisz plusy bo minusy zawsze można znaleźć. Ubrania firmowe, dopłata za pranie, bus przyjeżdża rano pod firmę można zrobić zakupy, można zrobić sobie kawę herbatę, są bilety na mecze Padwy, bilety do kina, można zostać pracownikiem miesiąca, 13sta pensja, zniżka na meble w firmowym sklepie.. Nie wiem czy wszystko ale tyle przyszło mi do głowy.

Ojoj
@Plusy

Pracuję w Meblach Polskich 4 lata w kinie nie byłem, dodatku za pranie nie dostałem , biletów nie widziałem ( może dla wybranych) 13 pensji przez 4 lat nie dostałem ( żadnych nagan, absencja ok) Jak to wytłumaczyć? Gdzie się zgłosić po te wszystkie frykasy?

Bernard
@Ojoj

I co najlepsze teraz będzie 10%premii!! Tylko trzeba mieć 100%frekwencji włącznie z sobotami. Raz ci coś wypadnie i po premi ???? kasa za pranie HEH. Najlepiej to wychodzi im straszenie...

@Plusy

Ubrania firmowe tak ale marnej jakości. W podkoszulkach w których można się ugotować a spodnie dra się przy byle okazji. Bilety były raz na dzień kobiet z tego co pamiętam. A 13 to dopiero ma być bo nigdy jej tu jeszcze nie było. Plusem jest to że jak chcesz to zarobisz całkiem nieźle po jakimś czasie.

kkk
@Ojoj

Co do biletów : widocznie jesteś za słaby, ubrania we wszystkich okolicznych firmach są takie same . Co do nagród , w tym 13 stki - chyba nie czytałeś tablicy ogłoszeń przy jadalni. Kiedy i komu i za co Podobne warunki wypłat nagród są we wszystkich okolicznych lepszych zakładach.Nie mówię ,że jest idealnie , ale jest podobnie lub lepiej niż w innych firmach. Osoby pracujące w Meblach Polskich doskonale znają procedury kontaktu z zarządem poprzez wewnętrzny system skrzynek : 1 .skargi , 2 wnioski Dlaczego więc mając skrzynkę skarg w firmie nie piszesz tam swoich uwag.Szkoda że nie masz wniosków odnośnie usprawnienia pracy w drugiej skrzynce. Z tego co pracuję tu ładnych kilka lat to wiem ,że to co obiecane to jest. Ty buraku i tchóżu zamiast napisać wnioski w firmie to lepiej ją obsmarować. Po co tu siedzisz .Idź do konkurencji. A MOŻE JESTEŚ Z KONKURENCJI ? POZDRAWIAMY WAS SERDECZNIE

win
@Bernard

Coś za coś.

kora
@Bernard

noo, najlepiej się obijać i nagrody sie domagac , jeszcze lepiej zwolnienie lewe sobie załatwic . Zawsze żle

@kkk

Strasznie agresywna odpowiedź. Czyżbyś był tym "lepszym", co to 13-stke dostaje, do kina lata i w kibica się bawi? Słabe jest to co piszesz. Czy Ci się to podoba czy nie forum jest jakaś formą wymiany informacji. Jeżeli Ojoj napisał nieprawdę to powiedz to wyraźnie, a nie jakieś insynuacje uskuteczniasz i wyzywasz. A co do skrzynek to śmieszne to jest co wypisujesz. Miał wrzucić do skrzynki prośbę o 13 tkę. Był taki jeden co wniosków i skarg miał bez liku, a wylądował na dywaniku.

@Plusy

Ubrania są, kawę i herbatę jak sobie przyniesiesz to wypijesz(jest woda), bilety przemilczę, bo nie ma o czym mówić. Trzynastka - dziś trzynasty i to tyle. Pracownik miesiąca- dodatek do pensji dla wybranych zazwyczaj trafia do "kadry nauczycielskiej". Brak jasnych kryteriów przyznawania pozwala dowolnie nim dysponować.

Ula
@robol

Pracownik miesiąca jest też dla normalnych pracowników nie kłam że tylko kadra nauczycielska wisi lista to sobie zobacz. 13 stka jest w przyszłym roku za ten rok, może narzekasz bo nie dostaniesz...

Basia
@robol

Ha, ale trafił się bajkopisarz i mecenas w jednym w firmie. Tylko pozazdrościć talentów, szkoda go marnować , czas na zmianę!!

Ggg
@Bbbbbb

Zła pamięć. A bilety na Padwę co dwa tygodnie po 10-20 szt.ubrania identyczne jak we wszystkich okolicznych zakładach. Nagród też nikt nie rozdaje za darmo. Przestań pisać głupoty . Załóż sobie firmę. Będziesz super .

Kolega
@robol

Kawę już masz, nawet batoniki . Jakie następne życzenia....

@Ula

Rozumiesz znaczenie słowa zazwyczaj?

ha ha ha
@Plusy

Ile dostałeś za pisanie tych g€pot włazodupie,a najlepsze ztym praniem i pracownikiem miesiąca ha ha ha

ania
@Kolega

Cokolwiek,bo niczego z tego co piszesz tam nie widziałam

Andzrej
@Ggg

A na cholere komu te bilety na Padwe,dajcie jakies bony na zakupy,własnie zakładam firme i nikomu tak idiotycznych nagród nie będę dawał ,a ubrania dam porzadne,a nie jak to piszesz ''we wszystkich okolicznych zakładach'',które po jednym praniu wygladaja jak smieć...

@Ggg

Bilety do kina jeśli konkretnie ci napisać bo inaczej chyba nie potrafisz zrozumieć.

olplo
@Bbbbbb

No ja kolego geniuszu tez nie wiedziałem co to ta ''Padwa'' ,bo dla mnie kino to kino,a Padwa to miasto we Włoszech,wybacz,że tej Waszej zajebistej gwary nie ''kumamy''....

Kuba
@olplo

Skoro tej gwary nie kumasz WSZYSCY ci powiedzą że tu nie pracujesz.A wiem to stąd że na tablicy ogłoszeń przy stołówce zawsze wiszą plakaty PADWY Na ich mecze. Hahaha ale w wpadłeś.

nie
@Bbbb

Potrącanie pieniędzy za błędy to jakiś chory system. Przecież błędy są poprawiane. Nawet jak zawali szwaczka, klejarz, czy stolarz to i tak tapicer to poprawia. Musisz kontrolować pracę szwaczek, klejarzy i montażystów. Powinni płacić za wychwycenie tych błędów skoro za niewychwycenie dostaje się po kieszeni. Kontroler dostaje kasę dodatkową za to, że wyłapie błąd. To przecież patologiczna sytuacja. Korci, aby dorobić do pensji cudzym kosztem. To zwyczajnie nieuczciwe jest. Kontroler jest wynagradzany dwa razy za swoją pracę. To tak jakby policjant dostawał kasę za każdy wystawiony mandat dodatkowo jako dodatek do pensji. Dorzucanie się do pensji kontrolera, który na każde potknięcie zaciera łapki i liczy ile dziś dorobił jest wkurzające. Brakuje oddzielnych kontroli na każdym dziale i dlatego wszystko spada na tapicerów. Najgorsze, że nikt o tym nie mówi przy podpisywaniu umowy. Jak tylko zaczynasz samodzielnie pracować i latasz ciągle poprawiać błędy to albo się z tym pogodzisz, albo odejdziesz, tak jak ja. Powinni uczciwie mówić jak jest, a nie musisz dowiadywać się od ludzi po czasie. Jak byłem na rozmowie to podpisałem wszystko raz dwa i nawet nie przyszło mi do głowy aby pytać o szczegóły. Jak nie wiesz jak wygląda ta robota, to i nie wiesz o co pytać. Jak tam idziecie do roboty to po prostu pytajcie i czytajcie wszystko.

@nie

Nic dodać nic ująć!!!! pozdrawiam

Wójt
@Ojoj

A Krzysiek Kraska tu pracował?

Tom
@nie

Niech Was skubią, jak jesteście takie (usunięte przez administratora)

aaa
@Tom

bo pewnie to Ty skubiesz......

Zuz
@Ojoj

Za soboty też nie płacą i zabierają na poczet dnia wolnego 1 dzień a nie dwa jedno obiecują a drugie robią zero szacunku dla wszystkich pracowników

Stefan

Warto składać cv? Czy firma w ogóle przyjmuje aktualnie nowych?

Tikitaki
@Stefan

Tak

@Stefan

przyjmuje szkoli i jest socjal pracuje w tej firmie od paru lat wiem że jeśli chce ktoś pracować i mu nie idzie na danym stanowisku znajdują mu inną pracę

Zdziwiony
@szwaczka

Co rozumiesz pod pojęciem socjal?

Zuz
@Tikitaki

W poniedziałek ludzie przychodzą a we środę odchodzą

Olek

No Zamość to niebo A ziemia. Chyba najlepsze warunki w regionie .

Tov
@Olek

Haha niebo? Idź spróbuj tego "nieba" :)))

Ciekawe. Na żadnym kierowniczym stanowisku nie pracuje żadna Monika. Pozdrawiamy.

Turututu

Pani Monika kierowniczką nie jest ale za taką się uważa.

nick

Człowieku tu nikt nikogo nie goni do roboty. (usunięte przez administratora)

Kazik

co w reklamie to sie zgadza. ten magazynier jest chyba z innego magazynu.

Maro

Magazynier cz y to prawda.Przecież w reklamach są całkiem inne stawki. Czytałem że na twoim stanowisku jest ponad 3tys na rękę.

Magazynier

Za 2000zl pracownik traktowany jak sprzątaczka, która na pewno zarabia więcej. Warunki jak w (usunięte przez administratora). Pracujcie wszędzie tylko nie w Meblach Polskich. Ogłoszenie na (usunięte przez administratora) co chwilę się pojawia bo nikt tam nie chce pracować i odchodzą, przychodzą nowi, bo kierownicy traktują Cię jak pomiatacza.

kkk
@Magazynier

słuchaj pomiataczu .Wszyscy wiedzą że roboty jest tam w ciul ,a kase też można mieć dobrą

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Ole

Jak będziesz tyrał na najwyższych obrotach to zarobisz między 3-4 tys. Warunki ciężkie. Temperatura odbiega od normy delikatnie mówiąc, ciasnota, dźwiganie, stare narzędzia, paleta kar do wyboru, bałagan w logistyce, pracujące soboty, obciążenie psychiczne duże. W zamian ciesz się, że pracujesz bo na twoje miejsce są chętni. Jak chcesz tu pracować to lepiej wybrać Zamość. Warunki o niebo lepsze, a kasa ta sama. Zawadą nikt się już nie interesuje. Starym pracownikom nie pozostawiono wyboru. To nagroda za lata ciężkiej pracy.

Leon

Wsxystko to co w radiu i gazecie to klamstwo jakie trzynastki jakie premie paczki dla wybranych motto wykorzystać czlowieka na maxa nie poleca tej firmy kto kapuje ma nagrody

Kuba
@Leon

Gdybyś tu pracował to na pewno wiesz że trzynastki będą wypłacane w marcu. Nie ośmiesza się

Zainteresowana

Ile na reke zarabia szwaczka? Da sie wyciagnac najnizsza krajowa?

@Zainteresowana

większość szwaczek pracuje na akord a jeśli pracują na akord a jest zaproponowana stawka godzinowa i nie chcą na nią przejść dopisz sobie sama

Gosia

Wszędzie są reklamy o zatrudnieniu w tej firmie... Rekrutują już do nowego zakładu w Zmc czy jest wymiana zespołu w Zawadzie??

@Gosia

w Zawadzie jest już od dawna stała obsada przyjmują tych co chcą do zawady a tych którzy wolą Zamość do Zamościa

JanFiołek

Szukam ludzi z DUŻYMMM...poczuciem humoru...Do pracy za ŚMIESZE PIENIĄDZE!!!

@JanFiołek

bardzo dowcipne większość osób zatrudnionych jest na akord a nierób zarobi w akordzie śmieszne pieniądze

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Polskie - Zawada

• Jak się pracuje w Meble Polskie?

Zobacz opinie na temat firmy Meble Polskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meble Polskie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meble Polskie?

Kandydaci do pracy w Meble Polskie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meble Polskie