Opinie o Meble Polskie w Zawada

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Meble Polskie. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Meble Polskie o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meble Polskie w Zawada

Pablo

Witam na czym polega praca magazyniera oprócz posiadania uprawnień na wózek widłowy ? Jakie zarobki itd.

gazi
@Pablo

Witaj, wszystko zależy na jakie stanowisko magazynowe zostaniesz przydzielony... jest magazynier tkanin, magazynier drewna i płyty, magazynier rozkroju pianki itd. Zarobki masz w gazecie natomiast po więcej informacji udaj się do zakładu produkcyjnego w Zawada 47 lub Zamość strefowa 10. Panie są bardzo miłe i udzielą Ci wszystko informacji.

Kasiek

Mam pytanie czy osoba bez doświadczenia sobie w tej firmie poradzi?Piszą w ogłoszeniach że przyuczają do zawodu,ale jak wtedy sprawa z zarobkami?Da się wyżyć przez ten okres zanim człowiek się czegoś nauczy?

jaro
@Kasiek

Tym co zaczynają płacą za naukę 13,5 na rękę za godzinę . Potem więcej .A w akordzie spokojnie dużo więcej. wystarczy policzyć. Ci z doświadczeniem od razu mają o wiele wyzsze stawki.

Wacław

Bardzo stabilny pracodawca ,co potwierdza ogromna ilość osób popierających. Warto dostać się tu do pracy.

baba z wozu koniom llżej

Czytam zamieszczone tu wpisy i wkurza mnie nie ich zawartość, a motywacja dla jakiej są umieszczane. Bo jedne zwyczajnie mają komuś dokopać, a riposty zdyskredytować piszących. Nie można merytorycznie? A najlepiej w oczy. Chodzą kierownicy, chodzi szefostwo pytają jak się pracuje, czy jest ok, gdzie wtedy Wasza erudycja, gdzie odwaga cywilna? Nieliczni zabiorą głos, a reszta cicho siedzi. Odwagi nabierają za bramą, lub przed komputerem. Wiadomo, że "pokorne ciele dwie matki ssie", ale jak tak to ssij i nie narzekaj.

tomcio
@baba z wozu koniom llżej

No własnie i zapierdzielaj 48 h za minimalna,bo zawsze głupka na Twoje miejsce znajdziemy....

kon
@baba z wozu koniom llżej

No patrzcie erudyta się znalazł.......

K
@baba z wozu koniom llżej

Byli tacy co się odzywali i nic nie zdziałali.nie wiesz co piszesz.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI SERWISU
Wysokie Mazowieckie
(Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j.

Cześć, czy o pracy na magazynie może ktoś coś napisać? Co jak z czym i za ile? Będę wdzięczny. Pozdrawiam.

open

Zamość ruszył. Selekcja na całego. Dużo chętnych.

Bartosz
@open

Czyli jak selekcja to nie ma co składać papierów na Zamość? zwłaszcza że nie pracowałem jako tapicer : / trochę szkoda ale cóż życie

@Bartosz

Ruszył ruszył, organizacja pracy to dno. Nikt nic nikomu nie wytłumaczy, nikt nic nie wie. Szefostwo i koordynator chodzą i tylko wydają nakazy , zakazy. Człowiek się czuje tam jak intruz. Miejsc do pracy jest mnóstwo, pracuje jedna zmiana bo nie ma ludzi. Porażka totalna. Miało być tak cudownie .... a wyszło jak zawsze. Prawie jak (usunięte przez administratora)

kuba

kłamiesz

Nówka

Co za głupoty piszesz. Później ludzie czytają i myślą że tak jest. Trenerzy są na każdym wydziale, każdy podpowie i pokaże. 1 zmiana bo dopiero początek ale zobacz ile nowych osób przychodzi więc nie pisz głupot. Polecam jak najbardziej, dobre warunki, bezpiecznie, dużo miejsca i super sprzęt do pracy.

@Nówka

Dużo osób przychodzi i odchodzi ????

Kuba
@As

Do tej pory odeszło 2 osoby z kilkudziesięciu. Jedną z nich chyba jesteś Ty. To normalne że nie wszystkim może pasować taką praca.

zosia

Ta,a do klejenia też/

@open

No wiadomo jak mrowia,niestety w tej dziurze zamojskiej pracy brak to ludzie sie pchaja gdziekolwiek nawet do tego szmatławca....

kasia
@kuba

A Ty nie?

Yogi
@open

Selekcja to w obozach pracy jest,a my tu mamy raj po prostu niestety......

karo
@Nowy

Kogo nazywasz szmatławcen

Obecny
@Nowy

Współczuję szczerze....ale co zrobić jak niema roboty

ULIK

Wiecie coś o ewentualnej pracy? Mam zamiar złożyć dokumenty.

Toxt

Dlaczego wszyscy co piszą ta ścienne że jest tak źle nie pójdą do szefa i nie powiedzą co o tym myślą kozak w necie piz da w świecie a może po prostu boicie się że nikt inny was nie zatrudni . Już była taka Pani z jobonu i mówiła że ludzie z mebli nie dają sobie tam rady a sama po 2 tygodniach się zwolniła

Ale
@Toxt

Wróciła do Jobonu bo podnieśli jej stawkę. Znajomy tam pracuje, mówi że jeszcze ktoś od nas do nich idzie, ponoć z tamtym kierownikiem ugadany juz

@Toxt

A co ma Pani z Jobonu wspólnego z pierwszą częścią twojej wypowiedzi?

papicer
@Toxt

Jak jesteś taki kozak ,to wyskakuj coś ty z jeden ,bo Toxt nie wiele nam mówi . Może za twoim przykładem i pracownicy zaczną używać imienia i nazwiska

Txot
@Toxt

Szkoda mistrzu żeś anonim możnaby się spotkać za bramą:) ale jak to mawia nasz kolega ałek kwestia czasu i co ma wisieć nie utonie:)

RaportFirmy

Ad. komentarz RaportFirmy. Udalo sie dogadac z szefostwem by mozna bylo pracowac w spodenkach z atestem. Dziekujemy za zrozumienie . Co do ludzi ktorzy zastanawiaja sie czy warto pracowac dla Mebli Polskich odpowiem tak jezeli chcesz pracowac i jestes nauczony pracy to miejsce wlasnie dla Ciebie co do zarobkow naprawde trzeba byc wybitnym zeby zarobic poniżej 2200 netto na zamojskie realia to naprawde dobrze dodam ze 90% pracownikow zarabia tu okolo 3000zl netto dodatkowo pracuja po 8 godzin dziennie warunki sa okey wiec szczerze polecan Firme jestem pracownikiem Mebli Polskich nie koloryzuje wszystko co mowie jest zgodne z prawda pozdrawiam z powazaniem RaportFirmy.

Hmm...
@RaportFirmy

Hale produkcyjne nie są klimatyzowane??? Ooooo! To ważna informacja...

@Hmm...

Nawet jeśli były by klimatyzowane to by nic nie dało bo to fabryka a nie chłodnia cały czas otwiera się drzwi i takie i nie róbcie jakiegoś show bo to jest najlepsza fabryka jaka jest w powiecie zamojskim tylko trzeba być nauczonym pracy przyjdź spróbuj a dopiero oceniaj a jak nie to zamknij usta i nie pierdziel głupot bo oceniać kogoś jest najłatwiej i czepiać się szczegółów !!!

były

Najlepsza w jakiej kategorii? O czym ty piszesz człowieku. O tym badziewnym ubraniu roboczym, które rozpada się po kilku praniach. Pracujesz na tej hali, że się tak wymądrzasz? Przyjmuje się, że temperatura nie powinna przekraczać 30 st. A ile jest na hali w upalne dni mądralo? Przecież wystarczy zmierzyć rzetelnie, a nie tak jak się mierzy hałas, czyli na czas pomiaru wyłącza hałasujące urządzenia........ Jeśli to jest taka super fabryka to czemu szefostwo ma problemy ze skompletowaniem obsady? Ale jak ludzi traktuje się jak śmieci to tak to się kończy...

nick
@były

przecież dostałeś dwa kpl ubrań .Co do temperatury to chyba mamy lato - prawda? A ludzi nie ubywa , ale szkolą się też następni , również na nowy zakład. A może ich nie widzisz ? Czy na pewno tu pracujesz?

Były
@nick

Czyli jak w "Misiu"- jak jest lato to musi być gorąco. Byłeś dziś na hali? Fajnie było? Na dworze było 34 a ile na hali? Myślisz, że w takich warunkach da się wydajnie pracować? Ale co Ty możesz o tym wiedzieć. U Ciebie klima zapewne działa... Ot taki zamojski sposób na biznes... Ciągłe marudzenie jacy to niewdzięczni ludzi pracują. Uświadomcie sobie wreszcie, że to ci ludzie na was pracują... Nie pozdrawiam

Coś strasznego
@były

Na tapicerniach też nie ma klimatyzacji? Boże...w której epoce właściciel mebli polskich żyje??? Nawet jobon jest klimatyzowany, BRW i Bondyrz też. NO Masakra, toż to nie ma co się zatrudniać w meblach !

@Coś strasznego

Bondyrz i klimatyzacja ???? dobre tylko ciekawe gdzie . w lecie pot płynie po plecach a w zimie rece przymarzają do pistoletu ????

.n.n.
@Tapicer

To tak jak w Meblach Polskich?

@.n.n.

A po co klimatyzacja, mają (usunięte przez administratora) i nie ważne że w upale i duchocie. Robic i sie nie odzywac, cieszyc sie ze praca jest. A oni sie wzbogacają naszym zdrowiem.

szwaczka
@Hmm...

na szwalni jest klimatyzacja zależy od stanowiska pracy na jakie kandydujesz ludzi szkolą pozwalają się przenieść na inne stanowisko jeśli sobie na tym na które cię szkolą nie radzisz pobory w terminie niezłe

@szwaczka

Na Bondyrzu zero klimatyzacji tak jak ogrzewania, jest centralne ale co z tego jak piec do wymiany a rury ledwie ciepłe. W zimie na hali tak jak na dworze tylko wiatru nie ma.

C4e
@nick

1 Spodnie 3 koszulki 1 buty i resztę kupujesz sam

Jaja
@C4e

Faktycznie majtki samemu trzeba kupić..

Ytr

A jak jest w Zamościu?

Toxt

A co najlepsze Pani z jobonu miała niby 5 letnie doświadczenie a nie potrafiła zrobić najprostszego elementu w mp (usunięte przez administratora)

papicer
@Toxt

Bo w jobonie tapicer zakłada pokrowiec na stelaż zamyka oczy i strzela, a w MP często i gęsto trzeb czarować .Pokrowce szerokie, stelaże wylepione artystycznie że nie wiadomo jak się za to zabrać. Więc jak to mówią jakościowcy. jest to co jest a reszta to wasz talent .

;)
@papicer

Włodek powiedz jedno! Często wypijasz się dla inżynierów ?

Kemot
@Toxt

Toxt właśnie przez takich jak ty ludzie tu nie chcą zostać i uciekają do jobonu Zamiast klepać gębą, roznosić i tworzyć plotki zobaczylbys czy u Ciebie na stolarni wszystko gra:D

@Toxt

Po co to piszesz? Ani my lepsi, ani oni gorsi. Musisz być takim dupkiem? Miała prawo przyjść, miała prawo odejść, jej wolna wola. Piszesz tyle szczegółów jakbyś ją dobrze znał równie dobrze mógłbyś rzucić nazwiskiem, ale dla równowagi też swoim. Bo wychodzi na to, że w MP najlepiej wychodzi obrabianie (usunięte przez administratora) A przecież wcale tak nie jest. Nic do niej nie mamy, była w porządku, a że dała się zniszczyć psychicznie to już o nas świadczy nie najlepiej , nie o niej. Pozdrawiam Cię i życzę powodzenia.

@szok

Oczywiście pozdrowienia to nie dla Ciebie plotkaro tylko dla Pani z Jobonu.

Chętny

ktoś może się orientuje, czy jeszcze są miejsca do pracy w administracji w Zamościu?

@open

Przepraszam firmę Meble Polskie ,że w swoim poście nazwałem ją szmatławcem.

Chętny

Czy potrzebują kogoś do działu utrzymania ruchu?

Tak
@Chętny

Z tego co wiem to szukają. Zgłoś się dobrze płacą powyżej 3tys

@Tak

Haha dobrze płacą? Ciekawe gdzie? Okres próbny 13zl/H Później akord- nie ma materiału to i G zarobisz. Nie wiem kto tam ma 3tys.

haha
@As

Odsyłam do podanych informacji w prasie gdzie podano zapewnione minimalne stawki na różnych stanowiskach. Wg tych danych są oferty nawet powyżej 3tys. Sprawdź.

@haha

Niestety ma się to nijak do realiów.

pani kasia
@Tak

No będziesz stał i mówił: Ty na lewo,Ty na prawo,a Ty gdzie chcesz ,a jak sie nie podoba to do widzenia...

Dziennikarka
@haha

No ta w prasie i w mediach to głosicie głupoty i same idealia tylko nijak to sie ma do rzeczywistosci kłamczuchy

kolo
@Dziennikarka

to znaczy że nic nie wiesz , bo jeszcze nawet nie było wypłaty za ten czas pracy w Zamościu. Do wiadomości: w MP wypłata jest 10 następnego m-ca

Artur Shelby

Do tej pory odeszły 2 osoby,no to super firma,ledwo zaczęli w Zamie działać i juz 2 osoby odeszły,ciekawe dlaczego,ha ha ha,brak słów,czyli to samo co w Zawadzie,ale jak ktos ludzi jak smieci traktuje ,a sam Mercem AMG jeździ to nic dziwnego....

Szymon
@Artur Shelby

Posiadasz więcej informacji na temat współpracy z tą firmą? Dlaczego pracownicy rezygnują z pracy? Mogę poprosić Cię o przedstawienie aktualnej sytuacji pracowniczej w Meble Polskie? Będę bardzo wdzięczny za pełną relację.

administrator
@Szymon

Aktualna sytuacja jest taka że biją , plują , zakuwają w łańcuchy , i leją biczami. A na koniec mordują.

jaro
@Artur Shelby

W Polsce jest obecnie 2% bezrobocia czyli tyle co nic. Kto chce znajdzie wszędzie pracę. Po co w takim razie tu siedzisz i obrażasz ludzi . Z tego co wiem to nikt nikogo na siłę tu nie ciągnie. Może pomyliliście adresy.Poszukaj pracy gdzie indziej , albo załóż własny interes. Pochwal się czym ty jeździsz i co w życiu osiągnąłeś. Jak czytam tych niezadowolonych nieudaczników to mi się niedobrze robi . Z jednej strony chodzą i kłaniają się w pas szefostwu , a z drugiej obrabiają tyłek. A to tylko o was świadczy.

kik
@administrator

Pewnie ktoś go nasłał

Szymon
@Szymon

zapytaj się swojego szefa: czy wszystkim pracownikom pasowało w waszej firmie i głupio nie pytaj. Pozdrów Irenę

Andzia
@jaro

No tak najlepiej tak tłumaczyć wyzysk zwykłego pracownika...

tomcio
@jaro

Rekrutacja nie występuje, biorą każdego głupiego kto zgodzi się pracować za te pieniądze.... A to znikąd pewnie się wzięło Panie cwaniaczku

andrzej
@jaro

Niezły z Ciebie kapitalista,pięknie mówisz,nauczono dobrze w szkołach. Z tego co wiem Tommy Shelby niczym nie jeżdził ,tylko go wożono,jakbyś czasem fajny serial obejrzał zamiast ''Klan'' czy ''M jak miłość'' to byś wiedział.

Donald
@kik

PIS zapewne...

polo
@jaro

Tylko ostatnie Twoje zdanie jest zrozumiałe,ale prawdziwe z tym,że pewnie gdzies skadś je skopiowałes geniuszu,a pisze się ''Was'',a nie was jesli sie ma szacunek dla ludzi.....

koza
@jaro

No następny włazodup się znalazł,nie mogę,kierowniczek nowy z Zama zapewne Ile za jedną opinię poz dają?

Rowniez byly

Zgadza sie,nie wiem jak jest w Zamosciu teraz,ale w Zawadzie to była porazka,zwłaszcza na tej starej hali w upały,zero klimy,stroju tez zadnego nie dostałem i prawie 8 h na nogach,a przerwa 15 min.... woda tylko powyzej 28 st,a czasem w ogóle,wyzysk nic wiecej za minimalna....

Były

Zgadza sie,popieram,w Zawazie kiedys pare la temu robiłem i było to samo,pieprzyli,ze przygotuja do zawodu,a tu dzien robisz i na drugie pretensje,ze coś nie wiesz

Okej

A ja nie narzekam . Dostałem powyżej 4 tys za ostatni miesiąc.

@Okej

Na jakim stanowisku?

zosia
@As

Pewnie na klejarza,ha ha ha

tomi shelby
@Okej

Jako (usunięte przez administratora) i kablarz,ha ha

Konio

Ale hale.Można sìę zgubić. Wszędzie klima.

nowy pracownik
@Konio

No dobre,dobre...

Pracowalem kiedys w Zawadzie teraz robie w Zamościu i każdemu kto nie ma pracy polecam ta firmę bo da się zarobić jesli sie Tylko chce nie to co w jobonie tam to dopiero jest wyzysk u szwaba

To ja

Zakład w Zamościu juz otwarty?

Trak
@To ja

Tak, rewelacja.

Adolf
@To ja

Żeby do końca roku otworzyli to będzie dobrze. Reklamy lecą a w zmc całe g zrobione. Ale to taka firma...

Heh
@Trak

Czemu kłamiesz? Zamość jeszcze nie ruszył. Po co ta ściema?

uno
@Adolf

Nie martw się już zaczęli

ola
@Adolf

Zeby kazda była taka jak MP to w naszym regionie byłoby dobrze.Ktoś dołki kopie.

Mam ochotę na meble polskie

Prawda czy fałsz? Ile roboty sobie na łapiesz tyle ci zapłacą? Akord z funkcją bij zabij to moje!!!

Hehe
@Mam ochotę na meble polskie

Bzdury opowiadasz! na jakim ty wydziale robisz że takie banialuki piszesz?

haha
@Mam ochotę na meble polskie

kochany roboty jest tyle że nie trzeba sie bić tylko chcieć.

Ech
@haha

Roboty tyle że taśma pusta :D A jak pusto to się stoi :D A jak stoisz to za przestuj ci nie zapłacą . A to jest akord ile zrobisz tyle do wypłaty! Do tego gorąc pot się leje zewsząd tak tak ładnie to wygląda tylko w reklamach dla nowych

tapicer
@haha

Nie mogę się z tym zgodzić. Dużo zamówień nie oznacza, że nie ma przestojów. Struktura zakładu to naczynia połączone. Kiedy jeden dział niedomaga odbija się to na innych. Skoordynowanie wszystkiego to nie lada wyzwanie, ale do zrobienia. Mogą zdarzyć się sytuacje nieprzewidziane, ale nie powinny się one powtarzać, a to niestety powoli staje się normą. Brak pracy przy akordowym systemie wywołuje złość ludzi. to odbija się na brygadzistach. Ci Bogu ducha winni dostają bo są na pierwszej linii frontu. Dalej frustracja wywołuje nieporozumienia między pracownikami, bo walka o robotę jest pozbawiona sentymentów. Jedyne lekarstwo na tę sytuację to płacenie za przestoje. Zgodnie z prawem niezawiniony przez pracownika przestój powinien być opłacany. i nie ma co tu dywagować. Ten temat musi wcześniej czy później stanąć na agendzie i zostać jakoś przepracowany. Oby wcześniej, będzie zdrowiej.

K
@tapicer

Super napisane. Nic dodać nic ująć.????

Natalia
@K

A jaka jest Twoja opinia na temat pracy w Meble Polskie? Fajnie byłoby, gdybyś chociaż odrobinę rozwinął swój wpis. Napisz proszę, jakie są według Ciebie wady i zalety tej pracy.

kon
@Mam ochotę na meble polskie

To ile zarobiłeś za sierpień

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Polskie - Zawada

• Jak się pracuje w Meble Polskie?

Zobacz opinie na temat firmy Meble Polskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meble Polskie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meble Polskie?

Kandydaci do pracy w Meble Polskie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meble Polskie