brak logo

Das Company Sp. z o.o.

Trzebinia

Opinie o Das Company Sp. z o.o.

Ania 2015-07-21 02:21
Wszystkim polecam :)
2
Arno 2016-05-12 14:49
Jeśli chodzi o krakowskie Das Company Sp. z o.o. to muszę powiedziec, że jest to z pewnością fajna praca, widzę ogłoszenie Specjalista d/s marketingu międzynarodowego z umową o pracę i fajnym pakietem socjalnym dla wszystkich od pierwszego dnia no i w Krakowie
2
Maja 2017-06-01 15:48
Jesteś pracownikiem Das Company? Podziel się swoim doświadczeniem z pracy w firmie. Jak obecnie wygląda praca? Jakim pracodawcą jest Das Company? Dodatkowe informacje będą bardzo cenne dla osób, które szukają informacji na temat firmy jako potencjalnego miejsca pracy.
1
Tomasz Zambrzycki Centrum ogrodnicze "u Tomaka" Łó 2017-06-08 12:44
a ja nie polecam, chyba że chcecie wysłuchiwać mnie wrzeszczącego przez telefon. Co z reklamacjami jakie składałem? Dach, okna, bramy wszystko po niecałym roku nadaje się do wymiany. Jeśli firma tak traktuje klienta , który wydał ponad 8tyś pln i sprzedaje tą tandetę to jak traktuje pracowników? niestety będę wam psuł wasz marketing gdzie się tylko da, klientów z okolic zapraszam do zwiedzania namiotu
1
WylewolwerowanyKaloryfer 2017-07-27 14:54
Ja pracuje w tej firmie ponad 6 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. To co najwyżej oceniam to klimat ludzi i zarząd, ale na wynagrodzeni i warunki też nie narzekam. Ja się ciesze że tu pracuje i oby jak najdłużej.
Maja 2017-08-11 11:53
@wylewolwerowanykaloryfer mógłbyś napisać w takim razie coś więcej na temat tych zadowalających warunków? Osoby, które rozważają tutaj zatrudnienie na pewno chcą wiedzieć co mogą dostać oprócz wynagrodzenia, w zamian za pracę.
Zostaw swoją opinię o Das Company Sp. z o.o. - Trzebinia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Das Company Sp. z o.o.