Das Company Sp. z o.o.

Trzebinia

Opinie o Das Company Sp. z o.o.

Ania 2015-07-21 02:21
Wszystkim polecam :)
Arno 2016-05-12 14:49
Jeśli chodzi o krakowskie Das Company Sp. z o.o. to muszę powiedziec, że jest to z pewnością fajna praca, widzę ogłoszenie Specjalista d/s marketingu międzynarodowego z umową o pracę i fajnym pakietem socjalnym dla wszystkich od pierwszego dnia no i w Krakowie
Maja 2017-06-01 15:48
Jesteś pracownikiem Das Company? Podziel się swoim doświadczeniem z pracy w firmie. Jak obecnie wygląda praca? Jakim pracodawcą jest Das Company? Dodatkowe informacje będą bardzo cenne dla osób, które szukają informacji na temat firmy jako potencjalnego miejsca pracy.
Tomasz Zambrzycki Centrum ogrodnicze "u Tomaka" Łó 2017-06-08 12:44
a ja nie polecam, chyba że chcecie wysłuchiwać mnie wrzeszczącego przez telefon. Co z reklamacjami jakie składałem? Dach, okna, bramy wszystko po niecałym roku nadaje się do wymiany. Jeśli firma tak traktuje klienta , który wydał ponad 8tyś pln i sprzedaje tą tandetę to jak traktuje pracowników? niestety będę wam psuł wasz marketing gdzie się tylko da, klientów z okolic zapraszam do zwiedzania namiotu
WylewolwerowanyKaloryfer 2017-07-27 14:54
Ja pracuje w tej firmie ponad 6 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. To co najwyżej oceniam to klimat ludzi i zarząd, ale na wynagrodzeni i warunki też nie narzekam. Ja się ciesze że tu pracuje i oby jak najdłużej.
Zostaw swoją opinię o Das Company Sp. z o.o. - Trzebinia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Das Company Sp. z o.o.