Opinie o Jarosław Żywczyk Dom Mody F & Ż w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Jarosław Żywczyk Dom Mody F & Ż. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Jarosław Żywczyk Dom Mody F & Ż o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarosław Żywczyk Dom Mody F & Ż w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy w Jarosław Żywczyk Dom Mody F & Ż poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Jaka atmosfera jest między działami w Jarosław Żywczyk Dom Mody F & Ż?

Asia Nowy wpis

Raczej rodzinna miła ..normalna.

Irena

Aktualnie na stronie firmy mają ofertę dla krawcowej, wiecie może na jakie wynagrodzenie można liczyć na początku. Pracuję w małym zakładzie i chciałabym zdobyć większe doświadczenie. Jak tam atmosfera w pracy?

Monika Nowy wpis
@Irena

No zadzwoń zapytaj wprost albo umów się na spotkanie. Generalnie krawcowe przechodzą z innych firm do nich to chyba dobrze. Ja tam pracowałam dwa lata ale musiałam się przeprowadzić do Warszawy przez co ubolewam. Atmosfera w tej firmie super mega polecam

marta

Ale bzdury wypisujecie !!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Jarosław Żywczyk Dom Mody F & Ż spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Monika...

Ale bzdura...Tutaj wszystkie Panie mają pełne zatrudnienie... Chyba sobie pomyliłeś firmę Dawidku, albo znów konkurencja pisze brednie !!!

Mloda

Atmosfera w pracy B kiepska. Zarobki głodowe i duża rotacja. Szukają nim stóp ludzi przychodzą na dzień i uciekaj.

aaa
@Mloda

Od 15 lat pracują cały czas te same osoby... A co roku przyjmują się kolejne. I te co chcą pracować to zostają. Firma się cały czas rozwija...

Wiecie, czy Jarosław Żywczyk Dom Mody F & Ż udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

młody

Widać że piszą tu jakieś podstawione osoby....totalne bzdury wypisujecie.

Może słyszał ktoś czy firma potrzebuje aktualnie kogoś do pracy?

ANG
@Zainteresowany

Tam od 9 lat ciągle potrzebują pracowników.Jest tak dobrze,że pracownice uciekają.

kamila
@ANG

Ale bzdury ktoś tu opowiada...Ludzie pracują od lat i są zadowoleni. Osoba, która to pisze niech się lepiej sama do roboty wezmie. A firma się rozrasta i nowych kolejnych pracowników przyjmuje co zresztą dobrze świadczy.

Roman
@kamila

Rzeczywiście na stronie firmy jest informacja o rekrutacji na stanowisko Krawcowej i Sprzedawcy. Czy wraz z rozwojem firmy wzrastają zarobki?

Czemu nic nie piszecie na wątku Dom Mody Fulara & Żywczyk? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

Basia

A co tu pisać.....No fajna praca w fajnej firmie i tyle.. Oby więcej takich ciekawych miejsc i pozytywnych ludzi. Pracy sporo i obowiązków, ale to jak wszędzie tyle że atmosfera jest zdrowa.

Hatun

Normalni szefowie i praca w której można wiele się nauczyć. Poza tym wciąż dzieje się coś nowego. Każdemu życzę takiej pracy!

Pracownica

Pracuję w tej firmie już klika lat i z ochotą rano wstaję do pracy :) Mam super szefów i współpracowników ...

Zoe

Super, że taki salon się tak rozwija i mimo iż widać ciągle nowe ogłoszenia to tylko dlatego, że tworzą nowe miejsca pracy a nie, że ktoś odchodzi.

iza

Ja widziałąm ich salon i byłam w nim. Suknie ślubne są przepiekne. Ceny może nie są najniższe ale uważam że chyba bardziej przystępne, chyba na kazda kieszen ponieważ wiekszosc po tyle kosztuje. Mozna umowic sie na przymiarki bez problemu.

cc

Od razu można się zorientować kto pisze takie beznadziejne opinie. Widać frustracje osób jak na dłoni. Unikać to raczej takich osób jak wy, a nie ich!!!

GOLCZAN855

Unikac takich pracodawców.Po takich pseudo panach można się wszystkiego spodziewac,uczyli się u najlepszych a dalej są cieniasami.wielcy celebryci!!!!

momo

Skoro tak często zamieszczają ogłoszenia to widać,że szukają najlepszych osób na stanowisko a tych nie ma tak wiele,prawda?

sd4

częstotliwość zamieszczania ogłoszeń, że kogoś szukają do pracy, mówi sama za siebie...jeden wielki żal. unikać jak ognia.

Zostaw merytoryczną opinię o Jarosław Żywczyk Dom Mody F & Ż - Kraków

Jarosław Żywczyk Dom Mody F & Ż