Opinie o PRIMETECH S.A. w Katowice

Grupa Kopex jest producentem maszyn i urządzeń dla górnictwa węgla kamiennego na świecie. Zajmuje się specjalistycznymi usługami dla górnictwa, w tym drążeniem szybów pionowych i chodników poziomych oraz realizacją budowy kopalń pod klucz. W swojej strukturze ma również firmy dostarczające specjalistyczne urządzenia elektryczne oraz systemy przeciwwybuchowe mające zastosowanie w górnictwie. Grupa Kopex obsługuje inwestycje w przemyśle wydobywczym w Polsce i Europie oraz na największych rynkach górniczych świata: Australii, Chinach, RPA.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRIMETECH S.A. w Katowice

były i szczęśliwy

Najlepsi z tej firmy już odeszli. A zostali Ci co nie będę kończył do czego się nadają. Najlepsze jest to, że Ja już tam nie pracuję a ciągle dostaję telefony od Tych ponoć najlepszych pod słońcem ziomów ( a mógłbyś mi pomóc w tym czy w tamtym - a jak byś to zrobił bo mamy problemy na produkcji i montażu?) Ludzie ogarnijcie się. Albo nadajecie się do tej roboty albo nie. Ale dzięki takim jak Wy to ta firma jeszcze szybciej padnie niż myślicie. Kiedyś ZZM spijał śmietanę bo nie było mocnych i sprzęt się sprzedawał,ale teraz to jest zderzenie z rzeczywistością z którą przy takim personelu nie przeskoczycie. Niekompetencja aż poraża na stanowiskach od konstruktorów, technologów, pracowników na hali. Ale zostali najlepsi trzymający się siodła to DO ROBOTY bo jutro już będzie ciężej włożyć coś do garnka!

Alfa & omega
@były i szczęśliwy

No i odezwała się zazdrość, to pewnie jeden z tych co uważał się za najlepszego hahaha dużo tu takich było ale na szczęście "było" Takie wpisy do żenada, ale widząc i słuchając tych niby najlepszych wiem jacy byli i są, Chopie nie ma ludzi niezastąpionych, ale wiem Ty taki jesteś hahaha i taki już pozostaniesz, to się ma w genach - taka wyższość haha :) Nie pisz już takich bzdetów że do Ciebie ktoś dzwoni i prosi o pomoc, bo tego nie można czytać.

koks
@były i szczęśliwy

Zwolnienia są i były zawsze bardzo przykrą sprawą dla obu stron,to nie ulega wątpliwości,ale taki post/wpis świadczy o człowieku,że zanikło w nim wszystko,moralność,człowieczeństwo,godność

Przeminęło z wiatrem
@koks

no widzisz tak potrafi człowieka zniszczyć ten zakład a ten wyżej co pisze o zazdrości jest zapewne wielkim trepem i lizodupem no cóż...

koks
@Przeminęło z wiatrem

Może jest trepem i lizodupem ale ma godność której brakuje wiesz kol. komu,więc daj se już siana i odpoczywaj.

karma wraca
@były i szczęśliwy

koks dobrze prawi, nie osrywaj ludzi bogu ducha winnych twojego odejścia z którymi pracowałeś, jak podejrzewam, bo kiedyś ciebie obsrają, też za nic. Karma wraca o tym powinieneś wiedzieć mądralo.

koniec świata
@były i szczęśliwy

Na początku wypowiedzi jedno, a na koniec temu przeczysz? Odeszli Ci których wyselekcjonowali kierownicy, czasem prawdziwych fachmanów a czasem oszołomów więc nie wiadomo jakie były kryteria. Walter S. najlepszy dyspozytor który miał wszystko w jednym palcu został zwolniony jako pierwszy, a mutant który bazuje wyłącznie na wiedzy i pracy innych ( którymi i tak gardzi ) został i ma się dobrze. Selekcja była losowa bo inaczej tego nie wytłumaczysz.

były i szczęśliwy
@koniec świata

Chciałbym przeprosić tych których uraziłem swoją wypowiedzią. WSZYSTKICH. Ty kolego masz rację. Nie można wszystkich wkładać do jednego worka. Jeszcze raz wszystkich przepraszam. Życzę powodzenia całej firmie Kopex. I Życzę by dalej prężnie działała. POWODZENIA!

koks karma wraca
@były i szczęśliwy

Dziękujemy, Jesteś kol. Człowiekiem Honoru.

messi

Jeśli nie zmienią ochrony to niektórzy wywiozą mienie zakładu zanim on upadnie lub zostanie przejęty. Tragiczne jest to, że "SOS" zamiast pilnować przed zewnętrznymi złodziejaszkami pozwoli okradać od środka.

super specjalist od spraw niepotrzebnych za 10 tys

albo niech ci kierownicy albo wyżej zafunduja w końcu na biednych nie trafiło :)

Decoral

Redisch brown-tak nazywa się ten kolor, gośc z niebieskiego Ducato ma dostatek i może Ci odsprzeda no chyba zostawił strażnikom na bramie w podzięce za przymrużenie oka.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie PRIMETECH S.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
tmug

Ta farba to z kadłuba czy z komory hydrauliki? KSW czy KTW bo były różne odcienie? Wpadnij na drugiej alb trzeciej zmianie mamy tego trochę. Jerzyk

Muti
@tmug

Z tego co widzę ma wpaść na serwis bo montaż pracuje już od dawna tylko na dwie zmiany. Teraz to wy farbą handlujecie ? albo czegoś tu nie rozumie. Zajś jakieś afery montujecie, a potem płacz.

Do przemyślenia

§ 1. Kto, będąc odpowiedzialny za bezpieczeństwo i higienę pracy, nie dopełnia wynikającego stąd obowiązku i przez to naraża pracownika na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3!

Pytanie do serwisu abo montażu

Pytanie za czteropaka, wpadła mi w rece FARBA KOMBAJNOWA, laube chciałem se pomalować ale zabrakło mi jej na drugą warstwę i przebija mi w paru miejscach. Już nie mam dojścia do źródła tej farby, kupie se w Castoramie tylko powiedzcie mi JAKI TO JEST KOLOR RAL tej farby?

ker

Tak szukają sztygarów i nadsztygarów, chca przyjącć 200 osób, płaca tak jak wszędzie 1,6

la la la

to są zapewne te garniturki lizusy :) i ot to właśnie takie zakłady jak ten się zwijają przez trzymanie takich bezproduktywnych ludzi komas

Machiner

Czy te pochwalne teksty to aby nie wytwór którejś z panienek z CSR-u, HR -u, PiaR -u czy diabli wiedzą jakiego innego bezproduktywnego tworu w centralce odpowiedzialnego za codzienne blablablanie, parzenie kawy i ugniatanie pośladków? - Na to jednak wygląda

Kryśka - ksiengowo

Czeba mieć zjehany beret żeby szukać robotę we firmie ktura zaraz może upaść

Troll Jadwiga

Irena ta jadwiga to jakiś troll jest po podstawówce

jadwiga_68

Dziś ide na rozmowe kwalifikacyjno do Kopexu na ksiengową, mam stresa, podobno mozna tam zarobić wiencej niz niejeden tokarz na frezarce na produkcji!! Wszyscy jesteście zazrośni o to że ludzie majom szanse tam pracować! Ja jako ksiengowa z doświadczeniem prawie 20 letnim dostane ta prace od zaraz. Dzisio wielki dzien dam znać pozniej co i jak!

Irena
@jadwiga_68

Jak na cyferkach znasz się tak dobrze, jak na poprawnej polszczyźnie, to w tej firmie wróżę ci blyskawiczną karierę - szczerze.

Analfabeta/ka
@jadwiga_68

Jadzia a ty co odpier....... żałosne :(

ha ha ha

15 lat z Kopexem.

Ja i kilku moich kolegów zwolniliśmy się przez tego (usunięte przez administratora) gdybym wiedział że mu podziękują, myślę że dalej byśmy tu pracowali. Szkoda firmy jak w ogóle jakaś go zatrudni, chyba że dalej będzie naprawiał odkurzacze jak przedtem.

vice wicek prezes

Był już u nas jeden Darek. Ogolony. Nie przypominał uchodżcy. Mniejsza z tym. Gościu rzyczymy ci sukcesów w restrukturyzacji. Nieważne ile porządzisz, ważne ile odprawy siorbniesz. A wogóle to jest jeszcze coś na koncie do siorbania?

florek
@vice wicek prezes

Uchodźcami to my zaraz będziemy...

Mega srakulec zakładowy

teraz to sraczki latają pewnie od 10 tys w wzwyż bo sie grunt pali pod nogami takiej roboty za friko nigdzie nie znajdą

@Mega srakulec zakładowy

No na pewno za grę w pasjansa nigdzie nie płacą lepiej niż w Zabrzu. Za dobrych czasów jeszcze szło zatankować Yariskę na Orlenie lub 123. Ach szkoda...

Cross

Już było tu pisane, że jest więcej ludzi na zakładzie o kryptonimie "Sraczka". Chyba każdy wydział ma takiego.

Beny
@Cross

Ale było też napisane że nasz "Sraczka" to Lubo.

Cross
@Beny

A to przepraszam, nie doczytałem.

To jeszcze jak pozbędą się mistrzów: Glonojada i Mutiego to może coś ruszy do przodu bo jeden nie daje rady a drugi generuje zajebiaszcze straty swoimi decyzjami.

Donald

Ponoć dziś odszedł na dobre z Waszego zakładu "Sraczka" największy hamulec produkcji i darmozjad, nie znający się na niczym a tym bardziej na montażu kombajnów. Ponoć nawet się nie pożegnał. Czy może ktoś tą cudowną wiadomość potwierdzić

Zostaw merytoryczną opinię o PRIMETECH S.A. - Katowice

PRIMETECH S.A.