Opinie o PRIMETECH S.A. w Katowice

Grupa Kopex jest producentem maszyn i urządzeń dla górnictwa węgla kamiennego na świecie. Zajmuje się specjalistycznymi usługami dla górnictwa, w tym drążeniem szybów pionowych i chodników poziomych oraz realizacją budowy kopalń pod klucz. W swojej strukturze ma również firmy dostarczające specjalistyczne urządzenia elektryczne oraz systemy przeciwwybuchowe mające zastosowanie w górnictwie. Grupa Kopex obsługuje inwestycje w przemyśle wydobywczym w Polsce i Europie oraz na największych rynkach górniczych świata: Australii, Chinach, RPA.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRIMETECH S.A. w Katowice

W związku z przejęciem to co sądzicie moi koledzy, aby kupić akcje KOPEXu? Pamiętacie przemiany u nas i jak to wyglądało z akcjami? Już teraz w ciągu dwóch dni (28-30.06) można było zarobić 9%, co jest niesamowitym wynikiem porównując do dobrej lokaty bankowej, której oprocentowanie około 3% podawane jest za 365 dni? Co o tym myślicie? Ja się poważnie zastanawiam.

keks

Tak, trzeba znać 8 języków, wtedy robotę masz na 100 %, tylko jest haczyk ha, nie jest tak łatwo jak by Ci się wydawało kolego, do pracy przychodzisz w kaloszach i gumowych długich rękawicach, potem napiszę Ci dlaczego. Na razie ucz się języków.

załamany

W żici tuku jeden.

Ogłoszenia

Kopex dalej zatrudnia ale nie w Kopex MACHINERY. Przyjęcia sa np. w Antwerpi iinnych firmach ale nie w Zabrzu i Rybniku jak niektórzy piszą. W Zabrzu tylko co jakiś czas zatrudniają prezesów i dyrektorów, fizycznych nie potrzebują.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie PRIMETECH S.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Leszno
pan koko

Terz ówarzam rze na internecie morzna robic bled bo to internet i karzdy pisze co mó slina na jezyk pżyniesie.

spidi

Ewcia, a pytałaś ? czy przychylasz się do pytania Hanki ? Po za tym, znowu walnąłeś trzy byki :) Dziś dostałabyś 3 z plusem, księgowa powinna pisać na 6 z plusem.

a co ?

a co chcesz sie dowiedzieć ? lepiej szukaj gdzieś indziej 3maj sie

wspaniały

Do Francji ? a po co ? chyba że na plac Pigalle :)

wspaniały

Szukają, ostatnio znaleźli na poziomie 1240m, ale był trochę brylasty i odpuścili, więc szukają dalej, na 1265 będzie w sam raz. Sorry - jakie pytanie taka odpowiedź. Sajonara.

helenka

Też tak uważam, sprzedałam 2 radia i rower, te ogłoszenia sa naprawde dobre, pomagają.

hon-erf & hanka

:) IP cię zdradziło.

szybki

erf - masz problemy z pisownią a księgową chciałaś być. Widzę piszesz sam ze sobą kolega, tzn. koleżanko księgowo ha Normalnie cyrk.

ferdek

Jaką mam opinię, co mi wciskasz ? Heloł jesteśmy tu na forum, albo fora pomyliłeś albo sam wiesz, lisie ty.

ferdek

honie jak najszybciej zerwij tą znajomość.

king sajs

kolego, zależy na jakie stanowisko chcesz się przyjąć, ile masz lat, co potrafisz itp. Pisząc jakie pensje, to za ogólne pytanie. W sumie może też odpowiem ogólnie, pensje są zachęcające do pracy, bez obaw, praca spokojna tzn. bez stresowa.

koks

Arku, Dziękuję i wzajemnie.

koks

Hanuś, przecież nie będziemy tylko psioczyć i płakać, odrobinę relaksu każdemu się przyda w obecnej sytuacji. Są zwolnienia, każdy o tym wie, sytuacja i atmosfera w pracy jest zła, więc jeżeli jeszcze tu będziemy się stresować to jakieś nieporozumienie jak dla mnie. Uważam że powolutku idzie ku lepszemu i może Firma Kopex z tego wyjdzie, słyszałem że nowy Zarząd wprowadza nowe i pewnie lepsze zarządzanie, słyszałem tylko kilka zdań, po których wnioskuję też, że Ci ludzie wiedzą o czym mówią. Więc głowa do góry, bo jeszcze nie wszystko stracone. Róbmy co umiemy najlepiej i do końca starajmy się wywiązywać z powierzonych nam zleceń, bo jak by nie było, okręt jeszcze nie jest na dnie. Wiem wiem zabrali nam premię, ale to wszystko może się zmienić lada dzień, więc ....... nie poddawać się do samego końca. Są tacy co tylko umieją narzekać, nawet jak Kopex płacił premię i był fundusz socjalny wiecznie było biadolenie i ubolewanie się nad sobą, jak przywrócą co nam zabrali i tak będzie z ich strony narzekanie, nie dajmy się zwariować. Nikt na siłę tu nikogo nie trzyma, jeżeli tu jesteś pracuj jak należy, jeżeli się nie podoba podziękuj i szukaj innego zajęcia czyt. pracy. Hanuś, myślę że w miarę moich możliwości pomogłem a co najważniejsze, wyraziłem swoje zdanie, wiem że nie wszyscy się z nim zgodzą, ale to już nie moja sprawa. Uważam że właśnie takie fora są do wyrażania swojej opinii itp. a nie tylko obrażać, straszyć, narzekać, biadolić i czasem nawet kapować, bo jest się niby anonimowym - nic bardziej mylnego. Pozdrawiam Koks.

koks

Nie no masz rację kolego, zawsze jest lepiej nad niż pod, w sumie jak dobry sex to nie ma różnicy :)

koks

No jasne, czekają na nas żeby zrobić z nas nadsztygarów haha ale fantazja super sprawa i lepiej się śpi haha.

HMM

Emeryt ze tak zapytam do kogo twoja ostania wypowiedź bo jak do mnie to jak ktoś ma rodzinę to raczej nie ma z czego trzezwiec. Nie ma za co Paradia po prostu!

Zostaw merytoryczną opinię o PRIMETECH S.A. - Katowice

PRIMETECH S.A.