Opinie o PRIMETECH S.A. w Katowice

Grupa Kopex jest producentem maszyn i urządzeń dla górnictwa węgla kamiennego na świecie. Zajmuje się specjalistycznymi usługami dla górnictwa, w tym drążeniem szybów pionowych i chodników poziomych oraz realizacją budowy kopalń pod klucz. W swojej strukturze ma również firmy dostarczające specjalistyczne urządzenia elektryczne oraz systemy przeciwwybuchowe mające zastosowanie w górnictwie. Grupa Kopex obsługuje inwestycje w przemyśle wydobywczym w Polsce i Europie oraz na największych rynkach górniczych świata: Australii, Chinach, RPA.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRIMETECH S.A. w Katowice

Gdzie te wypłaty dobre?

HMM

Jak tak czytam co wypisujecie a zwłaszcza wypowiedz ze zwolnili pijaków nierobów i leserow to mam wrażenie i zastanawiam się kto takie rzeczy wypisuje jedynie arczi widzę ze wie o co kaman

Emeryt

JAK CHCESZ COŚ TU NAPISAĆ, TO ALBO WYTRZEŹWIEJ ALBO ODPUŚĆ SOBIE KOLEGO.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie PRIMETECH S.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
arci lub wróbeldla przyjaciół

Może poniosły mnie nerwy ,ale nie wolno tak opisawać moich kolegów,oni są fachofcami w swojej dziedzinie ale dzisiejszy mecz da ci ciś do pomyślenie,spil wiem że nie znasz nemieckiego ale dasz rade

arci lub wróbeldla przyjaciół

Chłopaki nie dajcie się ,mam nadzieje że dacie rade przed tym mobingiem,

Abdul

Witam, jak sytuacja na froncie, jak przebiega restrukturyzacja, wiadomo co z tranzakcją z Famurem, może wówczas coś się poprawi.

Ahmed
@Abdul

Abdul z dnia na dzień jest lepiej, od lipca premie wracają, zamówienia ruszyły całą parą, jednak nowy Prezes działa jak należy. Uważamy że jeszcze będą do nas przyjęcia, szczególnie ludzie z Syrii i nie tylko, więc powoli się szykuj.

kooperant

na chwilę obecną pozwalniali leni, pijaków, kombinatorów i z krótkimi umowami z tego co mi wiadomo? Plany są ambitne ale co z tego wyniknie? m4trx - powodzenia, wszyscy na ciebie czekają zapewne heh

CWMG
@kooperant

Panie Kooperant cytuje twoje wypociny (na chwilę obecną pozwalniali leni, pijaków, kombinatorów i z krótkimi umowami) Mam pytanie do ciebie jeśli dostaniesz wypowiedzenie to do jakiej grupy się zaliczasz ???

kooperant

@kooperant

Mam honor i nie będe kapował takich jak ty chyba że chcesz spotkać się w prokuratorze za przekręty!

m4trx

sytuacja jest kiepska, generalnie ci co mieli plan na siebie juz uciekli, reszta zostaje ale generalnie przezyjecie zderzenie z murem! te odprawy tez bd liczone z ostatnich 3miesiecy bezpremiowych, wiec za duzo tego nie bedzie. Ja na szczescie wolny od maja, jakos sie zbieram, powoli. Zmiana branzy nieunikniona, górnictwo lezy jak Polska długa i szeroka..

arczi

LUKI ŚPIEWA ale impra a koleś sie mnie pyta gdzie maczkowaty a ja mówie chyba ćpa bo nie wie gdzie ma trafić do ha! ha! ,jest impra zapraszamy,a chcemy powiedzieć tym co nas zdradzili ,też wasz kochamy a laski palą i to wiele!!!!!!No młody daje czadu oczywiśćie nie powiem kto,kochamy was!Tylko tak śmierdzę gazoliną że mósiałem siedzieć w sałnie pół dnia bo moja powiedziała kocham cię ale nigdy z rodzielaczem ha ha ale się na śmiałem

Hanys

Jedyny Arci ma jaja !!! Brachu głowa do góry, zawsze Ci to mówiłem, wiesz co potrafisz i tyle, boją się ci co nic nie umieją, więc spoko. Jeszcze o Tobie usłyszą :)

arci lub wróbeldla przyjaciół

Pożyczyłem kase od syna na impreze bo za moją wypłate opłacam motyle w zoo,nie śmiejcie sie ale mój syn tak mi powiedział,wiem tragedia ale przynajmniej nie mam obaw że syn mnie nie zwolni.I jak powiedział nie ma już może,może to twój szef tyko dłoń ci da..Życzę mojemu byłemu i byłm szefom takiego wspaniałego syna!

arci lub wróbeldla przyjaciół

Dzięki Brachu!!!!!A nie wiecie gdzie kupić browary,ale muszą być biało czerwone tak obiecałem moim gością,a jak co to zapraszam,wpadajcie tylko palimy na zewnątrz bo mnie moja zabije.

Zafir
@arci lub wróbeldla przyjaciół

Ko to M.S ?

do Arczi

Delikatnie to określiłeś Arczi, niedługo i ten Wasz typujący wyleci bo mu M.S. skutecznie podcina gałąź...

arci lub wróbeldla przyjaciół

Witam tu wszystkich.Naczytałem się łał,panowie mnie zwolnili i nie ubolewam,szkoda mi tokarzy Mirka i Mariana ale i oni znajdą prace.Chłopaki głowy do góry i miejcie swój chonor,ci co was wyślą na zwolnienia nie są nic warci bo sami potem pójdą za nami,pozdrawiam z ogrodzieńca,ale kupiłem karczek na mecz!

dres

Jak ktoś ma jekieś żurnale mody dla węgra to mu podajcie bo wstyd za nie go,gdzie on się ubiera w ciucholandzie?

Shogun

Kto to ten sraczka?

NiepomysłowyDobromir
@Shogun

Wielu ma taką ksywę ja stawiam na Lubomira ...

przeczytaj

Praktycy biznesu i rekrutacji wskażą jak zmienić swoją pracę na lepszą Realia śląskiego rynku pracy – raj dla pracodawców, przeciętne pensje i duża podaż pracowników. Aby znaleźć lepszą i lepiej płatną pracę trzeba podjąć wiele działań: poszukiwanie, pisanie cv, przygotowanie, rozmowa oraz wyczekiwanie na decyzję. Jak pozytywnie przejść cały ten proces i nie dać się zwariować? Na to pytanie odpowiedzą praktycy biznesu i rekrutacji, psycholog oraz coach już 17 maja podczas bezpłatnej konferencji „Jak znaleźć lepszą pracę?”. W ubiegłym roku w województwie śląskim skala zwolnień, a przede wszystkim zwolnień grupowych jest najmniejsza od wielu lat. Stopa bezrobocia w województwie śląskim pod koniec marca 2016 – na podstawie raportu opublikowanego 25 kwietnia 2016 roku przez GUS – jest niższa niż średnia dla całego kraju i wynosi 8,2%. Można by stwierdzić, że prognoza rozwoju śląskiego rynku pracy na najbliższe lata powinna być optymistyczna dla mieszkańców naszego regionu i nie powinniśmy się obawiać o nasze miejsce pracy. Taka sytuacja na rynku powinna zachęcać do pozytywnego myślenia o zmianie na lepsze. A jednak aż 68% badanych ocenia sytuacje na rynku pracy jako złą lub bardzo złą (według przeprowadzonego w 2015 r. przez CBOS badania „Oceny sytuacji na rynku pracy i poczucie zagrożenia bezrobociem”). Ale co robimy, aby to zmienić? Wszelkie zmiany na lepsze wymagają działania, a nie bezczynnego czekania. Pamiętaj, że los nigdy nie sprzyja ludziom biernym. Prawdą jest, że nie zmienisz swojej sytuacji w jeden dzień, ale na pewno przyśpieszysz ten proces zmian przez podejmowanie lepszych decyzji. Każdy, kto osiągnął sukces w jakiejkolwiek dziedzinie, przyzna, że nie była to łatwa droga. To doświadczenie dostarczyło im jednak motywacji do działania. 17 maja podczas konferencji w Mysłowicach swoim doświadczeniem ze zmianami podzielą się z nami: Daniel Lewczuk, który od 12 lat prowadzi biznes w branży rekrutacyjnej i jest między innymi współwłaścicielem serwisu GoldenLine.pl oraz Krzysztof Jędrzejewski, który daje pracę tysiącom osób na całym świecie. Będzie to jedyna i niepowtarzalna okazja, aby spotkać się z nimi na żywo na Śląsku i wydobyć z nich jak najwięcej informacji, które pomogą nam polepszyć swoje życie. Być może jeszcze w tym roku to właśnie Tobie przyjdzie się zmierzyć z poszukiwaniem pracy. Poszukiwanie pracy to złożony proces mający często negatywny wpływ na nasze samopoczucie, życie rodzinne i relacje. Dlatego warto się na to odpowiednio przygotować. 17 maja pomogą nam w tym także specjaliści, którzy na co dzień odpowiadają za ten proces – praktycy rekrutacji, psycholog oraz coach, którzy zaprezentują czego oczekuje pracodawca, gdzie i jak szukać pracy, jak stworzyć atrakcyjny dla pracodawcy życiorys czy jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej.

zredukowany

Dzięki za pomoc. Ale takich CV to można naprodukować w tysiącach a i tak pracownik 50+ ma marne szanse na zatrudnienie bez znajomości i polecenia przez kogoś. Wiem bo już od marca szukam po ogłoszeniach i wysyłam CV. ZERRRO ODPOWIEDZI.

Zostaw merytoryczną opinię o PRIMETECH S.A. - Katowice

PRIMETECH S.A.