logo Kopex S.A.

Kopex S.A.

Katowice

Opinie o Kopex S.A.

Bruno 2017-07-10 01:15
Nie pisz o wszystkich, jedyny szacunek Ty do nich Masz bo może inni nie, pisz swoje odczucia a wszystko będzie jak należy.
Zaś się zaczyna, ojciec, syn, potem ujek ciotka itp. to też w jakiejś mierze spowodowało upadek tej Firmy.
Najgorsze jest to że młody człowiek bez doświadczenia głowę nosi tak wysoko, że czasem się dławi bo szyja za krótka, pewnie wiesz Kolego o kim piszę, czasem pokora w wielu sprawach pomaga i jest łatwiej.
Co do konstruktorów to w ogóle szkoda pisania, a jaka była ich ilość to już żenada.
Z tego całego sztabu było max 3/4 kumatych i wiedzieli co z czym a reszta ( nie napiszę bo usunie to moderator )
Oli 2017-07-10 14:55
I tak skończył się ZZM.Idole zostali po to by popłakać że im się nie udało.Powodzenia .
pracodawca 2017-07-12 13:59
Zapraszamy do Vlassenroot Polska Gliwice ul. Bojkowska 59 zatrudniamy spawaczy i ślusarzy z uprawieniami.
Zapewniamy darmowy przewóz z Zabrza , Bytomia, Rybnika i Chrzanowa na wszystkie trzy zmiany.
Najniższe wynagrodzeni dla początkującego spawacza to 2700 zł na rękę.
mail hrm@vlassenroot .pl
tel 32 3357022
Ken 2017-07-15 00:02
Czy ktoś wie gdzie pracuje L.K pseudo "Sraczka" był jakiś czas majstrem, no niby majstrem na montażu kombajnów chodnikowych ?
Mam mu coś bardzo ważnego do przekazania a nie mam z nim kontaktu jak go zwolnili/wyrzucili.
Jasio 2017-07-15 14:03
Przed pracą w Kopexie składał odkurzacze z tego co wiem, pewnie teraz do tego wrócił, tylko żal mi tych klientów, te gadanie bez sensu, bez składni itp :(
Ale tacy jak on też muszą być bo kurz w domu działa na alergię.
nyczoluś 2017-07-16 09:12
Dziwisz się że taki imbecyl był majstrem? Rozejrzyj się w koło, większość majstrów to nieporadni, zera liczący tylko na ludzi. Nie ma majstra który by Ci pomógł rozwiązać problem, który rzeczywiście posiada wiedze odpowiadającą stanowisku. Nie ma takich ludzi w Zabrzu :-( więc sraczka jak go nazywacie wcale nie był odmieńcem, po prostu zezowaty dał go na stanowisko żeby nim sterować jak joystickiem.
lesław 2017-07-17 07:20
dzięki Panowie, spotkał bym niejednego z Was na dzielni i obił mordę..
tacy 'koledzy' z pracy.. eh..
Lechosław 2017-07-17 12:38
Ależ wy Panowie zazdrościcie. Przecież wy też mogliście zapraszać Lutka na grilla i na sylwestra. Napewno by wam też znalazł jakąś ciepłą fuchę!
Paragraf 2017-07-17 21:59
ty kolegów nie miałeś i nigdy nie będziesz miał z takim podejściem jakie masz.
Co do obicia mordy, to śmiać się chce, tłuszczem to tej reki nie rozbujasz no i trzeba mieć jaja których ty nigdy nie będziesz miał :) wiesz o czym piszę.
Bax królik 2017-07-17 22:03
Absolutnie się z tym nie zgodzę - Sorry.
Ten człowiek, hmm człowiek oki niech tak będzie, lizał ( nie napiszę co bo usunie to moderator ) wszystko wszystkim, by przetrwać z zerem wiedzy, zerem wykształcenia i zerem człowieczeństwa, takie totalne zero a pleców też za bardzo nie miał, miał tylko małe plecki i na to stanowisko to wystarczyło.
Zaś co do Majstrów, nie piszę o wszystkich, są dość dobrze przygotowani by pełnić to stanowisko, są fachowcami i znają się na rzeczy, a że robią pracownikami to taka ich rola.
Oczywiście to moje zdanie w tym temacie.
Rumburak.... 2017-07-17 22:09
W sumie trochę żałuje, tylko trochę mnie zniesmaczało wchodzenie i lizanie tych otworów :)
lesław 2017-07-18 13:36
kolegów nie miałem, bo nie byliście godni mojej osoby, ja mam się dobrze, przyjaciele mi pomogli i w Kopexie tez dawałem rady, zabrakło doświadczenia ale wszystko przyjdzie z czasem, grilla za niedługo zrobię dawni znajomi z pracy sie zjawią, a Wy zawistne hieny odeśpijcie nockę bo dziś trzeba iść na 22 do pracy, cześć!
Janek 2017-07-18 16:06
A co u Ryfamioków bo jakoś cicho siedzą?
zwykłyRobol 2017-07-18 16:21
Współczuje ci że kolegów nie miałeś i nie masz pewnie do teraz. Takie ekscelencje jak ty oglądam na co dzień. Nie masz się czego cieszyć, ludzie których zaprosiłeś na grilla wyciul**ą cie bez mydła. Wykorzystują a później zapomną o tobie. Kiedyś będziesz płakał że nikt o tobie nie pamięta, nikt ci nie mówi cześć na chodniku, nit cie nie zaprasza do siebie itd... Po twojej wypowiedzi wnioskuje że jesteś zwykłym bezwartościowym snobem wiec ciesz się póki możesz ;) Możliwe że więcej zarobisz niż ja, ale czy jesteś szczęśliwy ? Chodzisz z kolegami na piwko ?
RFM 2017-07-18 20:43
Nie ma czasu na użalanie, walczymy Janek, roboty mnóstwo do przyszłego roku, szkoda, że tyle ludzi wyp..ili, za te decyzje to akurat powinien ktoś siedzieć, bo to co odwalili - działanie na szkodę firmy
Emil 2017-07-18 22:42
Lesław przyjaciele ? ty wiesz w ogóle co to znaczy ? nie rób se jaj.
kolega lesława 2017-07-19 07:15
Jacy przyjaciele?! Końcówa i Bojko zadbali o to żeby twoje podanie o pracę trafiło do odpowiedniej osoby i żebyś się nie narobił na rozdzielni. A Lutkowi sam lizałeś to dostałeś stołek majstra. Taki układ, w którym otrzymujesz korzyści za "usługi" nazywa się SPONSORINGIEM a nie przyjaźnią!!!
pepe 2017-07-19 08:31
poprzednik wspomniał o rozdzielcach, więc jak tam rozdzielcy się mają w kopexie ?
lesław 2017-07-20 11:06
Co Wy tam wiecie o życiu i karierze, jak jedyne do czego się nadajecie to młotek i klucz 55, skończcie studia to pogadamy. Idę się opalać bo urlop mam, nie to co Wy je#aka na nockach przy CNC..
lesław 2017-07-20 14:46
Bronek, co słychać u Ciebie?
EMeryt 2017-07-21 21:53
Cyztam czytam te wypociny i dopiero tera dostrzegam z jakimi mat0łami robiłem na hali
Emeryt 2 2017-07-21 22:30
ty dopiero teraz, my od samego początku wiedzieliśmy żeś matoł :)
Karolina 2017-07-24 00:27
Czy dostępne są aktualnie nowe oferty pracy w Katowicach? Czy ktoś z Was przechodził niedawno proces rekrutacyjny i chciałby podzielić się informacjami na ten temat? Wasze doświadczenie jest pomocne dla osób rozważających zatrudnienie w Kopex S.A. Dzięki waszym wpisom będą mogli lepiej przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej.
Vulva 2017-07-25 07:59
Rekrutacja na intratne stanowisko bezrobotnego wymagania : 3 języki obce wyższe wykształcenie i wszystkie certyfikaty EU - spawacza i uprawnienia elektryka wysokich napięć :)
edek_majster 2017-07-25 13:11
Firma upada, wątpię czy ktokolwiek chchciałby zatrudnić się w tej firemce, oprócz operatorów buldożerów i firm sprzątających po tym bajzlu..
były 2017-07-26 23:48
A kimże ten Lutek jest?
edelweiss 2017-07-27 10:54
Lutek co miał na głowie fiu@ (czapkę)..
kise 2017-07-28 18:48
Przyjecia w Zabrzu !!!
Famur Famak S.A.
Asystent ds. Controllingu
Miejsce pracy: Zabrze

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie:

wspieranie pracowników działu controllingu w wykonywanych zadaniach,
udział w prognozowaniu wyników,
udział w pracy nad raportami dla Zarządu,
analiza zobowiązań i należności, udział w planowaniu wpływów i wydatków.
Dijczewel 2017-07-29 00:57
Myślałem że jakąś osobę na fizyczne stanowisko a tu zajś :(
mgr M. Hajduczek 2017-08-02 14:12
fizoli to się zwalnia a nie przyjmuje..
DKJ 2017-08-02 19:28
Wreszcie miejsce na parkingu jest...
torreador 2017-08-07 18:50
Moze i ciebie czerwony błaźnie wkrótce odetną od pępowiny i będzie kolejne miejsce P.
Wolałbym parkować na lidlu czy na wolskiego ale żeby moi koledze dalej pracowali i warunki były jak za
ZZM.
CWMG 2017-08-08 13:56
A H.... z kolegami byle ja robię
Pozdrowienia dla DKJ
Mareczek W 2017-08-09 13:08
Ciekawe czy paździoch z servisu tankuje jeszcze swoją jariske za zakladowe pieniądze? Jego i Tego wąsiatego z transportu to powinni normalnie ukamieniowac za przekręty.
gość 2017-08-09 19:13
Co racja to racja. Szkoda tego zakładu
qieniu 2017-08-11 00:08
co wygodacie tylko katowice poszly sie ... ZZM dalej jedzie z koksem i brakuje ronk do pracy
Mistrz 2017-08-11 20:56
Przecież fachowców już zwolnili. Kogo szukają sprzątaczki?
Turek 2017-08-22 08:51
A co z serwisem? Pamiętam jak jeszcze rok, może dwa lata temu to tych Kangoorów i Hundajów to chyba nie gasili na zakładzie, bo na okrągło wjeżdżały i wyjeżdżały z zakładu. Mieszkam nieopodal, więc widzę różnicę.
CWMG 2017-08-23 04:48
Wasiaty z transportu dalej pływa
Ciekawski 2017-08-23 09:05
Ktoś wie co Famur zaprezentuje na Simeksie? Pośród flag Famuru wisi też jedna Kopeksu.
Zredukowany 2017-08-24 01:47
Żałuje że nie robiłem wałków! kwadratowych albo trójkątnych nieważne jakich. Teraz mnie zwolnili to bym miał coś na start. Pozdro dla wygranych co zostali. Czołem!
Karolina 2017-08-25 10:51
@edek_majster - skąd posiadasz informacje o upadłości firmy? Czy są one potwierdzone? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do Kopex S.A.? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach z firmą. Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.
kise 2017-08-31 14:05
Dziś znów zegnamy kolegów z którymi spedziło się kupe lat w ZZM.
Przykro...
Wolny 2017-08-31 17:34
Najlepsze podziękowanie za 30 lat pracy? Przeszukanie na bramie, potraktowali nas jak złodzieji. A nikt z dyrekcji nawet nie przyszedł na halę żeby nam chciazby powiedzieć " Spiep...j dziadu".
Spaw 2017-08-31 17:37
A u nas na ZK dziekowali kierownikowi za to że zrobił organy, on zrobił. A jak kiero wyszedł na hale to nie dziękował nikomu, i ile dostał za to premii tez nie powiedział. Fałsz i obłuda do samego końca!
Tak tu pusto i smutno 2017-09-01 10:42
Masakra. Na halach pusto, maszyny w 90% wyłączone. Dopiero teraz widać to co zostało z zakładu- NIEWIELE! Dziękujemy naszym byłym dyrektorom i prezesom, musicie być z siebie dumni.
smutna 2017-09-01 18:01
Pracowałam ponad 40 lat ZZNPW czy ZZM to były zakłady a KOPEX było wiadomo już 5 lat temu ze KOPEX to najwięksi złodzieje i proszę prawie cała załoga na bruku ,zostało 170 osób z tego ma być zwolnionych jeszcze 30 osób.MYŚLĘ ZE TA GARSTKA KTÓRA ZOSTAŁA TO POPRACUJE TAK DO CZERWCA 2018 r.
1 2017-09-01 18:27
Wszyscy powinni obrócić się na pięcie i już więcej nie przychodzić do tego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
CWMG 2017-09-02 21:59
Pozdrowienia dla Mutanta z serwisu.
I zięcia ,jak tam nastroje.
Niemusicie się obawiać was nie ruszą
. 2017-09-03 11:49
Ha ha ha ha...
Masz jakieś miłe wspomnienia z tym n_i_e_d_o_j_e_b_e_m umysłowym? Bo w porównaniu z nim zieciu to super gosc, moze i czasem irytujacy ale jako człowiek jest ok, może spokojnie chodzić po ulicy.
Zostaw swoją opinię o Kopex S.A. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kopex S.A.