Opinie o PRIMETECH S.A. w Katowice

Grupa Kopex jest producentem maszyn i urządzeń dla górnictwa węgla kamiennego na świecie. Zajmuje się specjalistycznymi usługami dla górnictwa, w tym drążeniem szybów pionowych i chodników poziomych oraz realizacją budowy kopalń pod klucz. W swojej strukturze ma również firmy dostarczające specjalistyczne urządzenia elektryczne oraz systemy przeciwwybuchowe mające zastosowanie w górnictwie. Grupa Kopex obsługuje inwestycje w przemyśle wydobywczym w Polsce i Europie oraz na największych rynkach górniczych świata: Australii, Chinach, RPA.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRIMETECH S.A. w Katowice

Patryk

Dawno nie widziałem nowych opinii na temat firmy Kopex. Jak wyglada sprawa wynagrodzeń ?

@Patryk

Dzięki wspaniałym osobom zarządzającym tą firmą i księgowości ukrywającej faktyczny stan finansowy, firma poszła się (usunięte przez administratora)

Dominika Nowy wpis
@Yorg

skąd masz takie informacje? strona www firmy działa, jest aktywna, nic tam nie ma ze nie działają lub się likwiduja, wiec?

@Dominika

Pisałem o zabrzański ej firmie, która wchodziła w skład grupy Kopex.

@0192, postaraj się w swoich opiniach nie obrażać osób trzecich. Nie wnosi to do wątku nic dobrego a jedynie może sprawić przykrość innym użytkownikom forum. Czy powiesz nam jak wygląda obecnie kwestia benefitów pozapłacowych w firmie? Czy takowe są dostępne dla pracowników? Jeśli tak, to w jakiej formie? Czekamy na Twoją opinię.

@Karolina

Z benefitów to dodatek za "wczasy pod gruszą" chyba 600 zł i 200 zł bony świąteczne. NIC POZA TYM.

loki90
@Karolina

Witam wiec jakie są zarobki w tym kopercie. Tak jestem przodkowcem mam kombajniste kombajnow chodnikowych przrzodowego sanitariusza i inne na jakie zarobki można liczyc

@loki90

Wtwdy mogłeś liczyć na najniższą krajową i nic poza ty. Kopexu już nie ma. Tak mieli ambitne plany, że nie patrzyli na koszty. A każdy nowy zatrudniony dyrektor patrzył tylko na swój interes. Zadłużyli firmę na 1.5 mld i firma poszła się.....

Tomasz Domagala zadzwon504644550.Ten co ci.666 powiadomciewlasciciela.

Gerwazjo

Tu jest tak za je biscie ze nawet iza sie zwolniła co w biurze robi. Kasują komentarze a karolcia chce zeby zamiast pisac jak jest w firmie to zeby pisac jak by scie chcieli zeby bylo. Karolcia pozdrawiam w wagine

CWMG
@Gerwazjo

Koper ? Kopex? Co to takiego i gdzie ha ha ha ha .

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie PRIMETECH S.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Na portalach dla bezrobotnych są rekrutacje do serwisu ale jakoś nikt się nie kwapi by przyjść. Ale taka fajna praca na cztery zmiany 4,10,16,22 a w miedzy czasie jeszcze telefon "przyjdz predzej, przyjdz pozniej", wysłuchiwanie pretensji ludzików z kopalń, notoryczna walka z niepełnosprawnymi umysłowo pracownikami ochrony na bramach kopalń którzy ledwo ukonczyli 7 klase podst. a chcą być wazniejsi od dyrektora ( nie wspominając o babkach w łazniach ktore uwazaja sie co najmniej za królowe życia ), ubieranie zagrzybiałych gumowców i podartych,poklejonych ubrań roboczych które łaskawie wynajmują do zjazdu firmy z łaźni . Wyjezdzając poza zakład jest się od tej chwili jest sie zdanym wyłącznie na siebie, wszystkie wymienione przygody są super a jeszcze do tego dochodzi ciekawa praca i nikt nie chce tego robić za 2000 zł na ręke, trudno uwierzyć, młodzieży chyba sie w (usunięte przez administratora) poprzewracało.

@Masaj Bolo, poczucie humoru to bardzo istotny aspekt - szczególnie przydatny w pracy, gdyż często pomaga rozładować napiętą atmosferę. Powiesz nam jaka atmosfera panuje obecnie w Kopexie jeśli jesteś obecnie pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu, tym razem na poważnie? Będziemy wdzięczni za Twoją odpowiedz.

Czy ktoś wypowie się na temat aktualnej sytuacji w firmie? @Chudy, czy to potwierdzona informacja? Nie mogłam znaleźć informacji na ten temat w Internecie. Czy jesteś obecnie pracownikiem firmy?

Spawarek
@Karolina

Karolina kim ty jesteś ze cię to tak wszystko interesuje jak na tym zakładzie jest!!!!!

Masaj Bolo
@Karolina

Ćeść, ja być pracownik w tej firmie od wiele lat. Ja przyjechac z Ameryka polnocna.Bardzo mi się tu podobać, bo zamiast wyplata ja dostawać co miesiac dwie foki oraz 5 kilo ziarna. Ja umieć dużo, pilnie oraz uczyć się nowych rzeczy. Umieć odrabiać drewno na dzidy oraz robić piekne szałasy. Ja myśleć tu ściągnąć moja żona i dzieci. Polska to piękny kraj, pozdrawiam

Bogusław

Ta firma upadła na własne życzenie, dzieki ogromnej rozrzutności i miernej kadrze tzw zarządzającej a głównie służyła jako przechowalnia leśnych dziadków którzy nic sobą nie reprezentowali i nic nie umieli.Klepanie się po plecach.Jakos nie słychać o nich nigdzie.Natomiast brawa dla tych co znaleźli nie jednokrotnie lepsza prace a o to nie trudno było.Zaorac a klucz wyrzucić.

Chudy
@Bogusław

Firma dalej istniej teraz już jako FAMUR hydraulika siłowa oddział Zabrze

Czy ktoś może podpowiedzieć coś użytkownikowi @delgado? Podpowiedzcie, jaka atmosfera panuję w tym przedsiębiorstwie? @delgado, jak rozumiem, jesteś zainteresowany pracą w tym miejscu? Jeśli tak, na jakim stanowisku chciałbyś podjąć zatrudnienie?

delgado

A jak w dalbisie jak się pracuje? jakie zarobki ? jaka atmosfera? Warto aplikować?

Mikolaj

tak generalnie to można polecić...nic nie trzeba umieć, wystarczy,że ktoś z wysoko postawionych górniczej bratwy Ciebie poleci i kaska leci jak złoto, niech inni się uczą.Jak jeszcze zleciales z krzesla w kompani, kw, czy innego górniczego krulestwa;) to tym bardziej bedziesz porządanym.nie ma to tamto. dlatego nie staraj sie byc ambitny.musisz tylko byc za pan brat z odpowiednimi ludzmi a nie zginiesz.wspaniala ta przechowalnia spadkow, odpadkow etc.goraco polecam. a dla tych co chca pracowac a nie maja pomyslu na zycie (usunięte przez administratora) famur wita.

Czy ktoś z użytkowników wie jaka jest obecna sytuacja firmy Kopex S.A.? @Bogusław skąd informacje o upadłości firmy? Jesteś tu zatrudniony i pracodawca poinformował o tym fakcie wszystkich zatrudnionych? Pamiętaj, że na forum mogą być wyłącznie informacje, które znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistej sytuacji jednostki.

Feliks

Zupełnie niezrozumiałe jest to wróżenie!!!

Bolek

Koniec firmy. Teraz Famur S.A. i (usunięte przez administratora) z permanentna inwigilacja.

Waldi

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie?

Endriu
@Waldi

Raczej nie prowadzi rekrutacji, a wydaje mi się, że jeszcze z chęcią pozbyła by się pozostałych. Poza tym nie pchaj się do tej firmy z bożej łaski, gzie o pracownika nigdy nie dbano. Zawsze mogłeś tam usłyszeć od idiotów na wyższych stołkach, że jak ci się nie podoba, to za bramą na twoje miejsce czeka dwudziestu. Oni potrafili zadbać o swoje płace. Po 40 latach uczciwej pracy mam prawie najniższą krajową. Jak mogę chwalić takich ludzi? Kiedyś do pracy w tym zakładzie kierowano za karę z wyroków sądowych i jakimś dziwnym trafem ten system zarządzania zachował się aż do zeszłego roku, kiedy to ci świetnie wyszkoleni "dyrektorzy z bożej łaski" - niektórzy z tytułami doktorskimi nawet puścili ten zakład z torbami.

Endriu
@Waldi

Trwa rekrutacja ;ślusarzy,spawaczy,suwnicowych,przez moment byłem nawet chętny,lecz po przeczytaniu tych opinii?

@Endriu, a jaka panuje atmosfera w firmie między pracownikami? @Chętny do pracy, zdecydowałeś się aplikować? Jak przebiegał proces rekrutacji? Zachęcam Was do pozostawienia na tym forum aktualnych informacji dotyczących tej firmy jako pracodawcy. Wszystkie Wasze uwagi będą służyć jako pomoc dla osób, które planują zatrudnienie w Kopex.

zainteresowany

Na jaki kontrakt mozna liczyc jako gornik szybowy w niemczech lub francji

Dziękuję

Po zwolnieniu z Kopexu poszedlem do GM. Tu znowu zwolnienia. Ale po 6 miesiacach prcy w Oplu dostane wieksza odprawke niz po 10 latach pracy w KM. I jeszcze od razu po robocie pod brama stoja i werbują do NGK- nie jest to robbota marzeń ale 3000 na reke dają, a tyle to ja w KM nigdy na oczy nie widziałem :). Dziękuję Kopexowi, gdyby mnie nie zwolnili to dalej tkwilbym w maraźmie

fizyczny

Drodzy koledzy, z uwagi na to że przełożeni wyżej srają niż d..e mają i nie stac ich nawet na życzenia w imieniu zakładu to : Niychej Dzieciontko szczyńściym Wos darzy Zdrowie do tymu co tako marzy A familijom pszonie na zowdy Siył fest dołoży jako tyż prowdy. a przede wszystkim zmiany pracodawcy na takiego który docenia i szanuje pracownika i nie daje 200 zł świątecznej jałmużny za dobrą pracę przez cały rok. życzy fizyczny.

CWMG
@fizyczny

A komu mają składać te życzenia (POCIOTKOM .LEWUSOM ) przecież tylko tacy zostali

Romek
@fizyczny

Nikomu z kierownictwa nie życzę nic dobrego. Doborowe towarzystwo dbało wyłącznie o swoje interesy i nadal ci co pozostali tak dbają, a pracowników mają wyłącznie za tanią siłę roboczą. Przypomnijcie sobie hasła: na twoje miejsce za bramą czeka dwudziestu innych. Bardzo dobrze że FAMUR czy też CDA wziął się za tą "kadrę" z bożej łaski, bo co drugi z nich obwoływał się dyrektorem. Jeszcze pozostało do rozpędzenia parę osób z handlowego, a może już to zrobiono ?

Qurwa kiedy się to skończy?
@Romek

Dalej wiadomi dbają wyłącznie o swój biznes, dalej pracowników mają za nic albo po to żeby zaoszczędzić własną d..ę. W kierownictwie dalej jest dobrobyt,samozachwyt i obopolna adoracja.

Pawulon
@Romek

Nie ; taki pan wiecznie młody pozostał pomimo bycia niekompetentnym bucem ...

Gallus Anonimus

A nieroby,(usunięte przez administratora)i ludzie z brakiem kompetencji dalej są zatrudnieni, to się już chyba nie zmieni, takie nasze piekiełko (rzygać się chce). Ja to bym wyp... całą kadrę i zatrudnił nowych, byłby koniec z układami i kręceniem lodów.

Zostaw merytoryczną opinię o PRIMETECH S.A. - Katowice

PRIMETECH S.A.