Gizo Rental Sp. z o.o.
3 1 8 5 1
Magda Nowy wpis

Czy firma organizuje wigilie na koniec roku dla pracowników ? Jakieś karty edenred na święta ?

997 Nowy wpis

Sowa i przyjaciele w tym przypadku to cienkie bolki..haha.....koledzy i przyjaciele firmy to jest kotlet dla gn ..hahaha

donosiciel Nowy wpis

komuś jak pk na koniec roku ,to będzie może wigilja w rodzinie ,spierdole mu impreze....Ma to jak w banku ....jak gn to poczyta to mu rajty padną.......haha

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 142 dni.

Czy pracodawca Gizo Rental Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Nazwa działu: Handlowy

Jako były pracownik firmy Gizo Rental, po przeczytaniu do czego służy portal Gowork jestem zmuszony napisać prawdę o firmi Gizo. Firma zarządzana jest przez człowieka, który potrafi omamić kandydata wieloma obietnicami, które dla potencjalnego kandydata na mechanika, kierowcę, handlowca, czy pracownika biurowego są profesjonalnie jak to bywa u osób o nieszczerych intencjach ściemami, które powodują, że kandydat wierzy. Potem jest podpisanie umowy i zaczyna się praca. Pracownik angażuje się i chce za prace otrzymać obiecane zazwyczaj pieniądze za wkład w pracę, wyniki i zaangażowanie. Tutaj następuję pierwsze zderzenie z rzeczywistością, bo szef to co obiecuje to.... no właśnie tylko obiecuje. I tu 1 rada. Jak już chcesz otrzymać to co Ci obiecano - bierz to na piśmie w aneksie do umowy, bo w umowach zazwyczaj nie ma nic z tych ustaleń. Człowiek omamiony wizerunkiem firmy jest "uśpiona czujność" - (samochody, sprzęt, budynki, warunki socjalne - jest uśpiony i zazwyczaj wierzy na tzw gębę.). Jeśli ten portal ma pomagać w podjęciu decyzji to sugeruję brać wszystko co obiecuje szef - na piśmie. Jeśli to się uda - to super firma :). Jak tego nie zrobisz, to się zaangażujesz, zrobisz wyniki, szef zarobi, a Ty pójdziesz z torbami. Taka rada.

Tak10Nie1
Robert
@Były pracownik

Problem w tym że jak w każdej firmie są zadowoleni i niezadowoleni pracownicy . Jak na razie to co mi obiecano to otrzymałem . Zgodziłem się na warunki pracy , płace . Z tego co wiem to są za wyniki regularne premie , a za lata pracy ludzie dostali premie uznaniowe od właścicieli . Ale jak ktoś jest tylko biernym pracownikiem , obiecującym wyniki w sprzedaży a których potem jest brak to na pewno nie doczeka się uznania szefostwa . A dzisiaj to każdy z nas ma jakieś roszczenia !!! Ja też chciałbym zarabiać 5000 tys.zł za siedzenie i opowiadanie bajek dla GN . Ale jak pensja jest za mała to zawsze można coś w tej firmie wyciągnąć na lewo .

Tak7Nie3
Darek
@Były pracownik

Proponuję dla właścicieli żeby wszystko brali od pracowników na papierze , bo naciągaczy i ściemniaczy coraz więcej !!! a najlepiej to żeby wszyscy mieli działalność i wystawiali sobie faktury . Bo wtedy nie będzie nikt nikomu nic obiecywał , tylko otrzyma zapłatę za swoją wykonaną usługę . A działalności gospodarcza w tych czasach to naprawdę dobry pomysł hehehehe ( zawsze będzie się pracować na tych którzy ciągną z państwa wszystko i na wszystko bez grama pracy ) Taka rada . Napewno nie pójdziesz z torbami hihihi

Tak3Nie1

Czy pracownicy firmy Gizo Rental Sp. z o.o. w miejscowości Złotoria mogą liczyć na dodatkowe benefity i premie? Dodaj opinię o tym pracodawcy i daj znać jak naprawdę wygląda praca u niego.

TakNie1

Zostaw opinię o Gizo Rental Sp. z o.o. - Złotoria

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie