Gizo Rental Sp. z o.o.

Adres: 225, 16-070 Złotoria

NIP: 9662103962 REGON: 364355818 KRS: 0000616440

Gizo Rental Sp. z o.o.

Opinie o Gizo Rental Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Jako były pracownik firmy Gizo Rental, po przeczytaniu do czego służy portal Gowork jestem zmuszony napisać prawdę o firmi Gizo. Firma zarządzana jest przez człowieka, który potrafi omamić kandydata wieloma obietnicami, które dla potencjalnego kandydata na mechanika, kierowcę, handlowca, czy pracownika biurowego są profesjonalnie jak to bywa u osób o nieszczerych intencjach ściemami, które powodują, że kandydat wierzy. Potem jest podpisanie umowy i zaczyna się praca. Pracownik angażuje się i chce za prace otrzymać obiecane zazwyczaj pieniądze za wkład w pracę, wyniki i zaangażowanie. Tutaj następuję pierwsze zderzenie z rzeczywistością, bo szef to co obiecuje to.... no właśnie tylko obiecuje. I tu 1 rada. Jak już chcesz otrzymać to co Ci obiecano - bierz to na piśmie w aneksie do umowy, bo w umowach zazwyczaj nie ma nic z tych ustaleń. Człowiek omamiony wizerunkiem firmy jest "uśpiona czujność" - (samochody, sprzęt, budynki, warunki socjalne - jest uśpiony i zazwyczaj wierzy na tzw gębę.). Jeśli ten portal ma pomagać w podjęciu decyzji to sugeruję brać wszystko co obiecuje szef - na piśmie. Jeśli to się uda - to super firma :). Jak tego nie zrobisz, to się zaangażujesz, zrobisz wyniki, szef zarobi, a Ty pójdziesz z torbami. Taka rada.

Pomocna?
 Opinia

Czy pracownicy firmy Gizo Rental Sp. z o.o. w miejscowości Złotoria mogą liczyć na dodatkowe benefity i premie? Dodaj opinię o tym pracodawcy i daj znać jak naprawdę wygląda praca u niego.

Pomocna?
TakNie

Zostaw opinię o Gizo Rental Sp. z o.o. - Złotoria

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gizo Rental Sp. z o.o.

Nie bądź obojetny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dot. mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.