Opinie o C.H. Nexa Partner w Zamość

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie C.H. Nexa Partner. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie C.H. Nexa Partner o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o C.H. Nexa Partner w Zamość

ciachojatka

Ale wam sie tutaj nudzi.

smok

juz w nexa dobrze sie zrobilo ze nikt nie narzeka?????

gość

Widocznie niektórzy nie mają zmysłu węchu :)

krzysztof

juz sie wszystko wyjasnilo i okazalo sie ze jest wszystko ok takze jak najbardziej polecam i cofam wszystko co pisalem wczesniej

Brałeś udział w rekrutacji do C.H. Nexa Partner. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Nastawiacz maszyn
Pabianice
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Travel Assistant
Szczecin
Eryk Sp. z o.o.
inny lepszy

czy ktoś w tej firmie jest w stanie wyłapać wały czy lepiej sobie odpuścić?????? jest ktoś na kogo trzeba uważać????? czy tam wszyscy są tempi?????

krzysztof

witam kolego mam pewna prosbe do ciebie :) jestem nowym pracownikiem w tej firmie i(usunięte przez administratora) narazie nie mam jak tego sprawdzic bo nie mam mozliwosci dostepu do komputera firmowego i chcialbym abys podal mi jakis kontakt do siebie moze byc na gadu to bys mi wytlumaczyl jak to wszystko tam wyglada bo na osoby z pracy nie moge liczyc pozdrawiam

robert zgutka

Wypłacanie premii przez BANKI było jednym z powodów mojego odejścia. Jeśli chodzi o wypłacanie premii, posiadam wszelkie wyliczenia i są one zgodne z tabelami systemów motywacyjnych ówcześnie obowiązujących. Problemem anonimowych wypowiedzi jest możliwość kłamania. No cóż, mamy demokrację. dalej nie wnikam. Cieszę się, że wiele osób wspomina mnie dobrze. Mi tez wielu brakuje.

robert zgutka

Nigdy tak nie było, więc proszę się przedstawić, porozmawiamy w sądzie z wyciągami z mojego konta. Proszę nie wypisywać kłamstw,na które nie ma poparcia. To nie polityka

ciekawe co za madrala wypowiedzial prace?

hmm

masz rację , znam kogoś kto wspiął się do góry w taki sposób i zwolnił kilka osób , i jeszcze ich oczernia. Wiwat lizusom..... ;)

Obiektywny - 2010-01-09 18:31:23 Smutne, ale prawdziwe... Bo jak do tej pory, to spotkałem się tylko z dwoma osobami, które w tej firmie są osobami konsekwentnymi i wiedzą jak nią zarządzać! I robią to z klasą i na poziomie,(usunięte przez administratora)Z tymi osobami się nie dyskutuje, a się je podziwia i są to dwie ślicznoty ;) (usunięte przez administratora) słusznego wyboru. I nie jest to wazeliniarstwo, bo w tych dwóch przypadkach to nie przejdzie... z tą opinią trudno się nie zgodzić bo już na pierwszy rzut oka widać że kobieta ma klasę :-) tylko zobaczymy jak długo wytrzyma... chodzą słuchy że to zdobycz kuby i aż strach pomyśleć co za kąsek będzie następny :D szkoda że są takimi służbistami bo pupilkami w nexie zawsze byli tylko lizusy typu regionalny hiphip hura

hahaha popros o wymienienie tych ktorzy nic nie reprezentuja a wymienia wszystkich i droga selekcji nie pozostanie nikt hahaha no moze on sam bo widocznie nie ma sobie rownych

Marcin Sz

Nie jestem od oceniania ludzi na górze. Oceniam swoją pracę i pracowników z którymi współpracuje na co dzień. I pracownicy mogą mnie tak samo ocenić.

Karoooo

Pracowałam bo ciagle miałam nadzieje ze wrócą stare dobre czasy...starałam sie jakoś to wszystko wytrzymać i czekałam aż zmieni sie polityka firmy.Życzę sukcesów w pracy i lepiej skończmy ten temat bo dopóki sam nie znajdziesz sie w takiej sytuacji to mnie i wielu innych osób nie zrozumiesz -wszystko przed tobą :)

(usunięte przez administratora)może ma prace w której się sprawdzi tego nie wiem ale mu tego życzę

I żeby nie było że komuś do (usunięte przez administratora) właże jak pracuje tak mi płacą więc tylko do siebie mogę mieć pretensje

...

A od kiedy pracujesz jako kierownik sklepu w Przeworsku?

taxi

(usunięte przez administratora) byl moim klijentem nie raz i nigdy nie był w żadnym stanie upojenia alkocholowego człowiek z klasą który umie się zachować i potrafi uczciwie zapłacić za wykonaną pracęa probo(usunięte przez administratora)to znam go od 10 lat i bzdury które o nim wypisują niektóży internauci to nie prawda i fałsz niech każdu parzy na siebie a uczciwych i solidnych pracowników nikt nie zwalnia .

Obiektywny

Smutne, ale prawdziwe... Bo jak do tej pory, to spotkałem się tylko z dwoma osobami, które w tej firmie są osobami konsekwentnymi i wiedzą jak nią zarządzać! I robią to z klasą i na poziomie(usunięte przez administratora)

nie musisz pisać jaki to sklep kolego ze sklepu nr 7 a teraz chwilowo nr 12 szkoda tylko że już nie pamiętasz jak rzucałeś prace i jak to (usunięte przez administratora) zmieniło się twoje spojrzenie na firme

Zostaw merytoryczną opinię o C.H. Nexa Partner - Zamość

C.H. Nexa Partner
2.3/5 Na podstawie 253 ocen.
  • Prosta 1
    22-400 Zamość