Opinie o Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare w Łódź

Najgorsza praca ever

Kultura organizacyjna leży. Górnolotne hasła, które są zaprzeczeniem rzeczywistości . Oto przykłady "Innovation in you" - i tylko w tobie powinno wybrzmieć, bo nikt nie przykłada wagi do tego aby praca w biurze była bardziej efektywna - aplikacja goni aplikację często wydłużając pracę ; "Don't just make a living make a differene" (na powitalnej torbie) - agresywna polityka płacowa to jedyne co ta firma może zaoferować, no chyba, że właśnie tą różnicę....YhM. Nie spotykana chyba nigdzie indziej na tak szeroką skalę rozwinięta umiejętność posiadana przez menagerów - "zamiatania pod dywan" - opanowana do perfekcji....YhM. Jako przykład calle z managerami, na których trudniejsze zgłaszane problemy do rozwiązania są kwalifikowane "a to offline", tylko, że to "offline" się nigdy nie wydarza...Yhm. Jak to się mówi ryba psuje się od głowy, istnie ruskie ZZL...YhM. Zanim tu się zatrudnisz zastanów się dobrze, czy tu pasujesz. Czy wartości jakimi się ta firma kieruje są Twoimi. Tu nadmienię , że ta firma miała w przeszłości w Polsce problem z łapówkami w polskich szpitalach, o czym można przeczytać nawet na Wikipedii.

Korpo przyjaciel

Pracowałem w Philipsie w Order Magmencie w latach 2019-2023 oraz dwóch innych towerach. Moje wnioski po przepracowaniu ponad 4 lata są następujące, bardzo odradzam pracy w tym chorym i przepelnionym pseudo managerami miejscu. Podam przykład w pierwszym roku naszje pracy mieliśmy zespół 28 osobowy po roku 20 osób złożyło wypowiedzenia. Brak dialektu pomiędzy pracownikiem oraz góra sprawił że byliśmy pozostawini sami sobie przez pewien okres czasu. Firma nie reagowała na nasze prośby oraz apele w sprawie procesów które nie działały. Odpowiedzialność oczywiscie była zwalana na nas ze nie dajemy rady i ze to my jestesmy tymi złymi policjatami, a nie processy oraz osoby zarzadzajace które oporcz wchodzenian na mettingi i robienia dobrej miny do złej gry, obijały sie bardziej niz nasi rzadzacy. Bardzo dużo fałszu oraz kłamstw na podsypkę smaku .Cała otoczka pracy jest nafaszerowana tergetami których się nie da wykonać w normalnych godzinach pracy często bądź codziennie trzeba było zostawac po godzinach by spełnić oczekiwania. Ludzie dosyć poztywni aczkolwiek duża ilość (usunięte przez administratora)którzy wybijali się bądź robili karierę w zamian za (usunięte przez administratora)innych bądź jak typowe korpo (usunięte przez administratora) kopali dołki na osoby ktore były zagrożeniem bądź były lepsze od nich. System awansów pozorowany , osoby które najlepiej wchodziły (usunięte przez administratora) najszybciej awansowały. Widziałem bądź widziałam dużo sytuacji kiedy pracownik płakał może i wydaje się to śmieszne teraz ale nam nie było do śmiechu. Niekompetencja oraz brak prostych procesów połączone z chęcią maksymalnegobzysku wyniszczą każdego pracownika. Tniecie kosztów oraz ciągle dokładanie obowiązków jest norma, ( no co ty nie dasz rady")& to tylko na jakiś czas później ktoś inny to przejmie ) Jest to tylko kwestia czasu kiedy praca zaczyna wchodzić nam do życia i zaczyna zachwiewac równowage, spokój nasze relacje z najbliższymi, i przyjaciółmi. Ciągły stres oraz powtarzalność błędów sprawia że człowiek ma wrażenie bicia głową o przysłowiową sciane, ale w zamian dostaniecie fajna ściemę o tym ze mozecie zrobić karierę tylko musicie iść dalej :D niż cała reszta, nie być przeciętnymi i wprowadzic jakies innowacje do procesow ktore dzialaly 15 lat temu,dać z siebie "extra mile" ja dalem badz dalam z siebie dwa marathony i na nic sie to zdalo ,dlaczego ? Poniewaz grałam/gralem fer i nie zostalem badz zostalam wychowana z pewnymi wartosciami ktore ta firma badz inaczej ludzie ktorza nia zarzadzali nie mieli. ogolnie firma na max 1 rok pracy jezlei ktos musi tam pracować bo chwilowo na rynku nie ma innej opcji, ,awanse jedynie pod pretekstem wypowiedzenia , badz odescia innego pracownika, i do tego mnostow osob na nieodpowiednich stanowiskach mengerskich i ledowych. Żałuję bardzoooooo pracy w tym miejscu , czasu oraz zdrowia które przyszło mi zapłacić za to SMIESZNE WYNAGRODZENIE.Motoo firmy: lets make things better "to ja wam powiem od siebie że" better " bedzie jak tam nie będziecie pracować i marnować swojego potencjału

@Korpo przyjaciel

To moze byc bardzo krzywdzace, ale w przypadku mojego zespolu to CI ktorzy byli najlepszymi pracownikami to wszyscy odeszli, bo mieli dume, honor i znali swoja wartosc. Niektorzy nie znali swojej wartosci i wytrzymywali cierpienia, ale sie otrzasneli albo pekli i odeszli. CI ktorzy zostali po tym wszystkim to ja im nie ufam.

;)

Jak oceniacie prace w dziale order management? Na jakie zarobki można liczyć?

@Byla chetna

Na poczatku, jak ja przyszedlem w 2020 to rzucili sporo wiecej niz w innych korpach ktore ludzie klasycznie maja w cv (infy,fuji,nordea), na tyle ze potrafili ponad tysiac ludzi w kwartal zebrac , w wiekszosci z lodzkich korporacji, dawali sporo kasy na telefon z czego Cie nie rozliczali obowiazkami faktur, masz kase, zrob co chcesz, bylebys byl pod telefonem itd. i fajny dodatek do sprzetu do pracy zdalnej. Potem wszyscy wiemy jak bylo, pracy bylo od groma, TLowie plakali ze covid wiec niby trzeba bylo zamrozic podwyzki.. gdzie w innych miejscach normalnie rosly zarobki to tam stanely na dobre 1.5 rok/ 2 lata, rozwiazywali sprawe awansami bez podwyzek ;) No i nie wszyscy ktorzy po tym roku, dwoch byli podjeci ewaluacji dostali podwyzke bo to przeciez "nagroda" a tam takie wyly wysrubowane normy, niejedna osoba po nocach pracowala i w weekendy to ciezko bylo miec ten dobry wynik na awans i musieli przystac tylko na podwyzke amortyzacyjna. Teraz nie sa juz konkurencyjni. A tak na marginesie zamrozone w 2020-2021 podwyzki nie zmienily faktu, ze po roku 2020 oglosili rekordowe, historyczne zarobki na tym ze przeniesli sie do tanszego kraju.

Malwa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Wiadomo juz cos o bonusach?

Aaaa Nowy wpis

Dzial ptp to naprawde fajne miejsce z ogarnietymi managerami i z czystym sercem mogę go polecić. Atmosfera jest naprawdę okej i managerowie mają faktycznie predyspozycje do bycia liderami i są tam nie bez powodu. Warto zahaczyć oko, co do innych działów to sie nie wypowiadam bo nie mam wystarczającej ilości informacji

Korpo przyjaciel

mik Nowy wpis
@Korpo przyjaciel

Drzwi prawe_ drzwi lewe Nowy wpis

Hej, GoWork, Wiadomo, że to platforma pełna opinni, ale straszny tu bałagan #philips. Spróbuję rozjaśnić. Biznes oświetleniowy to odzielna bajka. Hasła Kętrzyn, Piła to oświetlenie. To fabryki, czyli produkcja. Od wielu lat to wszystko ma nazwę Signify ( bez Philipsa w nazwie) główne biuro Signify to Warszawa. Białystok to fabryka (AGD) i to też inna bajka. Generalnie Philips jest jeden. Na przestrzeni lat sprzedał wiele oddzielnych biznesów. ( Telefony- wyszły do Azji, monitory, automotive, segment hotelowy, telewizory, RTV, AGD domowe- to oddzielne firmy z oddzielnymi nazwami i nipem) Dziś Philips to głównie medycyna oraz sprzęty konsumenckie. Tam w oficjalnej nazwie nie ma żadnego departamentu. Główne biuro jest w Warszawie. ( Tu są prace związane ze sprzedażą, lokalną logistyką,marketingiem, przetargami, "nadzorem") Reszta funkcji nieprodukcyjnych jest w Łodzi. ( Tu pracują rzesze operatorów, klepiacych rzeczy dla całego regionu. To tu przydają się niepopularne języki, cudzoziemcy, inne strefy czasowe) W opiniach jest taki misz masz, że nic z tego nie wynika. Zasady pracy reguluje regulamin. Jeżeli jesteś " handlowcem" to praca w biurze cię nie obowiązuje. Jeżeli jesteś merytorycznym pracownikiem - to nie liczy się tego z godzin/nadgodzin. Jeżeli pracujesz dla medycyny to nie masz związku z konsumenckim. Mili ludzie , ładne biuro. Zależy co liczycie za benefit. Dostajesz hajs "na telefon" zaraz po zatrudnieniu, nikt nie naciska czy kupujesz telefon. Możesz mieć swój dual dim, lub kupić sobie w sumie co chcesz. Opieka medyczna, owoce, dobrze zaopatrzona kuchnia, możliwość zniżek na produkty w postaci e sklepu, czasem jakieś fajne akcje na społecznie ważne okazje, bezpłatny udział w czymś co prawdziwym życiu jest usługą płatną. Jak wszędzie w korporacjach, czasem jakaś leciutka integracja. Nie ma sensu wywlekać im sytuacji sprzed 20lat. Żyjemy w wymagających czasach. Ta firma korzysta z młodzieży. Oraz rekrutuje wewnątrz. Można z nimi wytrzymać nawet kilka lat. To Ty jesteś odpowiedzialny za swoją karierę, za swój rozwój, za wykorzystanie otrzymanych szans. Co w tym złego? Po tym wpisie w cv świat jest Twój. Prace znajdziesz wszedzie. Możesz rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady. Powodzenia.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection

Jak dużo osób pracuje w Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare?

;)

Jak oceniacie prace w dziale order management? Na jakie zarobki można liczyć?

Byla chetna
@;)

Raczej mizeria. Podalam kwotę srednia, nawet mniejsza niz w innych rekrutacjach to uslyszalam, ze odbiega ona od wynagrodzen w ich dziale. Moze warto zwiększyć pensje pracownikom? :) nie polecam

@Byla chetna

Tak z ciekawości, jaką kwotę podałaś i jaki dział?

PL_philips_aktualny
@:)

Hey, tez jestem ciekawy tej kwoty. Moze w koncu ktos poda orientacyjna o ile mozna pytac a ile to duzo ? Ja pracuje dla Philips kilku miesiecy i nie narzekam. Pracy stopniowo jest wiecej ale nie tak jak niektorzy pisali powyzej. Team spoko, manager rowniez tylko chodzi o te zarobki bo aktualnie pracuje jako kontraktor a chce na stale przejsc tylko nie wiem o ile pytac...

@PL_philips_aktualny

Pracujesz w Order Management ? Ale z językiem obcym jak niemiecki ? Czy są osobne zespoły jak w innych firmach, jak pracujesz na DACH, kraje niemieckojęzyczne ?

Byly pracownik

Zaczynałam w Philips na samym początku gdy firma budowała swoje zespoły, pracowałam w dziale HR , menadżer to była totalna porażka, zero szacunku do człowieka, wieczna rotacja pracowników, nastawieni tylko na punkty , dużo pracy , dużo szkoleń, atmosfera taka sobie , brak możliwości awansu , pensja dobra , dodatek za j. Obcy super , premie też oke. Ale pracy było bardzo dużo, trzeba było zostawać po godzinach lub pracować w domu .

KandydatKandydat

Hej, czuje firmie jest możliwa tylko praca zdalna? Niestety nie widzę informacji w ofertach. Czy order management specialist z jezyekim obcym,. półroczne doświadczenie na tym samym stanowisku, roczne w innej obsłudze klienta i zamówień ale nie z Sapem może liczyć na ponad 5 tys na rękę. Jakie są widełki wynagrodzenia? Pozdrawiam

trombabomba
@KandydatKandydat

Na pewno, ale z działu order management to bym uciekała.

Beata
@trombabomba

A co się tam takiego dzieje?

Ona - OM niemiecki
@trombabomba

Teraz chcą otworzyć jakiś nowy projekt Order Management z niemieckim, Universe czy ktoś wie co to może być ? Z jakiego zespołu to będą pracownicy i TL i jaka była to dotychczasowa atmosfera ?

Ja903 - Były pracownik

Patrząc na moje ostatnie lata pracy w Philipsie, potrafię znaleźć tam zarówno plusy, jak i minusy. Niewątpliwie od listopada 2022 roku sytuacja w firmie nie jest najlepsza - przeprowadzone zostały już 2 tury zwolnień i tak na dobrą sprawę nikt nie wie, co go w tej firmie czeka w przyszłości. Szeregowi pracownicy tak naprawdę nie wiedzą, jaka jest strategia firmy na najbliższe lata i komunikacja w tym temacie nie przebiega sprawnie. W moim przypadku zdecydowanie na plus przemawiała atmosfera w zespole i fakt, że respektowane są prawa pracownicze - nadgodziny zawsze można było odebrać lub po upływie pewnego czasu były rzetelnie wypłacane. Firma nie zmuszała pracowników do zostawania po godzinach i zawsze pod uwagę było brane indywidualne zdanie. Samo biuro i jego wyposażenie oceniam jak najbardziej pozytywnie - do dyspozycji pracowników były siłownia, relax room, na każdym piętrze dobrze wyposażona kuchnia. Firma również cyklicznie organizowała różne eventy dla pracowników. Na plus oceniam szkolenia, które w moim przypadku bardzo dużo dały. Pozytywnie oceniam również możliwość pracy hybrydowej i po uprzednim umówieniu się z TL, załatwienia swoich spraw w godzinach pracy i późniejszym odpracowaniu tego czasu. Pakiet benefitów oceniam jako typowy dla tego rodzaju firm - Medicover, ubezpieczenie i dodatkowo płatna karta MultiSport. Niestety minusów tej pracy jest też sporo. Największym z nich jest brak określonej ścieżki kariery i bardzo ograniczone możliwości awansu - lekceważenie ze strony rekruterów podczas wewnętrznych aplikacji i brak jakiejkolwiek odpowiedzi czy konstruktywnego feedbacku. Firma niestety bardzo rzadko docenia pracowników i w sposób nieadekwatny do wykonanej, dodatkowej pracy - można liczyć ewentualnie na tzw. recognition points wymienialne na nagrody o niewielkiej wartości. Zero bonusów finansowych, nawet za szczególne osiągnięcia. Awanse bez podwyżek i z roku na rok coraz niższe premie roczne. Oszczędności na każdym kroku, po zwolnieniach w zespołach jest coraz mniej osób, natomiast pracy jest tyle samo albo i więcej. Firmie nie zależy na zatrzymaniu w zespołach doświadczonych pracowników, prowadzą politykę "chcesz, to odejdź" - zawsze można kogoś doświadczonego zastąpić kimś mniej (niekoniecznie tańszym), powoduje to sporą rotację. Niestety jest to tzw. GBS i często współpraca z poszczególnymi rynkami jest trudna i oddział w Łodzi jest traktowany jak dostawca usług a nie partner (relacja klient-usługodawca) - prowadzi to często do sytuacji stresowych i braku wzajemnego zrozumienia. Generalnie mogę polecić tą pracę dla osób, które chcą zdobyć doświadczenie w korporacji - starzy wyjadacze raczej będą tą pracą znudzeni i sfrustrowani, można bardzo szybko się wypalić widząc, że nawet pomimo starań nie jest się wystarczająco docenianym...

@Ja903 - Były pracownik

Czego nie podaje się działów i w jakich językach pracujecie obcych ? To często są różne zespoły zupełnie i TL i obraz czy atmosfera w pracy może być różna, np przeładowany zespół bo nie ma osób z językiem niemieckim wystarczająco, wystarczy tylko informacja: np: Procurement - Niemiecki i opinia. Tak to mi nic nie mówi...

Pola

Na jakie pieniądze można liczyć mając doświadczenie w pracy korporacyjnej i drugi język obcy (dość rzadki) na stanowisku Order Menaegment Specialist with..(tutaj wymagany język). Da radę wyciągnąć 5k na rękę, czy szukać dalej? Mam mieć rozmowę, ale zupełnie nie orientuje się w widełkach, ponoć były cięcia...

W.
@Pola

Spokojnie 5 na rękę w OM, nawet więcej z językiem.

@Pola

Moje pytanie - jakie pytania padają na interview na stanowisko ORDER MANAGMENT SPECIALIST? Zwłaszcza te po angielsku? Chciałabym się dowiedzieć, bo jutro o 17 mam interview. Spróbuję a co tam!

BREEDLEY@O2.PL
@Ana

ja dostałem takie zadanie do opisania: "Podczas pobytu w Wielkiej Brytanii kupiłeś ciągnikowy kultywator sprężynowy z zapasowym kompletem lemieszy półsztywnych i skaryfikatorem. Zauważyłeś, że uszkodzone było łożysko tłoczne baryłkowe wachliwe w mimośrodzie oraz brakowało połączeń gwintowych ze śrubą pasowaną o trzpieniu stożkowym. Chcesz zgłosić jego reklamację. Napisz na czym polega problem oraz gdzie i kiedy nabyłeś urządzenie i zaproponuj rozwiązanie problemu."

@BREEDLEY@O2.PL

Hmmm, seriously? Naprawde dostałeś takie pytanie? Kiedy miales ta interview? W tym roku?

@BREEDLEY@O2.PL

Mnie zapytali podczas 2 etapu w języku angielskim jakich funkcji i narzędzi głównie używam w EXCEL, co wydało mi się nietypowe, bo nigdy nikt nie spytał się mnie podczas interview w języku angielskim. Jak procesowałam procesy reklamacji i ilość rejestrowanych oraz toczonych dziennie procesów reklamacyjnych, ze względu na doświadczenie, jak wyglądał dzień pracy w EURO NET. Co motywuje do pracy i co jest moim konikiem w pracy. Przykład sytuacji, która zmotywowała mnie bardziej do pracy i co generalnie motywuje? Co bym zrobiła, żeby klient był zadowolony z procesu obsługi? Jak radze sobie ze stresem? Czy różne shifty w godzinach 7-10 mi pasują. Poruszyłam reż temat nadgodzin - twierdza, że pojawiają się tylko pod koniec miesiąca. Podczas pierwszego etapu pani chodziło o to, żeby powiedzieć, ze pracuje się w TPI typowo korporacyjne pojęcie. Pytają co dokładnie robiłeś/aś w CRM/SAP.

@Ana

Jaka jest atmosfera w tej pracy na stanowisku Order Management ? Ma powstać nowa firma Uni Universe czy jakoś tak, czy mógłby ktoś powiedzieć czy jest w stanie tam normalnie pracować ?

Ula

To prawda z ta kiepska sytuacja finansowa firmy?

Ula

Hej, co powiecie o procurement?widzialam ofertę procurement project manager I nie wiem czy aplikowac.jak szefostwo?benefits?

Jakie są mocne strony pracodawcy Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare?

Tak szczerze, to chyba tylko fakt, że pozwalają na więcej pracy zdalnej niż inni :) reszta to albo korpo standard, albo trochę poniżej.

Daria97

Czy ktoś wie jak wygląda sytuacja w dziale Collection na DACH? Jakiej stawki można się spodziewać, czy warto tam iść? Czy jest dużo telefonów itp

Przyszły pracownik

Cześć, Jaka jest atmosfera w dziale celnym?

Cześć jak wyglada praca wam stanowisku Service Parts Supply Chain Business Planner

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare?

Wojtek

Cześć, widzę, że jest możliwość zatrudnienia się na stanowisku Order Fulfillment Specialist with German. Jaka jest atmosfera w zespole? Sporo jest pracy na tym stanowisku? Bardzo korporacyjny klimat? Dziękuję.

Najgorsza praca ever

jak czytam te wszystkie opinie to mam wrażenie że mówimy o dwóch innych firmach. Pracuję w Philips w Łodzi ponad 2 lata. Wbrew wspomnianym tutaj opiniom, w tym czasie dostałem 2 awanse oraz idące wraz z nimi podwyżki. Pracuję równo 8h dziennie, 16:00 zamykam kompa :) nie mam problemu z braniem urlopu, nie wiem co to nadgodziny, trafił mi się świetny Team Leader - mogę uderzyć do niego z kazdym problemem. Mamy międzynarodowy zespół, równo dzielimy się zadaniami, staramy się wspierać. Raz na jakiś czas przyjeżdżamy do biura, reszta czasu jest zdalnie. Brzmi to jak bajka, ale TAK właśnie jest. Także prośba, bierzcie te opinie na GoWork pół serio, bo to zwykle ci nieliczni niezadowoleni najgłośniej krzyczą i wypowiadają się na forach. Znam mnóstwo osób które są zadowolone z pracy tutaj.

@pracownik

ukonkretnię: pracuję w Procuremencie. Nie wypowiadam się o innych działach. Pozdrawiam :)

Lol haha
@pracownik

To może procurement jest spoko, bo moje doświadczenia w Order Management pokrywają się dokładnie z tym, co większość napisała. Było tak "cudownie", a TL taki "wspaniały", że w ciągu 2 miesięcy odeszło 5 osób z teamu. I zapewniam, że nikt kompa o 16 nie zamykał, co więcej, pracowało się też czasem w weekendy, żeby "nadrobić" zaległości, a TL dociskali śrubę mówiąc, że oni mają 2x tyle pracy co my i najważniejsze to żeby cyferki się zgadzały, te wszystkie CSLe i inne gĺupoty.

Lol haha
@Lol haha

Dodam, że ci co odeszli nie byli leniami ani nieudacznikami, a wprost przeciwnie, sumienne, pracowite osoby, którym wiecznie zwalali nowe procesy na głowę, bo "jakiś team się rozwiązał" czy "jakaś osoba odchodzi, to teraz wy musicie przejąć jej obowiązki". Także zaczynałeś z danym procesem, kończyłeś z procesem kilku innych teamów. Wytrzymałem w Philips rok i nie było warto, następne pół roku psychoterapii stanów nerwicowych.

Workload
@pracownik

Głosno też krzyczą tutaj "oczyszczacze własnych tyłków", którym rzekomo tak cudownie. Znam sporo osób, które boją się, żeby przy pracy nie dostać udaru ani zawału-porozmawiaj z nimi może co?

Ciekawy
@Lol haha

A możesz napisać inicjały TLa u którego jest tak dużo pracy?

@Workload

ale czemu jesteś tak agresywny? Nie mam prawa wyrazić swojej pozytywnej opinii? Ochłoń. To, że masz złe doświadczenia z Philipsem, nie oznacza że wszyscy takie mają.

Jo
@pracownik

W jakim dziale prcujesz jak można wiedzieć bo interesuje się tą firmą i chcę aplikować ????

Xx

Nieprawda

Łucja
@Xx

To jaka jest prawda? Skoro tę wypowiedź traktujesz jako nieprawdę? Jakbyś mógł/mogła mnie oświecić? ;)

@pracownik

W jakim dziale pracujesz i czym się zajmujesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare - Łódź

• Jak się pracuje w Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare?

Zobacz opinie na temat firmy Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 4 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare?

Kandydaci do pracy w Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Philips Polska Sp. z o.o. - Departament Healthcare