Nowakowski & Szymański Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Nowakowski & Szymański Sp. z o.o.

admin 2015-07-30 20:05:10
Jak wspominasz pracę w Nowakowski & Szymański Sp. z o.o.? Dodaj komentarz i podziel się wiedzą.
Pracownik 2016-04-05 23:12:06
To nie zakład pracy, to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jeśli widzisz to ogłoszenie prawdopodobnie znalazłeś ofertę pracy w sklepie internetowym i masz zamiar aplikować do firmy Nowakowski & Szymański. Nie rób tego,no chyba, że jesteś zdesperowany siedząc na bezrobociu, na pewno nie będziesz mieć lepiej niż w aktualnej pracy. Na rozmowie kwalifikacyjnej opowiadają o sobie w samych superlatywach. Praca po 8 godzin, tylko jedna sobota, zmianowy system pracy. W rzeczywistości pracujesz w opór. Praca po 12 rodzin, nadgodziny nie płatne, teoretycznie zbierasz je jak znaczki i masz do odbioru, ale zapomnij o tym, urlopu nie dostaniesz. Wiec pracujesz za frajer dla firmy a ona udaje, że Ci płaci. Starym pracownikom być może, ale jako nowy nie masz szans, traktowany jesteś z góry. System motywacyjny to uścisk dłoni prezesa. Praca 2 soboty w miesiącu jak się umyśli, niezgodnie z kodeksem pracy. Pracując w sobotę powinieneś mieć dzień w ciagu tygodnia do odbioru, nie w tej firmie. Praktycznie pracujesz od poniedziałku do czwartku po 7,5 godziny a piątki po 7, sobotę 8-14. Ale jak już pisałem zapomnij, ze wyjdziesz na czas. Biuro nie przystosowane do pracy, nie ma grzejników, grzeje się tam klimatyzacją, efekt? W zimie zimno w teraz gdy idzie wiosna w środku upał - oszczędności Szymańskiego. Krzesła jak do baru a nie do biura, nie podpierają krzyża, brak miejsca na rzeczy osobiste, trzymasz wszystko na biurku. Na stanowisku BOK, zajmujesz się wszystkim, odbierasz telefony, wystawiasz faktury, robisz reklamacje, korekty, zwroty i jeszcze w miedzy czasie obsługujesz zamówienia. Efektem jest to, że musisz siedzieć po godzinach ponieważ na nic nie masz czasu. Chcą 10 osobami obskoczyć sklep który w ciagu dnia ma 1000 zamówień. Firma ma ogromne aspiracje jednak na tym się kończy. Jedyny plus to umowa o prace, ale tylko biuro. Magazyn i serwis siedzi na zleceniach. Zdecydowanie nie polecam nikomu, nawet wrogowi. Koniec końców pracujesz w firmie ENiS Sp. z o.o. Sp.k.
NIP:9452188455 i na taką masz umowę.
Krzysztof B. 2016-04-14 22:20:50
Nie Panowie, Pan N... jest spoko to Szymański jest ci...em ten to jest skończony kretyn można go nazwać odebrany telefon albo auto sekretarka premiowana-dziwne.Zrozumieją to wtajemniczeni. Firma słaba jeżeli chodzi o warunki pracy, wymagania nieziemskie praca po 12 godzin a płace śmieszne.Dobra rada dla właścicieli Panowie przecież macie rodziny to nie opier.... się tylko do boju razem na pewno dacie radę a do tego zawsze można jeszcze popracować w domu,polecam pod rozwagę.
Pszemek.. 2016-07-20 19:31:09
Nie poleca. Atmosfera w pracy jest naprawdę słaba. W sumie jesteś Ty, telefon i wymagania prezesa czy pseudo managera, jest szczególnie jeden taki który nie daje żyć. Nie zamienisz słowa z nikim bo każdy na słuchawkach. Nie ma żadnego targetu który musisz osiągnąć żeby dostać premię,wiex w sumie jest z nią jak z Yeti, każdy słyszał, że istnieje ale nikt nie widział. Teraz prowadzą nowa rekrutację więc kolejna Armia nadchodzi.
Seba 2016-07-27 08:13:48
Nie aplikujcie do tej firmy! Wszystkie komentarze powyżej to szczera prawda.
Zwolennik PISU 2016-11-25 19:26:41
Firma słaba, właściciele tępi jadą na ludziach bez żadnego doświadczenia zatrudniają cały czas nowych ludzi a ci bardzo szybko się zwalniają. Mają kilku przydupasów którzy zarabiają 2300 na rękę i na nich jadą.
Notoryczne nadgodziny pracowników, za które ci kretyni nie chcą płacić. Panowie z PIS-U czas aby dobrać im się do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo oni wyzyskują pracowników jak się da.Pracuję tam i ostrzegam wszystkich potencjalnych pracowników niech się dwa razy zastanowią zanim tam zaaplikują.
Zostaw swoją opinię o Nowakowski & Szymański Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowakowski & Szymański Sp. z o.o.