Opinie o Solarispolska.Pl Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solarispolska.Pl Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Solarispolska.Pl Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solarispolska.Pl Sp. z o.o. w Kraków

Czytałem ostatnio dawniejsza ofertę od nich na magazyn. ja akurat nie mam papierów na wózki, ale tam pisali, że są one tylko mile widziane, a nie że od razu konieczne. Zastanawiam się czy gdyby udało się dostać to normalnie pomagają je wyrobić?

Ktoś Nowy wpis

Cześć. To straszne co tu napisałeś, e jakim charakterze tam pracowałeś? Co robiłeś? Napiszesz coś więcej?

Ta zaznaczona przez kogoś zmiana nazwy firmowej to kiedy tak w ogóle miała miejsce? kiedyś przelotem tu zaglądałem ale była wtedy tylko ta jedna opinia z 2020 roku a widzę, że ludzie coś robotą zaczęli się interesować. teraz i tak mam prace ale kiedyś jako młody chłopak bez doświadczenia jako kto mógłbym pracować?

Dowiem się czegoś o pracy jako Asystentka administracyjna biura?? Mnie interesuje, jak oferują rozwój w firmie i chcą jednocześnie język angielski od kandydatów, to czy firma pracownikom w ramach tego rozwoju oferuje jakiś kurs językowy, aby ten poziom angielskiego ulepszać? Czy to obejmuje oferowany rozwój, czy raczej chodziło o jakiś awans z czasem wewnątrz firmy?

Firma Solarispolska.Pl Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Sprzedawca - Doradca klienta. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Michałkowski

W czerwcu cała ekipa złożyła wypowiedzenie jednego dnia. To już o czymś świadczy. (usunięte przez administratora), krzyki, wyzwiska, wieczne niezadowolenie to codzienność. Szef jest bardzo ciężkim i nieprzyjemnym człowiekiem. Gościowi brak szacunku dla drugiego człowieka, to się objawia na każdym kroku

Bożena

Ktoś parę lat temu pisał na forum co jakiś czas pojawiają się ogłoszenia do firmy sieci. Z tego co widzę na dany moment są 2 na magazyn i asystentkę do biura. Napisze mi ktoś coś na temat pracy właśnie w biurze? Jaka atmosfera obecnie panuje? Z tego co widzę w zakresie obowiązków, głównie jest praca z dokumentami typu księgowość itp. Z jakim zespołem się współpracuje i ile ostatecznie z taką pracę zapłacą?

Mongol
@Bożena

Szkoda tracić czas na tą firmę, ludzie szybciutką zawijają wrotki z tego środowiska. Trzeba uważać na słowa, bo nie liczy się to co na papierze tylko kto coś powie i gdzieś tam ktoś usłyszy tzw. umowa na "gębę", także taka ciekawostka, poziom odklejenia jest aż nadto widoczny. Pozdrawiam i życzę sukcesów zawodowych ;)

Lidka
@Mongol

No ale w sumie czemu tak ludzie odchodzą niby? Coś się ostatnio zmieniło na minus czy zawsze taka rotacja była? Mówisz umowa na "gębę", no ale warunki na papierze chyba powinny być jasne i zgodne z realiami. Co tam się takiego różni?

Firma Solarispolska.Pl Sp. z o.o. szukała pracownika na Doradca Klienta. Czy ktoś może był tam zatrudniony i opowie o swoich doświadczeniach?

Aga

Co chwilę pojawiają się ogłoszenia z tej firmy, chyba o czymś to świadczy. Na rozmowie kwalifikacyjnej jest formularz do wypełnienia co jest jakimś absurdem, ponieważ wszystko o co pytają przeważnie jest zawarte w CV. Szef również nie robi dobrego wrażenia - chyba myśli, że jego firma to jakieś Google, a ledwo ją można w Internecie wyszukać. Nie polecam, szkoda czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Solarispolska.Pl Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Solarispolska.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Solarispolska.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Solarispolska.Pl Sp. z o.o.
  • Generała Henryka Kamieńskiego 30
    30-524 Kraków
  • NIP: 7752534021 REGON: 100207726 KRS: 0000243300

Solarispolska.Pl Sp. z o.o.