Opinie o Normfest Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Normfest Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Normfest Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Normfest Polska Sp. z o.o. w Poznań

Mechanik

Produkty maja bardzo dobre nie to co berner czy forsh

PH

Hehe widzę ze nieudolni dalej siedzą przed kompem i narzekają na cały świat

Grzesiek

Bubu pracujesz tutaj ze się wypowiadasz? Chyba wiem ile dostaje kasy

eee

Pppp...dolisz głupoty nie wiem co bierzesz ale odstaw

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Normfest Polska Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Przedstawiciel/ka Handlowy/a
Grzesiek

Tak czytam to wszystko i zastanawiam się ile firm o nazwie Normfest jest w Polsce. Kolega SWÓJ ma całkowita racje. Ja pracuje w tej firmie nie cały rok i powiem tak nie wziąłem wypłaty niżej 3000 do ręki. Trzeba tylko chcieć, prezes jak i kierownik szanują pracownika, ekipa jest mega z nimi można załatwić wszystko. Kierownik słowny jak coś obieca zawsze słowa dotrzymuje. Pozdrawiam niedowiarków którzy boja się ryzykować i leni którym niechce się pracować.

Pppp
@Grzesiek

Szedł Grześ przez wieś i głupoty opowiadał ...

NIEMY

Prezio skończył kurs o alternatywnym nagradzaniu, gdzie uczą jak pracownika jak to zadowolenie z pracy rośnie u pracowników jak się ich pochwali. Tanie sztuczki rodem z Biedronki. Czy jest jeszcze w tej firmie pracownik który zatrudnił się 7-8 lat temu? Rotacja na maksa

@NIEMY

Oczywiscie że są takie osoby. Znam osobiscie przynajmniej 10os nie licząc kierowników

prezes

udostepniam ponownie: ...Pieniądze to nie wszystko, czyli jak nagradzać pracowników i nie wydać na to ani złotówki... ot filozofia prezesa szkoda tylko że sam się do tego nie stosuje.

lol

będziesz mógł się cieszyć ja 4800 brutto dostaniesz za dwa miesiące

luzbluz

podpinam sie jakie zarobki na przedstawiciela handlowego ? Kolega wyzej masz 4800 brutto podstawy? to wątpie zebys lepiej trafil w handlu...

LACKY

Jak to mawia Spy..... z zycia: ;) Prezes Robert K. pyta się swoich pracowników co kupili sobie za 13-ą pensję. Zaczyna od dyrektora: - No i jak tam, dyrektorze? Co pan sobie kupił za 13-ę? - Nowiutkie Audi A8. - A resztę? - Ulokowałem na koncie w banku szwajcarskim. Podchodzi do kierownika: - I jak u pana, kierowniku? Na co pan wydał 13-ę? - A kupiłem skodę octawię... - A resztę? - Wrzuciłem na książeczkę oszczędnościową. Podchodzi wreszcie do pracownika biurowego: - Co pan sobie kupił za 13-ę? - Kapcie. - A resztę? - Babcia dołożyła.

wojtek_misiu
@LACKY

Witam, jestem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną do NF. Teraz mam 4800 brutto podstawy plus premia kwartalna. Czy jest sens iść na wspomnianą rozmowę i starać się o pracę czy lepiej szukać dalej ???

Czupakabra

Pytają o to czy będziesz pracował za najniższa krajowa bo taka podstawa jest w Normfest a skoro jest ogłoszenie na jakiś teren to napewno będziesz kręcił sie z wypłata koło tej sumy także totalne dno

Pedros

ZNAWCA masz absolutną rację, jak się chce to dostaniesz to na co zasługujesz!! Trzeba mieć tylko odwagę i chęć poszukiwania. Teraz z perspektywy czasu, po prawie roku po opuszczeniu szeregów NF, mogę pogratulować wytrwałości i wiary kolegom którzy dalej trwają w NF. Jeśli chodzi o mnie to dalej pracuję w handlu, po prostu lubię to (nie wypaliłem się). Narzędzia pracy (laptop, samochód, nieograniczony dostęp do netu, nawet własne biurko)to w firmie handlowej oczywista oczywistość. Obecnie sam ustalam ceny, marżę, nie muszę się w tym temacie nikogo prosić o łaskę. Różnica polega na tym że w obecnej firmie praca sprawia mi przyjemność i to zaj@@@bistą, daje radość i satysfakcję (pomijam sprawy finansowe - sama podstawa netto jest taka jak w NF wszystkie składowe pensji brutto. Ponadto ciągłe szkolenia produktowe i handlowe , również za granicą, imprezy z dużą pompą i dwudniowym kacem - w NF na to nie licz. Miej świadomość że tu będziesz tylko sprzedawcą-akwizytorem, nic ponad to. Niezależnie ile przepracujesz lat i ilu zdobędziesz klientów Twoja pozycja z pierwszym dniem miesiąca będzie taka jak w pierwszym dniu pracy :) Ale wracając do pytania czy warto? Oczywiście że tak, WARTO! Jeżeli masz leżeć brzuchem do góry i śmierdzieć na kilometr leniem to .. sam sobie dokończ... Reasumując: NF wspominam z sentymentem. W większości fajna WIARA tam pracuje/pracowała. Pozdrawiam.

Janek

Witam Zadzwonili do mnie ze mam przyjść na rozmowę pytanie czy warto czy można zarobić ok 2,5 - 3 tys??

Sam

Ale kolega Swój gadką kierownika poleciał. Polecam sobie zadać jedno pytanie : Czy widzę się w tej firmie za 5/10/20 lat? Jeżeli poważnie myślisz o swojej karierze, planujesz przyszłość - nie zwiążesz się z Normfestem, z prostego powodu - bo to zwykła wyżymaczka. A na domiar złego będą Cię cisnąć miernik kierownicy bez autorytetu

Swój

Powiem tak. Jak wykonujesz plany, pozyskujesz i reaktywujesz klientów , bierzesz udziały w akcjach sprzedarzowych to to ma duży wpływ na twoja pensje. Nic za darmo. Ale podstawa to CHCIEC... Bo jak się ni chce to i salamon z pustego nie naleje.

Swój

Tak czytam wasze opinie i komentarze i powiem wam, że albo nie chce się wam pracować jako handlowiec albo zarabialiscie nie wiadomo ile albo byście chcieli zarabiać nie wiadomo ile Pracuje ponad 2 lata moje zarobki powiem szczerze licuja się w granicy 3000-3700zl na rękę, jak na mój region i zarobki jakie miałem wcześniej jest dobrze. Wiadomo mogło by być lepiej ale to wszystko zależy od tego jak i ile pracujemy, czasy sam ciężkie kryzys na rynku, dużo konkurencji ale jak już sobie wypracujesz rynek i klientów ti regularnie ich odwiedzają to zamowieńia same się piszą. Każdy ma swoje zdanie ja jestem jak narazie żadowolony, auto nowe, kasa na czas urlop jak chce to biorę z fajnymi ludźmi się pracuje dla mnie git...a dla tych co siedzą tylko na goworku i piszą bzdury żadna praca nie przyniesie satysfakcji.

qwerty

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, po której zadzwonił człowiek z Normfest z jednodniowym opóźnieniem i z informacją,że na nikogo się nie zdecydowali,co może być prawdą ponieważ kilka dni po zakończeniu rekrutacji ponownie ukazało się ogłoszenie. Ale, w czasie rozmowy panowie(byli panowie dwaj) pod krawatem chcieli zrobić dobre wrażenie,tylko jeden z nich nagle wyprostował się na krześle,solidnie oparł o oparcie i zaczął drzemać.Wnioskuję,że był bardzo zmęczony ponieważ głośno oddychał i zaczął w pewnym momencie wręcz sapać,kiedy kopnąłem-niby przypadkiem-w nogę stołu zerwał się tylko delikatnie,co może wskazywać,że ten element rekrutacji ma opanowany w bardzo wysokim stopniu.

Max

Dawaj śmiało młody, nauczą Cię tu szybko jak wygląda kapitalizm.

Liliev

2800 brutto a 3500 brutto jak klient z nieba spadnie:)

kolo

Witam wszystkich pracuje już długo w normfest i powiem wam tak praca bardzo w porządku jeśli chodzi o podejście kierowników do ph ale płacę są bardzo śmieszne i jak nic nie zrobi zarząd to ludzie będę uciekać cały czas a firma nie będzie dawała takich zysków jak powinna coś za coś jak jest dobry miesiąc do można zarobić 2800zł nawet do 3500zł ale wiadomo są miesiące chude a podstawa jest 1200zł wiec nie muszę pisać ile chłopaki odbierają kasy!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Normfest Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Normfest Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Normfest Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Normfest Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Normfest Polska Sp. z o.o.