Opinie o Normfest Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Normfest Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Normfest Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Normfest Polska Sp. z o.o. w Poznań

sedzia Dred

Jezeli ta szeroko pojeta sprawiedliwosc jest jednym z filarow filozofii firmy to ja proponuje aby w tym roku takze Pan Prezes i jego swita (czyt. Kierownicy) rowniez losowali terminy swoich urlopow :)

olek

panowie załóżcie solidarnie związki zawodowe i nie będziecie już mieli problemów z urlopami, słowo ludu najważniejsze w demokracji, a co do kultury pracy - to ciekaw jestem czy w Niemczech też problemy z urlopami są, czy to nasza polska przywara - chciwość kosztem pracownika - bo sezon to nie można na urlop z rodziną iść - zapraszam do dyskusji

leszczu

byku - 2013-01-22 20:07:59 Kręty skąd Ty możesz wiedzieć ile ja czasu pracuję i jaki mam plan,i wcale młody nie jestem,bo myślę że lat pracy mam więcej niż Ty,a do pracy chodzę dla przyjemności, a co do telefonów to nie robię zamówień na telefon bo lubię rozmawiać z klientami,a jak Ty robisz na telefon to znaczy że się boisz do nich jeździćBoi w tej firmie to się kierownik- w oczy spojrzeć, zwłaszcza po wypłatach :D.

byku

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Normfest Polska Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Przedstawiciel/ka Handlowy/a
Leszno
Filozofia firmy Rzeczywistość

Filozofią firmy jest również nie udzielać pracownikom całego urlopu. Upycha się po długich weekendach, na koniec roku,ale jak zbierze ci się po dwóch- trzech latach z 40-50 dni urlopu i rzucisz hasło : jadę na miesiąc na wakacje, to cię kiero wyśmieje. I tu również obowiązuje równouprawnienie: niezależnie czy jesteś kobietą czy facetem - kiero każdego z taką propozycją wyśmieje

Filozofia Firmy

byku - 2013-01-09 22:20:15 a widzę że kolege mocno w oczy koli kto czym jeździ,jak nie wiesz jakie kolega ma plany a piszesz głupoty,jak zasłużył to dostał,a Ty dalej seicento będziesz jeździłRównouprawnienie W firmie Normfest kobiety i mężczyźni przy równych osiągnięciach zarabiają tyle samo. Jest to dla nas zasadą. Nie rozumiemy, dlaczego w wielu przedsiębiorstwach nie przestrzega się tej reguły. Środowisko pracy Uważamy, że praca powinna sprawiać przyjemność. Rozumiemy przez to: - sprawiedliwą ocenę osiągnięć pracy, - uznanie i podziękowanie za solidną pracę, jak i czas na odprężanie się, - częste okazje do uśmie (usunięte przez administratora) , - sprawiedliwość ze strony przełożonych. Jeżeli codziennie doświadczamy, jak dobrze funkcjonują powyższe zasady w praktyce, to możemy się tylko dziwić, dlaczego nie każde przedsiębiorstwo postępuje według nich.

kręty

Byku ,młody jesteś ,widać musisz zasuwać ,ja na telefon załatwiam sprawy tak poukładany rynek mam .. więc spoks ..a zdziwiłbyś się jaki plan mam

byku

Widzę KRĘTY że twój Świat się skończył,że o 10.17 piszesz na portalu i mam nadzieje że Ciebie u Nas nie ma, bo byś zaniżał średnią firmową,jak ktoś chce zarabiać to zarabia ,a nie pisze głupoty , za leżenie nigdzie nie dają kasy ,chyba że w ZUS-ie na zwolnieniu albo ,na bezrobotnym

kręty

Samochody rozdają już za potakiwanie prezesowi ...świat się kończy...

Robert

Marcin, Ty jednak gość jesteś;) Szacun i pozdrowienia.

Marcin Olsztyn

Witaj Polsko.Sam nie mam i nikomu nie dam. Dzidzisiu z odstającymi uszkami nie obrażaj MNIE przezwiskami bo nic Tobie nie zrobiłem nigdy nikogo nie obrażałem. Po pierwsze jak masz problem z samochodem to nie do mnie tylko do Prezesa , ja tu nie rozdaję samochodów. W kwestii jakichkolwiek wątpliwości w jaki sposób dostałem samochód proszę o kontakt. 60(usunięte przez administratora)

HOT NEWS

Sory 6 miesieczna PO kolesiu ze szczecina, ale pytanie brzmi od kiedy sredniacy dostaja octavki ??

do hot news

Najpierw sprawdź newsa, potem pisz. Bo wcale nie nową. Głupoty piszesz.

HOT NEWS

HAHAHA a (usunięte przez administratora) z Olsztyna nową OCTAVIĘ DOSTAŁ niezła beka !!!

slazok

Ale niema to jak dotrzymywać terminów wypłat ,wypłata za grudzień miała być do 28ego byla 31ego dzisiaj mamy 7 stycznia a druga część miała być do 4tego osmieszacie się na całej linii .tragedia

l

Nadchodzi fala odejść z firmy, styczeń będzie spokojny ale w lutym gruchnie wszystko na łeb.

TOM

Robota w tej firmie to prawdziwy kibel, niby wszystko na początku jest ok. ale tak naprawdę to nic nie jest ok. Rynek motoryzacyjny jest już podzielony wśród handlowców, którzy działają na danym terenie od lat, mają układy i znajomości, wejście nowego przedstawiciela na dany teren ma marne szanse na powodzenie tym bardziej że firma nie daje młodemu handlowcowi żadnychnarzędzi do zwalczania zasiedziałej konkurencji. Proacuję w tej firmie od niedawna, ale niestety nie widzę swojej przyszłości w tej firmie...

mlody

Najlepszego chłopacy na nowy rok, oby każdy po nabraniu doświadczenia znalazł swoją wymarzoną pracę

?

"bądź twardzoszkiem a nie mięcioszkiem" :) ktoś pod kogoś się podszywa ? oj nieładnie, nieładnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Normfest Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Normfest Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Normfest Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Normfest Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Normfest Polska Sp. z o.o.