Opinie o E&A w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie E&A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie E&A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E&A w Opole

Kamil

ktoś coś o warunkach i zarobkach w Tillburgu?

Tilburg
@Kamil

Było dobrze w e&a jak mieli Alberta - mieszkało się blisko na klasztorze lub jeszcze bliżej na Nemostraat a teraz zostało im z większych pracodawców Xpo w Tilburgu.

Nymek

Jak wygląda praca na cebulkach w Venhuizen i ogólne warunki mieszkaniowe??

Mario
@Nymek

Praca przy cebulkach kwiatowych lilii na hali ,mieszkania znajdują się na posesji klienta w hotelu pokoje dwu i trzyosobowe , łazienki w pokojach , koszt mieszkania 65€ a dla osób młodszych 45€ , bez stawki wiekowej ! dużo godzin i fajne zarobki 1868 € miesięcznie także polecam tego klienta!

$$$$$$$ Zarobki
@Mario

(usunięte przez administratora) Pokoje są 4 i 6 osobowe . Pary mieszkają w pokojach 4 osobowych ( po 2 pary w jednym pokoju ) Reszta mieszka po 6 osób w pokojach ( oczywiście kobiety oddzielnie a mężczyźni oddzielnie ) Łóżka w pokojach są piętrowe więc jest dużo miejsca . Zgodzę się zarobisz ponad 1800 euro już na czysto ale jak chodzisz 6 dni w tygodniu po 10-11 godzin . Tygodniówki są w granicach 450 euro ale przy 60-65 godzinach więc szału nie ma . Przy normalnym 36 godzinnym tygodniu pracy zarobisz około 250 euro tygodniowo . Już po odliczeniu mieszkania i ubezpieczenia .

Arni1992

Czy mógłby ktoś napisać jak wygląda zakwaterowanie w Holandii przez tą agencje? Ilu osobowe pokoje i w jakim one są stanie? Ile wynosi miesięczny koszt zakwaterowania? Współlokatorzy czy ok się tam trafiają czy raczej dużo (usunięte przez administratora) tzn codzienny alkohol, kłótnie, kradzieże itp klimaty? Ile wam wychodzi po opłatach(zakwaterowanie i jedzenie) miesięcznie na czysto? Tak żyjąc oszczędnie żeby coś zaoszczędzić i przywieźć do PL to z 4k przynajmniej się uda?

Witam, Ma, ktoś informację o warunkach mieszkaniowych i samej w pracy w LISSE (magazyn odzieżowy) ?

Olga
@601

Lokacje bardzo dobre. Duże przestronne pokoje 4 i 6 osobowe. Pary mają pokoje 4 osobowe więc w pokoju są dwie pary. Pozostałe osoby mieszkają w pokojach 6 osobowych. Miejsca jest dużo bo łóżka są piętrowe zarówno w pokojach 4 jak i 6 osobowych. Łazienka i WC na korytarzu. Kuchnia duża i przestronna, też wspólna. Praca może i ciężka ale zarobki bardzo dobre w granicach 280-310 euro już po wszystkich opłatach. Atmosfera w pracy bardzo dobra.

Hubert
@Olga

Ta bardzo dobre zarobki w Polsce na budowie jako zbrojarz mam trochę lepiej

@Olga

Jaka, odległość do pracy z miejsca zamieszkania, i czy jest (usunięte przez administratora)czyli przyjaciele (usunięte przez administratora)?

Kamil
@Olga

Tragedia, chyba nie wiesz co to dobre warunki i zarobki

Order picker

Pani sympatyczna, wszystko powiedziała co ważne. Sama rozmowa kwalifikacyjna też poszła bardzo przyjemnie.

jak masz na imie, ile masz lat, rodzeństwo, co robisz itp.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Wiepat

Czy ktoś pracuje i da opinie o magazynie z ciuchami w Zwolle zarobki , kontakt z biurem , czy potrzebna jest dobra znajomość języka angielskiego ?

Morgi
@Wiepat

Jest różnie z pracą . Jeden tydzień jest słaby i zarobisz 180 euro już po odliczeniu mieszkania i ubezpieczenia . Inny tydzień jest bardzo dobry i można nawet wyciągnąć prawie 270 euro więc chyba z zarobkami jest bardzo dobrze . Kontakt z biurem spoko a język to abyś podstawy znał . Przyjeżdżaj bo warto codziennie po pracy pijemy wódkę , piwo i codziennie palimy zioło . Jest super .

Odpowiadam
@Wiepat

Praca ok . Koordynatorzy pomocni . Język w stopniu minimalnym ale jak nie znasz to też cię przyjmą. Zarobki bardzo dobre . Tygodniówki w granicach 160-260 euro już po wszystkich kosztach .

Ronny
@Odpowiadam

260e to jest dużo? Trochę pracowałem w Holandii. Z góry powiem nie mam angielskiego na poziomie komunikatywnym. Za te pieniądze to ja bym nie pracował, proszę mnie nie odbierać negatywnie. Ale są bardzo małe zarobki. Minimale zarobki jakie miałem pracując tutaj to 350e przy 8h. Ale z reguły oscalowały one w granicach 400-500e

Jan
@Ronny

Tak 260 euro to mnostwo kasy ja bym bardzo chcial za tyle pracowac i moja zona tez zaakceptujemy nawet pokoje 8 osobowe byleby dostac te 200 euro plus i jest ok

@Ronny

W e&a nie zarobisz nawet 300 euro. Zarobki są w granicach 150-280 euro. 280 to i tak bardzo dobre pieniądze. A gdzie my nieuki bez szkoły po podstawówce lub gimnazjum nie znający języków obcych znajdziem lepszą pracę. Dla nas 250 euro na czysto na tydzień to mnóstwo pieniędzy. Jest za co codziennie piwo pić, codziennie zioło palić a w sobotę i niedzielę wódki na kupić i pić i palić zioło cały weekend. W Polsce piwo jest droższe niż w Holandii i zioło zakazane a tu można palić i pić do woli. Te 250 euro tygodniowo to dla nas raj na ziemi. (usunięte przez administratora)

Swit Bi
@Sebastian Seba

Co ty ukrainiec po podstawowce ze 250 euro tygodniowo to dla ciebie majatek? Moge cie zasponsorowac maly jak masz takie male wymagania ;-)

@Swit Bi

ale to jest przeciez ponad 1000 zlotych gdzie ja tyle zarobie przez tydzien w polsce co???? super wyplata ja bym tak pracowal 20 lat i moze odloze cosik a lokacje pewnie wygodne to po co sie przeprowadzac :) cala rodzine moze sprowadze i powiem znajomym i przyjedziemy 20 osobowa grupom cale pietro moze nam dadza w hotelu wtedy

Świt bi
@Sebastian Seba

Ile masz lat kotku bo zapomniałem zapytać? Pozdrawiam Januszek :-*

@Świt bi

prawie 18 a to ma znaczenie? pozdrawiam seba

Bogobojny

A zaopiekujesz się młodzikiem na Hotelu w Veenendaal? Pokój 207

Mlodzinka

Błagam, czy może ktoś przyjść do pokoju numer 207 w hotelu na Veenendaal? Jestem zmuszany do inhalacji pierdów mojego współosadzonego, już ledwo daję radę. A przy okazji lufka leży pod pokojem 207 czy może ktoś ją nabić? Bo samarka pusta, dziękuję.

czy E&A Jest wypłacalna i płaci w terminie ?

Krystian

Pani Bernadeta najgorsza.

koleg na pewno nie z Veenendal

Dzień dobry. Nie pracowałem długo i chciałbym wrócić na Veenendaal, jak tam sytuacja się miewa?

E&a NAJLEPSZA AGENCJA
@koleg na pewno nie z Veenendal

Nie wrócisz już na Veenendaal na pewno . Raczej Rotterdam . Może Waalwijk ale też wątpię .

kolega na pewno nie z Veenenda
@E&a NAJLEPSZA AGENCJA

A dlaczego? Hotel przepelniony?

Szaroburek
@kolega na pewno nie z Veenenda

Pewnie jesteś już na blacklist mordo. Na venendaal się jedzie raz w życiu i to o jeden za dużo.

Barbara
@Szaroburek

Jakiej blacklist? :O No nie mów że maja takie coś, myślałam, że to tylko taka bajka...

Szaroburek
@Barbara

Przed kolejnym wyjazdem telefon do poprzedniego koordynatora i jego zgoda na twój przyjazd to reguła. Oprócz tego maja jakies listy z komentarzami typu „ nie był w pracy a koledzy znaleźli go spitego na ławce przy jumbo”

Kam

Praca w H&M Tillburg opinie ?

Agata

Witam w październiku z chłopakiem chcemy wyjechać przez tą agencje do pracy na magazynie rtv w etten leur oferta wydaje mi się być ok. Poszukuję opinii o agencji ale w Gliwicach.

Filip

NAJGORSZA AGENCJA, W KTÓREJ PRACOWAŁEM... NIE POLECAM..

Albert Oosterhout, pracowity

Na początku jest wszystko świetnie. Tylko lekko norma przeraża ale w ciągu 2-3 tyg na spokojnie jesteś ja osiągnąć. Wystarczy pracować, a nie przychodzić na pogadanki lub oglądać produkty. I wszystko się zgadza godziny, wypłata. Do momentu aż raz nie zachorujesz albo źle się poczujesz i nie dasz rady iść do pracy. To wtedy się zaczyna. Biuro robi swoje kary za nie przyjście. Trzeba pilnować swojego, gdyż biuro często przez przypadek policzy ci cos I że to przez pomyłkę. Jedziecie na urlop bądź rezygnujecie z pracy( nawet jak ludzie normalnie sie rozliczając z wszystkiego) nagle księgowa ci powie że w następny piątek dostaniesz pieniądze gdyż się ona pomyliła i to pierwszy raz. A wcale tak nie jest to jest regularnie robione wystarczy porozmawiać z osobami które tam pracują dłuższy okres. Ogólnie jesteś tylko cyferka która ma zarabiać i robić wyniki dla biura. Ja po 3 miesiącach zarobki na granicy 300 e tygodniowo. Gdzie obiecują ci 450 e za 6 dni. O ile będziesz też pracował te 8 h, bo też często po 6,5-7,5 h się pracuje i wysyłają ci do domu. Z czego odlicza ci jak chodzisz na dwie przerwy jeszcze 30 min. Wiec nagle pracujesz po 6h tylko. I zarobki lecą w dół. Lokacja warunki dobre, wszystko trzeba mieć własne, doslownie. Na wyposażeniu tylko mikrofalówka z takich sprzętów. A tak normalne małe mieszkanko na dwie osoby. Prywatności brak, hausmaister może sobie wejść kiedy chce do ciebie. I najdziwniejsze mimo iż płacisz za mieszkanie to nie wolno ci posiadać żadnych używek. Nawet za alkohol można wylecieć. Nie mówiąc już o czym innym. Jak tylko znajdą to odrazu masz 24 h na wyprowadzkę. Mimo iz w Holandii jest to legalne. Rowery jak dostaniesz na lokacji to święto. Bo na ok 350 osób przypada z 6-8 rowerów. Wiec do sklepu 25 min spacerku się szykuje. Praca dla ludzi którzy chcą sobie mieszkać i pracować 6 dni za ok 300-350 e. Według mnie jak patrzę teraz z boku i to co mówi mi biuro a jak wygląda to w prawie czy to polskim czy holenderski. Mam wrażenie że agencja. NIE MA PIENIĘDZY!!! Bo żeby prosić się o pieniądze które dla nich zarobiłeś. To jest śmieszne. I takie tygodniowe dziury w wypłatach to potwierdza. Bo jak nazwać to że agencja zapłaci ci w następnym tygodniu wypłatę bo księgowa się pomyliła. I tak co tydzień tylko z kim innym. AGENCJA DO PRZEMYSLENIA bo przyjechać i pracować na agencję to lepiej w Polsce zostać.

Praca na magazynie na kawie

Witam pracował ktoś w tilburgu na kawie może się określić jak tam ze znajomością angielskiego czy wymagają tego czy są polscy koordynatorzy

Witam. Pracuje ktoś przy cebulkach kwiatowych w Enhuizen?? jest dużo godzin i jakie są warunki zakwaterowania? byłbym wdzięczny za odpowiedz.

Rafael
@Marcin

Mój znajomy tam był, fajne zakwaterowanie i dużo godzin, ale czasem dla facetów praca naprawdę ciężka fizycznie

Natalia

Ja właściwie nie mam opinii lecz pytanie: Ile wynosi miesięczna - najniższa - kwota (NETTO), jaką można zarobić zatrudniając się przez Agencję E&A do pracy w Holandii? Pozdrawiam wszystkich :)

Fajnie
@Natalia

Nie ma takiej. Zależy ile godzin zrobisz jak 5 w miesiącu to 50 euro

Iza

Witam. Chciałabym się dowiedzieć czego więcej o pracy w h&m na magazynie XPO Tilburg II . Jak wygląda praca , zakwaterowanie

Kociuba
@Iza

Hej . Praca bardzo dobra , lekka i przyjemna . Koordynatorzy bardzo pomocni. Zarobki w granicach 180-220 euro już na czysto po odliczeniu mieszkania i ubezpieczenia . Lokacje bardzo dobre . Duże pokoje 4 osobowe . Łóżka są piętrowe więc w pokoju jest dużo miejsca . Kuchnia wspólna na korytarzu . Łazienki i ubikacje też na korytarzu . Jest naprawdę spoko . Zapraszam .

@Kociuba

Czekaj bo ja rozumiem że te tygodniowe zarobki to jakiś żart tak ?

Dobre zarobki

Jak ci się nie podobają tygodniówki w granicach 180-220 euro to (usunięte przez administratora) do Polski . My tu tyle zarabiamy . Jak ktoś dostaje 220 euro to jest już bardzo dużo i się cieszy . 220 euro za tydzień to bardzo dużo pieniędzy . Miesięcznie daje to 880 euro . To jest prawie 4000 zł . A tyle w Polsce nie zarobię. Więc nie pisz ,że to mało pieniędzy . Jak się nie podoba to (usunięte przez administratora) do Polski .

@Dobre zarobki

Jesteś jakimś ukraincem ze się cieszysz z takich śmiesznych pieniędzy ?

@@@@@Ziom@@@@@
@Janusz Świt

My z ziomkami też podobnie zarabiamy. Tak w granicach 240 euro tygodniowo. I nie narzekamy jest super i podobają nam się te zarobki w granicach 240 euro. Na wszystko nas stać. Stać nas na wódkę, piwo, zioło, papierosy i jedzenie.(usunięte przez administratora) Mamy kasę i te 240 euro tygodniowo starcza nam na wszystko czego tylko zapragniemy. Wódka, piwo, zioło, papierosy niczego sobie nie odmawiamy.

To Ty Janusz Świt z tych co oszczędzają na każdym kroku ? Z tych co jedzą najtańsze , rzeczy aby tylko przyoszczędzić :) :) :) To ty z tych janusz co robią zakupy w najtańszym Lidlu czy Aldiku ? To ty janusz z tych co piją piwa EXPORT za 50 centów ? Januszku pieniędzy do grobu nie zabierzesz :) :) :) Nie wiadomo ile pożyjesz ??? Trzeba się bawić . Ja na przykład piję wódkę , browar , palę papierosy . I się bawię . W grudniu lecę z dziewczyną do Egiptu . Tak że Januszku nie pchaj kasy w skarpetę :) :) :) Inflacja jest ..... ale pewnie nie wiesz co to znaczy :) :) Powiem , że zioła nie palę i tą patologię palącą pod lokacją w krzakach bym batami wygonił w(usunięte przez administratora) . Ale dziady zamiast zapalić legalnie w coffee shop to jak dziady palą w krzakach pod lokacją .... tam też oddawają mocz , (usunięte przez administratora), wymiotują i jedzą. (usunięte przez administratora) z Polski...

Vanessa Mariola

Znacie może jakiegoś holenderskiego menagera, któremu można wskoczyć do łóżka i dzięki temu awansować? Może być holenderski menager pochodzenia tureckiego lub marokanskiego. Chcę zostać koordynatorką. Na Polaków nie patrzę bo to dziady bez kasy. Chodzą w porozciąganych dresikach, mają łyse głowy, śmierdzą potem,jeżdżą starymi złomami ponad 10 letnimi siepami albo dużo starszymi śrutami, nie płacą podatku drogowego. Piją wódkę i palą zioło jak degeneraci.

Szukam Holendra
@Vanessa Mariola

Co racja to racja koleżanko. Polscy mężczyźni to porażka. Wstyd przynoszą Polsce w Holandii. Dresiki brudne i porozciągane, auta to jeżdżące złomy na polskich tablicach rejestracyjnych. Poza tym wieś i niedouczenie. Brak znajomości języków obcych. Poza tym tylko picie i palenie zioła tym wiejskim chłopom w głowie. Też Holendra szukam

@Szukam Holendra

A Wy jak wyglądacie karyny? Na łbie zlepione tlenione klaki bo każda karyna myśli ze jest Doda lub Eva Max a jest szara myszą ze wsi która nie potrafi się wysłowić,poza tym obowiązkowo brwi malowane pisakiem bo tak matka robiła...Często tez łapiecie bogatych frajerów na bękarty które maja tak samo niskie IQ jak wy...Prujecie się na lewo i prawo a czas szybko leci i zostajecie na starość same wymalowane jak klauny przebierając te kwiaty w holenderskiej szklarni lub tłukąc sałatki i żaden chłop już na pomarszczona karyne nie spojrzy może jakiś achmed lub Mokebe bo im wszystko jedno byle byście jeszcze umiały chodzić...

Hali

Nie polecam tej agencji . Nie zapewniają nawet tych 32godzin . Codziennie smsy ze jesteś odowolny z pracy twoje zarobki to 150-200e . Oferują prace dla par a roznie to wyglada… I jest tak naokraglo . Wysyłają ci grafik na 5 dni z czego idziesz tylko 3 . W biurze kontakt jest zerowy nie odbierają telefonu jak już odbiorą to cię zbywają twoje problemy ich nie interesują. Przyjeżdżasz tu żeby zarobić a nie zarobisz nic tylko na wyżywienie i bilet powrotny do polski albo żeby opłacić im hotel jeśli jesteś naiwny i zostaniesz dłużej (usunięte przez administratora) Jedna kuchnia na 100 osob z jednym zlewem jedna lodówka . 4 pralki żeby zrobić pranie to najlepiej iść o 3nad ranem żeby jakaś pralka była wolna z czego nie dokończysz i tak prania bo ktoś ci wyciągnie ciuchy i włoży swoje . Najgorsza agencja pracy w Holandii !

@Hali

Widzę ze koleżanka mieszka na klasztorze w Tilburgu? Pewnie tez pracujesz w xpo? Jo tez mieszkol 10 lot na klasztorze ale pracował tedy w Albert Heijn.Tez roboty było mało i pewnie tera te cholery z biura w Albercie przeszły na xpo - mała korpulentna Delma tleniono Patrycja J z krzywymi kopytkami było planistkom i robiło ludziom zawsze taki złośliwy planning co by nic nie zarobili i pewnie zwyczaje przeniosło to coś do xpo... Już brzydula zapomniała ze sama tez było pracownikiem ale nie kozdy pracownik tak jak ona kuma się blisko z menadzerem z Katowic...

Wódko pozwól żyć
@Hali

A ja polecam agencje e&a bo można w pracy wódkę pić i nikt nie chodzi z alkomatem. Ja jak i moi koledzy mamy już takie gęby czerwone od tego picia w pracy.

Ogorzałe Gęby
@Wódko pozwól żyć

No masz rację koleżko :) W E&A pracuje sporo takich chlorów jak ty :) Mają grubo ponad 50 lat , piją codziennie wódkę i piwo, myją się raz na tydzień i....... tak jak napisałeś mają takie czerwone OGORZAŁE GĘBY od gorzały . Mają też nadwagę i duże zwisające brzuchy . Taka patola alkoholowa w starczym wieku . Łażą w porozciąganych dresikach .

@Ogorzałe Gęby

Co to grzech ?! Ja to lubię,nikt na mnie nie zwraca uwagi,mam dzięki temu dobry humor,latam po hali śmieje się a nawet szczekam między regałami i mam wesoła czerwona twarz ale wypraszam sobie nie jestem żadnym grubasem!!!

Do " Ogorzałych Gęb "
@Ogorzałe Gęby

Do kolegi " Ogorzałe Gęby " Kolego z ogorzałą gębą od wódki mam do Ciebie pytanie jako eksperta w piciu alkoholu . Jak wy Ogorzałe Gęby wnosicie wódkę na zakład ? Gdzie chowacie tą ambrozję ? Jakie są sposoby wnoszenia wódki na zakład aby ochrona nie zabrała ?

Lili

Gdzie polecacie prace przez ta agencje gdzie tygodniówka jest wyższa niż 250euro za 5dni . Odpada Lelystad zara i te hm gdzie jest pewnie to samo co w zarze ludzi w ciul a roboty i godzin brak

Zostaw merytoryczną opinię o E&A - Opole

• Jak się pracuje w E&A?

Zobacz opinie na temat firmy E&A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 798.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E&A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 410, z czego 145 to opinie pozytywne, 134 to opinie negatywne, a 131 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E&A?

Kandydaci do pracy w E&A napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E&A