Opinie o NOKIA w Wrocław

Nokia jest światowym liderem w tworzeniu innowacyjnych technologii w sercu naszego połączonego świata. Napędzani przez badania i innowacje Nokia Bell Labs, służymy dostawcom usług komunikacyjnych, rządom, dużym przedsiębiorstwom oraz konsumentom najbardziej kompletnym portfolio produktów, usług i licencji w branży. Od infrastruktury umożliwiającej działanie 5G oraz Internetu rzeczy, do rozwijających się aplikacji dla wirtualnej rzeczywistości i cyfrowego zdrowia, kształtujemy przyszłość technologii, aby przekształcić ludzkie doświadczenia.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOKIA w Wrocław

Weronika

Witam, na jakie stawki może liczyć Software Tester z tego ogłoszenia o pracę, które dali jakiś czas temu tutaj? Proszę o odpowiedzi osób, które mają aktualne informacje, nie sprzed kilku lat. Ale to jasne, myślę.

Czy firma NOKIA kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

prac

Nokia nie szanuje doświadczonych pracowników. Nowe osoby dostają wyższe wynagrodzenia niż te, które są. To jawna dyskryminacja ze względu na staż pracy

mhm
@prac

A świstak siedzi i zawija w te sreberka :) Jeśli masz wiedzę o jakiejś dyskryminacji czy łamaniu prawa to należy to zgłosić do odpowiednich organów.

Pracownica

Szczerze powiedziawszy nie widzę różnicy, szczególnie przy starcie, bo nie wiem jak to jest na wyższych poziomach. Generalnie masz na start dany grade (najczęściej 6 lub 7 dla QA) i tu masz widełki (ok 1.5k było jakiś czas temu). Jeśli jesteś na zwolnieniu podczas ciąży i macierzyńskim to robi się gap, ale coś za coś.

Wirnik
@Pracownica

Jak przyjdziesz będzie piknie bhahahah

@prac

to niestety jest prawda

Niebieski
@mhm

Byli tacy co zgłaszali a później firma tak ich dręczyła że sami się zwalniali

Agnieszka
@Niebieski

Ale komu konkretnie to zgłosili skoro chyba żadnej zmiany w tym kontekście nie ma?

japski

co to za pierdzielenie o tej równości? nie rozumiem czmu kobiety miałyby zarabiać mniej, to jakiś młyn na wodę jakichś feministek - niemot. nigdy nie spotkałem się z dyskryminacją płacową ze względu na płeć... w ramach parytetów powinno pracować tyle samo osób ile jest w populacji: bez paluszka małego u lewej dłoni, łysych,, brodatych, itp... Lewackie bzdety

@japski

co się krzywicie? a jak jeden mężczyzna zarabia mniej od drugiego to jest fair czy nie? a jak na tę miarę mają wpływ np: doświadczenie, umiejętności miękkie, wykształcenie? nic dobrego z tego lewactwa nie wyniknie. W Polsce wg podanych przez Komisję Europejską danych zarobki nie odbiegają więcej niż 5% między mężczyznami i kobietami... to zaniży konkurencyjność gospodarek europejskich, grzebanie w polityce zatrudnienia.... a o konkurencyjność gospodarek w całej tej unijnej polityce powinno chodzic...

Jako pracownik po Nokia Academy potwierdzam to co napisała Elka. Pracuje w Nokii trochę i cóż, nie polecam. Znam bardzo dużo osób, które pracują po godzinach - ja staram się to ograniczać u siebie, ale naciski są. Generalnie po prostu pracy jest tyle i jest tak źle rozplanowana (plus dodajmy te wszystkie bezsensowne meetingi!), że jeśli chcesz swoją pracę wykonać dobrze, to musisz siedzieć po godzinach. Na szczęście odpłatnie. Co do pracy na l4 to tak - wiele osób pracuje na l4 przy cichych naciskach że strony ich liniowych. Albo po prostu chodza chorzy i zarazaja pół open space'u. W swojej "karierze" pracowałem z różnymi liniowymi i w różnych teamch, ale wszędzie jest dość podobnie. Manager w Nokii to stan umysłu- liczy się, żeby jemu/jej było dobrze, a pracownik to taki pionek. Często są to osoby z długim stażem pracy, które dawno temu pracowały na stanowiskach technicznych. Później najbardziej intratną opcją było pójście w managerowie - nieważne czy się nadaje czy nie. Ręka rękę myje, uklady, ukladziki, (usunięte przez administratora) Sukces jednego teamu, porazką innego. Ciężko znaleźć plus pracy w tej firmie. Na początku dobra pensja, to może być jako plus. Aczkolwiek wątpię żeby stres był tego wart. Dziwna polityka zarządzania ludźmi- tajemnicze zmiany, przeniesienia. Duża rotacja - są miejsca gdzie najbardziej doswiadczeni pracownicy (mówię o technicznych) pracują ok roku, max 2. Wtedy nie ma mowy o jakimś onbordongu, wszyscy błądzą we mgle. Niedoświadczone osoby dostają zadania, których nigdy nie powinny dostać i ktorych nie umieja wykonać. Jedna wielka prowizorka, aż dziw, że ta firma jakoś ciągnie. Tysiące bezsensownych meetingów (potrafią zająć ponad 20 godzin/tydzień, a roboty macie na minimum 40 godz /tydzień). Praca w weekendy (owszem, dobrze platna, pytanie tylko ile można tak ciągnąć). Wodzenie za nos, które zaczyna się już od Nokia Academy trwa też podczas pracy. Można usłyszeć wiele obietnic - w większości bez pokrycia. Podsumowując- nie polecam. Ja i wiele znanych mi pracowników, myśli o zmianie pracy.

Ech

To co piszesz, to u mnie w dziale jest nie do pomyślenia. U nas nikt nikogo nie naciska aby robił po godzinach czy nie wnika w jego L4. Jeżeli minęło ci półtora roku, to możesz zmienić tribe albo skorzystać z opcji job rotation.

Dzemik

Niestety im dłużej tu pracuje tym bardziej żałuję, generalnie mając przegląd po poprzednich firmach wiem gdzie wrócić, ale nie powiem bo mi podbierzecie robotę. ;). Jak jestem przyzwyczajony że w robocie w IT się robi to co lubi i lubi to co robi, tak tu jest jakiś dziki zachrzan, ludzie dzwonią z czapy jak jesteś w środku robienia czegoś (elementarny brak kultury który okazuje się zasadą jak się człowiek popyta... np. siedzę na kiblu i ogień do komputera biegiem bez gaci bo ktoś dzwoni akurat....). Chcesz coś zrobić porządnie to trzeba siedzieć po godzinach. Jak nie chcesz to nie musisz, będzie byle jak i nikt nic nie powie... Firma wyraźnie stawia dołując koszty pracy na wschód, nie chciałbym uogólniać bo ludzie są różni ale podejście pm-owania w kulturze wschodu :).. nie dokończę. Tyle przemyśleń, ja jednak będę stąd spadał.

rrrr
@Dzemik

Chyba normalne, że w czasie pracy ludzie dzwonią...zwłaszcza zdalne. Jak jestem w WC to po prostu nie odbieram i odzwaniam skończeniu sprawy. Jak robię coś wymagającego nieprzerwanej koncenracji ustawiam satus DND co wycisza wszelkie powiadomienia z Teamsów. Brak kultury w tej firmie to raczej rzadkość.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
kto-pyta

Hej! Słyszałem różne opinie i wolę się upewnić, w związku z tym mam dwa pytania: 1. Orientujecie się może czy osoby po akademii o profilu "programowanie" faktycznie kodują czy robią pracę niezwiązaną z programowaniem? 2. Czy programiści po akademii mogą pracować zdalnie?

p
@kto-pyta

1. Można różnie trafić, ale generalnie programiści między innymi programują. Nie wyłącznie, ale też nie ma rozróżnienia na po Academy i nie po Academy. Jak sobie radzisz, to dostajesz zadania trudniejsze, jeśli nie - klepiesz. 2. W zasadzie wszyscy programiści pracują zdalnie. Chyba, że nie chcą, albo nie wiem... podpadną.

yo

O co biega z tymi wszystkimi ofertami z "working student" w nazwie. Jest to doklejane niemal do wszystkiego, co nie jest stricte IT. Cała firma stoi na stażystach, czy o co to biega? pytam, bo widzialem kilka ciekawych ofert pracy zwiazanych np. z designem, ale zawsze to (usunięte przez administratora)"working student" tam wisi i dlatego nie aplikuję. Olać to i aplikować, czy bie warto?

@yo

Są dedykowane dla osób ze statusem studenta.

Agnieszka
@Anna

A można dopytać czemu tylko studentom takie coś oferują? Chyba, że tu tylko o pierwszeństwo chodzi? A co z innymi ludźmi bez statusu?

Mirosław

Witam, mam pytanie. Często w ofertach pracy pojawia się oferta na stanowisko "Linux Scripting Engineer", które znowu zostało jakiś czas temu opublikowane. Z racji tego, że uczę się basha to mam pytanie czy ktoś może pracował na tym stanowisku? Jak wygląda praca oraz proces rekrutacyjny? Pozdrawiam!

Esteban

Najlepszym przykładem pracy nad daremnym jest to co zostało ostatnio zrobione z nowym produktem rozwijanym przez ostatnich kilka lat. Kasacja. Błędne zarządzanie prowadzi do zawalania terminow, zapaść do skasowania produktu, skasowanie produktu do pudrowania babci która szykowała się na emeryturę. Wrażenia z kilku ostatnich lat pracy, która pracodawca wrzucił do kosza, przynajmniej dla mnie bezcenne :). Poza tym robota jak robota, są plusy i minusy jak wszędzie...

fghj

Czy jest możliwość dostania się na staż już po ukończonych studiach ? Czy trzeba być w trakcie ?

borsuk
@fghj

Staże tylko dla studentów. Po studiach najłatwiej dostać się przez Nokia Academy

Iza
@borsuk

Czy po odbytym stażu jest jakaś szansa na stałe zatrudnienie? Da się w ogóle połączyć czas pracy ze studiami?

Ciekawski

A powiedzcie mi jak często umowy próbne są przedłużane albo nie przedłużane?

byly
@Ciekawski

Są zawsze przedłużane, na okresie próbnym nikt nie oczekuje od Ciebie wyników, bo to czas na wdrożenie się (m.in. ogarnięcie dokumentacji i zapoznanie się z systemami informatycznymi).

@byly

jak nic się nie oczekuje? jakie wdrożenie? po miesiącu będziesz zapieprzał jak stary dzik, bo nie ma żadnego onboardingu, takie rzeczy tu leżą i kwiczą :)

Haha
@japski

Potwierdzam, to prawda. Lol. Myślałam, że tylko ja mam takie wrażenia. To prawda. W tej firmie onboarding nie istnieje.

Rrr
@Haha

Pewnie zależy od działu i sytuacji, ja.mialem 2 miesięczny onbording, ale to było 4 lata temu bo był nadstan ludzi. Rok później już rzucali ludzi po 3 dniach na głęboką wodę.

zdalna-baba

praca zdalna jest nie do końca zdalna. Dostajesz aneks na telepracę, więc jak przychodzi do podpisania dokumentów/odebrania czegokolwiek, to trzeba się osobiście w biurze stawić. Byłam wielokrotnie zachęcana do przyjazdu do biura, czy to "ogólnodziałową rekrutacją", czy "obowiązkowym szkoleniem". Żadne z powyższych nie zakładało uczestniczenia nokii w moich kosztach podróży i noclegu. Do tego dochodzi temat płac i podwyżek, 2-4% to max na co można liczyć. Płacą każdemu inaczej, nic nie rządzi. Współczuję tym co siedzą dłużej w tym miejscu.

Czesław
@zdalna-baba

No to podwyżki szału nie robią. A na jakiej umowie się ta praca półzdalna odbywała?

nokianin
@zdalna-baba

podwyzka jest bardzo uznaniowa i zalezy od liniowego, jak mu zalezy bys zostal w teamie lub moze o Tobie opowiedziec na gorze dlaczego chce dac wiecej (bo bez podstawy tez Ci nie moze dac czasem tyle ile chce, ma budzet i musi zadowolic jak najwiecej a nie powiesz mi , ze efektywnosc kazdego w teamie jest taka sama) to mozna dostac o wiele wiecej niz 2-4% . 2-4 % to raczej zwykle optimum. W tym roku przyznam, ze na rozmowie przed ocena roczna/podwyzki zasugerowalem, ze mysle o zmianie tribu - efekt liczylem na 10% dostalem 16% wiec... zalezy

wielbicielCieplychPosadek
@nokianin

Wow, czyli jak sie postarasz, to moze nie zmniejsza pensji. (biorac pod uwage inflacje) Kiedys sie mowilo - firma dobra na dwa lata. Teraz chyba tylko dla rok - dla newcomerow, ewentualnie dla powracajacych (tez na rok, potem architekt i tak zarabia mniej niz swiezo zatrudniony przecietniak). Ewentualnie dla fanatykow nadgodzin, tutaj zrobili sobie z tego norme. Aha, faktycznie warto sie wykazywac jezeli checie miec zarobki jedynie kilkadziesiat procent mniejsze od osoby nowo zatrudnionej. Zeby bylo jasne - wykazywac w tematach technicznych, lepiej nie zaburzac ulubionego trybu pracy managerow tj. wykonywac polecenia i sie nie wychylac. To miejsce idealne dla ludzi z takim podejsciem.

potencjalny zainteresowany

Jak wygląda kwestia pracy zdalnej - zostaje permanentnie zdalna i można spokojnie aplikować mieszkając poza wro, czy są jakieś plany pracy hybrydowej i nie chcąc się przeprowadzać lepiej odpuścić? Umowa na okres próbny jest 3 miesięczna? Po jakim czasie podpisują na nieokreślony? Od razu po próbnym czy najpierw jakieś na czas określony? Z luxmedu co jest w pakiecie i za ile? Co w praktyce oznacza "Możesz dopasować godziny rozpoczęcia pracy do swoich indywidualnych preferencji czy potrzeb. Standardowo zaczynamy między 7:00 a 9:45." dopasowanie do indywidualnych potrzeb pod warunkiem że rozpoczęcie mieści się w ramach 7-9:45? Czy może generalnie 7-9:45 ale jak chcesz zaczynać o 11 to spoko?

Byly pracownik nokii
@potencjalny zainteresowany

Pytanie 1: Nie znam ofert pracy w pełni zdalnej dla nowych pracowników. Jednak pracownicy już zatrudnieni dostali w lutym opcje przejścia na prace hybrydowa lub w pełni (100%) zdalna. Wymogiem przejścia na prace 100% zdalna lub na hybrydowa jest zgoda Twojego przełożonego i czasami przełożonego drugiego stopnia. Jak się dogadasz tak będziesz mieć, ale wątpię by się zgodzono na pracę zdalną zanim zapoznasz się z zespołem (to tak z rok w biurze). Pytanie 2: Umowa na okres próbny 3 miesiące i później przejście od razu na czas nieokreślony to standard w nokii. Wyjątek to jak wybitnie sobie nie radzisz wtedy umowa na czas nieokreślony jest przedłużana na kolejne parę miesięcy. Widziałem tylko jeden taki przypadek w ciągu 8 lat w nokii i trzeci raz tej osobie nie przedłożono umowy. Pytanie 3: Pakiet z luxlandu z tego co kojarzę jest na wypasie, ale bez dentysty i za współmałżonka/dziadków trzeba dopłacić. Dla samego pracownika kosztuje za 1zł + podatek od tego co dopłaca nokia. Pytanie 4: To znaczy, tyle, ze wybór godziny rozpoczęcia pracy między 7.00-9.45 jest Twoją sprawą i nikt nie ma prawa Ci nic powiedzieć jeśli zaczynasz w tych godzinach. Jeśli zaczynasz poza tym zakresem i przeszkadza to zespołowi, to pewnie Cię poproszą o dostosowanie się. Jeśli nie przeszkadza to zespołowi w którym pracujesz, to możesz tez zaczynać o 17.00 i kończyć w nocy :-) Idea przyświecająca tym godzinom startu pracy jest taka, by ludzie którzy muszą ze sobą współpracować mieli zazwyczaj co najmniej 5h pracy w tym samym czasie, by mogli się ze sobą komunikować. Wiec jak się dogadasz ze swoim zespołem tak masz i w większości działów manager w to nie ingeruje. Z doświadczenia znam takich co: - raz pracują o 10-18 (bo dziecko wiozą rano do żłobka/przedszkola itd), a raz pracują 6-14 (bo rano ich zona wiozła dzieciaka, a oni odbierają go). Nie ma nikt z tym problemu. - znam takich co lubią siedzieć po nocach i pracują za dnia 2-3h tylko by pogadać z zespołem o projekcie, a reszta w nocy (praca zdalna z powodu covida to umożliwia). Nie ma nikt z tym problemu. Ale nokia jest duza i każdy dział moze mieć inne zasady.

@Byly pracownik nokii

a czy możesz powiedzieć jak się pracuje w zespole RF PZ i w laboratorium,co się robi?

gryllu
@Byly pracownik nokii

Ad1. Zależy od działu. Są zespoły, gdzie nawet working studenci na dzień dobry pracują na 100% zdalnie. Zawsze wymaga zgody przełożonego i przełożonego przełożonego. Ad2. Tak jak piszesz. Ad3. Pakiet rodzinny jest dla pracownika i rodziny za 1PLN + podatek, nie trzeba dopłacać za żonę i dzieci. Za dentystę się dopłaca. Sporo badań specjalistycznych jest poza zakresem pakietu, dlatego nie jest to wcale taki wypas. Obsługa w luxmedzie i terminy też pozostawiają sporo do życzenia. Ad4.

Nick-olas

Cześć, Z opinii widzę, że strasznie negatywnie wypowiadacie się o RFSW. Jestem totalnym noobem, ponieważ nie mam pojęcia co to znaczy. Możecie mi wyjaśnić o jakie działy konkretnie chodzi? Mam na myśli RFSW i RFDU.

raf-al
@Nick-olas

to nazwy działów, na rozmowie dopiero sie dowiesz do jakiego działu startujesz albo przy feedbacku jaki dział sie zdecydował Cie przyjąć. To już od ciebie zależy czy będziesz słuchał tych opinii czy nie. Najlepiej to znaleźć bezpośrednio kogoś kto pracuje w danej firmie i sie zapytać bo jakbyśmy przeglądnęli gowork opinie o każdej firmie to pewnie by wyszło że wszystkie mają opinie negatywne heh:)

Kolega co biega
@Nick-olas

RFSW - Radio Frequency Software - rozwój softu na radia RFDU - Radio Frequency Development Unit - j.w. Tam po prostu jest za mało ludzi i za dużo roboty, ergo nikt nie ma na nic czasu - tzw nie ma czasu taczki załadować. Nie ma zarządzania umiejętnościami ludzi, w tym managerów - wcale, nie ma zbierania opinii. To daje losowość, z jakimi predyspozycjami ktoś przyszedł z takimi zostaje. Ale. Można się nauczyć różnych rzeczy, zwłaszcza funkcjonowania korpo, bo wiele rzeczy się da, tylko trzeba się zorientować jak.

@Nick-olas

czy RFSW to to samo co RF PZ ? lub RF?

RF DU
@Kolega co biega

RF-DU-czym zajmuje się ten zespół? co ot jest Development Unit?

gryllu
@praca

RF PZ jest częścią RF i zajmuje się testowniem tego co RFR&D wyprodukuje. To praktycznie pierwszy etap weryfikacji działania radia.

Pracuję tu i jest spoko

Pracuję w Nokii już trochę ponad dwa lata. Jak najbardziej jestem zadowolona, zwłaszcza w porównaniu do mojej poprzedniej pracy. Myślę, że w głównej mierze zależy to od tego, że trafiłam do naprawdę fajnego zespołu. Na zarobki też zdecydowanie nie narzekam, ale to prawda, że propozycje wynagrodzenia mogą się mocno między sobą różnic i to zależy jak uda się dogadać z menagerem. Benefity są spoko, były już tu w opiniach wymieniane. Proces rekrutacji był dość długi, od wysłania CV do zatrudnienia minęło koło dwóch miesięcy. Wypowiadam się za MN RAN, innych działów nie znam.

Iwona
@Pracuję tu i jest spoko

Dwa lata to dość sporo. Fajnie, że jesteś zadowolona. Zespół jest mega ważny. A ile wynoszą tak mniej więcej zarobki w tej firmie?

Kris

Teraz, po 7 rozmowie tym razem z technikiem dopiero dowiedziałem się że pakiet 10 GB który zamówiłem 10 sierpnia w ogóle nie został aktywowany . Zamówiłem 10 GB miesięcznie 10 dni temu z dostawą ostatniego lub przedostarniego dnia miesiąca. Nauczony doświadczeniem zapytałem dzisiaj o status tego zlecenia i okazało się że nie jest aktywne - musiałem jeszcze rz dyktować wszystkie dane. Ile razy trzeba u Państwa zamawiać jakieś usługi ? może jest na to norma ? 2, 3 razy? Pozdrawiam Krzysztof

@Kris

Tak to jest norma. Pozdrawiam serdecznie

Nokienek

Hej, chciałbym się dowiedzieć na jaką część etatu pracuje się na stanowiskach Working Student oraz czy jest wybór na jaką cześć etatu chce się pracować.

Kris

Niestety usługi u Państwa są na niskim poziomie - dokupiłem usługę 10 GB Internetu do mojego telefonu i technik musiał 2 razy interweniować aby mi odblokowywać normalną przepustowość, raz w kilka dni po wykupieniu pakietu i drugi raz po wyczerpaniu standardowych 2 GB z umowy. Niestety to było bardzo kłopotliwe dla mnie ze względu na potrzebę zdalnej pracy którą Państwa obsługa mi uniemożliwiła. Czy chcecie Państwo aby Was polecać ? Pozdrawiam Krzysztof

Aplikowałam na stanowisko working student, 30 minutowa rozmowa oraz klasycznie zadanie rekrutacyjne. Po 2 tygodniach zero odzewu i musiałam pisać maila przypominającego o mojej kandydaturze. W odpowiedzi również klasyk, otóż że firma znalazła lepszych kandydatów. Nie wiem jakie oczekiwania trzeba spełniać, żeby dostać się na staż.

praca

Jak wygląda praca w laboratorium w Nokii,czy ktoś móglby cos opowiedzieć na ten temat?

@praca

Wybaczcie Stala mendy były i będą :) powodzenia w zarabianiu milionów jak dyrektor !!!

Marzena
@Piotr

możesz wyjaśnić jaki masz powód, aby tak negatywnie pisac o tej firmie?

Zainteresowana pracą

Hejka, mam pytanie do osób które pracują lub pracowały w Nokii na stanowisku technical writer. Podzielicie się opinia o tym jak się Wam pracuje/pracowało, ile da się zarobić i jak wygląda standardowy dzień pracy?

@Zainteresowana pracą

ODRADZAM! Ilosc i tempo pracy absurdalne, 10-12 godzin dziennie plus weekendy, zeby wyrobic sie z narzucona iloscia zadan, ktore w ogole nie sa dobrane do mozliwosci zespolu. Ciagla rotacja pracownikow, rekrutacja na technical writera trwa nieprzetrwanie od kilku miesiecy i nie ma sie co dziwic, bo ludzie odchodza po zaledwie kilku miesiacach. Mnostwo nowych osob, pozostawionych samym sobie, bez pomocy, nie ma komu wdrazac, nie ma komu uczyc. I do tego product ownerka, ktorej zachowanie jest absolutnie niedopuszczalne.

Potwierdzam
@Kasia

Potwierdzam to co pisze Kasia. (usunięte przez administratora)na kółkach. Ja nie wiem jak ten dział wciąż funkcjonuje. Ogólnie jeśli szanujesz swoje (usunięte przez administratora) i nie chcesz mieć nerwów w strzępach, to sobie odpuść. Nie warto. Mogłabym napisać tu dużo więcej, ale naprawdę szkoda mi słów na to jak traktowane są nowe osoby i jak zostawia się je beż pomocy i wsparcia. To nie ma nic wspólnego z budowaniem przyjaznego środowiska pracy. Sama praca technical writera jest w porządku, ale system w jakim to miejsce funkcjonuje jest co najmniej(usunięte przez administratora). Mam nadzieje, ze zostaną wyciągnięte jakieś wnioski i to się zmieni. Chociaż ja nie widziałam na to szans. Przykre.

Czesław
@Potwierdzam

Chodzi ci o wsparcie bo jest za dużo pracy? Kasia wspomniała o 12 godzinach. To zdecydowanie za dużo. Chociaż dają za to dobrą kasę czy też nie byłaś zadowolona?

Zostaw merytoryczną opinię o NOKIA - Wrocław

• Jak się pracuje w NOKIA?

Zobacz opinie na temat firmy NOKIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOKIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NOKIA?

Kandydaci do pracy w NOKIA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NOKIA