Opinie o Klucze Coval (Coval Sp. Z O.O.) w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy COVAL Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w COVAL Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COVAL Sp. z o.o. w Gdynia

@Halyna, napisałaś, że dobrze się pracowało w COVAL. Zatem może napiszesz coś więcej, rozwiniesz swoją wypowiedź tak, aby inni użytkownicy uzyskali więcej informacji. Jakie są warunki pracy w firmie oraz co możesz napisać odnośnie relacji z przełożonymi oraz współpracownikami? @Kiedyś w branży, przeczytaj regulamin forum https://www.gowork.pl/regulamin Zgodnie z treścią regulaminu nie należy podawać danych osobowych innych osób, które są chronione przez prawo. Jest to forum na którym użytkownicy dzielą się informacjami odnośnie rekrutacji oraz pracy w firmie. Nie jest to miejsce do opisywania współpracowników. Dlatego wszystkie wpisy, które naruszają regulamin będą usuwane przez admina.

Halyna

Dobrze się tam pracowało

Ana

orum @misiek? Może ktoś z was pozostawi swoją opinię na temat pracy w firmie Coval Sp.z.o.o? Po... Pracowałam w firmie Coval pod szyldem Job&service z wizytówkami Fachmana. Do dziś nie moge odzyskać pieniędzy , mimo wyroku sądu i komornika. Coval ma sprwa komorniczych na milion złotyh w tym ZUS. Wiem ,że kolejne pozyw zbiorowe są w trakcie rozpraw . Uciekać jak najdalej od tej firmy. Siedziba firmy jest w Warszawie, oddziały np. w Bytowie.

Były PH
@Ana

Mogłabyś podać mi kontakt do siebie? Mam parę pytań.

Jest lipa i to duża ale myślę że (usunięte przez administratora)jeszcze wszystkich zaskoczy.... Ciągle pomimo problemów jeszcze się go boją....myślę że nabiera siły i w końcu wystrzeli..... Nie tak jak kiedyś ale i tak namiesza.....

Salka Quinnnn Tools bierzemy w
@anonymous

Wystrzeli najwyżej z ręki a Ty to łykniesz wyznawco małego grubego

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w COVAL Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.

T

Qen

Firma z tradycjami godna polecenia

Renesme

Firma nie płaci, nawet po wyroku. Omijać z daleka!

Cezary

Nikt nie chce pisać z prostego powodu, dobrze się pracuje i tyle.

misiek
@Cezary

Jakim autem jezdziłas u nich?

Czy ktoś odpowie użytkownikowi forum @misiek? Może ktoś z was pozostawi swoją opinię na temat pracy w firmie Coval Sp.z.o.o? Powiedzcie co dostajecie do pracy, samochód służbowy, telefon czy może też komputer.

Ana
@Karolina

Gyr

Szczęśliwego Nowego roku dla wszystkich byłych i obecnych pracowników wszystkich firm narzędziowych !!!Nowy Rok - Nowe wyzwania!

Mariuszo

Schmit nie ma nic wspólnego z covalem. To niemiecka firma.

Robert
@Mariuszo

Sprawdź adresy z katalogu (usunięte przez administratora) i zobacz co się pod nimi znajduje w Niemczech i wtedy pisz komentarze.

fiu bzdziu
@Mariuszo

Mariusz firma schmidt ma tylko niemiecka nazwe a towar pochodzi z CHIN :)

Niemiecka jak pupa białasa

Lubię to
@Mariuszo

Schmit.... hehe Arturo stworzył grupę pajaców

bambo

Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej 12-10-1992 Data zawieszenia wykonywania działalności gospodarczej 23-03-2017 Manczak Zawiesil dzialalnosc firmy FH Sarius 23-03-2017 tzn ze jest nie czynna i w trakcie likwidacji ? co z Coval tez juz sie zwija z rynku ? bo narzedzi nie widac w sklepach na terenie PL .

Były

@Karolina komputer ??? Hehe dostaniesz ewentualnie stara nokie (usunięte przez administratora)

@denypamiętaj, że na forum nie możesz nikogo obrażać. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum, który znajdziesz na stronie http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza na temat Coval Sp.z.o.o

Mariola

Istnieje to jeszcze ?

Tomasz

czy przyjmują przedstawicieli? jaki samochody? target? dostępność towaru?

Chciałbym podjąć pracę w Covalu jako przedstawiciel. Pracuje od 11 lat w tej branży. Jakie samochody mają ? jak ze stanami magazynowymi? Wiem, że Coval to firma z tradycją , marka znana i szanowana w Europie i o ile wiem towar sam się sprzedaje .

damian
@Piotr

Przyjacielu... jak byś chociaż miał cień pojecia o branży, nigdy nie pytałbyś o tą firmę. po prostu sobie odpuść. pozdrawiam

Napisze ktoś jakieś konkretne informacje??

Anka

Info na temat PH... wszystko mogę Ci powiedzieć:) tylko podaj tutaj maila, bo i tak usuną jak coś napiszę... najlepiej maila podaj wieczorem, jak admin śpi:) a nieroby brać się do roboty.... podobno kolejny PH odszedł, jeden z najlepszych... prawda to??

@Anka

Czy. Coval i fachman to te same firmy ?

Phpro
@Piotr

Pewnie, ze te same :) czy ktos ma wiecej info na temat tej firmy?? Czy serio auta posiadaja gps czy to taka sciema? Jak z wyplatami i caloksztaltem pracy? Czemu ciagle szukaja ludzi?

Hogi
@Piotr

Czy Zbyszek i Zbigniew to to samo?

Czy szukają przedstawicieli handlowych?Jestem zainteresowany praca w tak znanej marce

Zostaw merytoryczną opinię o COVAL Sp. z o.o. - Gdynia

COVAL Sp. z o.o.