Opinie o Vanstar Produkcja Rur Wydechowych w Jędrzejów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Vanstar Produkcja Rur Wydechowych. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Vanstar Produkcja Rur Wydechowych o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vanstar Produkcja Rur Wydechowych w Jędrzejów

Nie polecam pracy w tej firmie. Niska pensja, brak szacunku do pracowników. Atmosfera jest okropna wśród pracowników.

Andzia
@Anula

Mnie się pracuje bardzo dobrze. Ogólnie można z każdym pogadać, zawsze każdy kulturalny. Chyba ktoś robi sztuczny zamęt takimi dziwnymi komentarzami.

Faktycznie tak jak ktoś jakiś czas temu napisał to jednak nie jest miejsce na łapanie doświadczenia i tym podobnych? To byłoby jedno z moich pierwszych miejsc pracy, staż mnie przyciągnął, bo pokazywało, że firma działa od 2000r. fajnie już na start mieć cos stabilnego. Czy tu pracują osoby o podobnym stażu?

zolo Nowy wpis

Firma działa od 1993 roku, to już 30 lat, więc samo przez się dowodzi, że jest stabilnym miejscem pracy. Ja tutaj pracuję prawie 11 lat, więc musi być ok, skoro tyle się trzymam :)

@zolo

I czym się przez te lata zajmujesz? Czy każdy dzień w pracy wygląda tak samo? zastanawiam się czy przy takim stażu nie popada się czasem w monotonnie? Są może po drodze jakieś awanse lub cokolwiek?

Z tym traktowaniem faktycznie jest tak jak ktoś opisuje? Ze jak się kogoś już wcześniej zna to będzie komuś lepiej…? Ja o robotę na produkcji chciałem się spytać sęk w tym, że na stronie nie wyświetlają mi się oferty. nie ma ich raczej czy po prostu nikogo nie szukają? Jeśli tak to od kiedy i czemu? kiedy cos będzie planowane?

ala Nowy wpis

Sprawdzaj na stronie vanstar w karierze. Ogólnie praca jest spoko, ludzie też. Przyjmują co chwilę kogoś.

Co oznacza traktowanie kogoś tako margines, bo nie bardzo rozumiem? Co do pozostałych aspektów jeśli na doświadczenie nie patrzą czy to oznacza, że nie trudno jest się dostać? czy jest to dobre miejsce na start żeby podłapać jakieś doświadczenie? mam na myśli cos w kontekście ślusarstwa, o nim tu pisali niegdyś

Przemek

Czyli jak masz znajomości to jest dobrze. Jak nie masz to jesteś traktowany z góry. Moim zdaniem to nie jest miejsce na złapanie doświadczenia, nauki nowych rzeczy. Każdy musi przekonać się na własnej skórze co to za firma.

Czy Vanstar Produkcja Rur Wydechowych zatrudnia studentów?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Key Account Manager w firmie Vanstar Produkcja Rur Wydechowych? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Anula
@Marcin

Co do tej atmosfery to ludzie w teorii mają nad nią władzę? Sami nie chcą się integrować? Mnie zastanawiają te standardy opisywane jeszcze w lutym, ktoś pisał, że z czasem stają się jeszcze gorsze, czy to prawda? Jeśli tak to jakie są rozbieżności? i co z rotacjami?

Andzia
@Anula

Czy Vanstar Produkcja Rur Wydechowych zapewnia kartę multisportu?

Czym w Vanstar Produkcja Rur Wydechowych zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Niczym nie zachęcają. Żadnych nie ma dodatków. Teraz to ludzi zwalniają....przyjmują na ich miejsca nowe osoby. Tak jak z dawnym kierownikiem zrobili.... lepiej trzymać się daleko od tego zakładu.

@Anonim

A można prosić o wyjaśnienie tej strategii? Twierdzisz, że w tym samym czasie następują zwolnienia i regularnie przyjęcia? Dlaczego?

@Maja

To pytanie do kadry zarządzającej. Ja nie obejmuję takiego stanowiska... Ale z punkty obserwacji jako normalny pracownik to takie sytuacje mają miejsce. Jeden z kierowników dostał wypowiedzenie nie mając powodu do zwolnienia, a po jakimś czasie przyjęli na jego miejsce nowych.

@Anonim

Tylko teraz powstaje pytanie czemu twierdzisz, że nie było powodu? Możliwe, że zaczęli szukać innych kompetencji po prostu? Następca czymś szczególnym się wyróżnia?

@Maja

Bo nie było powodu, gdy był produkcja wiedziała co robić. Niczym się nie wyróżniają. Nawet nie mieli pojęcia o tej pracy..

Pozorny spokój
@Maja

Cytat z mądrzejszych odemnie Brak akceptacji w firmie zastąpiony ,,sztucznymi,, formami rozwoju jest wygodnym sposobem na ukrywanie niekompetencji w zarządzaniu. Dajcie mi ,,niewygodnego,, pracownika a ja dopasuje narzędzia, żeby udowodnić jego brak wpasowania w kulturę zarządzania."

Dominika
@Pozorny spokój

A o jakich formach zarządzania mówimy? Chodzi ci o te popularne systemy teraz z Azji typu kaizen czy sami coś wymyślili? Bo z tymi pierwszymi to się sama często w życiu spotykam.

Jan
@Maja

Z tego co mową, następca różnią się od poprzedniego kierownika produkcji. Wczesniej było łatwiej o priemie niby -ci co mieli dostac dostawali, reszta by nie krzyczała pewnie też ale to sa moje domysyły... Jasne jest ciężko, bo trudno nadgonić produkcje jak wchodzi materiał cały sie mieli i jedzie dalej. Teraz premie trzeba wypracować, są mierzone i z tego co mowia tu jest problem - wcześniej po prostu były. Zaczynają wchodzić zasady i standardy zmiana za zmianą co jest nieco irytujace jak słychać... Każdy ma więcej pracy, wszędzie podnoszą wymagania, w Sefako też tak mieliśmy więc nie ma co się dziwić. Plotek na produkcji co niemiara, lepiej nie słuchać, przyjść zobaczyć czy praca odpowiada - nie to iść dalej nikt nie trzyma za mordę przecie. Kto robi swoje i nie kombinuje, ten może spokojnie pracować. A jak kto siedzi na sedesie pól godziny lub z telefonem w kielni się chowa za maszynami, czy fajke zapali na zakładzie bo na zewnątrz ziąb i traci premie to potem krzyczy tutaj ze niesprawiedliwość, że bija łobuzy. Jasne wszędzie niesprawiedliwość dobrze ze ci co krzyczą zawsze są uczciwi. Znajdziesz tu Polakow i Ukraincow, mlodych i starych , klobiety i mezczyzn i ile imion tyle opinii. Jak by bylo tak zle jak pisza to by nikt nie pisal bo by nikogo nie bylo przece... Ja juz ponad ponad roku pracuje i nie narzekam, swoje mam a czy są pespektywy czas pokaże, ja widze zę pracy więcej i materiału więcej dobrze to wróży. Zakład nie upada a swoje kręci. Tutaj dalej jest kwas po starym kierowniku przez co ludzie gnój wylewają bo tak łatwo, podzieleni są ale jak sie nie wsłuchujesz i nie interesuje cię to da sie pracowac. Sprawdź se sam.. A i uprzedzając wpisze co piszą zawsze " Pewnie z biura kierownik pisze" a nie zdziwicie się bo nie z biur a obok was... Ja jestem zadowolony choć kasa mogła by być większa, liczę że się to poprawi Panie szefie...

Benek
@Jan

Zmieniają się standardy? Dobre.... Ty chyba standardów nie widziałeś w firmach. W tym zakładzie to wręcz odwrotnie, cofają się ze standardami i zasadami... Nie ma w ogóle poprawy na lepsze, a wręcz na gorsze. Kierownicy nadal nie wiedzą co mają robić...

Znajomosci dajcie spokój zajmijcie się pracownikami Pani sprzątaczka która chodzi obrażona wychodzi na hale chyba tylko po to żeby palić papierosy odezwać się nie można bo jest spojrzenie mówi samo za siebie .

@Anonim

Widać nie umiesz pisać po polsku. Brak znaków interpunkcyjnych i błędy... myślę że do wszystkich sprzątaczek można mieć wiele do życzenia. Gdyby nieznajomości to by nie pracowały. Ps. Pracuję na hali i nie widziałem żeby takie sytuacje miały miejsce. Więc widać że bajki piszesz, bo na hali jest zakaz palenia.

@Karol

Poprawa literówki - Gdyby nie znajomości to by nie pracowały.

Błażej

Jak zwykle zakład zlekceważył pracowników. Święta były i po świętach. Pracownicy jak zawsze nic nie dostali. Nie ma co już porównywać zakładu do innych gdzie pracownicy coś dostali, bo kadra na to nie zwraca uwagi. Zdaniem kadry mamy jedynie robić za te marne wynagrodzenie żeby im się premię zgadzały....

@Błażej

Zgadzam się z twoim zdaniem... Jeszcze pozwalniał pracowników z Dygasińskiego oraz z głównej siedziby firmy.... niedługo to zostaną sami pracownicy, którzy mają znajomości.

Piotrek

Czy w tym roku zakład da talony/pieniądze na święta? W innych zakładach co roku pracownicy dostają pieniądze lub paczki. Nie chodzi mi tu o paczki dla dzieci. Ludzie dorośli też muszą jeść.

@Piotrek

Dobre pytanie. Znając kadrę zarządzającą to pracownicy mogą sobie pomarzyć o talonach. Skorzysta pewnie jedynie biuro. My możemy jedynie porównać jak szanują pracowników w innych zakładach i że na święta dają pieniądze lub paczki.

@Marek

No trzeba było się uczyć i iść do biura do pracy...

Narzeka

Śmieszne. (usunięte przez administratora) lub mieć wysoko znajomości. Także niech się osoba z biura nie kompromituje. Bo widać zero kultury.

Pietruszka

Ale komentarz.....nic się nie zmieniło na lepsze w firmie. Jak się cieszę że mnie nic już z nią nie łączy.

Olga
@Narzeka

Kto ci każe tu pracować? zmykaj do innej pracy gdzie ci dadzą talony lub paczki :)

Narzeka
@Olga

Porównując dodatki z innymi zakładami w Jędrzejowie to trzeba szukać innej gdzie doceniają pracownika i mają szacunek. Bo gdyby nie pracownicy produkcji to byście nie mieli co robić. My na Was robimy..

@Narzeka

Na wstępie zaznaczam, że tu nie pracuję, szukam pracy i to co czytam nie pokrywa mi się z tym co widziałem / rozmawiałem. Z tego co piszecie lepiej tu nie pracować, sodoma i gomora. Pracownicy biura to jakaś banda gburów, na produkcji jakiś terror i brak szacunku do pracownika. Kierownictwo to same "ustawki" więc szans na długoletnią pracę i awansy nie ma żadnych, tak w skrócie można wyciągnąć z większości opinii, to mam szczere pytanie czemu tu jeszcze pracujecie? Jest dużo pracy wokół co Was przekonuje by tu pozostać ? Chciałbym wiedzieć zanim zacznę prace co jednak wpływa na to że tu pracujecie, może jest coś co Was przekonuje i jest to warte rozpoczęcia pracy tutaj... Proszę o szczerą odpowiedź bo chce rozpatrzyć tą lub podobną pracę w innym zakładzie.

@Patryk

Dodam że jestem ślusarzem z małym doświadczeniem więc dla mnie ważniejsza ekipa z którą się pracuje Też chce się poduczyć nieco...

Zola
@Patryk

No bo się nie pokrywa. Głupie komentarze pisze ktoś komu ewidentnie się nudzi, ma jakieś kompleksy lub po prostu ze zwykłej zazdrości. Ja na pracę nie narzekam, owszem jest jej dużo, ale przecież to praca. Atmosfera jest ok, nie spotkałem się z jakimś chamstwem. Każdy się wita. Opieprz tez dostałem, ale nie wiem komuś to się w żadnej pracy nie zdażyło. Dla mnie jest ok

@Patryk

Nie polecam. Opinię pisane tutaj nie są wyssane z palca. Wiele jest w nich prawdy. Radzę szukać pracy w innym zakładzie.

Dominika
@Adam

Znaczy co jest prawdą według Ciebie, a co nie jest? Na dobrą sprawę nie wiadomo, do czego się odnosisz. Co jest nie tak na tyle, że polecasz iść gdzieś indziej, naprawdę myślisz, że tam jest lepiej? No ciekawe...

@Dominika

Jakbyś nie widziała to jest dużo opinii negatywnych i do nich się odnoszę. Jest w nich dużo prawdy. Pochlebne opinie są pisane jedynie przez osoby podstawione... Z mojej strony dodam brak szacunku, zła atmosfera, wynagrodzenie..... O innych rzeczach nie będę pisać bo i tak zostaną zgłoszone przez biuro i usunięte przez administratora jak widać po innych komentarzach pisanych przez pracowników....

@Adam

Od razu podstawione. Każdy ma się prawo wypowiedzieć i przecież nie zawsze negatywnie. Zła atmosfera jest według ciebie miedzy pracownikami czy z szefem nie można się dogadać?

A ;);)

Tylko jedna osoba z księgowości mogła tak napisać i serdecznie ją pozdrawiam.

@A ;);)

nie ma co gratulować jeśli za chwile usuwa wpis.

@Ania

Ale ona hejtuje czy o co jej chodzi?

Maja

A słusznie się ten wspomniany "jad" sączy czy czemu dochodzi tu do tego typu sytuacji? To częste w firmie?

Felek

Nie da się pracować teraz w takie upały. Na hali ledwo człowiek wytrzymuje. Brak jakichkolwiek wentylatorów. Przerwa powinna być dłuższa...

Irena
@Felek

A zgłaszałeś takie rzeczy szefowi? Jaka była jego reakcja?

Jak jest z pakietem medycznym w Vanstar Produkcja Rur Wydechowych? Można dołączyć rodzinę?

Eagle

Odpowiedź uzyskasz w Kadrach!

Artur

Wytłumaczysz w dwóch słowach o co chodzi? Bo jednak wolałbym się dowiedzieć z pierwszej ręki co jest nie tak.

Eagle

Uwaga! Wirus !!!

Bożena

czesto sa te opoznienia? zawsze gdy 10 wypada w weekend ? nie mozna pozalic sie do ksiegowej by to jednak ogarneła , ale tak na pismie nie słownie by miec potwierdzenie w razie czego ?

Ala
@Bożena

Nie są częste. W zasadzie to nie pamiętam, kiedy by tak było, a pracuję tu kilka lat. Poza tym @Marek wpisał opinie 9.07 a nie 10.07...

@marek
@Ala

Opinia była 09.07.(sobota), bo przecież 10.07. W wypadał w niedzielę. Po innych zakładach umieją robić przelewy pracownikom przed 10 jak wypada w weekend, a tutaj jak zwykle są opóźnienia....na to wychodzi że trzeba brać na kreskę jak nie ma pieniędzy na czas. Nie dziwie się, że w tym zakładzie jest jak jest, bo właśnie takie osoby pracują dla których nie ma różnicy że są opóźnienia z wypłatą pensji..

@Bożena

Często jak wypada 10 w weekend. Z księgową oraz z kadrową to nie ma o czym rozmawiać, a tym bardziej składać na piśmie jakieś zażalenia. Jakby robiły przelewy na czas to brakłoby czasu na wypicie kawki i pogaduchy....

@Marek

A to nie można pić kawy i klepać w klawiaturę? Niektórzy dają radę. ;p A może to firma sama ma problemy z jakąś ciągłością finansową i zawsze musi odczekać do tej daty po prostu?

Ryś

Według mnie jest to najlepiej presperująca firma w regionie. Zarobki są w porządku jak na ten region. Ludzie też są ok

Pak
@Ryś

Co Ty za bzdury piszesz(?). Zakład nie prosperuje dobrze... ile było miesięcy, że nic się nie robiło bo materiału nie było... a zarobki śmieszne.... żeby facet zarobił ok.2600....śmiech na sali...bo premię pozabierane...

Sab
@Ryś

Mój Boże, zarobki w porządku.. Jak się jest dyrektorem to tak.. Ludzie ok? Jak się umie podlizywać to tak. Jaki wniosek? Komentarz napisany przez jednego z dyrektorów, bo im pewnie właściciel kazał bronić firmy. ŻENADA. Z resztą ludzie, kandydaci do pracy, na prawdę uważajcie na tą firmę.. te wszystkie Sedany, Rysie i Janki to wiadomo kto pisze: dyrektory. Dajcie nam pracować w godnych warunkach w te upały a nie siedzicie w klimatyzowanych biurach i piszecie głupoty tutaj. A my gotujemy się na hali przy gorących maszynach, przy 40 stopniach na hali! Ja już niedługo zawijam się stąd, bo firma kieruję się ku upadkowi, gdzieś mają pracowników

Aaaa
@Ryś

Zarobki w porządku hahahah. To powinny wynosić minimum 3500 zł netto. A nie marne ochłapy. Sądząc po komentarzu to kierownictwo ma dość ubogie słownictwo...

@Pak

Czemu zabrali premie? Nie było wyników czy wprowadzili oszczędności?

Pak
@Artur

Nie wiem. Przecież nie umieją wytłumaczyć. Kierownika, którego zwolnili przyznał premię, a dzień po zwolnieniu premię zostały zabrane i gołe pensje wpłynęły...

@Sab

Jak wam źle to po co tu pracujecie? I zajmujecie miejsce innym?

snow
@Artur

Nikt nic nie powiedział czemu.

Pamiętam, że firma prowadziła niedawno rekrutację na Manager. Czy komuś udało się zdobyć pracę i może się podzielić wrażeniami?

Tak

Prowadzili rekrutację na stanowisko (usunięte przez administratora), gdzie na stanowisku jest człowiek, który na na to stanowisko nadaje. Nie boi się mówić co myśli, potrafi zarządzać ludźmi i produkcją. Odkąd jest zawsze był za pracownikami, na hali panuje ład, każdy wie co ma robić i potrafi upomnieć się o ludzi, żebyśmy więcej zarobili. (usunięte przez administratora) nie potrafił się z tym pogodzić i podkładał tylko kłody pod jego nogi. I co? (usunięte przez administratora)dostał wypowiedzenie z końcem miesiąca. A na jego stanowisko jest już inna osoba, a chodzą słuchy że na wypowiedzeniu powód to likwidacja stanowiska. Firma idzie na dno, zostają tylko osoby które podlizują się (usunięte przez administratora), który nie widomo kim jest w tej firmie, a (usunięte przez administratora)nie ma nic do powiedzenia. Chyba czas na zmianę pracy

@Tak

To w końcu szukają kogoś na to stanowisko czy je zlikwidowali? Bo wysyłasz trochę sprzeczne informacje. Atmosfera widzę nie za ciekawa jak nie można porozumieć się z dyrektorem. A z innymi pracownikami jest spoko?

Maja

Ale to on normalnie zajmował to stanowisko i nie miał pojęcia o tym, że uruchamiają rekrutację? Bo jeśli tak to naprawdę niefajnie z ich strony. O takich rzeczach chyba wcześniej się rozmawia. Piszesz o pozostałych, że ryba psuje się od głowy, to nikt inny nie widział w tym niczego złego?

@Maja

Nikt( produkcyjny) nie widział o tej rekrutacji ani o tym, że (usunięte przez administratora)odchodzi. Jedni dowiedzieli się od razu, drudzy jak zobaczyli wypłaty na kontach, bo brak w nich było premii które nam wyliczył, a jeszcze inni jak ogłoszono już nowego (usunięte przez administratora), którzy są zatrudnieni na jego miejsce. Teraz oboje chodzą jak dzieci we mgle.. A jeśli chodzi o pozostałych(biuro) , to jak widać nikt nie widział w tym nic złego. Trudno powiedzieć kto wiedział z nich kto nie. (usunięte przez administratora)

gonzo
@Artur

Atmosfera kiepska, lepie szukać innej roboty.

Nagana

N(usunięte przez administratora)Nie szanuję pracowników. Chcę zmieniać firmę, ale wychodzi jest to bardzo źle. Bo zamiast firma cieszyć się dobrą opinią, zaczyna mieć jeszcze gorszą niż miała. Pozabierała przyznane premię przez (usunięte przez administratora), który został zwolniony.

Sedan.

Panowie jak jest tak źle to czemu jeszcze pracujecie tam, jest tyle miejsc pracy wokół... Toż to trzeba być masochistą jak się czyta te wszystkie opinie. Firma zwalnia dobrych pracowników i zatrudnia ludzi bez doświadczenia. Chodzą i kontrolują, mają czelność pytać się czy pracuje, zabraniają komórek używać a i tak używamy. Są lepsi i gorsi są ci co kierownikowi w (usunięte przez administratora) Wleźli i mają lub mieli bo kiera już nie ma czy tam menedżera... Najlepiej wylać pomyje i patrzeć jak się wszyscy w (usunięte przez administratora)obrzucaja. wszyscy. Śmiać się chce jak się was czyta.

Fala
@Sedan.

Śmiać się chce jak nieudolenie przez te komentarze (usunięte przez administratora)próbują wytłumaczyć swoje działania. Nikt tu nie napisał o tym że nie podoba się kontrola naszej pracy, tylko o tym jak traktuje się ludzi którym na czymś zależy. I (usunięte przez administratora)zależało, przede wszystkim na pracownikach. Nie każdy za nim przepadł ale każdy przyzna, że dzięki niemu w końcu możemy sprawiedliwie zarobić więcej. On nawet potrafił wymyślić nam pracę nawet jak nie mieliśmy materiału. Zawsze wiedzieliśmy co mamy robić. Teraz? Nie ma go już parę dni a my już nie wiemy co robić.. Chodzi jakiś jego następca po hali jak dziecko we mgle. Także gratulujemy decyzji. Ciekawe kiedy (usunięte przez administratora)się w końcu obudzi, że to (usunięte przez administratora)są do wymiany. Oby nie było za późno, bo firma ma potencjał

@Fala

Otóż to.. Przyszedł chłopak po dostaniu wypowiedzenia, na drugi dzień naliczyć nam premie a wyszło w końcu tak że nie mamy żadnych premii.. (usunięte przez administratora)cofnęły nam premie. Żeby chociaż przeliczyli na nowo. Nie. Cały miesiąc pracowaliśmy na premie i jej nie mamy.. Przy takich władzach, chyba trzeba się zwijać

@Tak

Bardzo dobrze napisane. Zero premii. I oni chcą żebyśmy pracowali i zakład cieszył się dobrą opinią.... jak nie dają godziwie zarobić. Każdy ma inną wypłate, a wykonuje te same pracę. Wstyd!!! (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora) Nie szanują dobrych pracowników. Ludzie odchodzą i nikt siebie nic z tego nie robi(usunięte przez administratora)nie mają bladego pojęcia o zarządzaniu. (usunięte przez administratora)Aż żal na to patrzeć co się dzieje. Szkoda tylko tych, którzy się angażują w swoją pracę (usunięte przez administratora)

JANKA
@Anonim

To już tylko na szczęście historia ????

JANKA

Szef przejrzał na oczy!

MON
@Anonim

Nie historia. Nadal tak jest i tak będzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Vanstar Produkcja Rur Wydechowych - Jędrzejów

• Jak się pracuje w Vanstar Produkcja Rur Wydechowych?

Zobacz opinie na temat firmy Vanstar Produkcja Rur Wydechowych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vanstar Produkcja Rur Wydechowych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vanstar Produkcja Rur Wydechowych
1.7/5 Na podstawie 45 ocen.
  • 41
    28-300 Jędrzejów