Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

tars

ja polecam, kasa zarobiona, trochę świata zwiedzone, dobrze ogarnięty wyjazd moim zdaniem

Erik
@tars

A gdzie byłeś, jaka lokacja?

Twój stary

Dowiedziałem sie ze wyrzucają mnie z agencji w czwartek,do niedzieli mialem sie wyprowadzić, gdy prosiłem o pomoc do następnej soboty bo znalazłem nowa prace a w sobote mogłem sie wprowadzić na lokacje, powiedzieli ze już jutro ktoś nowy sie wprowadza. Zgodnie z regulaminem od 1 stycznia 2022 podczas utraty pracy i dachu nad głowa agencja tymczasowa zobowiązana jest do czterotygodniowego okresu przejściowego za które pracowania płaci.

Erik
@Twój stary

No to to jest coś do bezpośredniego zgłoszenia agencji, a nie na goworku, jakby co my ci mamy poradzić w tej sytuacji. Zadzwoń do nich, napisz, cokolwiek i przedstaw sytuację. Nie muszą przecież zapewnić dokładnie tego samego miejsca, w którym mieszkałeś dotychczas, więc jak tam ktoś się wprowadza, to może załatwią jakąś inną miejscówkę, ale to trzeba z nimi dogadywać

Pracownik Bleckmann.

Witam. Serdecznie nie polecam pracy dla Covebo, zwłaszcza w oddziale Almelo. Opowiem moja historie. Przyjechałem do pracy, dostałem adres. Nie dostałem klucza ani numeru telefonu do współlokatorów. Przyjechałem o godzinie 6rano i do 8/9 musiałem czekać aż mi moi nieświadomi nowego lokatora współlokatorzy otworzą. Z Panem Koordynatorem (usunięte przez administratora)nie było praktycznie żadnego kontaktu(usunięte przez administratora) Pracowałem dla Firmy Bleckmann. Praca fajna, przyjemna i lekka. Zarobki bez szału. 300 euro za tydzień, ale jak dla mnie był to wyjazd w przerwie wakacyjnej między rokiem akademickim. Pierwsza wypłata miała przyjsc w drugim tygodniu pracy, tak jak obiecywał pan (usunięte przez administratora). W 2,3 oraz 4 tygodniu nie dostałem ani grosza, musiałem się prosić o zaliczki, które potem mi odbierali z wypłat. Pierwsza wypłata przyszła w 5 tygodniu pracy. Pan (usunięte przez administratora)nie był zainteresowany pomocą i był wiecznie zajęty. Dodatkowo moim wspolokatorom firma pobierała pieniądze za transport, a jeździli oni swoim prywatnym samochodem. (usunięte przez administratora)Zakwaterowanie było ze szczurami, co widocznie bardzo bawiło naszego koordynatora, podobnie jak to ze dopiero w 5 tygodniu przyszła mi wypłata, dodatkowo bezczelnie mówił ze jeśli nie mam pieniędzy to niech pożyczę od znajomych albo rodziny. Pewnego dnia dostaliśmy maila od firmy Bleckmann o podwyżce dla nas, ponieważ Covebo było tylko pośrednikiem. Przez 3 miesiące i podejrzewam że dalej pracowaliśmy na niższej stawce, pieniędzy za korektę dalej nikt nie otrzymał i nie otrzyma, jak rozumiem pan (usunięte przez administratora)prowadząc tzw kreatywna księgowość dorabia sobie do wypłaty, kobieta w ciąży w końcu kosztuje.(usunięte przez administratora) Zjechałem do Polski końcem września. Miałem na aplikacji pieniądze urlopowe, wakacyjne (które firma ma obowiązek wyplacic do 6 tygodni po odejściu).(usunięte przez administratora)

Ktoś
@Pracownik Bleckmann.

300 e to jeszcze spoko ja pracowałam dla jednej agencji co fakt 2 dni w tygodniu wolne środa czwartek ale mało godzin a w dodatku sobotę niedzielę i drugie zmiany zaczynające się od 20 do 3 rano. W sumie bez dodatków. A za tydzień pracy 200 euro. To jest juz koszmar.Ja zaczęłam pracę w Covebo jest mało godzin ale myślę że jest spoko. Oprócz nie których dupoślizów co gnój w butach przywieźli a za panów i panie się uważają chcą się wybić kosztem innych!!!!!!;

Heja ania

Hej beuningen europastry piekarnia pracuje ktos? Godziny sa?

santix
@Heja ania

wiesz co wszystko masz w ogłoszeniu na ich stronie, na czym polega praca, i są trzy zmiany... żeby dowiedzieć się konkretów chyba musisz tam po prostu zadzwonić i się dopytać o szczegóły

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

JaToTylkoTuZostwię

Z całego serca nie polecam firmy Covebo, fatalna pomoc ze strony koordynatorów, nie mam pojęcia jak wciąż takie firmy zdobywają kolejnych pracowników.

Tadeusz

Firma covebo, która zapewnia pracę nie zapewniła dogodnych warunków zakwaterowania. Po 15h jazdy własnym samochodem (jak później się okazało dobrym wyborem) na miejscu nastaliśmy rozczarowanie. Pokój, który został nam przyznany był w stanie tragicznym, rozpadający się sufit, grzyb pod tapetą, dwie szafki w których, ciężko było by się pomieścić, rozerwane firanki, zapach który się unosił też był mało przyjemny. Co najlepsze pokój nie posiadał zamka w drzwiach co wynikało by, że nie ma prywatności. Strach byłoby zostawić prywatne rzeczy gdzie każdy by mógł wejść. Na miejscu przyjazdu mieliśmy napotkać koordynatora weekendowego aby nam pokazał pokój. Po 2h od poinformowania, nikogo nie było. Kiedy zadzwoniliśmy, że jesteśmy na miejscu Pan J. nerwowym głosem poinformował nas, że na miejscu są już mieszkańcy, którzy nam otworzą. Jeden z nich, który to zrobił również stwierdził, że warunki są niezbyt doskonałe. Po rozejrzeniu mieszkania i wcześniejszej rozmowie wyszliśmy w niemałym szoku co spowodowało, że zadzwoniliśmy do koordynatorki dziennej, która po usłyszeniu naszego niezadowolenia zmieniła ton rozmowy, który też mało co zachęcił do dalszej współpracy. To co nas spotkało możemy zaliczyć do mało przyjemnych doznań. Łącznie 30h jazdy z 1h snu, wyczerpanie po czymś takim to mało powiedziane. Nigdy więcej nie zaufamy takowym agencjom. Szkoda pieniędzy i czasu.

pako

hej, jestem zainteresowany ofertą pracy przy zbieraniu zamówień i pakowaniu produktów IKEA w Oosterhout, ktoś był? poleca?

@pako

wymagana jest komunikatywna znajomość ang, jak to sprawdzają? trzeba mieć jakiś konkretny poziom?

@pako

i np. chcą certyfikat czy oceniają podczas rozmowy rekrutacyjnej? będę wdzięczny za info

Ekki
@pako

Komunikatywny, to będzie takie B1. Bylebyś umiał faktycznie się nim posługiwać w środowisku pracowniczym, nie musisz znać perfekcyjnie, grunt, to umieć się porozumieć, np. jak nie znasz jakiegoś słowa, bo ci wyleciało z głowy, to żeby umieć coś opisać tak, żeby druga strona zrozumiała o co chodzi itd.

Ekki
@pako

Nie chcieli ode mnie żadnego papierka z tego co pamiętam, i o ile mnie pamięć nie myli, to po prostu na rozmowie była konwersacja w języku, która sprawdzała czy faktycznie umiem, czy nie przykoloryzowałem w Cv

@Ekki

rozumiem, dzięki wielkie, no też jestem zdania, że grunt to się dogadać, wszelkimi możliwymi sposobami, ale wolałem dopytać, trochę pracowałem szczególnie w okresach wakacyjnych za granicą i ten "szkolny" ang nie wystarczał, więc się podszkoliłem, jednak żaden kurs nie zastąpi praktyki

Max

Mam pytanie czy przy 40 godzinach tyg, zarobić idzie 4 tys na czysto i czy nie kłamią z tymi godzinami czy nadgodziny są obowiązkowe i czy nie zucaja ludzi co chwilę gdzie indziej bo ja chce mieć stała robotę w 1 miejscu?

Tonks
@Max

Nie kłamią nie (usunięte przez administratora) to jest naprawdę przyzwoita agencja. wszystko zawsze na czas i tak jak być powinno. nie ma sie czego obawiac w tej kwesti serio

Grzegorz
@Tonks

Skoro w Twojej ocenie jest to przyzwoita agencja to zaczynam się zastanawiać ile realnie można w tej agencji zarobić? Zarobki są uzależnione od wkładu pracy danej osoby? Czy jak to dokładnie w tym momencie wygląda? Proszę o informacje bo ciężko mi uwierzyć, że każda osoba może liczyć na taką samą pensję?

Stan
@Grzegorz

Znajomy pracowal i bywalo roznie brak godzin siedzisz na chacie dzien lub dwa bez pracy Oczywiście to zalezy jak trafisz ale duzo ludzi nazeka ale tak w wiekszoszsci biur pracy a i potrafia zmieniac kwatery jaki miejsca pracy

Dhu
@Max

Kłamią, w oplsce obiecywali zarobki od 1000 do 1200 euro. Na miejscu okazało się że niema godzin i chodziłem kilka razy w tygodniu do pracy ciągle mówili że to przejściowe.. Pod koniec miesiąca wypłata po odjęciu pokoiku 500 euro.... Zawineoem do domu. Inni też mieli takie problemy

Barry
@Dhu

No sorry, ale jak tobie ktoś oferuje 1000 euro za pracę za granicą i ty sie zgadzasz no to mi przychodzi do głowy tylko 1 pytanie: To po kiego (usunięte przez administratora) ty tam jedziesz? Żeby zarobić 4500zl? Serio? Przez takich jak ty potem są takie głodowe stawki, nikt ich nie podnosi bo wiedzą że zawsze znajdzie się taki robal jak ty godzący się na pracę przez cały miesiąc za 1000 euro.

gorek

powie ktoś coś o pracy w Drunen, jak warunki mieszkaniowe, jak się pracuje?

konkretnie chodzi mi o rozładunek małego AGD w Drunen

@gorek

warunki mieszkaniowe ok, przyjemna okolica, byłem w kilku pracach za granicą w różnych firmach i mieszkania mają naprawdę spoko, a praca jak praca, nie wiem co mogę powiedzieć, mi się dobrze pracowało.

@gorek

jak masz jeszcze jakieś pytania to dawaj, na ile umiem na tyle odpowiem

@turli

a na ile zmian i w jakich godzinach się robi?

@gorek

a to niestety nie wiem, bo akurat nie byłem w tym konkretnym magazynie, ale podejrzewam, że podobnie jak wszędzie trzy zmiany po 8, ale podkreślam, że nie wiem jak tam akurat jest

nock
@turli

a w jakim byłeś? polecasz lokalizajce?

tramon
@nock

Pozwolisz, że dołączę się do pytania

@nock

Almelo może by ci podeszło, na zabawkach

john
@Maks

Mógłbyś opowiedzieć jak dokładnie jest na zabawkach?

Teezy
@Maks

I jaką konkretnie robotę się tam wkonuje? Składa się je, pakuje, czy co?

fugo

Mam pytanie odnośnie rekrutacji na konsultanta ds. rekrutacji. W wymaganiach podają doświadczenie w pracy biurowej, czy to znaczy, że może to być jakakolwiek biurowa praca czy musi być konkretnie w dziedzinie rekrutacji?

@fugo

mysle że jakby chcieli doświadczenie w rekrutacji to by to uściślili w ogłoszeniu

@fugo

wiec podejrzewam, ze zalezy im na ogólnym doświadczeniu w pracy w biurze, typu obsługa excel, organizacja dokumentow i takie sprawy

fugo
@odpo

Oo okej, jak tak to dla mnie lepiej, cv już wysłane, ale właśnie mnie to zastanawiało

@fugo

przy czym nie jestem jakąś wyrocznią, mówię tylko to co mi się na logikę wydaje

@fugo

no ale to pewnie i tak się niedługo dowiesz wszystkiego, jeśli ci odpowiedzą na aplikacje

Dw
@fugo

Jak masz pytac o takie oczywiste rzeczy to lepiej nie idz do pracy w biurze...Oni biora kazdego wiec masz szanse ale dla dobra innych, nie idz.

robak
@fugo

jak nie ma wyszczególnionego to raczej nie, oczywiście lepiej by było jakbyś coś tam pewnie miała, ale wysłanie cv nic nie kosztuje a może się udać!!!!

Wilku

dramat, zero kontaktu mailowego jak i telefonicznego , dostałem maila ze w ciągu 2 dni skontaktuje się ktoś z agencji i tak czekam już tydzień, dzwonie do biura nikt nie odbiera

Wilku

siema i jak dodzwoniłeś się do nich?

Jestem zainteresowany ofertą : Pakowanie udek z kurczaka, był ktoś może tam,albo się wybiera, z opisu wynika że robota dla laika bez doświadczenia tylko chęci do pracy, ktoś coś wie na ten temat?

qzqox
@Marek

I jestes tam? Jak tam jest? Jak zakwaterowanie?

Reacher

Witam. Pracowalem przez Covebo w Tilburgu. Przez pare miesięcy, w holandii pracuje ponad 10 lat. Jedna z goszych agencji. Dlaczego? A dlatego ze praca sie sypnela nie z powodu agencji ale firmy (typowe teraz) aczkolwiek z ostatniej wyplaty po przepracowanych rzetelnie160h dostalem 8 stow na reke, druga polowe mozna zglosic do prawnika jak ktos ma na to sile, ja nie mam za to opinie wstawiam 0/10 i rece precz od tej agencji. Bylem zapewniany ze prace juz mi szukaja i cos na pewno bedzie, nic nie bylo przez 2 tygodnie a za chate trzeba placic wiec sie zawinalem. Koordynatorzy jak wszedzie, na kolano a reszta odmaszerowac.

@Reacher

A w jakiej innej agencji pracowałeś która była spoko, my teraz czegoś szukamy.

Kick

czy można wyjechać w parze?

@Kick

I czy wtedy ma się razem mieszkanie/pokój czy jak to tam wygląda?

@Kick

i czy dają na te same zmiany do roboty?

Jak najbardziej

Tak, mieszkacie razem

@Kick

Starają się to tak poustawiać, żeby tak było

Maja
@Maks

To ja czegoś nie kumam. Mój mąż wyjechał do pracy w lipcu i od samego początku rozmawiał w biurze że we wrześniu ja dojeżdżam do niego i prosi o znalezienie nam wspólnego lokum. Teraz wygląda to tak że pracujemy i mieszkamy oddzielnie bo firma twierdzi że mają tylko mieszkania dla mężczyzn albo dla kobiet. Każdy mówi co innego a my już mamy dość życia osobno. Jak ktoś mógłby doradzić co zrobić w takiej sytuacji to z góry dziękuję

@Maja

Może mają teraz jakieś mniejsze możliwości w tym zakresie, ja nie wiem, nie pracuje w biurze czy przy organizacji wyjazdu

Slonce
@Maja

Mam pytanko jak się pracuje w tej firmie jakie są umowy i wgl gdzie pani jest Holandia czy Niemcy umowa po Polsku też jest

Slonce
@Maja

Mi się wydaje że jeśli odrazu razem się jedzie to ok dają razem lokum ale jeśli jest przerwa między wyjazdami to już ciężko aby kogoś razem ulokowac

krak
@Slonce

umowy zawsze się zawiera na warunkach kraju do którego się jedzie

krak
@krak

z tego co mi wiadomo to w każdej agencji pracy wyjazdowej musi tak być, bo tak jest zgodnie z prawem

john
@krak

Z czym to się wiąże?

AdamS

Pracuje ktoś teraz w Grenlo przy mięsie i powie jak jest?

Paulina

Hej, pracuje ktoś w Acket w Oss? Warto? Godziny są? Jak ludzie?

ino
@Paulina

moim zdaniem spoko i ludzie ok

@ino

a jak z tymi godzinami

@ino

sorry pytajnik mi zjadło

jaha

faktycznie, bo biurowi to co robić nie mają

Airo

Jakie lokalizacje/prace polecacie na pierwszy wyjazd za granicę?

@Airo

Dodam, że mam UDT i nie boję się ciężkiej roboty, więc mogę robić wszystko co nie wymaga jakichś super specjalnych kwalifikacji, byleby warunki były okej

hiho
@Airo

warunki raczej wszędzie mają podobne, więc to już od ciebie zależy jaką lokalizację wolisz

@hiho

A zdradzisz w jakich miejscach ty byłeś? i jak było?

Buli

Witam pracuje ktoś przy pakowaniu skrzydełek udek i piersi z kurczaka? Ile jest godzin tygodniowo i mniej więcej się zarabia

pracowałem

Pracowałem w covebo technik. Pomijając fakt ze koordynator wymagając języka angielskiego sam go nie znał ,warunki które obiecywali były jako tako spełnione (cieknaca toaleta ,fura śmieci zapłacisz sobie za wywóz , brak kluczy od tylnego wejścia żeby każdy mógł sobie wejść od tyłu oraz wyłączone kaloryfery bo lepiej się śpi przy 17 stopniach ). Największy problem miałem z tym iż biuro 3 osobowe w dobie komunikacji i internetu nie jest w stanie skontaktować się z tym samym oddziałem oddalonym o 10 km i wszystkie sprawy juz po podpisaniu umowy musisz sobie załatwić samemu bo oni się nie kontaktują z innym biurem o tej samej nazwie i specjalizacji. Za żarówki ledowe które powinni wymienić sami też nie oddali pieniędzy pomimo paragonów i jeżeli ktoś z covebo myśli ze to konkurencja pisze to proszę o nie utajnianie tych informacji bo jakiś ciapaty się obraził. Po podpisaniu umowy jesteś zdany na siebie wiec po co oni tam są?

Arnold$

Pracował ktoś ostatnio na Vionie w Grenlo przy szaszlykach itp. Jak tam wygląda teraz sytuacja z zakwaterowanie godzinami i zarobkami. Czekam na informacje

Xxx
@Arnold$

Pracowałam tam przez rok. Ogólnie szaszłyki już będą się kończyć i w grudniu ruszy na tamtej hali linka świąteczna. Teraz na pewno na główne hale VK i CS. Szaszłyki są od marca do sierpnia/początku września. Ogólnie spoko sie tam pracuje,ale trzeba tez pokazac ,ze sie chce. Zarobki podobno 350-400€ na tydzień - ale ile w tym prawdy nie wiem. Ja byłam jak były wypłaty miesięczne i nie były zbytnio zadowalające na tyle godzin ile robiłam. Może teraz sie coś zmieniło. :) A zakwaterowanie to zależy przez jaka agencje - Covebo spoko nawet ale jeśli koordynatorem jest dalej Pedro to wszystko jutro i musisz sie dużo prosić (niby chce dla wszystkich dobrze ,ale na odwrót to wychodzi) , mutlimax niby tez ale ponoć koordynatorka nie najlepsza jeśli chodzi kontakt i jakaś pomoc, i jest jeszcze jedna agencja o której praktycznie nic nie wiem. Na moje zawsze można spróbować :)

Arnold$
@Xxx

Xxx też pracowałem tam kilka lat temu jak wypłaty były miesięczne i nie za duże.Interesuje mnie jak jest obecnie widzę stawki się zmieniły to napewno się poprawiło w dodatku wynagrodzenia są tygodniowe. Co do Pedra można się przyzwyczaić i go ustawić jakoś ,najgorsze że od niego śmierdzi strasznie . Jak są te wypłaty 350/400 euro można spróbować jechać . W każdym bądź razie szukam kogoś kto opiszę mi jak jest obecnie. Dzięki za info . Pozdrawiam

Xxx
@Arnold$

Z tego co pytałam - jest różnie. Stawka podniesiona ,ale niektórzy za multum godzin w tygodniu mają 300€. Czasem nawet mniej ,bo „agencji sie coś pomyliło”. Holandia sie już przereklamowała tak naprawdę ,dlatego z niej zerygnowałam,bo pomimo tego ,że stawki podniesione to jednak spożywka i wszystko idzie w górę.

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.