Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Pomimo podwyżek co roku w metalu i podwyżki inflacyjnej w tym roku stawki od 5 lat w Covebo nie ulegają zmianie ,zarabia się jeszcze mniej nic 5 lat temu. Te 500€ na tydzień to jest nic.

Spawacz86Zs

Ta agencja to kpina i żart, wieczne problemy z godzinami pracy jak i tygodniówkami????, organizacja tam przypomina pospolite ruszenie jak w średniowieczu,jak ktoś lubi patologiczny klimat niech wali tam jak w dym???? , żaden szanujący się spawacz nie przystanie na ich warunki nie polecam szkoda czasu i nerwów

mateo

Ktoś wie czy wymagają zaświadczenia o niekaralności?

@mateo

Wymagają, mają akcje "stop patologii" w firmach

marcin
@Marek

jak takie zaświadczenie uzyskać?

@Marek

To jeden pisze, że tak, drugi, że nie, to jak w końcu

@marcin

A to akurat proste jak budowa cepa, w niektórych sądach mozesz przez neta nawet, ale dłużej czekasz, a tak tradycyjnie to idziesz do sądu (KRK) wnosisz opłate, albo przedstawiasz potwierdzenie zapłaty jak było to robione online, zostawiasz wypełniony świstek i od ręki cię sprawdzają i podbijają papier.

riwa
@amb

a przez internet to w jaki sposób?

riwa
@amb

bo tradycyjnie, to to zaświadczenie masz w tym samym dniu czy czekasz i znowu zasuwasz do nich osobiście jak z dowodem czy paszportem??

wrona
@riwa

No przecież napisał wyraźnie, że od ręki. Na nic nie czekasz, masz od razu.

Robert

Nie wymagają zaświadczenia o karalnosci

@Robert

Zawsze to mniej latania za papierologią

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Kamil

Czy na wyjazd, powinienem zabrać ze sobą, asortyment kuchenny tj. garnki, patelnia, czy jest to w wyposażeniu?

ums
@Kamil

ogólnie jakby ktoś mógł sie wypowiedzieć co trzeba zabrać a co będzie na miejscu to też byłbym wdzięczny

Hhh
@ums

Garnki itp są zazwyczaj na miejscu, pościel tez, ale ja wolę zabrac swoja. Najwazniejsze to zabrać ze sobą chociaz 300-400 euro

ums
@Hhh

no jednak pościel/ręczniki to też wole swoje mieć, tyle że nie wiem co z kuchennych rzeczy brać, a też taszczyć pół kuchni bez sensu, więc jak mówisz, że jakieś podstawowe garnki są, to spoko..

Mann
@Hhh

A jest internet na kwaterach?

Hhh
@Mann

Internet jest dostępny

Ddw

Agencja pełna nieodpowiedzialnych i niekompetentnych ludzi którzy kompletnie gdzieś mają ludzi którzy dla nich pracują. Spróbuj się dowiedzieć ile konkretnie będziesz zarabiał przy 40 godzinach... W życiu się nie dowiesz. Jak można budować biznes na (usunięte przez administratora)ludzi.

Xxx

Takie coś.jest nielegalne

Zofia

Pracowałaś dość długo, więc może podzielisz się wrażeniami? Planuje wyjazd z nimi i każda wskazówka będzie cenna :) jak oceniasz warunki zakwaterowania i sama pracę? Opłaca się wyjechać ?

Xxxxx

Mandat w covebo dostaje sie za zniszczone rzeczy, pozostawione rzeczy po sobie, zaniedbane mieszkanie. To nie jest otto które daje kary za byle (usunięte przez administratora) i odciąga pieniądze z niewiadomego powodu. Pozdrawiam

robertsaxon

Widocznie miałaś szczęście co nie znaczy że inni nie. Opinie bez podstaw nie wystawia się. Inna sprawa opinia moja nie dotyczy Covebo a tych (usunięte przez administratora) z Holandii

robert

Odnosząc się do opinii to w kwestii sprostowania. Komentarz nie dotyczył Covebo a miejsca gdzie mieszkaliśmy. Co do agencji Covebo mogę dodać że są jedną z nielicznych które mogę polecić bez najmniejszego wahania. Pracowałem na zlecenie Covebo dwukrotnie i organizacja, ludzie, oraz cala oprawa wyjazd - praca - powrót był perfekcyjnie zorganizowany. Polecam

Maria
@robert

Bardzo dobra agencja, pracowałam tam trzy lata .Komu się chce robić nie (usunięte przez administratora) i chlac to zarobi.

Mateusz Pracownik

Agencja pracy tragiczna Przyjechałem do pracy dostałem lokacje wlna stacji benzynowej bez internetu z patologicznymi ludźmi praca 2/3 razy w tygodniu brak godzin tragedia trzeba się prosić o pujscie do pracy miejscowość Borculo Nie polecam

JAAA

Witam , jest ktoś kto pracuje przy pakowaniu słodkich wypieków ?

Mann
@JAAA

Jaka to lokalizacja?

Nikt

Witam na samym wstępie wszystkich ludzi ostrzegam z tą firmą to tak wyjechałem o godzinie 12 byłem na miejscu o godzinie 23 informowałem że będę o tej godzinie dokladnie w bunshoten okazało się że do 6 rano spędziłem na dworze praca miała być w piekarni gdy już podjolem pracę plan pracy był z dnia na dzień nawet chorym nie można było być gdzie było bardzo ciężko raz bylem planowany raz nie I ciągle na telefon bylem tam wykorzystywany mokry spocony totalna porażka potem dostalem 2 oferte przy sosach w 1 dzień było ok na drugi dzień jak by nikt mnie nie znał dostalem zlecenie owiniecia palet streczem owinolem jedna potem mialem zamiar wziąść sie za kolejne to Pani ktora była wyżej wmawiając mi ze tak nie powiedziała nikt ze mnie nie bedzie robił (usunięte przez administratora) i wyszedlem z zakladu malo tego z paniami ktrorymi rozmawialem w czasie wyjazdu informowalem iż będę na godzine 23 nikt nie otworzyl spedzilem do 6 rano na dworze po wejsciu na kwatere okazalo sie ze firma covebo zatrudnia cpunow I degeneratów potem przyszedl kolejny ale normalny czlowiek ma takie samo zdanie co ja gdy byla awaria termy jeden sie wyprowadzil ale i tak bylismy nadzodzeni przez jakiś gości i mówili byśmy się nie rzadzili .proszę państwa to jest według mnie chore jak traktują powaznych ludzi ja tego tak nie zostawie stracilem przez ta firme czas, zdrowie oraz pieniadze ostrzegam wszystkich ludzie czytajcie najpierw opinie a potem pracujcie

on

hej, czy pacuje ktos przy lekach w Lejdzie i moze siem podzielic opinia?

Olo

Czy trzeba mieć własny samochód, czy jest szansa na organizowanie dojazdów do pracy bez auta? bo niestety moje zaniemogło a planuje wyjechać własnie, żeby sobie zarobić na nowy wóz

xyz
@Olo

nie jest to wymagane, bez tego też da rade

xyz
@Olo

ja miałem tak, że na luzie sie dojeżdżało rowerem do zakładu, więc do ogarnięcia

@xyz

na każdym projekcie tak jest, że się da bez auta dojechać? bo na niektórych w wymaganiach jest prawo jazdy

flos
@pol

może na tym stanowisku po prostu trzeba mieć prawko?

pol

trzeba mieć konto w jakimś banku w holadii czy kasa normalnie na polskie konto wpływa? ktoś wie?

@pol

albo jakieś konto walutowe czy coś... ? pomogą to wszystko załatwić jakby co?

gutson
@pol

w sumie dobre pytanie, podpinam się, jak to jest rozwiązane?

Magazyn - Opony

Czesc chcialem zapytac sie jak wyglada praca na magazynie z oponami oraz po ile godzin tygodniowowo wychodzi w aktualnym czasie i w jakim przedziale są zarobki ile mniej wiecej wynoszą co tydzien oraz czy jest mozliwosc pokoju jednoosobowego i jak to jest tutaj z tym przejazdem "Gratis" i ostatnie pytanie po jakim czasie i w którym dniu przychodzi pierwsza wypłata

2os

z tego jak ja byłem to najmniejsze były 2 osobowe

kiedy
@Magazyn - Opony

kiedy masz zamiar jechać? wybierasz się sam czy z kimś jedziesz?

@kiedy
@kiedy

Początek stycznia planuje

karpel
@Magazyn - Opony

a tu wymagają jakiś uprawnień??

Olo
@Magazyn - Opony

nie widze nigdzie tej oferty, nie ma już zapotrzebowania, czy ja szukam nie tam gddzie powinienem?

gutson
@Olo

na stronie powinna być albo napisz do nich, to ci sprawdzą co i jak

kicia96

Czy na lokacjach jest ciepło? Uciekliśmy teraz z chłopakiem z lokacji gdzie było zimno i nie dało się mieszkac ale po świetach chcemy wrócić, ale żeby przynajmniej było ciepło na domku.

@kicia96

a zgłosiliście to koordynatorowi w ogóle?

Piotrek

Witam pracował ktoś w baarn na sosach orientalnych i mógłby coś powiedzieć o tej pracy

Tytus
@Piotrek

Tez przegladasz przez ostatnia oferte?

Rufl
@Tytus

A skad oferta? jaka strona?

Piotrek

Tak na ich stronie patrzylem

As

Na oponach ile zarabiacie jak daleko mieszkacie

Jaca

Siema Jakieś opinie Covebo Oddział Gieten ? Chciałbym tam iść do pracy ale jestem ciekawy opinii , jak z godzinami i wypłatami ? Jak koordynatorzy ? Pozdrawiam

@Jaca

chodzi ci o wyjazd na magazyn? bo widze że tam aktualnie szukają. ogólnie to dwie zmiany, 40h w tygodniu, stawke masz w ogłoszeniu. koordynatorzy ogólnie w covebo są bardzo spoko moim zdaniem nie było problemu sie z nimi dogadać

@kwak

Ale to pracujesz , pracowałeś tam ? Jak ogólnie warunki , mieszkanie , praca ? Jakieś konkrety ?

@Jaca

pracowałem jak można wywnioskować z mojego opisu pod nickiem. nie konkretnie w Gieten ale na magazynie gdzie indziej miałem prace załatwioną przez covebo

@Jaca

kwatery u mnie to były domki 8 osób, a w pokoju po 2 warunki okej, wszystko było czajnik lodówka. praca no jak na magazynie nie? nie wiem co ci wiecej powiedzieć na ten temat. języka nie trzeba znać, ale po angielsku warto umieć troche bo tak się głownie porozumiewałem. kasa w euro co tydzień na konto, masz dostęp do wszystkich dokumentów, pasków wypłat itp. wszystko na czysto.

Sylwia
@kwak

Fajnie jak pracuje się na dwie zmiany. Rano i popołudnie? I w jakich godzinach? W Polsce to zazwyczaj by było 6-14, 14-22, a tutaj jak? :D

a internet był?

@Sylwia

mi by pasowały akurat dwie zmiany, więc noł problem, ale no co kto woli

Witam ???? ja mam inne zdanie na temat firmy Covebo. Jak dla mnie to jest jedna z lepszych firm w Holandii. Pracowałam tam 2,6 roku i nie mam co narzekać. Wypłata na czas. Lokatorzy ok ???? praca w porządku. I koordynatorzy. Bardzo wporzadku. Jak ktoś myśli że pojedzie i po tyg będzie miał kokosy to się myli żeby coś mieć trzeba cieszko pracować jeśli ktoś nie umie nie h się za to nie bierze.pozdramiem szczególnie Agnieszkę Kordynator z Zewollde ????

gienia
@Anna

polecasz jakieś lokalizacje szczególnie??

@gienia

Zeewolde. Każdy ma swoje zdanie na temat agencji i tym podobne. Ja mam bardzo dobre zdanie. Jacy lokatorzy na domku. A praca nie jest super ale ja tam przywykłam. Ja tam robiłam półtora roku. A wog przez Covebo 2,6 roku.

Sławek
@Anna

Zgadzam się . Agencja tylko częściowo powinna odpowiadać za to co oferuje . Najistotniejszą rolę odgrywają koordynatorzy. W seppeters dobra marka wg mnie to Robert a taka nijaka to Marek w covebo nie wiem koordynator pojawiał sie jak przenoszono nas z miejsc zamieszkania z 5 razy na 2 miesiące

gienia
@Anna

a co konkretnie robiłaś? jakie stanowisko? skoro w Zeewolde byłaś półtora roku, to gdzie jeszcze pracowałaś? sorki, że tak wypytuje, ale chce po nowym roku zaplanować sobie wyjazd i tak właśnie zbieram opinię, póki co to Zeewolde wydaje się być interesujące, ale jakbyś mogła coś więcej na temat samej pracy to byłabym wdzięczna, ja się tam roboty nie boję niby, ale wole wiedzieć co i jak :)

feri

poleci ktoś jakąś konkretną lokalizację? coś na produkcji albo magazynie może być

@feri

zależy czym będziesz zainteresowany, bo magazyny są różne

@feri

robiłem na spożywce, a aktualnie na magazynie z ubraniami

@feri

ta teraz mi bardziej pasuje, w Lelystad robie

@jojo

raczej jest mi to dość obojętne

a spożywka to gdzie?

@jojo

a ten magazyn z ubraniami to wg ciebie fajna praca, od dawna na niej jestes? dlugo czekales na zalatwienie tej roboty ?

Mimic
@Monika

Ogólnie na magazyny trzeba mieć uprawnienia, czy są też oferty dla osób bez?

frodo
@Mimic

wydaje mi się, że powinny być, najlepiej posprawdzać dokładnie te oferty, ewentualnie coś dopytać, ale widziałem raczej też takie dla osób bez uprawnień

@frodo

jak dla mnie fajnie jest mieć uprawnienia bo to zawsze lepiej płatne

fąfel
@szaman

no wiadomo, a teraz to wyrobienie uprawnień nie jest aż tak kosztowne, więc można zainwestować i mieć, bo się przydają

fąfel
@frodo

co nie znaczy, że bez się nie da, bo są takie oferty dla osób bez uprawnień, a przynajmniej były, znajomy jeździł z tego co wiem, pasowałoby to sobie posprawdzać, jak kogoś interesuje

@fąfel

jasne jasne że można, ale jak ci zależy zależy na uprawnieniach to ja bym się zrekrutował normalnie i na rozmowie się zapytał gdzie najlepiej zrobić co i jak, w hr na pewno będą mieli informacje i lepiej będą na ciebie patrzeć

@Mimic

ja robiłem taki kurs na magazyn i wóżek w jednym coś około tygodnia trwał i jakieś 1200 zł bodajże, szybko się zwróciło więc jak dla mnie warto sobie coś takie zrobić tym bardziej jak chcesz za granica pracować to fajna sprawa bo kasa odrazu większa

sw
@szaman

Gdzie i kiedy robiles?

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.