Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Dafi

Hello,jedzie ktoś w niedziele do kurczaków?

Long
@Dafi

a to sezonowa jest czy na dłużej?

@Dafi

Ja się chyba wybieram ale za tydzien w niedziele

@Long

Dziś umowę na 11 tyg. podpisałem.

@Dafi

I jedziesz w tą niedzielę?

Artek
@Prezes

No to by można wywnioskować z jego wypowiedzi skoro wcześniej pytał o to czy ktoś jedzie w niedziele :D :D :D

Tak

@Dafi

Dasz znać jak tam jest jak będziesz na miejscu? :D

Dam znać ????

@Prezes

Tak, dam znać. Tam był emotikon a wyszły znaki zapytania.

Dafi

Witam, jak narazie wszystko ok. Zgadza się kwatera i blisko do pracy. Praca jak praca, nic strasznego, co do kasy to jeszcze muszę trochę poczekać.

@Dafi

Hej, czy zakwaterowanie jest na Droomgardzie w Kaatsheuvel? I dojazd rowerem?

@Dafi

I czy nie ma problemu z godzinami? Poprzednio pracowałam tam przez SBA flex, codziennie nam zmieniano godziny pracy, a czasem w ostatniej chwili wrzucano rezerwy..;/

Misia
@Dafi

Jesteś w Zeewolde przy pakowaniu kurczaków? Mogę poprosić o kontakt dadzialena.darsznik@gmail.com? Mam wyjeżdżać z narzeczonym w ten weekend i chciałabym dopytać o szczegóły ????

@Paula

Nie, praca i mieszkanie w Nijkerk

@Paula

Narazie nie, ale jestem nie długo, zobaczymy jak będzie dalej.

@Misia

Nie, nie tam.

Yola
@Dafi

Dafi dzięki wielkie, że to opisujesz i tu odpowiadasz, to pomocne mega :)

@Yola

Dzięki, sam szukałem w necie jak najwięcej informacji o firmie i mieszkaniu. Denerwowałem się przed wyjazdem i wiem jakie to pomoce by ktoś szczerze opisał sytuację. Jeśli coś się zmieni tzn. Nie będzie pracy, warunki mieszkaniowe, konflikty z koordynatorem, (czy co tam jeszcze każdemu z pracowników może się przytrafić) to na pewno to opiszę :-)

Eryk
@Dafi

To ja również czekam na Twoją opinię w takim razie, bo pewnie okaże się pomocna, dzieki za to serio

Mateusz
@Dafi

Ja w tym tygodniu w sobotę ????

Tito
@Paula

Też byłem z SBA i Covebo lepiej może dlatego że nie jako flex. Najczesciej jeżdze w sezonie i wteyd godz są a jak poza to Ci nie powiem

@Mateusz

A gdzie jedziesz? I z której miejscowości biuro cię wysyła?

Franklin
@Dafi

no właśnie jaka to robota? to w sumie najwazniejsza informacja.. coś poleconego czy sam wybierałes @Mateusz?

@Dafi

Kiepska ta firma jeśli chodzi o godziny to od kiedy jestem nie przepracowałem 40 h tygodniowo,kontakt z koordynatorami - lepiej nie gadać.Po co covebo nie tu skierowało skoro nie są w stanie zapewnić pracy? Myślałem że w soboty " dorobię" tymczasem nawet w tygodniu pracy nie ma. Lipa!!!

hak

cieżko sie dostac do covebo? o co pytaja na rozmowach?

Olek40
@hak

Wcale nie wszystko przez telefon jak nie ma u ciebie biura wysylaja na e-mail dokumenty drukujesz wypelniasz odsulasz skan telefonem robisz tez wysylasz

Luk
@hak

Z dostaniem sie nie ma problemu. Praca jest pole cam

Syen
@Olek40

A przez telefon jakaś rekrutacja/ rozmowa? Dokładnie mógłyś opisać, najlepiej krok po kroku

micek
@Syen

chyba jakieś względnie nieskomplikowane pytania, tak mi sie wydaje, zalezy od fuchy

Dominiko
@micek

e no w agencjach pracy to nie ma jakiś specjalnych pytań i wymagań chyba że stanowisko tego wymaga, żeby np mieć jakieś tam uprawnienia czy coś, no to pewnie to się omawia, ale jak chodzi o jakiś zwykły wyjazd na zarobek typu produkcja, czy magazyn, to raczej już się rozmawia typowo o chęci wyjazdu, warunkach pracy itp

Lusi

Witam, czy ktoś może napisać coś na temat pracy przy produkcji doniczek w Leusden?? Godziny, zarobki,mieszkanie itp??

@Lusi

Sama praca jest ok,czasami można się nawet nudzić ,czasami jest trochę więcej pracy ale nic skomplikowanego .Atmosfera w pracy nie jest zła .Minus to system pracy no i zarobki przy pełnym grafiku bez nadgodzin 1150,szału nie ma .Mieszkanie ,byłem na 3 ,najlepsze to Voorthuizen ,Achterveld odradzam chata na 13 osób ,nie polecam lepszy hotel w Ede . Po niku wychodzi że pyta kobieta ,więc odpowiadam tam praca tylko dla facetów ,chyba że coś się zmieniło ,ale nie sądzę . I jeszcze jedno jeśli ktoś tam jedzie i ma możliwość jazdy prywatnym autem z kimś to jak najbardziej .Nie polecam brać auta służbowego .

@Adam

Praca dla facetów, bo wymaga jakiejś większej sily fizycznej czy po prostu się tak przyjęło jakoś, że tylko oni tam zjeżdżają na tą konkretną robotę?

Stan
@Adam

Mozesz cos wiecej dlaczego nie sluzbowym i ogólnie jakie koszta ponosi kierowca służbowego

Norman
@Adam

A powiedz jak wychodziłeś w tym 4 tygodniowym cyklu rozliczeniowym? Bo po odliczeniu mieszkania, ubezpieczenia i transportu to faktycznie... Jestem ciekaw czy z 1000 euro się wyjdzie?

kolargol

polecam covebo spoko praca

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

Krystian

Witam :) planuje jechać w ten weekend do firmy Florensis B.V. w H-I-Ambacht. Czy był ktoś już w tej firmie i czy sie opłaca i jak z zakwaterowaniem daleko od miejsca pracy?

Polecam jedna z godziwych agencji pracy,pracowaøam przez inne mozna by horror nakrécic,najgorszemu wrogowi nie zycze tak trafic,covebo kontakt z kordynatorem ,tam gdzie ja byøam wlasciwe osoby na wlasciwym miejscu wrocilam zadowolona z wyjazdu.

Matiii
@Monika

a w jakim miescie bylas i jaka robota,zarobki?

@Monika

ja juz od kilku lat w sezonie jezdze z covebo i raz faktycznie trafilem na srednia lokalizacje do przezycia ale w porownaniu z innymi wypada slabo i raz byl *%^$& koordynator ale go wywalili i tym mnie chyba "kupili" ze nawet jak cos jest nie tak to naprawiaja

jaco
@Monika

miałem dokładnie tak samo, zgadzam się w stu procentach, tylko na covebo się nie zawiodłem, teraz będę wybierał już tylko ich

Inka
@Paweł

A zgłaszałeś komuś problem z koordynatorem, czy ten problem sam się rozwiązał?

Appa

Czemu gowork usuwa maile osób, które je dobrowolnie wstawiają, ciężko się potem skontaktować, a tak to przynajmniej można się ugadać co do wyjazdu, fajnie by było gdyby maile jednak zostawały na stronie

Lion
@Appa

słuszny apel kolego

Appa
@Lion

Koleżanko* :) Ale miło, że sie zgadzasz

Lion
@Appa

aa to przepraszam za błąd, no zgadzam się bo nieraz byłem już świadkiem jak tutaj ludzie sobie znaleźli towarzystwo do wyjazdu i byli bardzo zadowoleni ;)

Piotr Zimmermann

Witam, pytanko: jak jest obecnie w Bunschoten z pracą w Stoepje oraz de Graafie??? Agencja jeszcze obsługuje te firmy?:) Piszę ponieważ miło wspominam pracę tam 3 lata temu i chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda żeby ewentualnie skoczyć na pół roku, bo w obecnej firmie w Polsce mam zastój w pracy:)

Alla
@Piotr Zimmermann

Stoepje "wchłonila" Cervo. Covebowcy raczej tam miejsca nie zagrzeją. Co do De Graaf. Ogólnie jesli chodzi o piekarnie to sezon letni nie jest za dobry dla pracowników agencyjnych. Nie ma gwarantowanych godzin.wszystko zależy od "dobrej woli" koordynatorów. A Ci z kolei dzielą godziny, rzekomo, sprawiedliwie. Jeśli juz to polecam Van Diermen i świetnego koordynatora Darka. On zna się na swojej robocie.

User1

Jako operator i programista maszyn cnc. Nie polecam tej pseudo agencji. daja najmniejsza stawke i dobijaja do tygodniowek dodatkami typu dojazd kazdego dnia z PL do pracy w NL to skutkuje tym ze przy roliczeniu podatkowym macie duzą doplate od 1500 euro w gore. Nie odprowadzaja wszystkich podatkow i skladek za pracownika. Domki (usunięte przez administratora) okolice Ede , Zwolle i Nijkerk. Umowy skonstruowane tak ze robia z Ciebie jakiegos najemce domku dla firmy slup. Dla covebo pracownikow szuka tez firma pran ktora rekruterow bierze chyba z ulicy bo Ci ludzie nie maja zielonego pojecia o pracy za granica. Odradzam nie polecam chyba ze lubisz byc (usunięte przez administratora)i praca w (usunięte przez administratora) to szczyt Twoich ambicji.

Marcinos

hejka, widzę spore zainteresowanie pracą, tak tylko chciałem dodać, żebyście nie martwili się o warunki z tą agencją, wiem co mówię, bo byłem ze 4 razy z nimi i teraz będę jeździł już tylko z nimi. wszystko będzie ok, powodzenia dla wszystkich, który wyjeżdżają na dniach, dacie radę :) pozrawiam, Marcin

Natka

Ktoś coś do wspólnego wyjazdu?

Luiza

Jestem zainteresowana, mój mail: 10sto@wp.pl

Ja mogę jechać

Jacek
@Marcin

A na jaką lokalizacje wyjazd? Czy to jeszcze do uzgodnienia?

@Jacek

Do uzgodnienia jeszcze

Wiktoria

Chętnie bym pojechala

@Wiktoria

Tez bym pojechał z chęcią

Wojt

Co gdzie i jak?

Patrycja

Wyjezdzam do Bunschoten na produkcje do cukierni 24h czy polecacie

Alla
@Patrycja

Jaka dokladnie to cukiernia? Van Diermen czy De Graaf? Chociaz różnicy nie robi. O tej porze roku nie licz na super ilość godzin. Bedziesz miała na poczatku pewnie ich trochę więcej- tak dla zachęty- nowi mają zawsze wiecej godzin aby nie zrezygnowac szybko z pracy. Ogólnie to nie licz na jakieś super "kokosy"

Tola
@Patrycja

o ale do cukierni to fajnie, sama bym pojechała, kiedy wyjeżdżasz?

Sysia

Witam, czy ktoś pracował przy komisjonowaniu przy pakowaniu kawy? Jakieś opinie?

angie

Hej, chce wyjechać z moim chlopakiem do Holandii na sortowanie i pakowanie owoców w Gorinchem. Czy ktoś tam był i może przedstawić, jak ta praca realnie wygląda? Czy agencja zapewnia godne warunki mieszkalne i jak kontakt, w razie problemów pomaga? Czy ktoś jedzie na początku lipca?

Anka

Ktoś mieszka/mieszkał na parku bungalow "Texas" ? Możecie cos powiedzieć na temat tego miejsca? I prace w Bakker ? jak jest?

@Anka

Park oddalony od miejsca pracy ok 15 minut rowerem praca na chlodni stan domkow ok. polski sklep w parku, markety oddalone ok 10-20 min od parku. godziny pracy tydzien dzien tydzien nocki.

Sandi
@pracownik

Cześć czy możesz napisać jakie godziny pracy w bakker?

Sandra20

Cześć, czy ktoś z was pracował w Holandii w Hardewijk? Praca przy rybach. Pytam, bo mam w planach wyjazd, ale trochę się obawiam..

Jaa
@Sandra20

No właśnie, dołączam się do pytania

@Sandra20

Właśnie tez sie obawiam daj kontakt do siebie

ix
@Sandra20

nie bylem tak, ale z samym covebo byłem 2 razy i w sumie nie uwazam, ze macie sie czego obawiac

@Sandra20

Cześć. Praca jest dość ciężka. Trzeba pracować szybko i mogą przerzucać Cię na różne działy. Od krewetek aż po filetowanie łososia i układanie na tackach. Jeśli chodzi o zarobki, to jeśli dają Ci sporo godzin to jest okej. Kontakt z koordynatorami też okej. Jedynie dość stresująco w pracy, duża patologia. Na plus także sama miejscowość nad zatoką.

edi

był ktoś na pakowaniu produktów dla kfc? nie widziałem wcześniej tej oferty a w sumie zastanawiam się nad nią fajnie byłoby poznać opinie

Kermit
@edi

Też nie kojarze, będę wysyłał cv i dzwonił się wypytywać więc jak coś się dowiem to dam znać

Stan
@edi

Znajomy pracuje w cfg poultry w Nijkierk przy kurczakach filety itd. to mówił ze ostre tempo i darcie ryja dwie zmiany i kiedys byl komentarz ze ostra jazda oczywiście jeden się odnajdzie drugi nie no i nie zawsze te 5 dni w tygodniu bo nie raz siedzial na domku w tygodniu i wolne ale to bylo w marcu teraz nie wiem

Lilka
@edi

Ja byłam. Pakujesz w kartony paczki np. ze skrzydełkami. 6 paczek do jednego kartonu a osoba obok Ciebie waży i uklada na palete. I tak bez końca Jak chcesz wiedzieć więcej napisz na maila: screaminglike91@wp.pl

edi
@Lilka

to w zasadzie tak jak można sobie wyobrazić. dzięki za opisanie

Boy
@edi

No dokładnie, jedziesz po to żeby pracować i zarobić, więc trzeba się liczyć z tą monotonią itd nikt nie mówił, że będzie lekko i przyjemnie ;)

Lulu

Witam, czy ktoś pracował przy łososiu w Holandii w Harderwijk?

Nat

Cześć. Czy może ktoś coś powiedzieć na temat pracy w Coop w Gieten? Osoby tam pracujące jak i gdzie mieszkają?

Dawid

Ktos cos o kwaterach w Voourthuizen itd ???

cbs
@Dawid

a co konkretnie chciałbyś wiedzieć? jakiś konkret ;p

@cbs

Jak sie mieszka jacy ludzie dojazdy i cvg poultry nijkierk jak ogolnie jest ile dni pracy godzin ???

@Dawid

wypytujesz o wszystko od paru miesięcy ,śmierdzi tu biurem ,a jeśli chodzi o kwatery to spoko

@Adam

Jest spoko z z mazur nasluxhalem sie zlych opcji pytam

Ipa
@Adam

A co, że niby tylko jeden Dawid tu pyta, że od razu o biuro podejrzewasz>

@Adam

Nie nie stem z biura mam tam znajomego ale kontakt sie urwal a jakies tam plany mam co do wyjazdu ale sam nie chce wiec wypytuje bo po co na mine mam sie pakowac jednym lepiej drugim zle tyle w temacie zwyczajnie szukam info nie chce koczowac za jedzenie intetesuje mnie wtecz stale osiedlenie choc na kilka lat z

cbs
@Dawid

nie przejmuj się. Zazwyczaj jak ktoś pisze normalnie neutralnie, to jest oskarżany o bycie z biura ;p To jak nie chcesz sam to szukasz tu jakiegoś kompana??

Kaban

Kwatery w tych okolicach super mieszkałem tam 2lata domy jednorodzinne

Ona

Tez nie mam z kim wyjechac

Tom
@Ona

Witam ktoś się wybiera do pracy i nie ma z kim jechać to tak jak ja można się z gadać i razem pojechać, zawsze będzie raźniej i taniej jak coś odpisz na maila tomaszszydlo@op.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.