Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

FIFI

Agencja jak agencja czasem hajs się zgadza czasem nie trzeba pilnować

Marika

Hej wam dostalam zaproszenie na rozmowe o prace w covebo work jako administrator, powiedzcie mi jak sytuacja w biurze wyglada i jacy sa pracownicy covebo. Bylam w zeszlym roku na rozmowie u nich to typeczki jak zylety wozily sie po biurze

Marza

Hej :) Zbieramy grupę do wyjazdu z tej firmy zapraszam do kontaktu kowalskam30@yahoo.pl Pozdrwiam

Kozbi 123

A wiadomo jakie warunki dla spawaczy jak się jedzie?? +

Jaskier
@Kozbi 123

Z tego co tu czytałem, to inni wręcz zazdrościli spawaczom warunków, generalnie specjaliści nie mogą raczej narzekać, 1 osobowe pokoje, z tego co wiem to tez tygodniówki, no brzmi rozsądnie

Kozbi 123
@Jaskier

No zobaczymy jak to będzie, ja to ogólnie jestem zdania że jak sam nie pojedziesz nie zobaczysz to się nie dowiesz

Jaskier
@Kozbi 123

No to prawda, wiadomo, że najlepiej sobie zdanie wyrobić

Loki
@Kozbi 123

Też obiło mi się o uszy, że niezła praca i warto. Ale no tak jak mówicie - najlepiej sprawdzić, to nie zobowiązuje żeby zostawać tam do końca życia.

Marcel
@Jaskier

Warunki są jak najbardziej wporzadku ale zarobki tyg. To450-500euro

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Mozi

Mam pytanie czy z. Ienilo się coś w Covebo jeśli chodzi o godziny pracy?? Drugie pytanie jak z wypłatą i dalej problem z "kalkulatorem" w biurze?

Tuttifrutti
@Mozi

wypłata u mnie była zawsze na czas, więc z tym nie ma problemów, plus żadnych machlojów przy wypłacie ani nic takiego

Kozbi 1234

Jak jest banda to z bandą się robi porządek, ludzie życie trochę

Merc

To nie agencja tylko (usunięte przez administratora). 109 euro tyg za kwaterę... O ile można to tak nazwać.. Wypłaty rzędu 500 do 1300 euro za miesiąc każdy ma inaczej czemu jak dlaczego? Tego się nie dowiesz. Biuro i koordynatorzy maja ludzi w nosie chyba że zgłosisz zika to sobie o tobie Przypominaja. Odradzam stanowczo

Raul

Łukasz pytałeś czy można jechać bez doświadczenia. To zależy gdzie i na jakie stanowisko jak na specjalistyczne jakieś to wiadomo, że nie, bo trzeba mieć uprawnienia itd. W części wymagany jest angielski, nie na jakimś super poziomie ale są też takie gdzie tego nie potrzeba. Teraz jade na ingram, znam angielski więc czil ale z tego co wiem to w sezonie zatrudniają też część osób bez angielskiego np.

@Raul

Jade do Ingram juz wszystko pozalatwiane mniej wiecej wiem jak to wyglada ale jak mozesz powiedz czego sie mozna spodziewc?

Haha
@L.

Spodziewaj sie bardzo duzego wkurzenia, jak na miejscu dowiesz sie, ze w takim sba maja tygodniowe wyplaty, mieszkanie za (usunięte przez administratora) a nie jak w covebo o (usunięte przez administratora) drozsze, ze ludzie mieszkaja normalnie w miastach ze sklepami, kinami, basenem, a nie jak Ty w wiosce bez niczego itp. (usunięte przez administratora) Oczywiscie jak sie zgodziles to masz blokade i nie mozesz zmienic agencji, specjalnie tak sie zabezpieczyli aby ludzie nie przechodzj od nich do normalnych agencji. Powodzenia.

@Haha

Nie spodziewam się wkurzenia, bo w przeciwieństwie do niektórych umiem czytać, dowiadywać się o wszystko i wiem jak kto wygląda formalnie, więc nic mnie tu nie zaskoczy, pytałem o pracę samą w sobie, a nie o formalne sprawy agencyjne, bo z tym się jednak zapoznaje wcześniej... ale dzięki za ostrzeżenie, tylko nie to miałem na myśli

@L.

Hejka, nie obraź się, ale niezbyt umiesz się dowiadywać skoro ze wszystkich agencji mających umowy z Ingramem wybrałeś tę najgorszą. Kolega Ci rację napisał, w Covebo zarobisz do końca roku minimum 600€ mniej niż w pozostałych agencjach, o styczniu nie pisze bo wiadomo, nie będzie godzin jak co roku. No ale praca bardzo fajna, pewnie na piku wylądujesz, jedynie co to uważaj aby Ciebie nie dali na pikowanie dużych rzeczy, reszta to luzik :) Powodzonka!

Hahaha
@Aga

Nic dodac nic ujac. To sie nazywa zaradnosc, wybrac agencje przyjmujaca przestepcow, pobierajaca najwieksze oplaty, majaca beznadziejne domki i lokacje i ktora jako jedyna nie wyplaca siana co tydzien :DD

@Hahaha

Ja o Covebo swoje zdanie mam, poparte doświadczeniem bliskich mi osób i jestem rozeznany we wszystkich sprawach związanych z tą agencją właśnie. Nie miałem potrzeby rozglądać się za innymi, bo i tak teraz wybrałbym tę.

@Hahaha

Dokładnie!!!

Merc91
@L.

Do końca stycznia tylko praca to też Ci powiedzieli?

Opinie zostawiam Tobie

(usunięte przez administratora)Po wczorajszej wypłacie( która miała miejsce po przepracowanym miesiącu,nie po tygodniu jak przewiduje prawo holenderskie)większość ludzi dostała wypłaty w granicach 450-750 eur za pełny przepracowany m-c.Spoko wypłata na fajki i jedzenie starczy,niestety mam rodzinę i muszę ją utrzymać,praca jak najbardziej dla lubiących pracować charytatywnie.(usunięte przez administratora)Przestali już nawet wozić po pracy na hotel a za dowozy opłaty pobierają,no cóż można się przejść spacerkiem parę godzin bo i kilometrów jest sporo,no ale przecież mamy zimę świeże powietrze dobrze zrobi będzie się lepiej spało do 4 rano i znowu do pracy,hmm tylko kto pójdzie(usunięte przez administratora)

Zdecydowane nie

Dostałem ofertę pracy w Ingram Micro z mieszkaniami w lesie w bangloowach. Nie mam auta, poprosiłem o transport z dworca z Tilburgu, powiedziano, że to nie jest możliwe. Ceny za mieszkanie w lesie były szokujaco wysokie, wypłaty pensji co 4 tygodnie, ogromne koszty za transport. Podziękowałem. Pracuję teraz dla normalnej agencji, dostaje 370€ tygodniowo po odjęciu mieszkania w centrum miasta oraz ubezpieczenia. Mam świetny kontakt z biurem i pomoc na każdym kroku, w Covebo miałbym same problemy i niskie pensje. Nie polecam,

orzeł
@Zdecydowane nie

Przez jakie biuro obecnie pracujesz Pozdrawiam

Goska

Jaka to agencja?

tom
@Zdecydowane nie

Gdzie teraz pracujesz? Może jakiś kontakt do Ciebie?

Krzysiek
@Zdecydowane nie

Przez jakie biuro pracujesz teraz ?

Gorąco nie polecam , pracowałem tam dwa miesiące , w pierwszym miesiącu było mało godzin bo 80 , dostałem wypłate w wysokości 160euro , w drugi zaś miesiacu za 120 godzin dostałem wyplate 500 euro . Jeżeli lubisz pracowac na kogoś to proszę bardzo , ja odradzam!

elemelek

o kurde nieźle, ale wzięło gościa na wspominki i elaboraty, patrząc na godzinę to chyba poszło po kilku głębszych, w sylwestra zamiast się bawić pisac eseje o Covebo ;p

Deutscher

Jeśli chodzi o mnie, cóż czasem lubię sobie wejść i popatrzeć na opinie- żeby dowiedzieć się czy coś tam się zmieniło czy nie:) Generalnie byłem 2 lata temu ot krótki epizod 3 miesiące w Bunschoten, praca w Stoepje i de Graafie- jeśli chodzi o samą pracę to wspominam miło, w porządku ludzie, szczególnie w de Graafie. Minus to na pewno firma transportowa z którą współpracowali- autobus, którego stan techniczny pozostawiał wiele do życzenia ( luzy w zawieszeniu, samo odpalenie go w Polsce na dworcu zajęło godzinę- a potem nawet przy tankowaniu nie gaszono silnika), (usunięte przez administratora) Nieważne- opinia dotyczy Covebo i na tym sie skupmy. Do Holandii wyjeżdżałem już kilkukrotnie przez różne agencje tzw. szybki strzał żeby podreperować finanse. Mieszkanie przy ulicy Śledziowej choć widać po nim zarys zamożniejszej klasy średniej z lat 90 niestety pod wpływem mieszkania polaczków i braku inwestycji pięknie niszczało, wszędobylny (usunięte przez administratora) którego jako osoba starająca się zachować siebie i otoczenie w czystości nie mogłem znieść. Na dzień dobry brak światła w pokoju- klitka dla jednej osoby w której mieszkałem razem z ówczesną partnerką nie spełniała żadnych standardów, dopiero po kilku próbach kontaktu "łaskawie" wysłano do nas " polskiego" Holendra, który uporał się z problemem. Wtedy już zaczęła mi świecić lampeczka w głowie że coś jest nie tak. Praca jak już wspomniałem wyżej bardzo miła, szczególnie z Holendrami. (usunięte przez administratora)2 krotnie ( w ciągu 3 miesięcy) musiałem prosić o korektę, gdyż zaniżano mi godziny, sam pracownik firmy w której pracowałem napisał mi pismo z potwierdzeniem liczby godzin, gdyż Covebo nie bardzo miało ochotę jakkolwiek się tym zajać. Zarobki- bez szału, dobra praca dla kogoś w kryzysie finansowym albo dla studenta na wakacje- nic wiecej. Jako że posługuję się obcymi narzeczami pracownicy w firmie chcieli mieć mnie w pracy więc dzwonili do mych PANÓW I WŁADCÓW z covebo i po kilku tygodniach tułaczki po kilkanaście godzin tygodniowo dostałem mniej więcej stałą pracę aż do wyjazdu- to akurat bardzo ok. Plusy że praca prawie od ręki po rozmowie w biurze, minusy to kontakt z ludźmi w Holandii mieniącymi sie jako koordynatorzy i przydzielającymi pracę wg własnego widziemisię ( czyli Przemuś był grzeczny to mu damy 45 h w tygodniu,a tego Karolka to ja nie lubię to masz chvju 20). Legendarnym w tej firmie jest używanie magicznych telefonów, działa to tak iż raz czy drugi zadzwoni do Ciebie PAN koordynator mimo że masz wolne i jeśli odbierzesz i pójdziesz do pracy ( nieważne czy jesteś w Bunschoten czy 100 km dalej- masz być polaku robaku i tyle) to od tej pory będzie dzwonił co najmniej 2 razy w tygodniu, bo robaki zachlane nie przyjdą do pracy a ktoś musi robić , (usunięte przez administratora)ale spróbuj TY nie odebrać i nie pójść ojjjj to się PAN pogniewa i za karę 20 h w nast tydzien:) nie możesz sobie zorganizować czasu ( tak , niektórzy poza " robotom " mają trochę większe aspiracje niż picie w smutku piwa i lubią sobie pozwiedzać) bo co chwila ktoś może dzwonić. Chaos w biurze mają tak potężny że jeszcze tydzien po tym jak wrociłem do Polski miałem telefony gdzie jestem bo stoje na grafiku xd Klepanie kasy na Tobie leci na: śmieciach- (usunięte przez administratora) robią inni a karę i tak dostajecie wszyscy, mieszkaniu- klitka w której spałem warta była 5 euro za tydzien a nie 90, pseudo karach- na szczęście uświadomiłem PANA iż dobrze wiem że są one nielegalne i pójdę do inspekcji pracy jeśli spróbuje mi coś z wypłaty potrącać. Reasumując jeśli znasz język i chcesz rzeczywiście pracować dłuższy okres to radzę omijać z daleka, jesli chodzi o krótki wyjazd to powiedzmy że jeśli nic się nie zmieniło a Ty nie masz wielkich aspiracji to nie będzie tak źle, warunki mieszkaniowe- bynajmniej na ulicy Śledziowej koszmarne:) życzę jednak wszystkim powodzonka:)

Kaśka111

ja pracowałam przez covebo i nie miała problemów, warunki w porządku (jak chodzi o zakwaterowanie i ogólne warunki pracy) ruchy szybkie trzeba mieć i czasem sie namachać, ale ludzie spoko i ogólnie bez wiekszych problemow, pozdrawiam Kasia

Vvv
@Kaśka111

ja podobnie i tez pozdrawiam a z ciakawosci jaka praca?

@Kaśka111

pewnie dawałaś koordynatorowi i dodatkowo donosiłaś na kolegów

Chain
@Marcin

Nie mierz wszystkich swoją miarą ;)

lm
@Chain

hah, dokładnie, nei każdy stosuje takie metody jak ty Marcinku

karolinaaaaa

czy jest może jakas dziewczyna która chciałaby ze mna wyjechać do holadnii bo jade sama a z kims raźniej :) zostaw e-mail jeśli tak

a kiedy jedziesz?

Karolinaaaa
@Kasia

W przyszlym tyg :)

Moa94
@Karolinaaaa

Skąd jedziesz? My też jedziemy z chłopakiem.:)

Paola
@karolinaaaaa

Hej :) też jade sama za tydzień na Boboli a Ty?

karolinaaa
@Paola

jaa tez :) odezwij się na e-mail karolina.nagel@onet.pl

Paola
@karolinaaa

Napisałam sprawdź czy moja wiadomość nie jest w spamie :)

Magda

Magdak3009@wp.pl

Eli
@karolinaaaaa

Cześć. Jestem w Holandii i planuje dostać się do pracy przez firmę Covebo. Interesuja mnie okolice Ede, Bernaveld, Veeneendal. Poznałam te okolice i czuję się tam dobrze, na tym terenie. Teraz przebywam gdzie indziej i nie potrafię odnaleźć się.

@Magda

Magda Karolina wy już pojechałyście? Jak nie to zabrałabym się z wami.

Asiek
@karolinaaaaa

Fb asiek wielg foto z misiem też jadę sama

Putten
@Kasia

Chcem pracovat pre Covebo

agent
@Paola

boboli wiesz dlaczego boboli ? BO BOLI nie dosc ze przychodzisz do pracy na którą oni sobie zycza to jeszcz zepirniczasz po 12 h

xo
@agent

hahaha dobre :D a tak serio jak masz umowe flex to masz ruchomy grafik a 12. przynajmniej hajsik leci

@agent

W moich czasach ludzie też tak wypowiadali się o Boboli.

Najss

Witam , nie polecam nikomu pracy przez Covebo w Tilburgu/Eindhoven bądź okolicach , na gazetkach ludzie biorą ludzi masowo i po tygodniu zwalniają i to wygląda tak że ktoś pracuje tydzień czasu zatrudniają jeszcze jedngo nowego i ten stary ma 2 dni wolnego a ten nowy idzie do roboty. Eindhoven praca przy naprawie europalet to kpina praca na akord norma nie realna do zrobienia i zamiast normalnej stawki dostajesz grosze , orderpikerka to samo ludzie mają 9h dzienie w grafiku a szef na firmie każe jeszcze zostawać dłużej a jak nie zostaniesz to zwalnia . Wypłaty są miesięczne urlopowe wciskają do wypłaty przez co nie możesz wsiąźć dni wolnych, parka co ze mną mieszkała miała dziecko w drodze i na badania byli umówieni z położna to jak firma się dowiedziała z ma ich nie być w środę to jeśli nie przyjdą to ich od razu zwolnią , wywalczyli 2h żeby w pośpiechu zobaczyć jak dziecko się rozwija , po prostu covebo współpracuje z firmami które traktują ich pracowników gorzej jak psy.

@Najss

Widzę, że nic się nie zmieniło:(

Aga

Witam. Niedługo wyjeżdżam do pracy do Holandii z agencją cevobo i mam kilka pytań. Co trzeba zabrać ze sobą czy firma gwarantuje odzież robocza czyli np buty ochronne ? Czy wyposażanie mieszkań jest pelne czy trzeba ze soba zabrac jakies sprzety np garnki czajnik talerze itp. Czy potrzebne są badania lekarskie i czy firma proponuje jakieś ubezpieczenie? Z gory dziekuje serdecznie za odpowiedź :)

Nico
@Aga

Pracowałem przez Cowebo a do jakiej pracy jedziesz

pieniądze na bilet powrotny

Elguja

Cześć. Mam kartę pobit Czy mogę dostać pracę w Holandii? Mam doświadczenie w pakowaniu produktów.Może pomożesz mi zacząć. Dziękuję bardzo.

stranger

wybieram się z wami niedługo, trzeba będzie się odkuć po świętach ;D

X-Y-Z 12345

Witam Wybieram sie z dziewczyna do pracy w Ingram to jakis magazyn pdobno jest duzo godz przed swietami wyjazd w ostatnia sobote listopada praca do 31.grudzien powrot 1 stycznia Jak myslicie czy warto jechac do covebo ingram ? Czy placa.przyzwoicie ? Jak wogole wyglada praca na ingram? Pozdrawiam

@X-Y-Z 12345

(usunięte przez administratora)jest spoko ale polecam inna agencje, w Covebo ludzie co tam pracuja najmniej zarabiaja bo Covebo strasznie duzo nalicza za mieszkanie i transport. Takze idz do Ingram ale przez inna agrncje np SBA.

Rusty

Przez jaką agencje pracowałeś

rotfl
@Rusty

pewnie na każdej pisze to samo a nie była z żadnej :D

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.