Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Były pracownik covebo

Agencja nie dała zarobić mi ani chłopakowi :) pojechaliśmy na fabrykę serów przy pakowaniu byliśmy rzucani wszędzie od robienia szaszłyków po sery :) sprawdzaliśmy się super :) co z tego jak do pracy jeździliśmy w kratkę bo co 3, 2 dni końcem tego po miesiącu prawie nic nie zarobiliśmy i wróciliśmy do Polski. Ludzie na miejscu mówią że Ci z Covebo tak układają grafik żeby były te 2,3dni pracy w tygodniu żeby mogli ściągać za pokoik a reszta ich nie interesuje :) już nie mówiąc o zerowej organizacji, ja niemialam nawet nr sofi bo ciągle koordynator przekładała wyrobienie, bo to kierowca zachorował bo awaria auta, bo to bo tamto człowiek czekał na telefon jak głupi im wierzył i się przejechał :) ogólnie nie polecam tej agencji dla uczciwych pracujacych ludzi bo jedyne czego można się na bawić to poczucia straty czasu, nerwicy i zszarganych nerwów. Bo co to za zarobek wyjść na zero. Z ich strony same obiecanki a działania żadne:) pozdrawiam kumatych :) nie polecam :) Tak jak ktoś już tu napisał nie czytajcie pozytywnych opinii na tej stronie bo wystawiają je panie z covebo - inaczej straciliby pracę bo niebyliby chętnych na wyjazdy. Poprostu pogadajcie z kimś fizycznym kto dla nich pracował. Oni nie mają sumienia. Wywiozą was później będą mówić że pracujecie w czymś innym niż to do czego w ogóle was przyjęto i wysłano.. O braku godzin i powrocie z niczym już nie wspomnę.

Dedemsvaart

Dedemsvaart SA tu osoby które pracują w Dedemsvaart na kurczakach? Jak wygląda praca? Jest ktoś w stanie się wypowiedzieć? I czy na prawdę jest stawka 12, 11euro brutto?

Alexx

Witam. W życiu przerobiłem już kilka agencji, ale ponieważ moja przygoda z "covebo" dopiero się zaczyna (bo sądząc po opiniach nie jest tak źle) chciałbym dowiedzieć czegoś w tematach/ofertach technicznych, bo większość pisze tylko produkcji, pakowaniu itp. A jak jest z pracą taką techniczną/mechaniczną/elektryczną? Czy ktoś pracuje/pracował?

Mezo
@Alexx

no ktoś na pewno pracował ale w sumie pasowałoby żebyś zadał jakieś konkretne pytanie. co chcesz wiedzieć?

@Mezo

Ogólnie jest kilka ofert jeśli chodzi o zawody techniczne. Mnie interesuje jak tutaj jest pod kątem zakwaterowania, nie pytam już o zarobki - znam realia, ale też jaka jest atmosfera w takich zakładach, jak traktowany jest taki pracownik np spawacz czy techniczny, czy dużo jest takich pracowników z polski?

@Mezo

To nie jest jakaś podstawka, tylko po prostu w holandii akurat nie pracowałem w technice, a na szklarniach czy gdzieś tam to przecież co innego. Mam już kilka ofert po tym katem nie koniecznie przez tę agencję, chcę się zorientować. Znam realia pracy na agencji tj zarobki, zakwaterowanie, wiem jacy bywają ludzie. Pytanie tylko odnośnie samej pracy, podejścia do ludzi w takich zakładach itp

Fiskus

Teraz nie opłaci się już od nowego roku ,pracownicy sezonowi będą musieli zapłacić podatek w kraju czyli w Polsce 15 % a Covebo i tak wam tego nie powie :)

@Fiskus

Wielkie mi halo, przecież takie jest prawo, każdy zainteresowany powinien wiedzieć. Ignorantia iuris nocet ;) Poza tym sprawa nie dotyczy tylko Covebo, a wszystkich innych agencji wysyłających za granicę, więc nie ma co dorabiać rybie uszu

lol
@Fiskus

to się trzeba interesować ziomek a nie oczekiwać że każdy o wszystkim poinformuje. przecież to sprawa pracownika a nie ich. on się ma rozliczyć

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

Michal

Pracuję ktoś w Gieten na order picker? Jakie warunki i jak praca? Ile mniej więcej można zarobić w miesiąc już na czysto?

Młody

Witam Pracuję ktoś lub pracował w Gieten na voice picker? Jak wyglądaja warunki mieszkaniowe oraz sama praca i czy na pewno jest 38 godz? Ile jesteś w stanie zarobić w miesiąc?

Jurek
@Młody

czym się zajmuje voice picker?? pierwsze słysze takie stanowisko sory może nie w temacie jestem

Jurek
@Młody

chociaż w sumie moge se tez poszukac w ofertach covebo

Siwy

Łatwe aplikowanie poprzez portal społecznościowy

Ziko
@Siwy

a no słyszałem też że można przez fejsa i tam również wysyłają wszystkie informacje itd, bo rozumiem że to było przez fb? czy cos innego?

@Ziko

Pierwsze słyszę, w sensie wystarczy do nich napisać na fb??

Ziko
@Adam

no można napisać i udzielają jakiś tam wstępnych informacji, tak słyszałem , nie sprawdzałem jeszcze osobiście, bo czekam aż zakończę wszystko w Polsce żeby móc jechać

@Ziko

Oks, dzięki

Norton

Ej jak coś to pojawiła się znowu oferta świąteczna więc jeszcze nie do końca jest tak że szansa stracona bo pisaliście że już pozamiatane a to chyba chodziło o coś innego

Norton
@Norton

na pakowanie szaszłyków, dobrze dla osób które już są w Holandii, ale jak trzeba dojechać to chyba też się da to jakoś ogarnąć

@Norton

Jeżeli ktoś zdąży się jeszcze ogarnąć i pasuje mu praca tylko do końca grudnia to chyba spoko

W nowym roku zamierzam pojechać jeszcze raz, jeśli będą mnie chcieli byłem już jakiś czas temu na jednym projekcie i było jak najbardziej poprawnie, ogólnie moge polecić.

Mario

Jedzie ktoś z okolic Rzeszowa może w najblizszym czasie z tej agencji do pracy?

Robi
@Mario

podbijam na górę, moze Ci się uda znaleźc, ja tu kiedyś znalazłem towarzysza do wyjazdu, powodzonka

Pesso

Czy w okresie zimowym też jest praca czy raczej mnie projektów ??

Ned
@Pesso

może byc mniej ofert, bo odpadają te sezonowe, ale nadal jest tego trochę i spokojnie można wyjeżdżać

@Ned

Czyli jest szansa że z początkiem grudnia mógłbym się jeszcze załapać na jakąś robotę i wyjechać

rycerz
@Pesso

Dzwoń do biura a nie pytaj tutaj, dostaniesz pewną odpowiedzi i to na szybko

@rycerz

To że zadzwonie do biura to jest pewne, ale chciałem się jednak dopytać jakie są doświadczenia osób wyjeżdżających w tym okresie

Dodo
@Pesso

Tak, są oferty ma stronie.

Białyyy

Na początku jak na opakowaniu pięknie i ładnie. Do czasu kiedy przenieśli mnie z niewiadomego powodu do innej kwatery. Jak powrót do średniowiecza, o światle w pokoju zapomnij. Będziesz się cały dzień gapić w sufit bo nawet nie ma miejsca gdzie położyć czegokolwiek. W zasadzie korytarz zamiast pokoju, jak nie zachorujesz to cud. Nie polecam. Nie pozdrawiam.

rycerz
@Białyyy

tyś widzioł średniowiecze

Alonzo
@Białyyy

To że przenoszą z lokacji na lokację wynika z holenderskich przepisów gdzie teoretycznie powinieneś na czasowym BNS aka SOFI pracować max 8 tygodni a jak nie to rejestracja w geemente w danej gminie. Dlatego przenoszą... No i względy dopłat do mieszkania. Niby pobierają od Nas a mają dopłatę od Państwa przecież bo są niskie dochody. O standarcie się nie wypowiem bo to zależy gdzie się trafi a czasem Sajgon

luna

Można wyjechać jeszcze na ten projekt świąteczny, czy już za późno?

Kokosz
@luna

Już się zaczął w sobotę, więc chyba too late...

?
@Kokosz

a jaki był projekt świateczny? w sensie jaka to praca była? teraz to już tylko tak z ciekawości pytam skoro już pozamiatane

Kokosz
@?

Niżej o tym gadali, jakaś dziewczyna opowiadała o nim

Stan
@?

Ozdoby swiateczne czy cos podobnego

(usunięte przez administratora) Lecz jeżeli masz sprawy do załatwienia o których nie musisz mówić i chcesz wolne dzień prędzej licz się z tym ze wylatujesz . Tylko najebany ma przywilej nielimitowanych zików. Nie zgodnie z prawem . Pokoje luz lecz nie zawsze ! Wiem byłem kierowcą ,przeprowadzałem ludzi i tylko 30 % kwater jest spoko do normalnego trybu życia z czego 70% tych kwater spoko do życia jest przejętych przez AA którzy pracują już dłużej także jeśli wam nie odpowiada bądź przeszkadza mieszkanie z ludźmi którzy nie maja umiaru w piciu i i będziesz chciał by tego na domku nie było aż tak wiele to licz się z tym ,że zostaniesz wkręcony i wrobiony w coś co wgl . Cię nie dotyczy . Wiec podsumując 9/100 domków jest spoko bez zastrzeżeń zamieszkiwanych przez normalny lud ,moj cudowny zajebisty lud Polski ;) acz kolwiek żeby tak trawić każdy ma szansy tylko 10% max . Z resztą jak w całej Holandii . Wyjazdów do Holandi wszystkim bardzo odradzam ,a do Covebo już w szczególności . Przeważnie mało zarobisz za auto płacisz , tankujesz za swoje i nikt Ci za to nie odda chyba ze masz swoje auto ale i tak nikt Ci nikt nic nie odda nie za benzynę ani zwrotu za dojazd nic . Jak zasłużyłaś to może na święta dostaniesz czerwony ręcznik Covebo firmowy ;) pozdrawiam i odradzam całą Holandię chyba ze chcesz zarobić 300 € więcej wyjeżdżając i zaryzykować czy uda się dobrze trawić ,a gwarantują wszystko za każdym razem więc proszę uważać Piona ????

Czy jest tu ktoś kto aktualnie pracuje bądź też pracował w firmie storteboom w Zeewolde i mógłby się wypowiedzieć na jej temat ?

Igor

Nie tak dawno wrócilem z wyjazdu z covebo wiec przyszedlem tutaj by podzielic sie opinią na ten temat. Byłem niedługo, bo niecały rok, ale od poczatku taki byl zamysl wyjazdu. chcialem wyjechac zarobic taka ilosc kasy jaka sobie ustalilem na poczatku i jak najszybciej wrocic. tak tez uczynilem i teraz spokojnie z koncowka roku moglem sobie wrocic. ogolnie bylem zadowolony, zalatwialem wszystko na miejscu w biurze w covebo, tam pomogli mi dobrac w sumie najlepsza oferte bo nie mialem parcia na jakas konkretna robote tylko zalezalo mi zeby moc duzo robic i jak najwiecej zarobic kasy by szybko wrocic. takze dokladnie tak bylo. mieszkanie spoko warunki ale moze ja tez nie mam jakis niewiadomo jakich wymagan, ziomki spoko nie robili zadnych problemow. Ogolnie no to w sumie polecam ja bylem i bylo ok

Www
@Igor

Na jakiej pracy byłeś że dużo robiłes?

Igor
@Www

a czy to przypadkiem nie na każdej trzeba się narobić żeby zarobić?

Kazix

Niestety pracowałem dla tych cwaniaków. Zacznijmy od tego, że bulisz 400 euro za łóżko w dwuosobowym pokoju w przeludnionym domu (15 osób) (2017 rok). Najem w tych okolicach kosztował 500 za mieszkanie, jednak nie możesz iść na własne bo stracisz pracę. Dostając umowę masz już w niej zaznaczone długopisem że chcesz mieszkać na ich melinie. Poza tym zdarza się, że lokują pracowników nawet 100 km od miejsca pracy, i wtedy oni musza płacić za służbowe auto i paliwo, jeśli mają swoje to nie ma żadnej amortyzacji opłaconej. Możesz też dostać służbowy rower ale stawki za tę przyjemność mocno wygórowane. (usunięte przez administratora). Wszelcy koordynatorzy, których opieka miała być dostępna, nie istnieją. Nikt ich nigdy nie widział na oczy, to postacie z legend. Ogólnie nie polecam współpracy.

Mr

Sławku, wszystkiego najlepszego z okazji imienin. Tym optymistycznym akcentem proponuje zakończyć Twoją obecność na tym profilu, bo chyba juz czas zostawić przeszłość za sobą ;) Nikt tu nie wraca tak często jak Ty.

Sławek
@Mr

dziekuje..zostawiam bo robie strone na wix wi w gamil ..mi wyskakuje jak pisze ktos opinie wiec z Ciekawosci jak Pinokio :) wchodze ..co inni piszą :) a ..ja wracam bo mi wyskakuje w GMAIL...jak mi skladasz przez cobebo zyczenia to sam widzisz ..przeczytalem i dziekuje ..uprzejmie...

Marchewka

Hej Mam pytanie czy pracował ktoś z was przez covebo w Nijkerk ?? Można jakieś opinie

Pytacz

I jak w firmie? Jest ok?

Sławek
@Pytacz

Pytaczu..odpisuje..to zaleznie..mozesz oceniac zle covebo..naprawde tam gdzie bylem w Aalten to ocene covebo wystawili koordynatorzy..dom w Aalten..dramat..prysznic..odplyw zatkany...wanna ruda..wykladzina na podlodze pozrywana..w moim pokoju..ojoj..wspolspacz..butelek plastikowych mial..w pokoju..jak chcialem posprzata..to powiedzial nie ruszaj bo zwrotne...nie CHCE tutaj napisac ze covebo..bo napisy byly na drzwiach..(usunięte przez administratora)covebo..na drzwiczkach od barku..:covebpo to (usunięte przez administratora)takie..myslisz ze ktos na tto zwrocil uwage oprocz pracownikow....NIE!!..tzn..wiesz..byly 4 miejsca zamieszkania 3 prace..koordynatora widzialem tyle ile bylo przeprowadzek..nie bylo z ich strony zadnego zainteresowania ..a covebo jest posrednikiem pracy..i powinni stworzyc warunekmam te zdjecia w tel..i film..podal bym ci swoj mailowy adres..ale bylo minelo trudno..agencji jest od licha..wczesniej bylem w seppeters..w Oirlo ..zamieszkanie 1..prac od groma ..koordynator sam dowozil i przywozil z pracy nie zawsze mnie ale pracowal a tu..no nie wiem moze innych..

Pytacz
@Sławek

Pytam o czas teraźniejszy, a nie o to co było kiedyś, pytam o kogoś kto obecnie jest na jakimś projekcie

haha
@Pytacz

to ja Ci tam odpisałem, bo widzę że tych wątków więcej jakoś jest :D nie widziałem wcześniej

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.