Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Krzyś

Masakra w Enschede. Hotel fajny,ale z kumplem jesteśmy na 8 metrach w pokoju i to bez okna. Wiec chyba pozostaje kupic materac i spac w salonie

Faraon

Jedzie ktoś jutro do Enschede gtvbus

Kik
@Faraon

Współczuję Enschede jeden wielki cyrk tam jest, robisz przy kościach i w ogóle a w Groenlo tylko pakujesz w szalki także zły wybór

@Kik

Trudno. Zobaczymy

Lili
@Kik

Hej. Jak wygląda zakwaterowanie w Groenlo?

Faraon

Wybiera się ktoś w weekend do groenlo lub Enschede

Ponawiam pytanie

Xeo
@Faraon

Czemu akurat tam? co tam jest? ktoś polecał te lokalizacje? Pytam bo jest ich tutaj naprawdę sporo do wyboru i jak ktoś jest zielony w temacie to w sumie nie wiadomo co wybrać.. a wiadomo ile ludzi tyle opinii. może powiesz coś więcej akurat o tym?

@Xeo

Dostałem dwie propozycje. Groenlo i Enschede. Bardzo miła pani z biura poleciła mi właśnie Enschede. Tam jest chyba pakowanie drobiu. Wiadomo będzie trzeba robić co powiedza. Zobaczymy jak to będzie.

Kitty

Sortowanie i pakowanie owoców w Gorinchem - był ktoś? Polecacie? Bez prawka da rade?

Kitty
@Kitty

Podbijam

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Co polecacie. Groenlo czy Enschede

Mezo
@Faraon

a wiesz jaka tam jest robota? nie czytałem tu wczesniej o tych lokalizacjach a chwilę tu już na profilu przebywam i podczytuje co tam inni piszą

@Mezo

Pakowanie drobiu

Ala

Witam, pracował ktoś albo pracuje przy filetach z kurczaka w barneveld?

celtik
@Ala

to jest to samo co niżej pisali? że pakowanie drobiu?

Ala
@celtik

No właśnie przy filetach tam jest robota tylko nie wiem co i jak dokładnie

Zainteresowana

Hej. Czy ktos pracuje przy kurczakach? Jakieś opinie. Chodzi mi o ofertę pakowanie drobiu

@Zainteresowana

Ja nie bylem ale byl kolega w Nijkierk firma cfg poultry szybo uciekl b ciezko brk godzin wolne dni lipa zarobki okolo 5 km mial do pracy 2 zmiany

Zainteresowana
@Piotr

Ja myślę o pracy w Zeewolde przy pakowaniu drobiu. Ktoś powie coś więcej?

Pracuśka
@Zainteresowana

Ja właśnie jestem tutaj, na razie nie dostaliśmy zapewnionych 40h więc lipa, zakwaterowanie fajne do pracy blisko ale póki nie ruszy sezon na szaszłyki czyli z miesiąc około lub 1,5 nie ma co tu się wybierać :(

Fifi
@Pracuśka

A co to za firma z szaszłykami?

Norbert

Ktoś się w najbliższym czasie szykuje do jakiegoś czy wszyscy już powyjeżdżali z początkiem miesiąca?

@Norbert

Ja. Do miejscowości genlo

@Faraon

Kiedy jedziesz? jakoś na dniach? czy później?

@Norbert

W niedzielę

Faraon

Wybiera się ktoś do genlo na szaszłyki itp

Kiedy

@Faraon

Jestem na kwarantannie praca od poniedziałku

@Lea

A to juz jestes na miejscu. Napisz proszę na maila jak zakwaterowanie adres tez choc nie wiem czy tam trafie itp przystojniak79@gmail.com

Dawid
@Lea

Ściągną Ci hajs za mieszkanie w tym czasie na kwarantannie nic za darmo. Ktoś pisal nie dawno że jedzenie nawet w tym czasie dostali od firmy w co nigdy nie uwierzę

Xx
@Lea

Nie bedziesz na szaszlykach ,bo ja to samo miałem byc a (usunięte przez administratora) przy miesie ,powodzenia:D

@Xx

A gdzie byłeś? Jakbyś mógł coś więcej napisać co i jak

@Dawid

No akurat jedzenia to nie dostałam ????

Xx
@Lea

Bo(usunięte przez administratora)o jedzeniu ,ze dostarczają, potem okazuje się, że dopiero jak SAMEMU SIE POWIE O JAKIMKOLWIEK JEDZENIU to dostarczają.. z laska ,ze muszą (usunięte przez administratora) ruszyć.. :D Aktualnie robie z tyłu na linii, pakowanie.. na szalszyki są ponoc zarezerwowane juz miejsca i to jedna stała ekipa jest na 9 miesięcy.. pewnie Ty będziesz na lini zadupcała przy pakowaniu pulpetów ,czy pakowanie jakiejkolwiek wędliny, gorzej jak trafisz na linie przy której nie dasz rady oddechu złapać.. atmosfera jest beznadziejna i każdy inny polak Ci tam ,od razu na wstępie pewnie powiedzą Ci ,żebyś uciekała.. Także na raj i bajkę tu nie licz ,jedyny plus to zakwaterowania fajne;)

@Xx

Można się z tobą skontaktować jakoś prywatnie?

Lea

Witam, czy pracował ktoś przez covebo w Groenlo vion? I czy mógłby napisać jak zarobki, jak to wszystko wygląda.

@Lea

A kontaktowałeś się już z biurem, czy dopiero zamierzasz?

Kontaktowałaś* przepraszam za literówkę

@Koro

No właśnie w sobotę mam wyjazd do tego 5 dni kwarantanny i po 5 dniach zaczynam pracę

Ana
@Lea

Byłam tam w pracy, pracowałam przy taśmie. Praca monotonna. Ja z zarobków byłam zadowolona. Jedyny minus to niska temperatura, panującą na hali. No i na drugiej hali mroznia.

@Ana

A jak chodzi o mieszkanie, warunki i w ogóle? Słyszałam że można zarobić 1300-1400 euro maks

@Ana

Monotonia jak to przy taśmie, standard

@Ana

Temperatura jeszcze do zniesienia, przynajmniej dla mnie, wole na zimnie, niż w upale

@Koro

a no kwestia temperatury to już raczej indywidualna. ani za zimno ani przesadny upał nie jest dobre. ale takie optymalne temperatury są okej. sam mialem juz okazje pracowac na chłodni ale też przy zbiorach. różnych robót próbowałem. wszystko do zniesienia, ale lubi się to albo bardziej albo mniej

@Koro

O temperaturze wiem bardziej chodzi mi o zarobki godziny pracy i wgl

Pol

Gdzie teraz najlepiej wyjechać? Zależy mi, żeby w miare szybko można było zacząć

Ola
@Pol

Jak dzwoniłam w sprawie pracy pani mówiła mi że najszybciej to do mrożonek teraz przyjmują

@Ola

Ale to jakiś magazyn czy produkcja???

@Ola

Można znaleźć gdzieś na internecie tą ofertę czy ogólnie raczej polecasz dzwonić lub iść osobiście do biura i tam wszystko załatwiać??

Ola
@Marta

Polecam zadzwonić tam i wszystko wyjaśnia powiedzą jakie są oferty :D

sławek

dobra agencja bylem i polecam pozdrawiam sławek

@sławek

tu drugi Sławek..byłem nie polecam..lokum w Aalten ..dramat..koordynatorów widzialem przez miesiac 3 razy..przestoje w pracy..4 przeprowadzki 3 prace...1 poweidzieli ze go wyrzucili faktyczniue po 3 dnuiach przeniesli nigdy nie wiadomo bylo: 1 gdzie bedziesz mieszkal..gdzie pracowal i ile...w domku w aalten jak przeslalem na whatsupie..zdjecia pokoju..hm..kontrola z miasta..a wczesniej jak bylo..napisy na barku i drzwiach (usunięte przez administratora)

@Sławek

przepraszam miewam czasem rozdwojenie jaźni i sam już nie wiem co pisze. oczywiście chodziło mi o to że wszystko było jak najbardziej w porządku jeśli chodzi o wyjazd.

@Sławek

Usuniete przez administratora..hm..po co usuwacie to co pisali w Aalten...przesłalem Pani Martynie..zdjecia..co mam je zamiescic na facebooku? napisane bylo na drzwich i na drzwiach barku..o covebo...ze ...brzydko...bardzo napisow bylo pod licha..a taki balagan..ze glowa boli ze agencja..tzn koordynatorzy..nie panowali..nad tym...phi kase maja z naszej pracy...i ze swojej..tylko powinno byc widac ich prace!!!!!

@Sławek

a tu wiesz..to w duzej mierze zalezy od koordynatorów..bo to ..i agencja ma..- i pracujacy..-

Sławek

spoko..nie jestem z ekipy rządzącej..:) żarty rozumiem..a rzadzacy nie zartują..:)

@Sławek

Także to wszystko to był jeden wielki żart.. trochę zrobiłem tutaj spam ale mam nadzieję ze nikt sie nie obrazi, czasem po prostu nie mogę się zdecydować co myśle.

Wojciech J

Witam serdecznie. Swoją opinie zacznę od stwierdzenia aby trzymać się od tej pożal się Boże agencji jak najdalej i nawet nie wchodzić z nią w jakiekolwiek relacje. Począwszy od podejścia do pracownika a skończywszy na walce o każdy nawet najmniejszy drobiazg jeśli chodzi o informacje. 'Koordynowała' mną i moim znajomym niejaka (usunięte przez administratora), celowo bez 'pani' bo na to trzeba sobie zasłużyć i celowo cudzysłów przy 'koordynowała' bo tego tak się nazwać nie da. Po 2 miesiącach 'opieki koordynatora', gdy do niej zadzwoniłem z wielce oburzonym tonem stwierdziła, że nie wie z kim rozmawia (tak jakbym to ja był dla niej a nie na odwrót). Planowanie zmian po 2-3 dni w tygodniu na tyle żeby człowiek przeżył a nic nie odłożył. Jeśli ktoś chciał w okresie świątecznym odbyć urlop to słyszał, że może potem nie wracać. Kompletnie niejasne zasady zgłaszania chorobowego, jedyny plus jaki był to dobre mieszkanie aczkolwiek i tu były liczne problemy jak choćby wchodzenie koordynatorów bez żadnego pukania do pokoi i kontrolowanie bez żadnych oporów praktycznie wszystkiego. Generalnie jeżdżąc już wiele lat za granicę do pracy, przez różne agencje, w życiu nie spotkałem się z tak nieprofesjonalnymi ludźmi jak w Covebo. Poziom infantylności koordynatorów głębokością jest równi kałuży. Rzucanie ludźmi z lokacji na lokacje jak mięsem też jest do niczego, ludzie potrafili być przenoszeni po otrzymaniu informacji że mają kilka godzin na spakowanie rzeczy i zmiane miejsca zamieszkania i pracy a jak się nie podoba to żegnam. Jeśli ktoś jest młody i nigdzie jeszcze nigdy nie wyjeżdżał to niech NIE ZACZYNA od Covebo, bo się tylko zrazi wobec agencji zatrudnienia za granicą, na prawdę jest masa świetnych agencji a Covebo nią nie jest. Ostrzegam i odradzam. Najlepiej trzymać się od nich z daleka. Może ktoś gdzieś u nich trafił dobrze, ale wyjeżdżając za granicę agencja ma być dla Ciebie a nie na odwrót, tu ewidentnie jest na odwrót, każda sprawa, z którą się zgłaszałem do 'koordynatorów' spotykała się z ogromną łaską z ich strony. Na prawdę, uważajcie na tą agencje, szkoda nerwów i czasu, a przy ich 'zarządzaniu' zatrudnieniem i godzinami pracy to i szkoda pieniędzy, po pół rocznym wyjeździe wyszedłem do tyłu po raz pierwszy w historii moich wyjazdów do NL. Nie polecam, nie polecam i jeszcze raz nie polecam. Nikt tam nie patrzy na wykształcenie czy znajomość języka. Mój znajomy i ja znając angielski na bardzo wysokim poziomie dostaliśmy pracę za najniższą stawkę, a gdy zwróciliśmy uwagę na to, że możemy pracować gdzieś gdzie wymagany jest angielski to usłyszeliśmy praktycznie, że jak się nam nie podoba to możemy zrezygnować. Najgorsza agencja zatrudnienia z jaką miałem nieprzyjemność współpracowania. Uważajcie raz jeszcze przestrzegam. Lepiej szukać gdzie indziej. Jedno wielkie wykorzystywanie ludzi.

Sanna
@Wojciech J

Napisałeś, że jest dużo świetnych agencji, możesz napisać które polecasz? Masz doświadczenie w pracy z jakimiś uczciwymi agencjami?

Wojciech J
@Sanna

Jasne, Contrain, AB-Werkt, AB-Midden. Wymieniłem 3 najlepsze dla których pracowałem. Od Covebo jak najdalej a te pozytywne opinie tutaj piszą koordynatorzy samego Covebo.

@Wojciech J

potwierdzam..:) w pełni..koordynatorzy totalnie psuja..wizerunek agencjii..ale oni sa czescią agencjii..

@Wojciech J

no nie..nie koordynatorzy..ale dzisiaj jest wszystko mozliwe..widzialem w aalten napisy..na drzwiach i na drzwiach barku..JE..c Covebo..i inne obrazliwe..

Ficek

Słyszałem od kolegi, że to uczciwa agencja i nie ma co się bac wyjeżdzać, czy to prawda?

@Ficek

Pytam, bo ty by był mój pierwszy wyjazd za granicę i trochę się obawiam czy na pewno wszystko będzie ok

@Ficek

Może macie jakieś wskazówki dla kompletnego świeżaka? Pracy się nie boję, robiłem na magazynie, produkcji ale tutaj, w pl, nie wiem jaki styl pracy jest w Holandii

@Ficek

Albo o, jakie lokalizacje i prace polecacie dla osoby jadącej pierwszy raz? Z góry dzieki

@Ficek

A. no i przepraszam za spam, ale chciałbym się najlepiej przygotować do wyjazdu, mam nadzieję, że rozumiecie i nie macie za złe mojego nadmiernego pisania, heh, pozdrawiam!

Qwert
@Ficek

To ruletka szczególnie w dobie virusa moze byc byc spoko albo porazka czytaj tu opinie zabiezpiecz się w kase ze by nie bylo w razie w biedy serio moze byc spoko albo total lipa

Ronaldo
@Ficek

nie ma się co bać. będzie spoko agencja jest porządna. wiadomo nie wiesz na jakich ludzi trafisz nigdy tak naprawde i jak ciezko dla ciebie bedzie w pracy. ale na agencje złego słowa nie powiem

@Ficek

Na jakiś magazyn czy sortownie. Tam powinieneś sobie spoko poradzić

Kingi
@:)

Przyjmują gdzieś na tego typu prace teraz?

@Ficek

wiesz nie chce ..napisac ze jest zla agencja..tylko jak trafisz na koordynatorów takich jak ja..uf..przyklad 1 powiedzieli ze go wylali czekal przed domkiem w Aalten..zamkniete drzwi..ja wyjezdzalem..wiec otworzyłem..a on chcial zabrac ubranie z pralki..jak agencja tak postepuje z rodakami tworzac..taki (usunięte przez administratora)!!! do licha koordynatorzy sa z agencji a nie ksieżyca!!!

Xxx

Czy jadac do Holandii trzeba zrobić test na covid ? Czy wystarczy papier z covebo ,który umożliwia przejazd przez granice ?

Cezik

Troche się balem wyjeżdzać bo się naczytałem tego i owego o tym jak agencje potrafią zbałamucić, ale tu czegoś takiego nie ma, okazało się że strach ma wielkie oczy, kwatera nawet ok, praca normalna normy do wyrobienia spoko jest nawet

gdzie byłes/jestes

Mareczek
@Cezik

dokladnie. COVEBO to dobra i uczciwa agencja ktora nie (usunięte przez administratora) na wyplatach czy oplatach za mieszkanie czy innych rzeczach. nie zawiedli mnie w zadnej sprawie i zawsze jest z nimi dobry kontakt jesli ktos sie potrzebuje czegos dowiedziec czy o cos dopytac. kilkoro znajomym juz polecalem ta agencje

a ty?

@Mareczek

w sensie gdzie byłeś, polecasz jakąś lokalizację?

Eloelo
@Cezik

Odezwij się pod koniec miesiąca, pierwszy tydzień zawsze jest ok i praca jest, zobaczysz co będzie później haha

Retix
@Cezik

Nie wiem gdzie ty byłeś że piszesz ze to uczciwa agencja. Od siebie i swoich znajomych mieszkających na domku i pracujących w covebo mogę napisać tyle że nigdy więcej nie traciłbym czasu na pracę w tej agencji. Nie zależało mi na dobrych warunkach mieszkalnych, byłem nastawiony tylko na ciężką pracę aby zarobić i wrócić po kilku miechach. Kontaktu tam na miejscu z koordynatorem nie było. Był ale co z tego że nie odbierał nie oddzwaniał, byłem pozostawiony sam sobie bo jak już oddzwonił to kłamał aby tylko odroczyć coś co powinien już dawno załatwić. Ludzie z domku mówili że to norma. Pary które mieszkały w jednym pokoju płaciły za pokój podwójnie. Dojazd do pracy miał być darmowy a każdego miesiąca płaciłem z własnej kieszeni innym pobierali z wypłaty. inni tak samo, niektórzy dostawali rower za którego każdego miesiaca zabierana była kwota w euro nawet gdy go nieuzywali, co miesiąc... Kompletny brak organizacji, słyszałem setki obietnic oczywiście bez pokrycia. Przed wyjazdem obiecują opiekuna - koordynatora twierdzą żeby się z nim kontaktować w sprawie problemu. A kontakt na miejscu żaden bo ciągle zbywanie. Każdego dnia w kwaterze pracowniczej widziałem jak ludzie którzy powinni być w pracy chodzą między pokojami bo nie mieli godzin. Powrót też oczywiście jak wiekszosc tu piszących czyli z niczym bo zarobiłem 370 euro bo nie było godzin. Czuję złość na siebie że dałem się wysłać do innego kraju, niemając żadnych wymagań. Chciałem tylko pracy. Nie polecam, znajomi również wrócili, podejrzane jest to że są tu w ogóle jakieś pozytywne opinie.

Mareczek
@Eloelo

To wszystko zależy też na jaką lokalizacje się trafi i w jakim okresie. więc nie mów że zawsze jest problem, bo ja go nigdy nie miałem, ani z godzinami ani z kasą. słow na wiatr bym nie rzucał

Mariola
@Retix

Stary tam gdzie Polscy kordynatorzy tam zawsze będzie (usunięte przez administratora) I nie chodzi że Covebo, praktycznie w każdym biurze się znajdzie taki co wykorzystuje swoje stanowisko do swoich prywatnych spraw?!

Wojti
@Mareczek

Mareczek z agencji i wkręca głupoty, nie wierzcie tym pozytywnym opiniom. 80% tych opini piszą sami pracownicy tej śmiesznej firmy.

Ktoś wybiera się do Vion na szaszłyki w Groenlo ? Warte polecenia?;D I wie ktoś jak z zakwaterowaniem?

cola

jak praca na pralni w eindhoven? był ktos?

Pixie
@cola

Co potrzebujesz wiedzieć

Ark

Witam, jestem byłym pracownikiem covebo . Informuje iż nie polecam tej firmy ponieważ za przepracowane 4 tygodnie dostałem 150€ za 4 tygodnie ... jak by było mało to jeszcze kwarantannę która miała być darmowa jednak nie była bo ujebali sobie że za mało kasy ukradli tak więc nie polecam firmy ponieważ kłamie i (usunięte przez administratora)jak tylko się da . Nie pracuje się po 8h i najdłużej nie zostaniesz 10h tylko będziecie (usunięte przez administratora) po 12h dziennie i oni to w (usunięte przez administratora) mają czy macie 8h przerwy między zmianami. Na dodatek jeszcze po przepracowanych 12h (2h przerwy) będziecie mieli 8h przepracowanych.(usunięte przez administratora)

Emil90
@Ark

Wow i tak dużo. Ja zarobiłam w 1.5miesiaca 140Euto aż przykro się czyta te pojedyncze zadowolone opinie. Ewidentnie pisane przez kogo kto tam nigdy nie pracował :p

Lilly
@Emil90

Wiesz, to zależy od lokalizacji, do jakiej firmy trafisz. Ja pracuję, pierwsza kasa była po tygodniu. Mam 15,60 netto na godzinę. Szef spoko, nie ma na co narzekać.

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.