Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Shrek

Witam podzielę się jedną uwagą covebo jako agencja ok tylko jedna firma do której kierują nie polecam rotacja na masową skalę Hopcon mataltechnik szef łajza nie zna się na niczym i myśli że za parę euro niewolnika kupił nic do niego nie dociera ja byłem 2.5 dnia A słyszałem że po godzinie odchodzili A Covebo ok pomogli w zmianie firmy szybko

Spawacz

Jakie warunki ma spawacz, warto jechać?

Mango
@Spawacz

Fachowcy z reguły mają bardzo dobre warunki. A w jakiej to lokalizacji robota?

odp
@Mango

spawacz w Brakel z tego co widzę

@odp

Tak dokładnie

tomek
@Spawacz

kiedy wyjeżdzasz?

@tomek

Jeszcze nie wiem, nie tak szybko. Na razie chciałem dopytać o warunku i poznać ewentualnie kogoś tutaj kto już był na tym wyjeździe lub chociaż podobnym. Na pewno chce wyjechać i na pewno z tą firmą, bo opinii już wiele słyszałem dobrych i znajomi wyjeżdżali tylko akurat na inne lokalizacje. Muszę się na dniach skontaktować z biurem i pogadać tam o wszystkim i oby jak najszybciej doszło do wyjazdu

@Operator Wow jak pokoje są jednoosobowe to super, bo to rzadkosc

Fred
@Marcin

czy ja wiem czy taka rzadkość? zdarzają się jak najbardziej ale jest to też zależne od lokalizacji bo wszedzie może być inaczej

Operator

Witam wie ktoś coś może na temat pracy operatora cnc w nijkerku oraz czy wie ktoś czy naprawdę posiadają pokoje 1 osobowe czy ściema.

Allb
@Operator

Często i gęsto czytalem tutaj ze tak jest , wydaje mi sie ze o fachowców to dbają albo powinni

operator
@Allb

dziękuję za odpowiedź chyba sie zdecyduję i spróbuje.

Merlin
@operator

próbuj bo nikt za ciebie tego nie zrobi. bedzie git na pewno, a fachowcy są potrzebni i dobrze opłacani więc tym bardziej warto. daj znać jak jest

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora) bo miałem przepracowane 2 tygodnie i dostałem za to, 150 euro a kordynator darek jest tylko pod telefonem jak przyjechałem a potem kontakt się urwał nie polecam tej firmy bo 2 dni jestes w pracy a resztę tygodnia siedzisz na hotelu

I to jest prawda a nie taka Asia bajkopisarz

Ktoś pracuje bądź pracował w Gieten na order picker? Jak wygląda domki oraz sama praca i ile można zarobić na miesiąc?

Witam
@Zainteresowany

Domki Bungalovy 5os na domku 2x 2os pokój i jedna 1os. Ściany z papieru. Cena za zakwaterowanie od głowy to 375e na 4 tygodnie gdzie przy prywatnym wynajmie tego samego domku to 700e za całość na miesiąc. Można wyrobić 40h tygodniowo spokojnie. Elastycznie jeżeli potrzebujesz coś załatwić albo wyjechać pilnie do kraju. Ludzie wydają się mili ale nic bardziej mylnego. Niektórzy są w stanie kablować na z ciebie stojąc obok. Ogólnie spoko na góra max pół roku potem idzie zwariować. Jeżeli znasz jakikolwiek język płynnie prócz Polskiego to stać Cię na wiele wiecej

@Witam

Możesz powiedzieć jak średnio wyglądaja salaris i jak wygląda transport do pracy?

.....
@Zainteresowany

Fajna praca w Gieten... jest tam dużo godzin A zarobki to zależy czy wiekowka. Zakwaterowanie nie najgorsze ale za to do pracy blisko :)

Radecki

Magazyn Ingram jest nadal popularny tak jak kiedyś i jest możliwośc wyjazdu tam?

Radecki
@Radecki

Miałem okazje już tam pracować jakiś czas temu i dobrze wspominam chętnie bym pojechał jeszcze raz jakby była tylko taka możliwość. Jeździ ktoś z was? albo już pojechał?

Gogol
@Radecki

Jest jest, ale to dopiero na sezon będą szukać na pewno

Maniek321
@Gogol

kiedy jest sezon?

@Maniek321

W wakacje jest głównie gorący sezon, wtedy zatrudniają dużo ludu z tego co wiem

Walle

Witam. Wybiera sie ktos w lutym donoracy z Covebo?

@Walle

ja się wybieram a co potrzebujesz wiedzieć?

@Bartek

@Bartek Pierwszy wyjazd i troche dziwnie samemu jechac :D

@Walle

a to ja już mam pełną ekipę, ale jak ktoś się wykruszy to dam znać

Walle

Witam. Wypiera sie ktoś w lutym do pracy z Covebo?

kat

to dobrze ze swiadectwo dostales ja do tej pory nie mam

Ollie

Będę jechać po Nowym Roku, opowiem jak już będę na miejscu co i jak, pozdro

sim
@Ollie

no fajnie fajnie. a gdzie jedziesz? masz już wszystko dograne???

Ollie
@sim

W końcu się wykrzaczyło, sprawy prywatne, muszę przełożyć na przyszłość, jeszcze nie wiem na kiedy

Shrek

Witam ja wiele dobrego słyszałem o tej firmie tylko nie mogę zrozumieć jednego od paru dni próbuje się dobić do osoby odpowiedzialnej za dane ogłoszenie i nie mogę

luki

Produkcja i pakowanie pizzy Bunschoten warto jechać teraz?jak godz.i warunki mieszkaniowe ktoś wie lub tam pracuje

MasterSSon

Juz sama aplikacja wywoluje pozytywne wrazenie... jestem naranie na etapie zaaplikowania wiec moje doswiadczenie z COVEBO nie jest duze. ale przoralem tych agencji juz troche i COVEBO wypada najpozytywniej

Gonzo
@MasterSSon

a na jakie stanowisko i lokalizacje aplikowałeś? załatwiane osobiscie czy telefonicznie? daj znać

camel
@MasterSSon

rekrutacja mega szybka, zero problemów, cyk pyk i po sprawie, to jets super

odp
@Gonzo

można załatwiać i osobiście i telefonicznie, maliowo wszystko Ci mogą wyslać, także nie trzeba się fatygować

Alo

Gdzie Covebo ma swoje biura stacjonarne ?

@Alo

jeśli chodzi Ci o oddziały w Polsce to Opole, Katowice, Racibórz, Rzeszów, Kluczbork i Lublin jeśli nic nie pominąłem ale wydaje mi się że to tyle

@Fifi

Tak, o pl chodziło. Dziękuję. Nie sądziłam, że tak dużo, myślałam, że tylko Opole :)

@Alo

nie no to więcej więcej ale nie musisz jechać do biura zeby cokolwiek załatwić. internetowo i telefonicznie też się da

@Fifi

A to spoko, skoro nie trzeba się fatygować

@Alo

nawet chyba jakbyś na fejsie coś napisał toteż uda się załatwić kontakt. każda droga jest w sumie dobra i przyniesie efekt. powodzonka

Dom
@Alo

Np w Almelo jest biuro Ale jak juz wejdziesz na stronę internetową biura to tam są adresy gdzie jeszcze mogą być biura

@Dom

Dzięki, już mam rozwiązaną sytuację :)

pracowniczek

Niestety nie polecam, miałam tak złe doświadczenia z tą firmą, że większość pewnie nie uwierzy, że są prawdziwe. Podzielę tekst na 2 główne wątki, które mi szczególnie przeszkadzały (tak było ich oczywiście więcej). Zakwaterowanie Dostałam do zamieszkania domek letniskowy, który był akurat w takim standardzie jaki się otrzymuje na koloniach w Polsce więc jeszcze ok. Domek nie był jednak ogrzewany, nawet okna nie były uszczelnione dobrze, a mimo lata pogoda była bardzo chłodna, skończyło się tym że 2x musiałam wziąć wolne w pracy żeby siedzieć w tym niedogrzanym domku mając nadzieję, że nie rozłożę się dalej. W domku grzyby i pleśń była codziennością, wszyscy lokatorzy dostali później zapalenia skóry przez co część zabierali nawet po tym do lekarza, ale też tylko niektórych, bo wspaniałej firmie nie chciało się zawozić do lekarza tych, którzy nie mieli objawów bardzo paskudnych. W moim miejscu zamieszkania przez większość pobytu nie było nawet ciepłej wody, ani zamków w drzwiach przez co ja i moi znajomi zostaliśmy okradzeni przez inną kolatorkę, która bezczelnie grzebała w czyiś rzeczach. Nasza sytuacja mieszkaniowa była tak zła, że nawet firma, w której pracowaliśmy naciskała na covebo żeby coś z tym zrobili bo niektórzy z wyżej wymienionych powodów wyglądali jak truchła z ziemi. Oczywiście starali się zbywać nas aż do tego momentu. Sam domek został nam dostarczony cały brudny po poprzednich lokatorach i musiałam go posprzątać sama z takich miłych rzeczy jak zużyte prezerwatywy czy zapleśniałe żarcie, a nawet brudna bielizna poprzednich mieszkańców. Robić musiałam to oczywiście przez chusteczki, bo domek nie był wyposażony w żadną miotłę/mopa/szufelkę (po które nota bene upraszałam się co 2 dni nie zobaczyłam ich przez kilka miesięcy wyjazdu). Covebo zarzekało się że w każdy poniedziałek przyjdzie ktoś to posprzątać, jednak nikt nie przyszedł nigdy. Po fakcie zaproponowano mi pieniądze za to, że sprzątać musiałam sama i powiadomiono mnie że otrzymam 30 EUR, co również się nigdy nie stało. Inne warunki pracy niż ustalono Bardzo nie podobało mi się również, że covebo zagwarantowało nam inne warunki na miejscu niż w Polsce. Zaraz po przyjeździe powiedziano nam, że musimy podpisać umowę firmy, w której mamy zacząć pracę i bez tego ani rusz, możemy sobie wracać do Polski. Podpisaliśmy ją i potem okazało się, że była ona nijak związana z firmą tylko z covebo (sama umowa była w języku niderlandzkim dlatego nie mogliśmy jej przeczytać). Na bazie tej umowy zobowiązaliśmy się do dojazdu rowerem do pracy mimo, że w Polsce jasno zaznaczano, że dostaniemy auto. I każdego dnia musiałam dojeżdżać do pracy rowerem 10 km na 7 rano nie mając nawet ubrań, które o takiej godzinie ochroniłyby mnie przed zimnem, gdyż spodziewałam się dojazdu autem jak wspominałam. Kiedy wspominaliśmy o tym fakcie zawsze nas zbywano mówiąc, że warunki jakie nam obiecano w Polsce ich zwyczajnie nie interesują i mamy brać co jest. Rozumiem, że ludzie mogli mieć pozytywne doświadczenia z covebo, ale prawda jest taka, że dobrze jest jak jest dobrze, a kiedy pojawi się jakikolwiek kłopot to oni mają to w (usunięte przez administratora) Osobiście nie polecam jechać z nimi do pracy, bo może trafisz na dobre warunki i nie będziesz miał problemów, ale kiedy jakieś się pojawią to będziesz musiał sam sobie z nimi radzić. Serdecznie polecam wybrać inną firmę, taką z którą wyjazd nie jest jakąś rosyjską ruletką.

Nowa

Napiszcie mi tak szczerze ile można zarobić będąc w Holandii. Czy można chociaż odłożyć z 500 euro miesięcznie ?

Mowa
@Nowa

Ja wszystko odkładam 0 wydatków ...

Nowa
@Mowa

Hahaha. Serio pytam. Jeść trzeba, odciągają za lokum. Czy chociaż te 500 zostanie ?

Mozesz spokijnie odłożyć nawet 1400e zależy gdzie trafisz do jakiej pracy

Kamil
@Nowa

Na luzie ja tygodniowo wydaje 140e na jedzenie . Miesięcznie na rękę mam 1900 e.

Przemek80

...zalezy od Twoich potrzeb...ja sam 1000euro odłożyłem w ciągu miesiaca

@Kamil

łooo no i to jest konkret kasa. Co to za robota że tak dobrze płacą? może sam bym pojechał , daj znać

as
@Kamil

ja 150 na miesiac

Partyzant73
@Peso

Konkret kasa.nie rozśmieszaj mnie

@Partyzant73

no jak dla mnie to jest kasa, w Polsce tyle nie zarabiam...nie każdy jest bogaczem, dla niektórych tyle to jest dużo, także może nie komentuj cudzych oczekiwań finansowych...

Nederland
@Peso

Nie wierz w bajki że zarobisz 1900 euro... Masakra kto to wypisuje takie bzdury chyba babki werbują w do pracy. Nieźle się uśmiałem haha. Pogadaj z kimś kto tam pracował bo taka kwota jest nieosiągalna niestety, licz około 600 euro miesięcznie o ile będą godziny

Nederland
@Nowa

1900? Co za bzdury.. Nie wiem kto takie rzeczy wypisuje.. Około 500 odłożysz może 600 o ile będą godziny

Emi
@Nowa

Na domku była para która już od 5 lat u nich pracuje i cieszą się z tego jak im 1000 eurob wyjdzie z nadgodzinami, oczywiście trzeba odjąć za każdego za pokój bo nawet para mieszkająca w jednym pokoju płaci podwójnie bo każdy za siebie haha. Do tego odejmij wyżywienie jakieś tansze skoro chcesz odłożyć, odejmij za transport do pracy, podatek holenderski itp to na czysto około 500 wychodzi o ile w ogóle będą godziny. Jeśli nie to na czysto nawet 200 lub 150 euro wyjdzie. Nie czytaj fałszywych pozytywnych opinii tutaj, pogadaj z kimś kto tam był że znajomych

Komornik
@Michał

I z tego będziesz musiał oddać w Polsce fiskusowi 17 % hahaha

co za typ

Co to za patafian w święta miłości bliźniego nie praktykuje tylko obraża ludzi na goworku? Smutny gość, trochę współczuję

@co za typ

pewnie nie ma nic lepszego do roboty tylko innych wytykać. paskudne zachowanie jeszcze w takim okresie w roku zeby się tak zachowywać. wstyd

Lyzeczka11

Siemka, ja z takim zapytaniem. Chciałabym z przyjaciółka wyjechać na sałatki w Wezep. Był tam może ktoś? Jak to wygląda? Polecacie?

Mały
@Lyzeczka11

Odradzam prace w Covebo nk chyba że chcecie zarabiać po (usunięte przez administratora)euro to tyle płacą pod kątem wynagrodzenia zawsze na czas ale nie da się tam zarobić odradzam

Łukasz
@Mały

A ja polecam pracę w Covebo, da się tam zarobić. @Mały powiedz to mojemu samochodowi, na ktory zarobiłem tylko dzięki pracy w covebo, jakoś się da odłożyć, jak się nie rozwala pieniędzy na pierdoły ;) Cieżka praca popłaca, tyle powiem, pozdro.

Lyzeczka11
@Łukasz

No ale pracowaliście dokładnie w Wezep? Chodzi mi dokładnie o plukon food Group. Jakieś rady, sugestie, cokolwiek?

Gui
@Łukasz

Ciężka praca ciężką pracą a co z tego jak nie było godzin i wracam z 400 euro..

Lena
@Lyzeczka11

Prace na Plukonie mogę poleci- pracowałam tam parę miesięcy. Stoisz przy taśmie i ważysz jakieś produkty, albo wkładasz sosy, orzeszki lub inne produkty. Na początku tempo może wydawać się szybkie ale idzie się przyzwyczaić. I jest bardzo blisko z bungali - niecały kilometr.

Ania90
@Lyzeczka11

Ja nie polecam, (usunięte przez administratora) byłam z przyjaciółka nie byli w stanie zapewnić nam godzin musieliśmy po miesiącu wrócić bo zarobiliśmy około 350 euro na miesiąc na czysto (jedząc 2 tanie posiłki dziennie i oszczędzając na czym się da) koordynatorzy (usunięte przez administratora) byłyśmy pozostawione same sobie, nic nie dało się załatwić bo wszystko było przekładane, za wszystko dosłownie wyzysk nawet za rower który dostałyśmy co miesiąc miałyśmy płacić za niego, dojazdy autem przy złej pogodzie również z naszej kieszeni, tragedia..

Big Jonh
@Łukasz

No na passateri to kazdy zarobi :)

Maria

Pracował ktoś z was może w Hendrok- Ido - Ambacht w Frorensis B. V? Jeśli tak to chętnie się dowiem, czy warto jechać tam?

@Maria

jaką pracę się tam wykonuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.