Opinie o POL-ELEKTRA w Łochowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy POL-ELEKTRA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w POL-ELEKTRA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POL-ELEKTRA w Łochowice

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Maja opinię dobrą.

kghrk

w pol-elektrze zle sie nie pracowało...robiłam to co do mnie nalezało a reszte miałam gdzies....nie bawiłam sie w jakies "grupy plotkarskie" żal mi było tych którzy obrabiali komus (usunięte przez administratora) a za chwile do tej osoby z wielkim usmiechem jak to "cie lubie" . Plotki tam byly zawsze i to chyba nigdy sie nie zmieni. co do brygadzistow i pomocnikow to leniwcy jak cholera... (no nie do konca wszyscy jakas 1/4 z nich wypełnia swoje obowiazki heheh)...pracowałam tam prawie dwa lata jestem na urlopie wychowawczym i nie sadze ze wroce spowrotem....bo widze po opiniach ze z roku na rok coraz gorzej. Ploty, flirty i walenie w (usunięte przez administratora) w jednym ....no coż to ludzie do tego doprowadzaja.

Gika
@kghrk

Na jakiej hali pracowałaś ?

Renata
@kghrk

Najpierw piszesz,ze źle się nie pracowało a potem, że nie chcesz wracac?

Kmk
@kghrk

Żebyś ty glupia BABO wiedziała ile pomocnicy i brygadzisci mają pracy!!! Ale nie ty tylko stalas na maszynie i (usunięte przez administratora) ja robilas!!

Koza

Nie proponuje pracy na hali 4 bzdura o wyciągnięciu 3tyś. Chyba że panie z bus bara które robią światek piątek i niedzielę lecz to są osoby wybrane A Ty jako nowy pracownik nie liczy za dużo

Śpioch

No to fajnie z tym spaniem. A jakie macie warunki do spania, firma postawiła wam tapczany na hali 7 czy tak tradycyjnie na stosie przekładek? A da się spać też w parach czy w grę wchodzi tylko spanie w pojedynkę? Aż wam zazdroszczę, chyba się do was zatrudnię :-).

Firma POL-ELEKTRA szukała nowego pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
Niemcy
HR Navigator
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.

A co to kogo obchodzi kto co robi zajmijcie się swoją (usunięte przez administratora) chyba że tak nudne jest wasze życie i praca skoro mają czas na przeszpiegi czemu nikt tego głośno nie powie w oczy tylko pod nickiem. Bo co boi się taki kozak

@5678

Obchodzi, bo inni zapier.....i jeszcze dostaje im się z góry a inni za spanie i chodzenie po hali dostają premie!!!!!!!!!!

Tralalala
@9

Żal ci to trzeba było się przyłożyć do pracy a (usunięte przez administratora)ki robić dookoła każdy robi na siebie i zajmij się sobą bo anonimowo to każdy jest kozak a tak to nie potrafi się nikt odezwać taka jest prawda

Ktoś
@Tralalala

Kolego/koleżanko, piszesz tutaj o anonimowości, dlaczego Ty się nie ujawnisz? Odpowiadasz na każdą wiadomość żeby każdy zajął się sobą, a Ty czym się teraz zajmujesz? Wiesz, że piszą tutaj prawdę.

Nati

Najwięksi ściemniacze siedzą na busbarze tylko filmy oglądają na kompie brygadziście dno wszyscy bez wyjątku na telefonach każda siedzi wystarczy przejść hale wszyscy wiszą na telefonach filmy smsy i rozmowy

Busbarzysta
@Nati

Trzeba się było uczyć a nie kamieniami w szkołę rzucać! Z resztą co Ci do tego ?

hello kitty
@Nati

Dodam jeszcze tylko spanie na nockach i nie mówię już tutaj o brygadzistach czy ustawiaczach, bo to wszyscy wiedzą ale o paniach busbara, np siedzących na hali 7. Robią to jawnie, nie bojąc się, że ktoś na nich doniesie.

Tralalala
@hello kitty

Zajmij się sobą nudzisz już teraz spaniem sama śpisz pewnie

as
@Tralalala

Po co to nerwy? Taka jest prawda a prawda jak widać boli.

Poziom1

Mistrz - chamski, brygadzisci - sciemniacze, ktorzy na nockach śpią lub w ogole do pracy jak im sie nie chce to nie przychodzą. Pomocnicy - lenie. Technolodzy mają wszystko gdzies, kobiety podobnie - mam pytanie wiec: Czy jest tam ktos Normalny i Pracowity?

@Poziom1

Idealnie napisane. Wszyscy normalni i pracowici już odeszli, zostały panie, które są już pod "ochronką". Do pracy zatrudniane są osoby, które po chwili same się zwalniają lub pracują, bo muszą pracować, a PE zatrudni wszystkich jak leci ;)

Wojciech

Najlepszymi brygadzistami są Michał i Sebastian reszta dno i wodorosty Płaca jaka jest taka jest ale zawsze na czas nawet wcześniej H4

Kiedyśpracowalem
@Wojciech

Wojtek Ty na swoje musiałeś pracowac 10 lat, ja w innej firmie dostałem więcej po dwóch latach,tylko trzeba miec coś w głowie, albo z głową żeby pracować w tym obozie bez prawa.szczegolnie h4

Gnebiony
@Wojciech

No nie wiem maja zjarane glowy od ........ Mania wyzszosci jeden pan D ciagle siedzi na telefonie pisze i ciagle podrywa nowe mlodki choc ma kobiete wspolczuje jej a ludzi traktuje jak popychadla i ich szkaluje to sa brygadzisci nie mozna na liczyc na nockach filmy ogladaja szok brak slow powinien temu sie przyjrzec szef

Widać jak konkurencja inspiruj niektóre osoby do pisania negatywnych opinii. Może dowiem się czy warto aplikować?

@Zainteresowany

Szczerze mówiąc nie warto, ale zawsze możesz przekonać się sam.

Ciekawski

No jak tam, pensje poszły w górę w tym bumie gospodarczym czy nadal minimum? Taka firma to powinna dobrze płacić - przecież to najlepsza firma w okolicy - podobno!!!. Zbliża się wigilia - zapewne będą paczki dla dzieci pracowników :-).

@Ciekawski

2000 tyś Ełro to nie bajka to Pol-Elektra!

Koza

Na hali 4 powinna być zmiana mistrza .Takiego mistrza jak był Robert Dyka to już nie będzie

@Koza

Jak Ci go brakuje zawsze możesz stanąć przy wtryskarce w Graformie - pozdrówka!

Sknerus McKwacz

Co w tym roku na święta po dwa cukierki na pracownika? To fajnie ale najbardziej się cieszę, że cały zarząd będzie nażarty do syta w te święta niczym Opowieść Wigilijna.

@Sknerus McKwacz

Masz rację dwa cukierki niech to wezmę dla sobie traktują ludzi za nic

Ptasie mleczko
@Sknerus McKwacz

No jak tam, cukierki rozdane?

@Ptasie mleczko

w tym roku nie ma cukierków

Dyrektor Marek

Podobno na h5 jest spoko

Stojąca
@Dyrektor Marek

Najlepsza hala pod słońcem - szczególnie latem.

Jarek

Aneta w firmie jestem ok to coś ludzie tu piszą to bzdury. Dobre pieniądze i na czas wiele benefitow. Jakby się komuś coś nie podobało to za zieloną brama są chętni dołączyć do wykwalifikowanego zespołu firmy.

Aneta

@jarek, ja też dopytywałam @Gosię o różne rzeczy dotyczące jej wypowiedzi, mimo, że to co napisała jest negatywne w stosunku do POL-ELEKTRA to jednak zostało uzasadnione. Czy Ty też mógłbyś wyjaśnić dokładniej o co Ci chodzi?

Jarek

@Gosia Bzdury piszesz w pol-elektrze jest fajnie.

Aneta

@Gosia czyli jak rozumiem - ta sytuacja nie była zgłaszana do nikogo wyżej? Jeżeli takie zachowanie jest na porządku dziennym, to może warto podjąć rozmowy na ten temat z szefostwem POL-ELEKTRA? Daj znać, czy może już ktoś próbował to raportować?

Gosia

Nie polecam mistrz h4 otwarcie porównuje pracowników do swojego psa. Wprowadza zasadę 2 x do toalety. Potem w gacie , jego pies wytrzymuje 12 godzin. ;) Gdzie Animals :D Na zebraniach skłania pracowników do odejścia , że na nasze miejsce ma innych , że możemy się dogadać w sprawie wypowiedzenia jak nam się nie podoba. Pracownicy są zastraszani przez p.J.S. Gdzie władze ? Help

Aneta

@Bunia na stronie internetowej firmy znajdziesz formularz kontaktowy. Jeśli dostaniesz się, daj znać! Chętnie dowiemy się jakie będą Twoje wrażenia z pracy w POL-ELEKTRA.

Bunia

Jestem hentna co mosze zrobic?

Qwert
@Bunia

Po pierwsze naucz sie polskiego Bunia

Zostaw merytoryczną opinię o POL-ELEKTRA - Łochowice

• Jak się pracuje w POL-ELEKTRA?

Zobacz opinie na temat firmy POL-ELEKTRA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POL-ELEKTRA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POL-ELEKTRA