Opinie o Dogmat - Agencja Ochrony w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dogmat - Agencja Ochrony. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dogmat - Agencja Ochrony na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dogmat - Agencja Ochrony w Elbląg

U Г Δ Π™

Mi praca w systemie 16h lub 24h i 2 dni wolnego bardzo pasuje. MAM CZAS DLA SIEBIE. Do tego obchody są co 3h więc się nie narobię a zarobię. Obchód zajmuje mi 13 minut. Mam czas dla siebie. Ochraniam biurowiec i hale produkcyjną więc sporadycznie widuje pracowników - nikt mi (usunięte przez administratora) nie zawraca. Czytam książki, robię krzyżówki, robię live-y na TIKTOKU, ogladam NETFLIXA na netbooku, siedzę na FB i YT. Wymarzona praca, robię to co bym robił w domu i 2360pln W P A D A. P O L E C A M F I R M Ę D O G M A T. KASA NA CZAS ZAWSZE 10-EGO RANO ✓ KOORDYNATOR WPORZĄDKU ✓ BARDZO M I Ł O SIĘ PRACUJĘ. PO 2 MIESIĄCACH DALI UMOWĘ NA 2 LATA ✓ zmiennicy tez ok dbają o porządek w kanciapie

Pracownik Miecia
@U Г Δ Π™

Hej masz wymarzony obiekt może napisz co to za obiekt i w jakim mieście a może są miejsca to bym się przeniosła

@U Г Δ Π™

Ogólnie praca jest ok nie ma zarzutów. Wypłata na czas.

Ulan

Ja pracuje 3 tydzień i jestem zadowolony. Warunki bardzo dobre, nowy obiekt. Kierownik bardzo fajny. Zepsuł nam się fotel. Nie było jak siedzieć przy kamerach. Kierownik ogarnął nowy wygodny fotel z wyższej półki z regulacją w 3 godziny. Ja zacząłem pracę 28.04. Kasa za 2 dni pracy na czas na kącie. Polecam tę firmę :)

@Ulan

A to ciekawe bo my jako grupa pięcioosobowa na obiekcie fotel do biurka kupowaliśmy za własne pieniądze. Widać są układy lub przywileje

Helena
@Ktoś

Naprawdę? Nie prosiliscie o to aby Wam zakupili? Czy wam odmówili? Szok w sumie, że jednym tak, a drugim inaczej...

@Helena

Niestety nawet takich rzeczy oczywistych jak długopisy też za swoje trzeba kupić.

Helena

Aha... I nikt nie zwraca kasy? :o

Rafał
@Ktoś

Co ty gadasz, ja mam w pracy 3 długopisy firmowe. Do tego kierownik przywozi chemię i środki do wc

Maria
@Rafał

Możliwe, że ktoś podpadł i po prostu nie dostał?

@Rafał

A to ciekawe bardzo. To są poprostu jakieś jaja. Obiekt który pracuje bez zarzutu nie ma nic. Wszystko jest za pieniądze pracowników. Począwszy od długopisów a kończąc na fotelu biurowym. Porostu robimy składki i sobie kupujemy. Ot i tyle.

Karol.

Zycie za podatnika podatki. Obiekt Msw w olsztynie. Portiernie nie oświetlona w godzinach nocnych. Okna po oklejanie żeby nikt nie widział czy jest strażnik. TV gra na całego A strażnik śpi. Wiadomo po co w portierni kanapa. No jak się chce łamać k.p. ze strony Pracodawcy i ze strony pracownika i pracować po 16 godzin. To pospać też trzeba. W godzinach nocnych nie ma kontroli że strony dogmat tych chorych pracowników Portierni . Ponieważ koordynator też chce pospać. Tak nie może być. Nie będziemy płacić dla dogmatów za spanie ich niepelnosprawnych pracowników. Więcej kontroli . Portiernie oświetlona, mają być odsłonięte okna i brak kanapy. Praca po 8 godzin. Tezy zmiany. Od 6 do 14 , od 14 do 22 i od 22 do 6 rano . Wykonać A jak nie tracicie obiekt.

Emeryt
@Karol.

Brak nadzoru. Pan koordynator znowu daje plamę. Dziękujemy. Jaki zakład następny Panie koordynatorze . Nie mozna dyskryminowac ludzi.

Zenek
@Karol.

Taa, za to pracownicy szpitala wcale nie śpią w pracy i nie palá fajek i ciężko pracują, najlepiej zwalić winę na ochronę i na niepelnosprawnych

Tele tele.
@Zenek

Teraz to wina pracowników szpitala. To jest już tragedią . Wam już wszystko przeszkadza .Najlepiej nic nie robić i brać.kase . Co wolno pracownikom szpitala to nie dla ochrony szpitala.

@Karol.

Zrób te zmiany. Chory to Ty jesteś a nie pracownicy. Dzwonią i sprawdzają dyżurni, więc skończ hejtować.

Nicola

Kobieto o czym ty piszesz jaka stołówka jakie kapo pracuj po 16 godzin albo 24 godziny i nie jedz nic i w nocy nie odpocznij zobaczymy jak długo pociągniesz a nie wypisujesz chore teksty

@Nicola

No pierdoły to tu wypisują ci co nic nie robią i pojęcia nie mają o jakiejkolwiek pracy. Nawet nic nie robiąc tylko siedząc i co jakis czas na obchód terenu wychodząc to jest na dłuższą matę męczące. Ale co tam tłumaczyć tępym ludziom. To jeztb3z sensu.

Jagoda
@Nicola

Ale Ty nie rozumiesz. Nikt nie wypomina Ci że jesz . Ale nie cała rodziną . To jest portiernìą. Zamiast patrzeć i pomagać pacjentów Ty zajmujesz się kanapkami i rodziną. I o to chodzi. Ale i tak tego nie zrozumiesz. A że pracujesz po 16, czy 24 godziny to trzeba dac kopa temu koordynatorów.

Ktos

A co nieprawdą jest że praca 24 godz. nonstop jest meczaca?Czytaj ze zrozumieniem. I nie obrażaj jak nie rozumiesz tekstu.

Marek.
@Ktos

To po co sie na To godzicie.(usunięte przez administratora).Po 24 godziny.

@Jagoda

Pracuję się np. w moim przypadku po 16h w godzinach od 15.00 do 7.00 rano ale mi to bardzo pasuje bo później mam 2 dni wolnego!!!!!!!!!!!!!!!!! Czuję się świetnie z tym, że weekendy są wolne i chodzę do pracy 2x w tygodniu :) nie wiem jak tu narzekać, trzeba być albo złośliwym, leniem lub debilem. Tak to ujmę

Ochrona

Chcę coś dobrego napisać ale niema co . Im więcej godzin wypracowane tym niższa stawka. Norma pracy w miesiącu liczona nie jak w całym kraju tylko według norm firmy . Przy wypracowaniu 240 godzin mają niedogodziny. Jakim cudem, to już wie tylko Pan dyrektor który dzwoni nawet po nocach że rano do pracy bo nie ma kto. Większość już się zwalnia z tej firmy bo nikt nie chce pracować poniżej najniższej krajowej.

Misia 22
@Ochrona

Hej hej nie wiesz dlaczego im więcej pracujesz to i tak masz niedogidziny to Ci mówię że nasz dwie umowy o pracę a nie umowę o pracę i zlecenie i z każdej umowy musisz przeoraciwac np 168 h czyli 2 etaty a robisz tylko etat i trochę czyli łącznie 240 h a powinieneś 322 stąd niedogidziny zajrzyj jakie masz umowy w ten sposób nas rolują na kasie

Aplikowałeś do firmy Dogmat - Agencja Ochrony? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Lenka

Dogmat obiekt budowy jest najgorsze badziewie za trudniają człowieka na obiekt budowy czyli pilnowanie sprzętów nie dos że bez prądu bez ogrzewania to jeszcze tojtoja nie dadzą nie dość że człowiekowi posterunek za mkną to jeszcze nie chcą dać wypłaty bo muwią że ma człowiek za mało godzin i jak to by była moja wina że człowiek był na postoju dwa tygodnie wrześniu i 5 dni apotem gadają że wypłaty się nie należy jak by nie mogli wrzucić człowieka na inny obiekt na jgorsze badziewie dogmat wszystko trzeba mieć sfoje ciuchy i kurtkę badziewie jak cholera

Gienik3
@Lenka

Racja ale dogmat to też firma sedi tylko kasę wziąść i nic więcej

@Lenka

Znam ludzi którzy pracowali bądź pracują w dogmacie i mówią to samo że to dziadostwo, oszustwo, wyzysk i takie tam. Wypłaty małe i to często w ratach kontrolę i wysokie kary nawet 500 zł. A na koniec dodam jak to mówią, jak chcesz mieć wypłatę w racie to pracuj w dogmacie znikąd to się chyba nie wzieło.

Zespół DOGMAT
@Tomek

Szanowny Panie (usunięte przez administratora), czy przypadkiem Pana opinia nie jest tworzona na podstawie subiektywnych opinii, a z racji tego że prawdopodobnie jest Pan przedstawicielem konkurencji stad jest wyjątkowo niepochlebna? W firmie bardzo dbamy o dobre relacje z Pracownikami, stad tez ciagle monitorowanie takich stron jak ta. Prosimy o precyzyjne informacje, bo opinie typu „mój kolega mówi, ze podobno..” są bardzo mało wiarygodne. Jeżeli występują jakie uchybienia w procedurach firmowych, wszystko wyjaśniane jest na bieżąco. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z koordynatorem bądź biurem: biuro@ochrona-dogmat.pl

@Lenka

Za wszystko są kary. I wypłata oczywiście pomniejszona. Nie wiem jak jest gdzie indziej ale w Dogmacie jest lipa.

@Tomek

Potwierdzam. Również dostawałem wypłaty w ratach. Oczywiście nie dostałem całości bo były jakieś kary. Masakra

Zespół DOGMAT

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, iż ostatnimi czasy zauważyliśmy zdecydowane ruchy firm konkurencyjnych dotyczące oczerniania naszego profilu firmowego, między innymi na portalu gowork.pl. W związku z wewnętrznymi procedurami dotyczącymi utrzymania dobrych relacji z pracownikami, taki portal jak gowork.pl jest na bieżąco monitorowany. Opisane sytuacje nie mogły mieć miejsca i pisane są przez osoby, którzy prawdopodobnie w naszej firmie nigdy nie byli zatrudnieni. Zdarzenia, które nie są poparte argumentami mogącymi określić czasu, albo nawet w jakiej miejscowości zdarzenie miało miejsce jednoznacznie wskazują, iż wpis jest generowany przez tzw "trolla internetowego". Na dzień dzisiejszy (5/2019) w naszej firmie znajduje zatrudnienie blisko 400 osób w ponad 20 miejscowościach. Tak rozbudowane struktury firmowe mogą się wiązać firmowymi pomyłkami administracyjnymi. Pragniemy by wszelkie nieprawidłowości zgłaszać bezpośrednio do biura firmy, bądź koordynatora ds ochrony. Każdy taki przypadek jest rozpatrywany indywidualnie i nie pozostaje bez odpowiedzi z naszej strony. Pozdrawiamy serdecznie Zespół DOGMAT

Ktos
@Zespół DOGMAT

Mnie sie wydaje ze nikt nikogo nie oczernia tylko ... Ciekawe czy jak bym wniosl skarge na postepowanie pracownika grupy patrol to: Czy byly by wyciagniete jakies sankcje wzgledem niego czy by to byla czysto koleenska pogawedka z nim? No a ja bym poszedl do "odstrzalu".

masz racje dyrekcja i kierownik wiedzą o tym

Marek.
@Zespół DOGMAT

Robicie sobie jaja. Jeżeli dzwonię do zarządu i podaje dane A koordynator przez trzy miesiące nie odżywianie. To coś nie tak. Jak podaje dane ile lat , to się mówi zatrudniamy młodych. A tych co brakuje do 65 lat do emerytury nie. I po plotkach.

@Lenka

To się zwolnij są inne firmy więc w czym problem

Nic
@Lenka

No a gdzie można kupić fajną kurtkę bo muszę kupic

@Lenka

Nikt nikogo nie zmusza do pracy w ochronie. Zawsze masz wybór np kopanie rowów , zbieranie puszek itp. Ja się nie podoba to zmień pracę .

Onet
@Lenka

Firma nieuczciwa, ma swoje normy godzin (usunięte przez administratora) w ten sposób pracownika

Dorota
@Onet

W jaki sposób normy godzin świadczą o tej nieuczciwości? Chyba trzeba wyrobić godziny, jak w każdej pracy no nie?

Dogmat totalna porażka. Nowy koordynator powinien wymienić pracowników na obiektach. Obecni pracownicy to starzy wyjadacze ale co można zrobić. Firma szuka tylko i wyłącznie pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności. Czym zasłużył się Arturek? dla Dogmatu? Nowy koordynator robi tak grafik jak pasuje co nie którym pracownikom. Nie robi tak jak wypada tylko pod pracownika.

niepelnosprawni

Nie pasuje to wypad!!!

Dziwią mnie opinie o firmie Dogmat w Elblągu, ja osobiście jestem jej pracownikiem jako zwykły kwalifikowany, jestem bardzo zadowolony pieniądze na czas, wszystko jest ok, nowe umundurowanie w pracowałem wcześniej w innych firmach, w tej dbają o pracowników i będę ubiegał się o jak najdłuższa pracę w tej firmie, wiadomym jest że negatywne opinie piszą lenie śpiochy którzy do pracy przychodzili jakoby za karę tak pisze o was mogę napisać nazwiska tych leni co nawet nie potrafili zamieść budy po pracy i sami się nie myli przed nią nie pozdrawiam całą kadrę Dogmat z Elbląga jesteście ok, dzięki Wam mam na chlebek

Ktoś

Bo taka jest prawda.Jak komuś się robić nie chce to i narzeka. Ja już ponad pięć lat pracuję i jakoś nie ma problemów ani z format ani z koordynatorami.

Sizar

Co Ty pieprzysz,to nie firma to sekta wejść do biura nie można wszystko zdalnie załatwiać. Płacenie pod stołem nie wiadomo za co. Kombinatorstwo na dużą skalę. Koordynator nie znający się na przepisach,mający gdzieś pracowników zajmójący się plotkami,a nie potrzebami pracowników

Dorota
@Sizar

A czy mówicie w ogóle jakie macie potrzeby? Często pracownicy dużo chcą, ale nie mówią o tym koordynatorom czy kierownikom.

@Dorota

A co tu gadać i komu od razu na dzień dobry temat że nic się nie należy. W upały nawet wody nie ma do picia jak się samemu nie kupi.

Art.Z

Dogmat na siłę wymienia pracowników na tych, którzy mają orzeczenie o niepełnosprawności. Ustawa wyraźnie mówi , że osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności nie mogą pracować w godzinach nadliczbowych i w porze nocnej. Dogmat dba o swoje finanse, a pracownik to śmieć.

@Art.Z

Ustawa ta mówi także że praca w godzinach nocnych i nadliczbowych i system 24 i 48 godzinny nie dotyczy pracowników ochrony stróżów itp. Wiec jeżeli się czlowieku wypowiadasz na temat przepisów to najpierw je przeczytaj ze zrozumieniem i do końca.

@Ktoś

To ty czytaj ze zrozumieniem. Robiąc badania do WPA kłamią podpisując oświadczenie,że nie mają orzeczenia o niepełnosprawności. Który lekarz by podpisał psycholowi lub niedowidzącemu zdolność do pracy.

@Art.Z

No ja nie mówię o psychicznych czy niedowidzących bo to oczywiste ze nie powinni tacy pracowac w nocy ani sami bez drugiej osoby ale dodatek 400 zl di i tak niemalej stawki z pfron robi swoje. A my i tak nic nie zrobimy

@Ktoś

Pracodawca za umiarkowany stopień o niepełnosprawności schorzenie soecjalistyczne tzn.psychol/wzrok otrzymuje 2100 , a stopień znaczny 2600. Takich pracowników Dogmat zatrudnia

@Art.Z

Za znaczny stopien otrzymują 1800 zl plus dodatek 400 za wzrokowe lup upośledzenie natomiast umiarkowany stopien to 1200 zl plus 400 zl dodatku za wzrok lub upośledzenie

Mlody.

Osle sam pisałeś A przeczytać nie chciałeś. Sam piszesz i nie wiesz co. Mirek musi odejść.

@Ktoś

Od kwietnia zmieniły się kwoty dofinansowania. 1200 lub 1800 plus schorzenie specjalistyczne 900zł

@Art.Z

Mogą pracować w godzinach nadliczbowych oraz w nocnych jeżeli dodatkowo przy rekrutacji da zaświadczenie psychiatra

Dogmat z początkiem kwietnia znika z Olsztyna. Jak miło:)

Madra
@pracownik

A kto będzie może będą bez grup przyjmować.tez

Nie jest źle

Wbrew temu co tu czytam to nie spotkałam się z aż takim debilizmem ze strony szefostwa w żadnej firmie ochroniarskiej. Jeżeli pracujesz uczciwe i robisz co do ciebie należy to wszędzie jest ok.(usunięte przez administratora)

Ktoś

Dlaczego administrator usuwa wiadomości? Po to jest ta strona aby były informacje o firmie i jej pracy żeby zainteresowani dowiedzieli się rzeczy dobrych i złych

Ktoś

Bo niestety tak się zdarza w tych firmach.

inny pracownik

Ooooo! Już leki nie pomagają ?

W.Zap.

Dogmat w Olsztynie na obiekcie Urzędu Marszałkowskiego robi czystki. Zwalnia ludzi i przyjmuje pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności. Ciekawe czy Urząd Marszałkowski jest o tym poinformowany.?

emeryt
@W.Zap.

To nie są czystki tylko wysyłanie emerytów na ogródki działkowe.

mgr
@emeryt

Do wniosku, o którym mowa w ust.1, osoba ubiegająca się o wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej lub posiadająca taki wpis jest obowiązana dołączyć oświadczenie, złożone pod rygorem odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań, że nie jest osobą niepełnosprawną w rozumieniu przepisów ustawy zdnia 27 sierpnia 1997r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (Dz.U. z2020 r. poz. 426) lub nie posiada orzeczenia o inwalidztwie lub niezdolności do pracy wydanego przez właściwy organ rentowy albo dokumenty potwierdzające orzeczony stopień niepełnosprawności, inwalidztwa lub niezdolności do pracy.3.W przypadkach, o których mowa wart.32pkt3iart.33aust.3, osoba poddająca się badaniu jest obowiązana złożyć lekarzowi ipsychologowi przeprowadzającemu badanie oświadczenie albo dokumenty, októrych mowa wust.2.4.Do przeprowadzania badań lekarskich osób ubiegających się owpis na listę kwalifikowanych pracownik ówochrony fizycznej lub posiadających taki wpis oraz wydawania orzeczeń lekarskich, októrych mowa wart.26ust.3pkt7, uprawniony jest lekarz upoważniony, o którym mowa wart.15bust.1ustawyobroni iamunicji, który posiada uprawnienie do wykonywania badań, o których mowa wart.229ustawyzdnia 26czerwca 1974r. –Kodeks pracy.Do kontroli wykonywania i dokumentowania badań lekarskich oraz wydawanych orzeczeń lekarskich stosuje się przepisyart.15i oraz art.15j ustawy obroni i amunicji.Art.33a.1. Do przeprowadzania badań psychologicznych osób ubiegających się o wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej lub posiadających taki wpis oraz wydawania orzeczeń psychologicznych, ok tórych mowa wart.26ust.3pkt7, jest uprawniony psycholog upoważniony, o którym mowa wart.15cust.1ustawyobroni i amunicji. Do kontroli wykonywania i dokumentowania badań psychologicznych oraz wydawanych orzeczeń psychologicznych stosuje się przepisy art.15i orazart.15j ustawy obroni iamunicji.

emeryt
@mgr

Warto zauważyć, że zgodnie z art. 33 ww. ustawy (przeprowadzanie badań lekarskich osób ubiegających się o wpis), badania lekarskie i psychologiczne osoby ubiegającej się o wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej lub posiadającej taki wpis - przeprowadza się co do zasady na wniosek tej osoby. Do wniosku, o którym mowa powyżej, osoba ubiegająca się o wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej lub posiadająca taki wpis jest zobowiązana dołączyć oświadczenie, złożone pod rygorem odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań, że nie jest osobą niepełnosprawną w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych lub nie posiada orzeczenia o inwalidztwie lub niezdolności do pracy wydanego przez właściwy organ rentowy albo dokumenty potwierdzające orzeczony stopień niepełnosprawności, inwalidztwa lub niezdolności do pracy. Oznacza to, że przy badaniu pełnej zdolności fizycznej i psychicznej brane są pod uwagę dokumenty np. w postaci orzeczenia o niepełnosprawności. Jednakże przepisy nie operują pojęciem orzeczenia o niepełnosprawności, jako dokumentu dyskwalifikującego kandydata. W tym znaczeniu posiadanie orzeczenia nie jest jednoznaczne z brakiem pełnej zdolności fizycznej i psychicznej (wykażą to ewentualnie dopiero badania). I tyle w temacie. Furtka zawsze się znajdzie w tym kraju.

Kwalifikowany pracownik ochron
@mgr

Powiem tak. Kwalifikowany pracownik ochrony legitymuje się legitymacją ze zdjęciem. Niepełnosprawny stróż , portier, czy wożny , nie ma prawa posługiwać się taką legitymacją. Nie wiem dlaczego Pracodawca kieruje takich niepełnosprawnych na kursy kwalifikowanych pracowników ochrony. Z chorobami psychiatrycznymi , Epilepsją , niedowidzących, z narządem ruchu. I jaki nierzetelny lekarz Medycyny Pracy wydaje zaświadczenie. Druga sprawa. Pracownik niepełnosprawny który rzekł się art 15 ustawy o rehabilitacji , to tylko zgoda na pracę tj. 8 godzin na dobę 40 godzin tygodniowo. A nie jak w grafikach służb jest ; po 16 godzin , 24 godziny. Art 135 K.P. jest zapis praca do 12 godzin w dobie pracowniczej nie przekraczającej 1 - miesiąca. W szczególnie uzasadnionych przypadkach. Natomiast Pracodawcy zatrudniają na stanowisko kierownika ochrony ( Nadzorców , kapo i.t.p.) Którzy stosują art 137. k.p. który pozwala na pracę do 24 godzin doby pracowniczej dla pracowników ochrony,straży pożarnej i służb ratowniczych. Też do jednego miesiąca.Ale jak napisałem taki Nadzorca uważa że jak pracownik niepełnosprawny rzekł się art 15 ustawy o rehabilitacji to może pracować jak pełnosprawny . I to błąd . Art 137 K.P. wyraznie jest napisane , pracowników ochrony mienia i osób , a nie portiera czy strażnika niepełnosprawnego. Czy można sobie uświadomić jak psychicznie chory , czy z epilepsją , czy niedowidzący , kaleka z narządem ruchu w trakcje , pożary, powodzi, zagrożeniem środkami chemicznymi , w stresie pracuje po 24 godziny non stop.Do ja nie.Czy ja jako osoba prywatna i podatnik , mam płacić za spanie na niepełnosprawnego stróża , który zamiast czuwać śpi .Nie . Utrzymywać Firmę ochrony za np; Kierownika ochrony , który zamiast w nocy robić kontrole śpi. Do wszystkich jak zobaczycie niepełnosprawnego , posługującego się legitymacją kwalifikowanego pracownika ochrony , możecie wezwać Policję celem kontroli i weryfikować taką osobę . No i w tedy wyjdzie kto wydał pozwolenie . Do Kierownika nadzoru Firmy Dogmat .Proszę Pana jak tu piszą , zmieniał Pan kilka firm , i wie Pan dobrze , ze w godzinach nocnych powinny być kontrole,To są chorzy ludzie i może dojść do tragedii. A najważniejsze jest to że portiernia przy Szpitalu M.S.W powinna być oświetlona i widoczna dla potrzebujących z pomocy S.O.R. Panie Kierowniku nadzoru , proponuje Panu kurs na kwalifikowanego pracownika ochrony. Bo widzę i czytam ze Pan jest nie cienki.. Dziękuje.

Niepełnosprawny.
@W.Zap.

Od 3 miesięcy dzwonie i podaje dane . Chce pracować . A ciągle cisza. Czy to poważna Firma. Pani z Elbląga ktoś odzwoni a tu cisza.

@Niepełnosprawny.

dogmat to najgorsza firma ochroniarska w Polsce

Niepełnosprawny.
@ja

Zarząd dogmat dlaczego w ciepłe dni brak wody do picia. Proszę wydac polecenie dla kierownika Pana Mirosława żeby zakupił wodę do picia i dostarczył na obiekty. Co wy sobie myślicie teraz już wiem dlaczego nie zatrudnianie wiekowych pracowników . Dlatego żeby niewolic młodych. Sam osobiście opiszę to do M.S.W. W Warszawie że pracownicy niepełnosprawni nie otrzymują wody do picia.

Beti
@W.Zap.

Ale płoty oni mają to gdzies

ZBYCHU
@W.Zap.

KASA SIĘ LICZY WSZYSTKO ZALEZY OD URZEDNIKÓW. A FIRMY WOLĄ NIEPEŁNOSPRAWNYCH BO Z NICH MAJĄ DOTACJE. KASA, KASA.

TADEK J
@mgr

I TAK PODPISUJĄ LEKARZE WIDZIELIŚMY JACY LUDZIE STOJĄ PRZED PRZYCHODNIĄ LEKARZA KTÓRY DAJE POZWOLENIE NA PRACĘ NIEPEŁNOSPRAWNYM LUDZIOM , POWINNI SPRAWDZAĆ WYRYWKOWO CZY SAMI KWALIFIKOWANI PRACUJĄ, A TEGO NIKT NIE ROBI. STARZEC Z BRZUCHEM NIBY PRZESZEDŁ TEST SPRAWNOŚCIOWY HAHAHAHHAA, ALBO 65 LATEK.

@TADEK J

Do obiektów -zakładów pracy biorą tylko niepełnosprawnych bo z tego kasa jest i nieważne czy zdolny czy nie zdolny aby kasa się zgadzała.

Janek.

To już tego wiecznego koordynatora nie ma. A jak się nazywa nowy koordynator.

anty ratownik
@Janek.

Mów mi Czesiek.

Kazik
@Janek.

Taki z brodą jeździ po obiektach, nieprzyjemny gość. Szok.

Podatnik z Olsztyna.

Jak czytam te opinie to tak sobie myślę. Tu nie są niczemu winni niepełnosprawni pracownicy. Tylko ci żli ludzie , którzy stworzyli te firmy. Przecież oni szczują niepełnosprawnego pracownika na niepełnosprawnego pracownika. Przeważnie Prezesami Zarządem są byli Funkcjonariusze MO ,Urzędu bezpieczeństwa oraz ich rodziny. Inaczej mówiąc rolnicy werbowani do Milicji itp. Za czasów P.Z.P.R takie traktowanie niepełnosprawnego pracownika było nie do przyjęcia. Były Zakłady Pracy Chronionej , gdzie niepełnosprawny pracownik miał socjal , Ubranie robocze, byty , wczasy pod gruszą , trzynastki , czternastki , a teraz to wszystko idzie do byłych złych ludzi , za to ze pałowali , strzelali do ludzi ,, zabijali. Oni albo ich Rodziny są wynagradzani. Dlatego nawet ich dzieci mają to wpojone. Nigdzie na Świecie nie ma takiego wyzysku , tortur , niewolenia co w Katolicko-Bandyckiej Polsce. A co do koordynatorów , chcą mieć punkty u pracodawcy . Jeżeli system emerytalny np; dla kobiet 60 lat dla Mężczyzn 65 lat , to po co te utrudnienia życia , trzeba jednym i drugim dać pracę a nie wybierać i wprowadzać dyskryminację. Zasada Równego traktowania w zatrudnieniu. Nie znam tego Pana Kierownika nadzoru , ale po wpisach uważam ze to człowiek nie nadający się do współpracy z niepełnosprawnymi.Tu nie można nikogo obrażać czy ten wiekowy czy młody czy ma orzeczenie np; 01-U ,02-P , 04-O , 05-R itp wszyscy do emerytury chcą pracować. Jak jest rekrutacja, tak! , to jak można mieć zaufanie do człowieka , który nie potrafi pracować z niepełnosprawnymi i sam ocenia czy zatrudniony pracownik nie będzie taki jak on.Jak by ten Pan Kierownik nadzoru przestrzegał Dyskryminacji , równego traktowania . Może by pracował w jednej firmie a nie zmieniał albo z tego Pana rezygnowali. W moim odczuciu Z.P.chronionej które zatrudniają niepełnosprawnych , Prezesi tych firm powinni być kontrolowani z pochodzenia. Do puki nie będzie kontroli tych złych ludzi , w Polsce będzie niewolnictwo i obozy pracy dla pracowników niepełnosprawnych. Jak bym był pracodawcą tego Kierownika nadzoru to bym mu podziękował. Pracownicy niepełnosprawni nie bierzcie przykładu z Prezesa i Kierownika nadzoru szanujcie się , czy wiekowy czy młody to też człowiek. A wyrządzone zło zawsze wróci do złych ludzi Dziękuje szanujmy się nie donosimy na siebie .

Gosia
@Podatnik z Olsztyna.

Wreszcie ktos napisał prawdę o fimach ochroniarskich tu nie chodzi tylko o Dogmat bo wszedzie tak samo jest . orzeczenie jest niezbędne do przyjecia do pracy a reszta to juz nieważne. Wazne ze kasa sie kręci z pfron. I to jest cała prawda.

Nic
@Podatnik z Olsztyna.

Ale to się skończyło teraz trzeba się brać do roboty

Mam dość
@Nic

No trzeba się brać do roboty a co poniektórzy to nic nie robi

LESZEK
@Podatnik z Olsztyna.

TO WINA SAMORZĄDÓW I PRZEPISÓW, BO ROBIĄ ZAPISY O TYM, ŻE 99 % PRZETARGÓW JEST ROBIONYCH POD NIEPEŁNOSPRAWNYCH LUDZI. W PRZETARGU JEST NAPISANE, ZE TO ZAMÓWIENIE SPOŁECZNE I MAJĄ BYĆ ZATRUDNIANI CHORZY LUDZIE LUB Z UŁOMNOSCIAMI WYKLUCZENI W JAKIŚ SPOSÓB. TRZEBA ZMIENIĆ TO.

Dogmat niżej już nie mógł upaść. Jestem pracownikiem tej firmy. Pracuję jako kwalifikowany pracownik ochrony. Kogo oni przyjmują do pracy? Ważne jest orzeczenie o niepełnosprawności , a nie kompetencje. Nieważne, że pracownik jest pod wpływem alkoholu w czasie służby . Gdzie są kontrolę. Wstydzę się za takich pracowników i za firmę. Za nadgodziny płacą pod stołem dla wybranych pracowników. Żenada.

niepelnosprawni

Od kiedy to tzw. firmy ochroniarskie nastawiane na dojenie PFRONU interesują twoje kwalifikacje:) Najważniejszym dla nich papierem jest orzeczenie o niepełnosprawności. Tego typu firmy już podczas składania ofert przetargowych mają wkalkulowane dotacje z PFRON dzięki którym mają zyski mimo złożonej niskiej oferty przetargowej. Bez PFRONU musieliby dopłacać do twojej minimalnej krajowej. Haha.

Jak przyjmują takich (usunięte przez administratora)jak ty , to robią co chcą

Dogmat powinien założyć czytniki na obiektach Urzędu Marszałkowskiego i w szkole Medyk. Pracownicy, którzy śpią będą mieli obowiązek odbijania czytników . To dla śpiochów.

Xxxxxx

Jaka płaca taka praca

Były pracownik .

To najgorsza firma w jakiej pracowałem . Zwalniają z dnia na dzień bez powodu i tłumaczą że przez GUPĘ bo lekka . Potem czekasz na Świadectwo Pracy miesiąc i na koniec dowiadujesz się że oszukali na urlopie zaległym .

Ochrona DOGMAT
@Były pracownik .

Szanowny Panie Cezary, Bardzo nam przykro, iż ma Pan o naszym przedsiębiorstwie taką opinię. Pragnę wyjaśnić, iż świadectwo pracy zostało do Pana wysłane w dniu 04.06.2021. Ustawowy termin został zachowany. Oczywiście, tak jak w każdej firmie może się zdarzyć że świadectwo będzie wystawione z błędem (błąd daty). Poprawione świadectwo zostało do Pana wysłane (23.06.2021 r.). Nie jest nam nic wiadome odnośnie nieprawidłowości z naliczeniem/wykorzystaniem urlopu. Jeżeli uważa Pan, że wystąpiły jakieś błędy to prosimy o kontakt z koordynatorem celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Bardzo przepraszamy za niedogodności związane z błędnie wystawionym świadectwem pracy. Mimo wszystko chcieliśmy podziękować za wspólną pracę i życzymy przyszłych zawodowych sukcesów. Zespół Ochrona DOGMAT

Śmiech na sali
@Ochrona DOGMAT

W każdej firmie? Chyba tylko, w waszej się z takim czymś spotykam. Powinno się dwa razy przejrzeć świadectwo pracy, ale co my mówimy o Paniach, które wolą kawkę pić i mieć minę jakby za kare tam siedziały (tak było jak przychodziłem jak drzwi były jeszcze otwarte do waszego pożal się boze biura) Zamiast pracować to niektórzy wolą się obijać i znaleźć łosi którzy za niego będą robić. Żenada, a fakturę za czerwiec czekam do tej pory i dodzwonić się nie mogę bo nikt nie ma czasu.

Zenada

Dzwoniąc na numer sekretariatu odbierają stażystki mówiące, ze tego nie wiedza. No na litość boska! Z kadr przerzucone telefony na sekretariat i tak w kółko.

Jak dużo osób pracuje w Dogmat - Agencja Ochrony?

Ktoś

Proszę wejść na stronę Dogmat w informacje i tam jest napisane o firmie między innymi ile jest osób zatrudnionych

Katra1954

Przynajmniej miły Pan ochroniarz dowiózl wodę elblagowi pracownikom na obiekty i się to chwali tej firmie,ze dbaja o ludzi

@Katra1954

Jaką wodę na portierni 32 stopnie na plusie żadnej lodówki jedzenie się psuje i nic do picia i o pracowników dbają ? Bzdury !!!!

Zzz9
@Ktoś

Wyraźnie jest napisane.Chodzi o miasto Elbląg .pracownicy w Elblągu wodę dostali.a Olsztyn to już nie wiem

Zostaw merytoryczną opinię o Dogmat - Agencja Ochrony - Elbląg

• Jak się pracuje w Dogmat - Agencja Ochrony?

Zobacz opinie na temat firmy Dogmat - Agencja Ochrony tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dogmat - Agencja Ochrony?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 28 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dogmat - Agencja Ochrony