Opinie o Dogmat - Agencja Ochrony w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dogmat - Agencja Ochrony. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dogmat - Agencja Ochrony na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dogmat - Agencja Ochrony w Elbląg

Wojownik.

Jestem za tym Żeby niepełnosprawny psychiatrycznie portierzy nie pracowali w godzinach nocnych w jednej osobie. To jest niewolenie i gwałt na niepelnosprawnych. Ale historia o Polskich obozach pracy wychodzi na światło dzienne. Polak to bardzo zły człowiek.

Niki
@Wojownik.

Jak to ujęte osoby psychiatryczne wogole nie powinny być przyjmowane na ochronę to tak odpowiedzialnej pracy ich miejsce jest w zakładach pracy chronionej

@Niki

A praca ochrona to nie jest zakład pracy chronionej?Dowiedz się człowieku jakie są zasady rekrutacji pracowników a wtedy się wypowiadaj.

Pan zawsze Pan.
@Niki

Osoby z orzeczeniem 02-p to są osoby chore na depresję i.t.p. dziwi mnie tylko jedno , dlaczego pracują po 16 godzin 24 godziny non stop przy monitorach. A rzeczywiście śpią. Od 22 drugiej do 5 rano. Nie daj boże obudź takiego to Ci da tak popalić że odechce Ci się wszystkiego. Im się wydaje że jak ma orzeczenie na choroby psychiatryczne , alkoholowe to im wszystko wolno. Mogą spać i brać za spanie kasę i jeszcze za godziny nocne. Nie wiem czy jeszcze ochroniają Olsztynskie Urzędu Marszalkowskie. Tam to spanie odchodzi A przecież to obiekt Państwowy. Tylko mnie dziwi że jeszcze trzymają tego Mireczka. Tragedia i Patologia.

@Ktoś

Zakłady Pracy Chronionej to były okolo20 lat temu. (usunięte przez administratora) A ci koordynatorzy to gorsze od Łukaszenki. Bez kałasznikowa nie podchodz.

W Dogmacie w Olsztynie dobrze się pracuje . Jak mi grafik nie odpowiada lub inne sprawy albo koordynator mnie wkurzy to idę na zwolnienie lekarskie. Nie zwolnią mnie . Mam dobre orzeczenie. Polecam.

Klient

W sylwestra i nowy rok firma powinna sprawdzić swoich pracowników jak pracują na obiektach i każdego na alkomat

@Klient

Mierzysz wszystkich swoją miarą?

Karol.

Mam pytanie czy w biurze w Elblągu odbiera jeszcze telefon tak psychicznie chora kobieta. Której podajesz dane A ta psychiczna je wyrzuca. A jak tam Mireczel dalej kręci lody.

Aplikowałeś do firmy Dogmat - Agencja Ochrony? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Art.Z

Koordynator Mireczek wykorzystuje samochód służbowy do celów prywatnych. Wozi żonę do pracy i odbiera z pracy. A pracownicy pracują za najniższą krajową.

Karol.

To ten co nie odbiera telefonów. Pan Mirek to szycha wazniejs?y od Prezesa. Ale jak się gnębi ludzi to Prezes lubi takich.

Edward.

Czy pracuje jeszcze wieczny koordynator Mirek. Jak tak możecie złożyć zawiadomienie do Prokuratury o nekanie i zastraszanie.

@Edward.

Co ty chcesz od koordynatora Mirka jakie nękanie i zastraszanie najlepszy koordynator

Były pracownik.

Uwaga ! Dobra wiadomość. Panie i Panowie niepełnosprawni ochrony. Możecie w nocy spać na dyżurze. Jeżeli będzie was budził pracodawca , zleceniodawca , możecie ich oskarżyć z Art 190& 1 k.k.

@Były pracownik.

Kto spał ten spał. Właśnie się przyznałeś i już nie pracujesz.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Dogmat - Agencja Ochrony? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Marek.

Tu decyduje koordynator. A to nie ciekawy człowiek. Zmienił kilka firm i myśli swoją kategorią. Lekceważy ludzi .

Art.Z

No i cóż Mireczek koordynator nic nie zrobił. Handel pracownicy ochrony nadal prowadzą. Pracownicy, którzy spożywają alkohol w godzinach pracy są wysyłani na zwolnienie lekarskie. Nie zwalniają bo mają dobre pieniądze z Pfron-u za pracownika. Wydaję się, że Urząd Marszałkowski to poważna firma. Chyba nie, skoro taka firma świadczy usługi ochrony fizycznej.

Edward.

Powiem tak !. Ja bym nie odbierał w nocy telefonu. Czego sie bojcie ! Jesteście przecież niepełnosprawni. Zadzwońcie do Elbląga. I tak powiesz. Po co te nerwy.

Paweł .

Koordynator z Olsztyna nie przestrzega zasad równego traktowania i prowadzi Dyskryminację bezpośrednią Art 32 Równość i zakaz Dyskryminacji. Takie same praktyki stosował pracując w Garda Celmer, Karabela CK. I teraz Dogmat . Wiedząc ze zatrudnia młode osoby niepełnosprawne z orzeczeniem 02-P. ( Choroby psychiatryczne, Schizofrenia.) 05-R (narząd ruchu). 06-E.(Epilepsja.) Nie robi kontroli w godzinach nocnych . Dlatego powstaje samowola na obiektach. np; M.S.W i A w Olsztynie Poliklinika . Po pierwsze ; Pozaklejane okno i drzwi od strony wjazdu od ul. Wojska Polskiego. Po drugie ; przed wejściem pełno niedopałków po papierosach. 9 Pracownik ochrony rzuca na trawnik przy wejściu). Po trzecie ; W godzinach nocnych portiernia nie oświetlona , ciemno , tylko widać odbicie telewizji i jak się schylisz kanapa i leżącą osobę. Po czwarte; w godzinach po 15 też ciężko uzyskać informację fakt ze jest kartka z napisem numeru telefonu , jestem na obchodzie, ale ciężko się dodzwonić , ponieważ Strażnik przychodzi zapala TV i na kanapę. A jak otworzy drzwi nie wie o co chodzi. Po piąte ; Stoi przed drzwiami starsza osoba , ponieważ syn poszedł po Auto , nikt z stróży niepełnosprawnych nie wyszedł , żeby pomóc tej starszej osobie czy podać krzesło.Rozumiem i wiem że niepełnosprawni chcą pracować. Ale nie róbmy sobie kpin .W moim odczuciu ten Pan koordynator lekceważy stanowisko na które został powołany. Dziękuje.

@Paweł .

Wystarczy zapukać lub zadzwonić jeśli nikogo nie ma w środku. Osobiście na swojej służbie niejednokrotnie udostępniałem pomieszczenie aby osoby starsze mogły skorzystać z toalety lub się ogrzać czekając na transport. Więc skończ z chorą dewagogią i nie mierz wszystkich jedną miarą.

Aniolek

Po co jest ochrona w nocy na Urzędzie Marszałkowskim? Przecież oni tylko śpią. Dotyczy także weekendów. Koordynator Mirosław w ogóle nie kontroluje obiektów. Pracownik ochrony powinien być w godz. 6-21. Urząd mógłby oszczędzić pieniądze. Zgodnie z przepisami osoby niepełnosprawne nie mogą pracować w godzinach nocnych.

W.Zap.
@Aniolek

Pracownik ochrony powinien być na obiekcie tylko w dni robocze. Weekend i noc prześpią. Koordynator p.Mirosław nie interesuje się co robią pracownicy w takich godzinach. Jacy to pracownicy ochrony z grupą na wzrok lub psychol. Oni tylko wydają i odbierają klucze.

Ktos
@Aniolek

Trochę mało znasz przepisy ,dotyczace pracownikow ochrony . Tak owszm osoby z grupą nie mogą pracować w godz.nocnych nie dotyczy to jednak pracowników ochrony dozorców, stróżów .Wiec zanim dodasz głupi komentarz to sprawdź warunki zatrudniania.

@W.Zap.

Nikogo to nie interesuje. Gustaw z Urzędu Marszałkowskiego że swoich nie płaci tylko nasze podatk idą na pseudo ochronę .(usunięte przez administratora)

Art.Z

Należy zrobić porządek z małżeństwem, którzy w czasie pracy (ochrona) handlują jajkami, kurczakami itd. Jestem pracownikiem Dogmatu, pracuję na obiekcie Urzędu Marszałkowskiego i nie chcę być z nimi utożsamiany. Od kiedy pracownik ochrony zajmuje się handlem? Zatrudnił ich koordynator Mirosław. Tak pracuje koordynator przymykając oko na ich handel prywatny. To są znajomi Mirosława.

Mirek z małżonką.
@Art.Z

Zwolnić Mirka olewa W nocy zamiast kontroli śpi. Porobił z nas kapusie. A sam śpi i służbowym autem szaleje.

Chmura

No i koordynator Mireczek doigrał się. Jego przełożony jeździ po obiektach i zbiera opinie od pracowników na temat Mirosława. Mam nadzieję, że zrobią z nim porządek i zatrudnią normalnego koordynatora. Nie będzie wciąż zastraszał zwolnieniem i nie będzie uprawiał mobingu.

Były pracownik.

Pytam czy sojusznicy Łukaszenki zakupili wodę do picia. Informujcie..

@Były pracownik.

Nie ma wody i to nie tylko w Olsztynie na innych obiektach w innych miastach też nie mają wody

Były PR.
@Ktoś

Tak ! to jest banda Łukaszenki. Tak krytykują Łukaszenka A sami nie stosują się do praw człowieka. Bandytyzm.

Młody

Co za analfabeta mógł coś takiego napisać cytuję utciwie wybory. Hahaha. Kolego wróć do szkoły podstawowej bo raczej jej nie masz pisząc takie potworki ortograficzne.

Pan
@Młody

Młody ty już na obiekcje Poliklinika nie pośpisz nawet pół godziny. Pamiętam jak siku robiłeś do zlewozmywaka w Przychodni na dworcowej. Jak spałeś w zarzyganym kocu. A ty wypominasz błędy. Gnido.

Młody
@Pan

Nie mam pojęcia gdzie ty masz ulicę Dworcowa w Elblągu stary analfabeto. Tacy jak ty zawsze mile widziany w agencjach ochrony. Niedouczeni prostacy.

Ktos
@Młody

A jak najbardziej jest Plac Dworcwy. I do najmądrzejszych to jednak nir należysz wpisując takie obelgi na temat osob niepełnosprawnych.

Marek.

Przecież wy sami chorzy ludzie zaczepiacie . Sami szukacie błędów. Jeszcze raz powtórzę, ochrona obiektów nie dla chorych z Orzeczeniem 02-P.

A koordynator śpi.

Tak siedzimy i się zastanawiamy. Wiemy o tym że niepełnosprawni chcą mieć pracę i pracować. . Ale nie można pozwolić na to ze zatrudniamy niepełnosprawnych z Orzeczeniem 01-U albo 02-P ( choroby psychiatryczne) po pierwsze; blokowali , wyciszali telefon ponieważ w godzinach nocnych chcą spać. Po drugie; wyzywali przez telefon jak ktoś w godzinach nocnych zadzwoni. Po trzecie; biegali za tą osobą która wydzwania w ich interesie i ich budzi ,żeby nie doszło do przestępstwa na obiekcie i tą osobę zastraszali czy chcieli pobić. Wiemy o tym że Pracodawca ma za takich niepełnosprawnych bardzo duże dofinansowanie z PFRON, ZUS , Urząd skarbowy. Ale tu największa wina stoi od nierzetelnych Lekarzy Medycyny Pracy, którzy dopuszczają takich niepełnosprawnych do pracy w ochronie mienia i osób.Przecież ci niepełnosprawni są zagrożeniem. Pracodawca oraz Zleceniodawca robi krzywdę tym niepełnosprawnym . Pytamy gdzie jest w nocy kontrola ze strony Pracodawcy tych niepełnosprawnych. Pytamy gdzie kontrola tych niepełnosprawnych stróży czy portierów.

@A koordynator śpi.

I tu sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Mają przecież pieniądze za pracownikow i o to tylko w tym chodzi.Tym ludziom pracujacym nic sie nie należy zaden socjal a dostaja na to pieniądze w upaly wody nie ma bo sie nie należy srodkow czystosci nie ma trzeba kupic swoje wiec jak sie traktuje pracownika tak pracownik wykonuje obowiazki. Proste.

@Ktoś

To trzeba o to walczyć. Jest P.I.P. jak nie będzie efektu to G.I.P. A pracę wykonywać. Do kierownika z Olsztyna : Panie Koordynatorze gdzie woda do picia, gdzie ubrania robocze Do sklepu i zakupić. Tortury , niewolenie , pracowników niepełnosprawnych to przestępstwo k.k.Wykonac . .

Osia.

I co nam zrobicie i tak będziemy spać. Będziemy rzucać pety. Będziemy zasłaniać okna drzwi. I tak nam nic nie zrobicie. Jesteśmy niepełnosprawni i należy nam się praca i odpoczynek. Kontrolę to robicie sobie od nas wara.

Ktoś 0
@Osia.

Dlaczego podpisujesz sie nie swoim nickiem. Jak piszesz pierdoły to podpisz się swoim

Sławek.

Dziś ostatni dzień.Proszę usunąć zasłonięte okna. Koordynator wykonać. A jak nie to szukaj nowej firmy.

Jagoda

Pamietajcie już na prawdę to koniec . Proszę odsłonić okna drzwi . My podatnicy nie będziemy utrzymywać patologi niepełnosprawnych leni.

Pracownik ochrony z licencją.

Do stróży , portierów i.t.p. Art 33 ustawy o ochronie osób i mienia . Zdrowy rozsądek podpowiada. Z kolei niepełnosprawny pracownik pseudo ochroniarz to bardziej Oksymoron niż pożądana norma. np; śpiesz się powoli jest odmianą paradoksu o znaczeniu metaforycznym. Przykład oksymoronów.; sucha woda, ciemna jasność , czarny śnieg,gorący/ciepły lód.i.t.p. Wirtualna rzeczywistość, zimne ognie czy głupie mądrości. Proszę was pracuj i solidnie wykonuj swoje obowiązki.

Osia
@Pracownik ochrony z licencją.

Tylko dziwi mnie jedno,skoro niepelnosprawni to taki gorszy sort, jak pan podejrzewam mysli ,to dlaczego tak bardzo mile widziane jest orzeczenie przy zatrudnieniu?

@Osia

Kasa i kasa. Ale mam podejrzenie ze chyba na kasę nie skusiła się kadra Dyrektorska. A podatki płacimy my podatnicy.

Zostaw merytoryczną opinię o Dogmat - Agencja Ochrony - Elbląg

• Jak się pracuje w Dogmat - Agencja Ochrony?

Zobacz opinie na temat firmy Dogmat - Agencja Ochrony tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dogmat - Agencja Ochrony?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 28 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dogmat - Agencja Ochrony