Opinie o Dogmat - Agencja Ochrony w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dogmat - Agencja Ochrony. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dogmat - Agencja Ochrony na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dogmat - Agencja Ochrony w Elbląg

Czy w Dogmat - Agencja Ochrony zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

jfd

nie

Czy Dogmat - Agencja Ochrony zatrudnia studentów?

utf

tak

Małgorzata
@utf

Czy studenci mogą liczyć na elastyczny grafik (pytam o studentów dziennych nie zaocznych, bo ci mają łatwiej z grafikiem)? Jakbyś coś więcej napisał o warunkach dla studentów jakie są w Dogmacie to byłabym wdzięczna.

02-p

Nie studenta tylko głupków 02-P . Za których jest kasa.

Master

Witam, czy ktoś sie orientuje czy firma ma obiekty lub patrole w Olsztynie lub bliskiej okolicy? Szukam pracy- kwalifikowany POF plus dopuszczenie do broni i zastanawiam sie nad aplikacją do Dogmatu. Ktoś coś? Pozdro

uf
@Master

TAK

Waldi

Czy jest tak dobrze , że nikt nie pisze? Szkoda, szukam pracy i miałem nadzieję na informacje.

hdsb
@Waldi

jest ok.pensja na czas

nowy
@Waldi

JAK CHCESZ BYĆ ALKOHOLIKIEM TO SIĘ ZATRUDNIJ W DOGMAT.CHLEJĄ DO BÓLU

Aplikowałeś do firmy Dogmat - Agencja Ochrony? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
arczion

konwojenci czy jak ich tam zwać?smiech na sali,bierzcie przyklad z konkurencyjnych firm

Edward
@arczion

Sugerujesz, że masz coś do zarzucenia działowi konwoju? Chodzi o podejście do wykonywanej pracy, czy może coś innego? Nie wiem czy piszesz z poziomu pracownika, czy konsumenta, doprecyzuj więc swoją wypowiedź jeśli możesz, jestem ciekaw co miałeś na myśli.

Mikri
@arczion

To z making firm

Mateo

Ludzie co wy tu za bzdury piszecie jestem obecnie pracownikiem Dogmatu od trzech lat i jakoś nie mam problemu z Dogmatem i wypłatami które są wypłacane w terminie i bez żadnych rat tylko tyle ile się należy .Pozdrawiam

Hanna
@Mateo

Opinie często bardzo różnią się od siebie. Czyli poleciłbyś pracę w Dogmat - Agencja Ochrony? Jest jeszcze coś, oprócz regularnych wypłat, za co lubisz tę pracę?

Mateo
@Hanna

W odpowiedzi na pytanie czy poleciałbym pracę w Dogmacie czyli Agencji Ochrony ,odpowiadam jak najbardziej poleciałbym i za każdym razem sam osobiście polecam a co do reszty pytania odpowiem krótko za całokształt.

Małgorzata
@Mateo

Trochę mało konkretna jest Twoja odpowiedź, ale to i tak super, że chcesz się aktywnie udzielać. Wiele osób mogłeś zachęcić do spróbowania swoich sił w Dogmat. Orientujesz się może, czy by aplikować, należy mieć duże doświadczenie w tej branży?

Driver

Na jakiej zasadzie firma Dogmat ochrania jedno biuro UC w budynku DCT , Gdańsk który jest chroniony 24h na dobę 7 dni w tygodniu przez inną firmę ochrony???. To chyba coś nie tak.

Hanna
@Driver

Z Twojego wpisu wnioskuję, że prawdopodobnie nie jesteś pracownikiem Ochrony DOGMAT. Tymczasem na forum GoWork.pl mile widziane są opinie osób zatrudnionych, które chcą się podzielić swoim zdaniem o pensjach, wymiarze pracy, możliwości wyboru obiektów itp. W sieci znalazłam ogłoszenie o pracę w DOGMAT, ale z początku sierpnia: https://www.portel.pl/ogloszenia/praca/zatrudnie/dogmat-pracownik-ochrony-z-orzeczeniem/871304 Ciekawe, czy nadal jest aktualne. Ktoś wie?

Barbara. O

Dogmat elbląg to firma (usunięte przez administratora) bo nawet pracownikom nie chcą założyć tz to to a kasę to potrafią brać za osoby niepełnosprawne

slawek
@Barbara. O

nikt nikogo nie zmusza do pracy w tej firmie

Terenie Rz.

Dogmat zatrudnienia alkoholików ktury chodzą na terapię aa bo im zależy tylko na kasie Moje sugestie dla Dogmat - Agencja Ochrony: Praca bez prnsji Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić załogę od biura po nadzór pracowników

Alicja

@Lena, czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Trudno z niej jednoznacznie wywnioskować co masz na myśli. Czy Dogmat - Agencja Ochrony zapewnia swoim pracownikom odzież roboczą? Czy odzież otrzymuje się już od pierwszego dnia pracy? Może wiesz coś na ten temat.

niuniaaa

chłopaki z ochrony są dobrze przeszkoleni i wiedzą co robią ;) Stawka za imprezy 8 ziko wypłaty w terminie zawsze. I ludzie zastanówcie się co piszecie, bo tak naprawdę gówno wiecie...nawet co niektórzy tam nie pracowali a pierdzielą trzy po trzy ;)OGAR!!

balcer
@niuniaaa

tylko dlaczego płaca za imprezy po 2 miechach :)

Alicja

@Gienik3, twoja opinia o firmie Dogmat - Agencja Ochrony jest bardzo krótka i opiera się wyłącznie na ogólnym stwierdzeniu. Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź i podać jakieś konkretne argumenty? Na jakim typie obiektu pracujesz? Jakie obiekty możesz polecić jako dobre na początek?

Gienik3
@Alicja

Haha

Alicja

@do miki, ilu pracowników w tym momencie poszukuje Agencja Ochrony Dogmat? Czy możesz napisać jakie wymogi powinien spełnić kandydat bez doświadczenia? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej, kandydat może zadeklarować typ obiektu na którym chciałby pracować? Te kilka informacji może być bardzo przydatnych dla przyszłych kandydatów.

Alicja

@hdsb, rozwiń swoją myśl bardziej szczegółowo. Co dokładnie Twoim zdaniem jest "ok"? Napisz coś więcej odnośnie warunków pracy, relacji ze współpracownikami oraz przełożonymi. Zapewne wiele osób korzystających z forum chciałoby uzyskać potrzebne informacje, dlatego uzasadnianie swoich wypowiedzi ma istotne znaczenie.

Miki
@Alicja

Czy Policjanci pracują tu bez umowy ?Czy to możliwe?

do miki
@Miki

pracują na umowie o pracę gdyz maja licencje tzn.wpis kpof i broń

Alicja

@KAROLEK, czy możesz wyjaśnić na czym polega zatrudnienie osób niepełnosprawnych w firmach ochroniarskich? Ten temat jest często burzliwym przedmiotem dyskusji. Przecież możliwość zdobycia zatrudnienia przez osoby niepełnosprawne jest zawsze pozytywnym zjawiskiem. Czy taka osoba otrzymuje w firmie Dogmat - Agencja Ochrony taką samą umowę o pracę co pracownik pełnosprawny?

KAROLEK

niepełnosprawni w innych dużych i znanych firmach to norma bo to dla nich kasa, kiedy robisz z pefron masz kaske . lepiej inwalidę wziać do pracy, niz młodego bo nie przyjdzie. inne duże firmy też kominuja. sieciowki prześcigają się.

Alicja

@Miki, czy jesteś aktualnym pracownikiem czy kandydatem do pracy w firmie Dogmat - Agencja Ochrony? Stosunki między pracownikiem a pracodawcą powinna regulować odpowiednia umowa. Czy otrzymałeś taką umowę? Dlaczego twierdzisz, że policjanci pracują w tej firmie bez umowy?

Sędzia pokoju.

Firma ??? Raczej dziadostwo. Z tego co tu piszecie to wynika. Stawki które wspominacie nie istnieja. Żeby zasłużyc na miano firma trzeba płacić przynajmniej najniższą stawke ustawową. Ciekawe jak PIP ich kontroluje. Czyżby zapowiedziane i ustawiane kontrole. A może coś innego. Co o tym sądzicie?

aplikant :)
@Sędzia pokoju.

No można powiedzieć, że masz gościu problem. Obiecuję. IP już mam a reszta.... kwestią interpretacji.

nick
@aplikant :)

tylko się nie zesraj, grozisz czy co :)

aplikant :)
@nick

logika, to myślenie, w tekście tego brak. i to jest kwestia interpretacji gamoniu. a reszta w swoim czasie. nastąpi niewątpliwie.

@aplikant :)

Jest to zakład pracy chronionej więc wszystko jest zgodnie z przepisami i pod kontrolą

Piotruś

Jak komuś nie odpowiada praca to może ja zmienić!!!

zbychu

nie podobała mi się tam praca, zawsze musze sie godzić na kazdą liczbe godzin czy chcę czy nie! odszedlem i koniec mam tego dość. ani umowy do tej pory.

Zostaw merytoryczną opinię o Dogmat - Agencja Ochrony - Elbląg

• Jak się pracuje w Dogmat - Agencja Ochrony?

Zobacz opinie na temat firmy Dogmat - Agencja Ochrony tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dogmat - Agencja Ochrony?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 28 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dogmat - Agencja Ochrony