Opinie o Dogmat - Agencja Ochrony w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dogmat - Agencja Ochrony. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dogmat - Agencja Ochrony na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dogmat - Agencja Ochrony w Elbląg

Centralka.

Czytajcie uważnie, jak wam ktoś podpowiada że źle robicie szanujcie to . A wielcy lenie obrażeni . Chcecie pracować ok. Nie chcecie to dobranoc. A wy jak te wilki z pianą w buzi zaraz Ciebie zniszcze. Wiem ze za darmo macie kasę, i boicie się stracić tej kasy .Ale dla leni nie ma pracy i kasy. Dziękuję.

Jagoda.

Od dziś mają być odsłonięte okna . W nocy świeci się lampka nie telewizja.jezeli podchodzi do drzwi pacjent otwieramy drzwi i udzielamy informacji. A w nocy będzie kontrola.przez kierownika. Jeżeli kierownik nie będzie miał czasu przyjedzie telewizja. Dosyć tego.

@Jagoda.

Nie porter ma być widoczny tylko on ma widzieć co sie wokoło dzieje. A skoro pani tak to razi to poprostu idzie pani spać a nie obserwacje urządza albo niech sie pani zatrudni na miejsce tego portiera i wtedy pogadamy o pracy. Bo oceniać byle glupi potrafi a jak sie role odwracają to już inna rozmowa

Ktoś
@Jagoda.

Temat dla uwagi normalnie .

@Ktoś

Czepnęliście się tej portierni jakby w Olsztynie nie byłoby lepszego zajęcia. Dzikami się zajmijcie a nie ludźmi. Ludzie krzywdy wam nie robią

@Ktos

A co wy widzicie . na kanapie i oglądając telewizję. I rzucając pety .jak ustanie pacjent przy drzwiach to nie wyjdziecie. Chyba że kilka razy zadzwoni .albo zapuka . To wy jesteście od tego żeby udzielić informacji A nie zasłonić okno , drzwi i udawać że nikogo nie ma . Lekarz Medycyny Pracy dał zezwolenie na pracę to pracujcie. To człowiek pelnosprawny ledwo wytrzymuje 12 godzin A wy po 16 czy 24 godziny dajecie rady. To jacy wy niepełnosprawni.

@Jagoda

A no właśnie dobre pytanie bo zaden pelnosprawny by nie siedział 24 godziny za najniższą krajowa. I poczytaj sobie ile przerwy przysługuje przy takim systemie pracy. Nie pisz do mnie wy jak nie wiesz di kogo piszesz.ja nie pracuje w tym miejscu a nawet w tym mieście. Dziwi mnie tylko jak jesteś taka zapracowana to jak ty znajdujesz czas aby przez 24 godziny siedziec na (usunięte przez administratora) i obserwowac jedną portiernie. Jak ty to wytrzymujesz?

@Ktos

Tak masz rację.ponieważ szanujący się pracownik na to nie pójdzie.24/72/96.tylko niepełnosprawni dlatego że niepełnosprawni stróże są beszczelni i w godzinach nocnych sobie śpią. Dla Pracodawcy to nie przeszkadza , ponieważ nie musi robić kontroli. Może sobie też spać. A jak dojdzie to tragedi , to zwolni strażnika albo przeniesie na inny obiekt. Tylko straci zleceniodawca i P.Z.U. A nie ja najważniejszych ludzi niepełnosprawnych obserwuje tylko ludzie. Którzy widzą co sie dzieje. Jeszcze raz powiem nie ma w Olsztynie tak zamaskowane portierni i na pety jest kosz A nie trawnik. Nikt nie będzie sprzątał po Paniach i Panach stróżach.

@Jagoda

Ty jesteś kobieto bezczelna i widze ze brak ci zajęcia. Kazda praca jest dobra tylko tezeba pracować a tobie widzę ze pracować sie nie chce. Lepszym zajęciem i na dodatek bezpłatnym jest siedzenie i obserwowanie portierow. Ale cóż jak sie ma pewnie 500+ to ma sie czas na pierdoły.

@Ktos

Tak ja stróże , tu chorzy na depresje , raka , i dodatkowe prace. A do Polikliniki przycgodzicie się wyspać. Wiecznie mało i mało .

@Jagoda

Czytaj ze zrozumieniem ha nir mam nic wspólnego z Olsztynem ale szlag mnie trafia jak czytam te wpisy tępych ludzi ktorzy nic nie robią tylko afery kręcą. Ja tam nie oracuje ani nigdy nie będę tam pracować. Ale jak ty piszesz że tam tyljo śpią to juz bzdura . Bylam kiedys w nocy na sorze i jakos informacji mi bez problemu udzielili niby śpiący portierzy. A wy piszecie takie bzdury aż rzygać sie chce.

Podatnik.
@Ktos

Kiedy ta firma przestanie zatrudniać chorych na depresję. Przecież ten Ktos to kompletny czub. Na przeciwko jest szpital zapraszamy czuba.

Ktoś

Nikt za spanie nikomu nie płaci. Firma nie jest zła. Jakie pieniadze taki zakres obowiązków. Gdyby nie byla potrzebna nie byłoby tej portierni.

@Ktoś

To jutro sprawdzimy wasze obowiązki. Zabierzemy tv, kanapa, odsłonimy okna , drzwi.

Marek.
@Ktoś

To nie jest Portiernie tylko sypialnia dla chorych niepelnosprawnych pracowników ochrony. A tak w temacie ilu ludzi przez twoje donosy straciły pracę. W Olsztyńskiej Poliklinice.

Pracownik gospodarczy .

Krew mnie zalewa jak szczotką wale 7 godzin. A taki idzie dumnie jak paw. I ma wszystko w czterech literach. 10 minut obchody co 3 godziny , nie wiem jak w nocy. W Portierni , zasłonięte okna , telewizja gra , telefon odbiera z łaski. I jeszcze jak ktoś napisze prawdę to starszą podawanie Sądowymi. Beszczelni , arogancki zachowanie. A Olsztyński Podatnik utrzymuje tych można określić pseudo niepełnosprawnych Cwaniaków.

Aplikowałeś do firmy Dogmat - Agencja Ochrony? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Mirek działa.

Dziwi mnie jedno. Przecież ten Pan (usunięte przez administratora)wszędzie robi swoje prawa. W prowadza dyskryminację. Wiek emerytalny dla kobiet 60 lat dla Mężczyzn 65 lat. Zatrudnia młodych ponieważ można nimi sterować. To są młodzi i chorzy . Z orzeczeniem 02-P ( choroby psychiatryczne) Tego Pana Mirka nic nie interesuje , Nie ma kontroli pracowników w godzinach nocnych , przecież to ludzie psychiatrycznie chorzy . Za swoje takie samowole , Kilka Zakładów Pracy Chronionej temu Panu podziękowało. A gdzie ma do emerytury pracować niepełnosprawny mężczyzna który ma 60 lat a wiek emerytalny 65 lat. Czy ten Pan Mirek ma kwalifikację , Lekarza psychiatry , psychologa na pracę z niepełnosprawnymi. Dam przykład ; Obiekt Szpital M.S.W w Olsztynie , Drzwi od wjazdu zaklejone kartkami , ciemno , żadnych informacji . A przepraszam jest wieczna kartka w godzinach rannych i nocnych jestem na obchodzie . Portiernia nie oświetlona , chyba ze od telewizora. Pracownik ochrony jak zapukasz nie wie o co chodzi.Rozmowa przez szklane drzwi. Gdzie kontrola w nocy tych niepełnosprawnych pracowników ochrony. Nie ma Pan (usunięte przez administratora) śpi! A tak do Orzeczenia o niepełnosprawności , jakie Ten Pan (usunięte przez administratora)ma orzeczenie.?

Anioł
@Mirek działa.

A kto się przyzna, że ma grupę psychola? Dogmat pozatrudniał na Urządzenie Marszałkowskim pracowników z grupą 0p2 i z grupą na wzrok. To świadczy o firmie.

Olek.

Anka , ale tym masz takie orzeczenie 02-P. Spójrz w lustro i zobaczysz.

W.Zap.
@Mirek działa.

Pracownicy ochrony na Urzędzie Marszałkowskim sprzedają jajka, kurczaki itd. Takich pracowników zatrudnił p.Mirek. To jest Dogmat

Kaska

Uderz w stół a winna się odezwie.Jeżeli ciebie to nie dotyczy , To po co ten komentarz i straszenie Sądem. Orzeczenie 02-P to choroba jak każda inna . Najważniejsze ze masz pracę. I szanuj to.

Robert.
@Olek.

I co w tym lustrze kochaniutka zobaczyłaś.Napis na czole ze masz 02-P , uważam ze nie ! To po co te straszenie !.

Ola

A może na oddziale w Psychiatryku .kazdy kto dostał grupę na psychike , powinien trzy miechy być na oddziale .

Kazik.

Bez komentarza. Tragedia. .

Leszek.

Uwaga-Uwaga- waga , jeszcze raz Uwaga. Tu nie ma pojęcia czy masz orzeczenie Znaczne czy umiarkowane. np; 05-R ( narząd ruchu. ) 02-P ( Choroby psychiatryczne) 04-O ( choroby wzroku). 06-E (Epilepsje) 01-U (Upośledzenie umysłowe). Tu liczy się jedno , Pracodawca ma za ciebie duże dofinansowanie z P.F.R.O.N. I o tym jest też powiadomiony Zleceniodawca. Lekarz Medycyny Pracy zezwala na pracę jest to Ok ! . Mam tez podejrzenie ze kto ma te orzeczenia nie przejdzie badań Lekarskich na kwalifikowanego pracownika ochrony. Nie wiem kim jesteś , jaką osobą czy Kobietą czy Mężczyzną Ale wiem jedną pracujesz masz zezwolenie od Lekarza Medycyny Pracy w czym masz problem. Nikt tu nie pisze twoich danych . Nie wiem w czym masz problem. Druga sprawa ; Za czas pracy czy jesteście pełnosprawni czy niepełnosprawni np; przy pilnowaniu macie np; dyżur 12 godzin i tyle godzin dyżuru jest waszą pracą a nie spaniem. To jaki jest interes Pracodawcy czy zleceniodawcy płacenie za spanie i jeszcze dodatek nocny.Jeszcze raz nie wiem jaką osobą jesteś , ale wiem jedno potrzebujesz pomocy. Dziękuje.

Karol.

Przecież ten dziadek nie chciał z wami pracować. Tylko pokazać jak się pracuje i dba o porzadki Ale wy tego i tak zrozumiecie . Chyba jak będziecie na wylocie. A tak na marginesie , do pracy w stresie zatrudnia się raczej osoby nie z depresją . A wy tak walczycie z prawdą.

Konstytucja.

Nie ma pozwolenia na dyskryminację. Jeżeli zatrudnia się to zatrudnia się i starszych i młodych niepelnosprawnych. Tu Pan koordynator gdzie pracował to wszędzie popełnia swoje rządy. Nie mozna pozwolić na to zeby nas krzywdzono i dyskryminowano. Pan koordynatorowi dziękujemy .

Młody

Ja obrazam? Przeczytaj sobie posty tego dziadka po sześćdziesiątce. W każdym obraża pracowników firmy Dogmat zarzucając im nierobstwo, lenistwo wieczne spanie itp. rzeczy w myśl zasady mnie nie przyjeli czy też zwolnili to będę w nich walil . Żałosny typ człowieka.

Edward.
@Młody

Panie młody bardzo proszę niech Pan weźmie się za rzetelne wykonywanie swoich obowiązków. A nie że starszy zrobił to czy owo i Tak dalej. Jeżeli będziesz wykonywał swoje obowiązki solidnie , to nie musisz przejmować się opiniami . A tu widze że cały czas walczysz na opinie go work. Tylko ja nikt inny . To jest moja praca .kto wejdzie mi w drogę to zniszcze . To jak ktoś się zapyta o pracę to jest twój wróg. Nie wzywaj nikogo do tablicy jak nie jesteś do końca przekonana że dobrze wykonujesz swoje powierzone obowiązki. Dziekuje.

ratownik

Mam szacunek do ludzi starszych . Ponieważ ja też będę starszy. Ale to mnie przeraża ,że młodzi ludzie nie chcą pomóc osobie starszej żeby mógł do pracować do emerytury. Pracowało tu tylu niepełnosprawnych pracowników ochrony wieku starszym i dobrze wykonywali pracę. Czytałem opinie , i tak się zastanawiam. Jeżeli zarzuca się ze opinie napisał, bez obrazy dziadek czy i tym podobnie ze tak napisał , to narzuca się pytanie i odpowiedz. Ze jest dany wam młodzi ludzie sygnał ; Co robicie! Portiernia pozasłaniane okna , przed portiernią brudno . nawet idąc, przez leżący papierek byście się przewrócili.Ale nie podniesiecie tego papierku.Ciężko jest wam młodzi wziąć miotełkę i zamieść przed portiernią. Jest zakaz postoju przy portierni , parkują samochody , wjazd karetki pogotowia sprawia zagrożenie dla wchodzących i wychodzących ludzi , a wy nawet nie zwrócicie uwagi tym parkującym. Dlatego zasłaniacie okna i nie chcecie nic widzieć tylko TV i kanapa.Bardzo jest nieładnie ze stoi starsza osoba przed portiernią , a wy nawet nie wyjdziecie i zapytacie o co chodzi , tylko ta osoba musi do was telefonować,dopiero łaskawie otworzycie drzwi. Te niedopałki papierosów przy portierni , czyje są ? . Chcesz palić , jakiś pojemnik z wodą , a nie na trawnik , ktoś sprzątnie.Tylko nie my .My jesteśmy ochrona . Przed wami młodymi byli starsi i miotły się nie wstydzili .Przy portierni zawsze było czysto , i papierki po zbierane. Wiem ze jesteście przemęczeni pracą . Rano po otwierać furtki , bramki , i tym podobnie , zrobić co pewien czas obejście , i wieczorem pozamykać. To ciężka praca. Ale obrażać czy opisał czy nie opisał starszą osobę ze opisał prawdę , to macie czas opiniować. Najgorsze jest w tym ze nikt was nie kontroluje. W moim odczuciu przydała by się starsza osoba w ochronie żeby was nauczyła pracy. Mam nadzieje ze jak zadbacie o porządek i kulturę nikt wam nie wystawi negatywnej opinii .Jeszcze raz przypomnę , podniesienie papierka nie przyniesie wstydu, pozamiatanie przy portierni też nie, tym bardziej ze to wasze niedopałki. No to młodzi pracownicy niepełnosprawni ochrony do pracy zapraszam . A może ja się mylę , może nie macie tego w zakresie obowiązków , to serdecznie przepraszam.

anty ratownik
@ratownik

No i macie dziadka 60 lat plus. Nie ma co robić przez cały dzień to walnie wal elaborat na pół strony.Brawo ty dziadek któremu zostało kilka lat do emeryturki.

Artur.

Pan Kierownik Mirek był dobrym kierownikiem jak pracował Karabeli C.k. Ale nie przestrzegał zasad słowa dyskryminacja . A rzetelny pracodawca nie może sobie na to pozwolić. A Dogmat na to pozwala i będzie tracić w Olsztynie obiekty. Ludzi to denerwuje że za spanie szpital płaci. A później brak na badania. Albo praca albo spanie.

Karol.

Dzisiaj w Olsztynie i okolicach nie zatrudniają pracowników niepełnosprawnych po 60 roku życia. Tak trzymać Panie Mirosławie. JEST Pan wielki. Pożegnać tych starych dziadów. Niech żyje Dogmat.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Dogmat - Agencja Ochrony odbywa się również w języku angielskim?

Nie

Emeryt

Nie . Odbywa się jak sobie życzy facet który w Olsztynie zmienił kilka firm. Chce być ważniejszy jak Prezes.

W.Zap.

Koordynator w Olsztynie nie interesuje się obiektami. Nie przyjeżdża na kontrole. Pracownicy śpią. Zgłaszałem to do Elbląga.

Aniołek

Czy wiecie, że Dogmat podzielił się na spółki. Kombinują. Powstały po to żeby otrzymać od państwa pieniądze.

@Aniołek

To żadna nowość. Każda firma ochroniarska zatrudnia osoby z niepełnosprawnością i otrzymuja z pfron pieniądze. Przecież kazdy musi sie utrzymac .

Diabełek
@Aniołek

A Ty na co czekasz ? Zakładaj. Działaj. Zrób coś z sobą. Ztrudniaj, opłacaj działaj. Przecież to takie proste :)

Aniolek

Nie polecam pracy w Dogmacie. Motto firmy " nie mamy takiego zwyczaju lub jest taki zwyczaj". Zatrudniają osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Osoby , które mają znaczny stopień otrzymują po 210 zł w kopertach. Do Elbląga jak dzwoni się do kadr nic nie można załatwić od ręki ani uzyskać informacji. Koordynator w Olsztynie to (usunięte przez administratora) Uważa się za królewicza. Nie szanuje ludzi tylko obgaduje. Powiesz nie czy pójdziesz na zwolnienie lekarskie to uprawia mobing, że zwolni. Bardzo dziwna firma.

Gosia

To w yakim racie po co zatrudniają cieci z niepelnosprawnoscia za najniższą krajową a zatrudnią wykwalifikowanych ochroniarzy za 3 razy wyższe pobory!!!! Dlaczego obrażasz ludzi z niepełnosprawnością skąd wiesz co Ciebie w życiu spotka.

Aniolek

Pracuję ponad rok i do tej pory nie otrzymałam ubrania służbowego.

Diabełek
@Aniolek

Skorp nie pasuje, to się zwolnij. Uwolnij się od nich.

Aniolek

Zatrudniają przede wszystkim osoby z orzeczeniem. Korzystają finansowo z perfronu, a doceniają osoby tylko ze znacznym stopniem. Od stycznia br. nie płacą za dojazdy.

Gosia

Zdrowych i spokojnych świąt wielkanocnych sponojnych służb w tym trudnym dla wszystkich czasie dla wszystkich pracowników Dogmat????????????????

gienrej%$

dzisiaj robilem zakupy w jednym z sklepow gdzie zabieraja utarg.obczailem sobie konwojenta.byl zabezpieczony tj.rekawice,maska jakas,ochronne na oczy,widzialem tez ze odrazu odkarzal rece z tym drugim.bzdury jakies ze firma nie dba o pracownikow byly tu pisane.pozatym te inne agencje ochr powinny tez brac przyklad taka sugestia moja bo naprawde sa zabezpieczeni doslownie "od stóp do głow".

kostek0098@

nie polecam.kiedys tam pracowalem.pokłony dla konwojentów ,akurat do przewidzenia bylo,ze akurat te 2 osoby zostana wystawione na takie ryzoko jakim jest obrót gotówką .Slyszalem ,ze na obiektach pracownicy nie maja nic,żaaal....

wienio8919989

dobrze ujęte "istny kabaret" i wlasnie teraz w takiej chwili tzn.epidemia szefostwo firmy pokazalo jak traktuja pracownikow,totalne dno,dno,dno.koordynatorzy nieogarnięci i tyle w temacie

Klemens

Oj spóźnionko z wypłatą w tym miesiącu. I to u wielu osób. Czekamy z niecierpliwością. Ciekawe czy pracownicy biura też czekają. :/

@Klemens

A ja juz siodmego miałam przelew☺

Klemens
@Gosia

No to na jakiej zasadzie to funkcjonuje? Są równi i równiejsi? Ja jeszcze nie mam przelewu jak i paru znajomych.

Wanda
@Klemens

Może warto byłoby wybrać się do kadr i dopytać o te opóźnienia. Na pewno udzielą tam takich informacji. Ja sama mam do Was pytanie, związane z warunkami zatrudnienia w Dogmat. Powiecie mi, w oparciu o jaką umowę się tam pracuje? Można od razu spodziewać się tam umowy o pracę?

kad2
@Wanda

Nie

@Wanda

Umowa pierwsza jest na okres próbny jak wszedzie zresztą a potem umowa o pracę na czas określony .

kiro
@Klemens

i opoznionko z wyplatą hihi

Dzwonilem o prace w Gdansku

I odnioslem wrazenie ze sa strasznie nie mili. Personel nie potrafi odpowiedziec na pytanie gdzie ma byc praca i za jakie wynagrodzenie. Niby powinno sie dzwonic do kierownika ha ha dobre. Kolejni co chca sobie stworzyc baze z ludzmi jak swoi zrobia bunt. Duze nieeee dla tej firmy

..gf
@Dzwonilem o prace w Gdansku

fakt,kierownik nie potrafi gadac z ludzmi,do tego zero kultury osobistej,takim sposobem zniechęca do podjecia pracy tam

Zostaw merytoryczną opinię o Dogmat - Agencja Ochrony - Elbląg

• Jak się pracuje w Dogmat - Agencja Ochrony?

Zobacz opinie na temat firmy Dogmat - Agencja Ochrony tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dogmat - Agencja Ochrony?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 28 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dogmat - Agencja Ochrony