Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Dogmat -agencja ochrony

Pracowałeś w firmie Dogmat -agencja ochrony i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-03-09 12:18:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
anonim - 2009-06-05 17:23:02

Bez licencji to nigdzie dobrze nie zarobisz :) Wiadomo ze grosze placa za strozowanie :)) wszedzieQ!

pracuje tam taki kryminalista ! fakt ze jest cieciem w szkole!!! i jak taka osoba moze byc ochroniazem? chodzi o szkole nr 1 w elblagu!! jakich wy ludzi przyjmujecie do pracy????
zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-03-10 08:50:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jako ochrona sa ok. ale nich lepiej sprawdzaja swoich pracownikow!!!!! jak to mozliwe zeby kryminalista i do tego jeszcze narkoman pracowl w takiej firmie?????? a do tego ma jeszcze kontakt z dziecmi?!! bo stoi w szkole podstawowej nr 1 w elblagu!!!!!!
zdjecie uzytkownika
obserwator - 2012-07-16 00:40:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Patrząc na tą firmę i jej rozwój to były lepsze czasy osoby które mają licencje też nie zarabiają kokosów.[usunięte przez moderatora] czyli nigdy nie będzie dobrze różnica poglądów za duża.Młody niemota chce pokazać jaki to kozak przy swojej dziewczynie i co dostał by w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pożądnie na ostatniej imprezie w Pasłęku kto widział to wie o czym mowa .Dobrze że miał ochroniarza obok siebie , używając chwytów samoobrony okiełznał gnoi.Widziałem już nie jedną akcje tego gościa i jest naprawde dobry w tym co robi ,takich ludzi potrzeba do ochrony.Szef powinien doceniać takich ludzi lub premiować.ale czy go stać na to....zobaczymy
zdjecie uzytkownika
45546 - 2013-05-05 11:01:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ile teraz Dogmat placi ludziom bez licencji na godzine? ile mozna zarobic na imprezach masowych?
zdjecie uzytkownika
mn - 2013-06-06 21:28:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
na h -5zł,impre 8zł
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-20 23:11:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A czy są jakieś problemy na przykład z terminowością wypłat czy wszystko jest w porządku? I jeszcze mam pytanie czy obiekty które się ochrania na ogół są porządne?
zdjecie uzytkownika
kjk - 2013-07-07 17:31:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wyplata na 10go do reki lub konto-zawsze terminowo-obiekty są OK
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-07-07 18:20:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@ kjk - dzięki za szybkie info. A ludzie tam pracujący są spoko? Jest z kim pogadać coby nie umrzeć z nudy? :)
zdjecie uzytkownika
jkj - 2013-07-14 21:54:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
najlepiej na sklepach,jest tam wporzo kierownik zmiany-zas tez ujdzie-inne obiekty dosyc ok
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-08-06 06:38:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A jesli ktos posiada licencje i ma duze doswiadczenie to jaka stawke wtedy proponuje Kierownik Dogmatu ?Czy noce sa extra platne???
zdjecie uzytkownika
mała - 2014-01-30 15:00:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [anonim - 2010-03-10 08:50:00]:
jaki kryminalista nie lubisz chlopaka to bzdury wypisujesz jest wporzadku tak jak cala firma
zdjecie uzytkownika
mala - 2014-01-30 15:06:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
firma wporzadku placa na czas ekipa super polecam wszystkim chetnym
zdjecie uzytkownika
Wh - 2014-02-22 12:40:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ale jeżeli dają na imprezę 8zł/h to chyba nie wezmą 70letniego dziadka, bo w razie czego interwencja jest potrzebna.. A tak poza tym, stawki żałosne..
zdjecie uzytkownika
Eryk - 2014-03-12 11:29:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie zgodzę się co do żałosności tych stawek, taka jest branża ochroniarska, Dogmat wcale nie płaci źle, inne firmy potrafią płacić poniżej tych 8 zł.
zdjecie uzytkownika
radny - 2014-03-25 17:53:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
te 8 zlotych to rozumiem, że wynagrodzenie brutto za godzinę? w takim razie kasa jak w każdej innej firmie ochroniarskiej
zdjecie uzytkownika
niuniaaa - 2014-05-04 18:46:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
chłopaki z ochrony są dobrze przeszkoleni i wiedzą co robią ;) Stawka za imprezy 8 ziko wypłaty w terminie zawsze. I ludzie zastanówcie się co piszecie, bo tak naprawdę gówno wiecie...nawet co niektórzy tam nie pracowali a pierdzielą trzy po trzy ;)OGAR!!
zdjecie uzytkownika
jacek - 2014-05-29 20:28:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Poważnie płazą 8 zł netto? Bo to naprawde dobra kasa, konkurencja dogmat chyba płaci o wiele słabiej.
zdjecie uzytkownika
jacek - 2014-06-18 19:39:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie ma nikogo na forum, kto by to potwierdził? Przy okazji dopytam jeszcze jak to jest z umundurowaniem w dogmat?
zdjecie uzytkownika
jkh - 2014-06-30 16:27:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
niektorzy mają nawet 10zl netto za imprezy
zdjecie uzytkownika
rom - 2014-06-30 16:30:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [jacek - 2014-06-18 19:39:43]:
nawet 10zl netto na h/w zaleznosci czy sluzba porzadkowa czy inform
zdjecie uzytkownika
jacek - 2014-06-30 17:21:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dziwi mnie bardzo ta cisza na forum, bo chyba jednak dogmat zatrudnia wielu pracowników, nie jest to 10, raczej trzy cyfrowa liczba, prawda?
zdjecie uzytkownika
kidney - 2014-06-30 19:55:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@rom, napisałes, ze nawet 10 netto/h, to jak wygladaja stawki na tej służbie porządkowej, a informacyjnej?
zdjecie uzytkownika
kji - 2014-07-01 13:03:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
s.porzadk 10zl,s.inform 8zl-w zaleznosci jaki kurs posiadasz czy na porzadk czy inform -stawka napisana na umowie bedzie
zdjecie uzytkownika
dante - 2014-09-30 16:39:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Na godzine placa 4 nie 5 zl nie wprowadzajcie ludzi w blad umowa zlecenie lub o pracę ale tylko przy grupie umiarkowanej inaczej tylko zlecenie czyli smieciowa umowa wiec nie jest tak rozowo jak co niektorzy pisza placic placa bo sa nową firmą wiec muszą sie pokazać umundurowanie dają nie jest tak jak pisze jacek że gdzie indziej slabiej placą dogmat ma małe ceny a co za tym idzie jadą po kosztach musi się to odbić na stawce pracownika czysta logika
zdjecie uzytkownika
cekor - 2014-09-30 21:09:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Agencja Ochrony Patrol DOGMAT sp. z o. o. jest nowoczesną, prężnie rozwijającą się firmą. Posiadają wszelkie uprawnienia potrzebne do prowadzenia działalności z zakresu ochrony osób i mienia. W chwili obecnej świadczą usługi na terenie byłego województwa elbląskiego tj. miasta Elbląga, Braniewa, Morąga oraz Pasłęka.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dogmat -agencja ochrony

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Dogmat -agencja ochrony?
Zadaj pytanie
x