Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Dogmat -agencja ochrony

Pracowałeś w firmie Dogmat -agencja ochrony i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
typ - 2009-03-20 10:15:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
za malo placa
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-06-05 17:23:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Bez licencji to nigdzie dobrze nie zarobisz :) Wiadomo ze grosze placa za strozowanie :)) wszedzieQ!
zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-03-09 12:18:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
anonim - 2009-06-05 17:23:02

pracuje tam taki kryminalista ! fakt ze jest cieciem w szkole!!! i jak taka osoba moze byc ochroniazem? chodzi o szkole nr 1 w elblagu!! jakich wy ludzi przyjmujecie do pracy????
zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-03-10 08:50:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jako ochrona sa ok. ale nich lepiej sprawdzaja swoich pracownikow!!!!! jak to mozliwe zeby kryminalista i do tego jeszcze narkoman pracowl w takiej firmie?????? a do tego ma jeszcze kontakt z dziecmi?!! bo stoi w szkole podstawowej nr 1 w elblagu!!!!!!
zdjecie uzytkownika
obserwator - 2012-07-16 00:40:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Patrząc na tą firmę i jej rozwój to były lepsze czasy osoby które mają licencje też nie zarabiają kokosów.[usunięte przez moderatora] czyli nigdy nie będzie dobrze różnica poglądów za duża.Młody niemota chce pokazać jaki to kozak przy swojej dziewczynie i co dostał by w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pożądnie na ostatniej imprezie w Pasłęku kto widział to wie o czym mowa .Dobrze że miał ochroniarza obok siebie , używając chwytów samoobrony okiełznał gnoi.Widziałem już nie jedną akcje tego gościa i jest naprawde dobry w tym co robi ,takich ludzi potrzeba do ochrony.Szef powinien doceniać takich ludzi lub premiować.ale czy go stać na to....zobaczymy
zdjecie uzytkownika
45546 - 2013-05-05 11:01:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ile teraz Dogmat placi ludziom bez licencji na godzine? ile mozna zarobic na imprezach masowych?
zdjecie uzytkownika
mn - 2013-06-06 21:28:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
na h -5zł,impre 8zł
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-20 23:11:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A czy są jakieś problemy na przykład z terminowością wypłat czy wszystko jest w porządku? I jeszcze mam pytanie czy obiekty które się ochrania na ogół są porządne?
zdjecie uzytkownika
kjk - 2013-07-07 17:31:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wyplata na 10go do reki lub konto-zawsze terminowo-obiekty są OK
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-07-07 18:20:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@ kjk - dzięki za szybkie info. A ludzie tam pracujący są spoko? Jest z kim pogadać coby nie umrzeć z nudy? :)
zdjecie uzytkownika
jkj - 2013-07-14 21:54:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
najlepiej na sklepach,jest tam wporzo kierownik zmiany-zas tez ujdzie-inne obiekty dosyc ok
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-08-06 06:38:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A jesli ktos posiada licencje i ma duze doswiadczenie to jaka stawke wtedy proponuje Kierownik Dogmatu ?Czy noce sa extra platne???
zdjecie uzytkownika
mała - 2014-01-30 15:00:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [anonim - 2010-03-10 08:50:00]:
jaki kryminalista nie lubisz chlopaka to bzdury wypisujesz jest wporzadku tak jak cala firma
zdjecie uzytkownika
mala - 2014-01-30 15:06:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
firma wporzadku placa na czas ekipa super polecam wszystkim chetnym
zdjecie uzytkownika
Wh - 2014-02-22 12:40:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ale jeżeli dają na imprezę 8zł/h to chyba nie wezmą 70letniego dziadka, bo w razie czego interwencja jest potrzebna.. A tak poza tym, stawki żałosne..
zdjecie uzytkownika
Eryk - 2014-03-12 11:29:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie zgodzę się co do żałosności tych stawek, taka jest branża ochroniarska, Dogmat wcale nie płaci źle, inne firmy potrafią płacić poniżej tych 8 zł.
zdjecie uzytkownika
radny - 2014-03-25 17:53:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
te 8 zlotych to rozumiem, że wynagrodzenie brutto za godzinę? w takim razie kasa jak w każdej innej firmie ochroniarskiej
zdjecie uzytkownika
niuniaaa - 2014-05-04 18:46:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
chłopaki z ochrony są dobrze przeszkoleni i wiedzą co robią ;) Stawka za imprezy 8 ziko wypłaty w terminie zawsze. I ludzie zastanówcie się co piszecie, bo tak naprawdę gówno wiecie...nawet co niektórzy tam nie pracowali a pierdzielą trzy po trzy ;)OGAR!!
zdjecie uzytkownika
jacek - 2014-05-29 20:28:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Poważnie płazą 8 zł netto? Bo to naprawde dobra kasa, konkurencja dogmat chyba płaci o wiele słabiej.
zdjecie uzytkownika
jacek - 2014-06-18 19:39:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie ma nikogo na forum, kto by to potwierdził? Przy okazji dopytam jeszcze jak to jest z umundurowaniem w dogmat?
zdjecie uzytkownika
jkh - 2014-06-30 16:27:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
niektorzy mają nawet 10zl netto za imprezy
zdjecie uzytkownika
rom - 2014-06-30 16:30:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [jacek - 2014-06-18 19:39:43]:
nawet 10zl netto na h/w zaleznosci czy sluzba porzadkowa czy inform
zdjecie uzytkownika
jacek - 2014-06-30 17:21:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dziwi mnie bardzo ta cisza na forum, bo chyba jednak dogmat zatrudnia wielu pracowników, nie jest to 10, raczej trzy cyfrowa liczba, prawda?
zdjecie uzytkownika
kidney - 2014-06-30 19:55:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@rom, napisałes, ze nawet 10 netto/h, to jak wygladaja stawki na tej służbie porządkowej, a informacyjnej?
zdjecie uzytkownika
kji - 2014-07-01 13:03:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
s.porzadk 10zl,s.inform 8zl-w zaleznosci jaki kurs posiadasz czy na porzadk czy inform -stawka napisana na umowie bedzie
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dogmat -agencja ochrony

Twoj email:
Wiadomość: