Opinie o Securitas Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Securitas Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Securitas Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Securitas Polska w Warszawa

Stefanek

Elo ziomki cicie pozdro od stefanka... jak idzie wam ta cieciowa robota grzejecie się w ciepełku i olewacie spacery albo śpicie na nockach jeśli tak to w porządku wypisujcie więcej minusów tej cieciowej roboty niech lud czyta jaka krzywda się dzieje i olewactwo roboty

JaNieOn

Pracowałem w tej firmie czas jakiś.Oto plusy jakie mogę wymienić: +kasa zawsze na czas(pomijając różne zlecenia na innych obiektach - tu bywało różnie) +jak jesteś potrzebny to zrobią dla ciebie wszystko(sprzedasz urlop, dogadasz co do grafiku, nawet sprzątną ci ze zmiany ludzi, których nie lubisz albo wybitnie odseparują) +ciuchy nowe i pachnące chińską wiskozą(pocisz się, marzniesz, nieistotne, nowe są choć rzadko na kogoś pasują) +czasem w ekipie trafią się osoby, które mają IQ wyższe od przeciętnego robola, a na pewno od menago.I w robocie czas przyjemniej leci. +nie wiem jak teraz ale były kiedyś karnety multisport.Do których musiałeś dokładać ale i tak nie dokładałeś, bo non stop siedziałeś w robocie a basen czy siłkę to mogłeś pooglądać na zdjęciach w necie +fundusz socjalny czy tam pracowniczy(jak wypisałeś tonę papierów albo znalazłeś 2 żyrantów na nieoprocentowany kredycik-dawaj na RODOS) Więcej nie pamiętam.No to lecimy z minusami: -aby zarobić dla żony na waciki trzeba cisnąć i z 300h w miesiącu gdzie absolutnie nikogo nie interesuje, że już bredzisz i masz omamy.Najważniejsze, że jesteś w pracy i posterunki obstawione. -patrzą na ciebie jak na kosmitę gdy stwierdzasz, że chcesz urlop by wyjechać na wakacje tylko po to by się wyspać -pracujesz na 2 umowy(jeśli masz szczęście w nieszczęściu mieć orzeczenie)gdzie zlecenie i umowę o pracę odwalasz na tym samym obiekcie(za zlecenie płacą, rzecz jasna, mniej).Hmm, ciekawe co na to PIP i wszelakie sądy pracy.Czytałem, że jakiś nie lubiący dymania na sucho kozak z Solida pozwał firmę za walenie na zleceniu noszące znamiona umowy o pracę.Chłop wygrał. -jak cię nie lubią albo jesteś niepotrzebny to biedny twój los -możliwości awansu to jak bajka o różowych jednorożcach -zero talonów czy paczek dla dzieci na święta.W święta i tak siedzisz w robocie. -w większości pracujesz ze stadem średnio rozgarniętych emerytów czy rozbuchanymi kozakami"co są ochroniarzami! -dość często zdarza się tak, że nawet jeśli jesteś optymistą i masz bardzo wysoki zakres tolerancji i tak wychodzi w praniu, iż twój przełożony jest kompletnym debilem.Niezrealizowanym cieciem z kompleksem Boga -wstydziłem się mówić gdzie pracuję(ale to już moja wybitnie subiektywna uwaga).Dlatego już tam nie pracuję. Moi mili, pozostaje mi tylko życzyć wyższych stawek, mniej roboty i więcej pogody ducha. Ahoj!

@JaNieOn

Sumienie mnie męczy. Sorry za to BEEEEEEEEEEEEEEEE. Więcej nie będę. Pracujecie sobie jak chcecie. Poważnie. Janieon prawdę piszesz,bo mam kontakt z kilkoma osobami i wiem że tak jest. Ten prawdziwy Securitasek.

Pofachu
@JaNieOn

Jak najbardziej trafione.Można by dorzucić kolesiostwo, masywne donosicielstwo i niski pułap kultury niektorych osobnikow szczegolnie zasiedzialych trolli, którzy dzięki temu mogą istnieć w tej firmie depcząc nowych

Były Securitasek

Żyję i mam się dobrze ciecie. Pozdrawiam. BEEEEEEEEEEEE ! Ten prawdziwy Były Securitasek. Hahahahhhaaaahha.

Nie jestem robotem
@Były Securitasek

Przeżyłaś te święta baryło???

tomasz

warto pracowac w securitas czy nie a jak z umowami po jakim czasie sie je dostaje jak dlugo sie na nie czaka

cyryl66
@tomasz

mam zamiar się zatrudnić w tej firmie od poniedziałku, pracowałem w 2 firmach ochroniarskich, odszedłem na własną prośbę- mam komornika na pensji i w tych firmach tylko umowa zlecenie, co mi się nie opłaca, a w SECURITAS dają mi na dzień dobry umowę stałą i 11/h - ( praca w ciepełku). W poprzedniej pracy miałem 7,50/h i 3 godziny posterunku na dworze w zimnie i deszczu ( w sumie 4 wyjścia po 3 h).

KAMIKADZE
@cyryl66

źle zrobiłeś, teraz już wszystkie firmy zatrudniają na umowę o pracę a od nowego roku będzie to obowiązek. Poza tym będziesz musiał ciągle upominać się o wynagrodzenie a co do ustalania zmian to będziesz musiał przychodzić w tedy kiedy ci karzą . Co dostaniesz 14 zł na godzinę to tyle płacą już wszędzie a z nowym rokiem będzie lepiej. Ja zastanawiam się już nad odejściem z tej firmy bo nie mam ochoty upominać się ciągle o swoje wynagrodzenie!

Pierwsze spotkanie miałam online, na którym mimo monitora poczułam bardzo pozytywna energię od rekrutujących, rozmowa była bardzo fajna, na wysokim poziomie, decyzja o kolejnym spotkaniu tym razem w biurze zapadła bardzo szybko. Podczas spotkania mogłam poznać cały zespół łącznie z przełożonym, rozmowa była bardzo miła, pytania nietuzinkowe szczególnie od przełożonego ????. Jedna z fajniejszych rekrutacji na jakiej byłam. Po rozmowie miałam do wykonania 3 zadania, były związane z pracą. Generalnie gdyby nie oferta z innej firmy jaką dostałam i wynagrodzenie jakie mi zaoferowano, bardzo chciałam zostać na stałe w takim zespole, widać zgranie, wspólny cel, życzę powodzenia osobie, która się tam znajdzie. Na korytarzach ludzie uśmiechnięci, biuro schludne. Pozdrawiam zespół i dziękuję za tą przygodę.

Jakie sukcesy ma Pani w pracy? Co ostatnio Pani czytała? Z kim lubi Pani pracować? Czy płakała kiedyś Pani w pracy i dlaczego? I kupa(usunięte przez administratora)ych pytań.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
from

@tom ale skąd Ty możesz wiedzieć, jacy są wszyscy pracownicy tak dużej firmy, jaką jest właśnie Securitas Polska? Zaręczam Ci, że nie jest wcale tak, jak napisałeś.

ano hate

Dotyczy to całej branży ochroniarskiej . Zatrudniani są byli pracownicy tzw.resortów, którym państwo polskie zapewniło wcześniejszą emeryturkę . W większości są to ludzie bardzo pazerni na kasę ,prymitywni i kapusie .Oni są tak nauczeni że jak kogoś nie podpier..lą to są chorzy. Druga grupa osób to inwalidzi, niektórzy absolutnie nie nadający się do jakiejkolwiek pracy, ale firma ma z nich duże zyski i dlatego ich trzyma. Następnie to studenciaki opierd...lacze ,którym wszystko wisi i powiewa. Jest nieliczna grupa pracowników tzw. normalnych ale oni popracują krótko bo z takimi zarobkami to raczej nie można normalnie żyć!

Były Securitasek

Pracować ciecie i się nie obijać. Jeśli ktoś po studiach kończy na cieciowaniu w budzie to świadczy to tylko o jednym. Sami sobie odpowiedzcie . Ha,ha,ha,ha,ha. Beeeeeeeeeeee! Żyję i mam się dobrze. Ha,ha,ha.

pol

takie bzdury to opowiadał pokemon na dobranocke kosmitom, o czym ty piszesz , chyba masz problem ze zrozumieniem tekstu, a daleko to dojdziesz jak wyślą cie na placówke i nie zwrócą za koszty

pol

Szanowny Panie Prezesie dlaczego pozwala Pan na to aby ludzmi z ukonczonymi studiami wyższymi kierowali ci po gimnazjum. I dlaczego nikt nie kładzie nacisku na szkolenia pracowników a jedyniie popiera kumoterstwo i pozwala na mobbing i dlaczego nie ma tzw linii ,, zielonej,, gdzie każdy był potraktowany równo gdzie można złożyc skargi i zapytania. Należy to do dobrych praktyk, a nie tylko przedstawienie spray dla przełożonego, a jakie potem beda konsekwencje to wiem na własnej skorze. Czy byłoby przyjemnie gdyby wydawał Panu polecenie dowódca nie potrafiący pisac, lub taki który kompletnie nie zna i nie stara poznac obiektu w którym kieruje zmianą ochrony?

koleżanka securitaska

" chęc podziękowania osobistego za wkład w prace, wydzwanianie po pijaku do owych pracownic i nikt na to nie zareagował " podziekować osobiście za wkład w pracę mógł w osobiście ale w czasie pracy a po pracy to za przeproszeniem (usunięte przez administratora) go obchodzić powinno co robi dana kobieta prywatnie to seksizm i mobbing przełożony seksualny maniak pewnie na głodzie w relacjach damsko - męskich stąd te sms i tym bardziej telefony. No i kto by miał zareagować jakiś inny przełożony tego gbura który również jest maniakiem seksualnym i awansował przez wspólne picie wódeczki i wspólne ogniska. Porażka securitas polska to jedna wielka porazka !!!!!!!. Kobiety odradzam wam tam pracę omijać to miejsce z daleka !!!!!

kolega z pracy
@koleżanka securitaska

To znany były dziennikarz Kamil D. teraz robi w Securitasie? Jak on sobie radzi? Przecież tam jest tyle upier dolonych stołów

koleżanka securitaska

zniesmaczona i zirytowana tą sytuacją jestem jak najbardziej ale komu wyżej zgłosić to.... ???? do innych prostaków i gburów którzy tylko różnią się tym od swoich podwładnych,że robią tam latami i za staż i układy kolesiowskie wsólne picie wódeczki, wspólne ogniska itp. awansowali i są tam szefami !!!!! więc nie wypisujcie że atmosfera jest super i polecacie pracę w securitas bo niestety kobiety są tam mobbingowane i jest seksizm stado gdurowatych samców którym testosteron wylewa się uszami.

ea
@koleżanka securitaska

nikomu, bo nikt nie zareaguje, w naszym obiekcie szef upatrywał sobie kobiety samotne bądz rozwódki i wtedy zaczynała sie jazda, czyli wysyłaie sms z chęcia podziękowania osobistego za wkład w prace, wydzwanianie po pijaku do owych pracownic i nikt na to nie zareagował

koleżanka securitaska

w tym securitasie robią same prostaki i gbury co ślinią się na każdą dziewczynę i jak są z kobietą na zmianie to gadają sprośne kawały i chcą się spotykać po pracy albo wyjechać gdzieć na weekend razem.... prostaki ja tu nie po to jestem a jak nie macie powodzenia u kobiet bo jak otworzycie gębę to każda ucieka zostaje wam "ręczna robótka" w domu przed monitorem i tyle waszego.

baja

może lubisz jak ludzie bez wykształcenia , z trudnoscia czytania i pisania w jezyku polskim tobą kieruja, no cóż rózne są upodobania, a z tego co piszesz to ja tak wnioskuje, może lubisz byc ponizany , ja to rozumie , ale nie pieprz o szanowaniu pracy w której pozwalaja na takie sprawy, a piszesz talkie bzdury bo moze jestes kims takim

baja

więc biegnij i składaj papiery, może wtedy przejrzysz

baja

o tak, tak bardzo dobra firma tylko tyle, że pozwalają na dyskryminacje i żeruja na pracownikach, poza tym ok!

Marecki

Zobaczymy jak będzie po Nowym Roku jak stawka będzie 13zł brutto

Stefanek

Ciecie lenie nie spać na służbie tylko cieciować całą noc bez drzemek a na mnie już pora idę kimać do rana wrrrrrrrrrrr buhaaaaa

tom

securitas jest firma nie rzetalna i nie uczciwa pracuja sami nie uczciwi i zklamani pracownicy zwłaszcza w gdansku odradzam wszystkim zatrudniania sie w tej firmier

Jędrek

Witam mam pytanie pracując na umowę o pracę w securitas,firma płaci za pranie munduru tzw. (ekwiwalent) a jak płaci to ile wychodzi miesięcznie??

sec
@Jędrek

80zł

Jędrek
@sec

Wątpie aby płacili aż tyle za pranie munduru myślę że max jest 30-35zł

sec
@Jędrek

Tyle jest napisane na pasku,oczywiście te wszystkie dodatki są wliczone do podstawy,bo po za podstawą to wielki uj,taka mała cieciowska ściema, Atmosfera przez chwilę jakby się poprawiała...przez chwilę bo już wraca do normy,zero szacunku.

Prof. Dr. Hab. Półtwarożek - mecenas

ludzie jakie "wypożyczanie" środków przymusu bezpośredniego od zleceniodawcy ......może dojdziemy do absurdu że będą wam wypożyczać majtki z logo firmy securitas bo zwykłe nie będą być mogły !!!!!!! a co do tej pory wypożyczają wam coś odpłatnie ???? Wyobrażacie sobie sytuację że ktoś ma robić za ochroniarza i przyjdzie we własnych ciuchach np. dresie ???!!!!. To firma zapewnia takie wyposażenia i ponosi koszty zresztą z tego się rozlicza i będzie musiała to robić nadal bo ustawa zwiększa wynagrodzenia w umowach ale nie jakimś chorym kosztem "wypożyczeń" zresztą jak zrobią jakąś "lewą" umowę i będą ściągać bezzasadnie opłaty to wystarczy że zainteresuje się tym PIH czyli Państwowa Inspekcja Pracy i każe im to anulować i jeszcze wypłacić odszkodowania więc jeśli macie jakieś wątpliwości już teraz co do swoich wynagrodzeń śmiało idzcie z tym do PIH.

Zostaw merytoryczną opinię o Securitas Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Securitas Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Securitas Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Securitas Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 18 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Securitas Polska?

Kandydaci do pracy w Securitas Polska napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Securitas Polska
2.1/5 Na podstawie 558 ocen.

Securitas Polska