Opinie o Securitas Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Securitas Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Securitas Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Securitas Polska w Warszawa

Były SECURITASEK

"yyy" "30" nie fandzolcie ciecie. Ta robota jest dla rencistów, emerytów i wszelkiej maści nieudaczników. Już o tym pisałem. Wiadomo że w dużych aglomeracjach stawka może być troszkę wyższa ale nie dużo. Rozumiem że ludzie biorą się za tę robotę gdzieś na zadupiach gdzie tej pracy nie ma i nie ma się za bardzo wyboru. Ale w większych miastach można znaleźć pracę za 15-20 zł NETTO. Tak,tak.To nie problem. Tylko trzeba chcieć i pokazać że się coś potrafi. A z tym już jest troszkę niefajnie. Młodzi chcieli by pierdzieć w stołek i żeby na konto 3000 zł wpłynęło. Nie ma tak prosto. Ha,ha,ha.Za leserstwo płaci się tylko w ochronie.I wszyscy dobrze o tym wiedzą. Nie mam na myśli dziadków tylko ludzi w sile wieku którzy mogą a nie chcą. Ale zaraz odpiszą mi te profesorki co to są po studiach(pewnie nie wszyscy je pokończyli ale nie ma tego jak zweryfikować) i potrafią wytknąć jakiś błędzik choć wiadomo jak się pisze na forach.Studenci-Profesory których kariera utkneła na budzie do cieciowania,ha,ha,ha.Jeden na 1000 może jest z przyczyn losowych do tego zmuszony ale reszta? Nazwijmy sprawy po imieniu- to nieudacznicy! Bo jak nazwać kogoś kto pomimo skończonych studiów nie potrafi znaleźć dobrej pracy? Na zadupiu może i ciężko ale w miastach trzeba chcieć i się wykazać.Nie popieram też pisania o tym że się olewa pracę, jaka by ona nie była ale takie są realia pracy w ochronie i ludzie doskonale o tym wiedzą.A że ktoś się nie boi i o tym pisze to trzeba go już zjechać jak psa,nie? To potraficie ciecie profesory, prawda?Takie prawo forum. "yyy""30" może wy to jeden gość bo tak mi to wygląda a tu na tym forum ciecie lubią takie rzeczy powytykać .A nie lubią podać sensownych argumentów. Ha,ha,ha. No dalej... Bluzgać. Zmotywuję was. BEEEEEEEEEEEEEEEE!

Stefanek

Jak to nic się nie robi w robocie jak jem chipsy, wafle i inne przekąski też przepiję browcem a jak.... czy bym dłubał w nosie i nic więcej nie robił czy jem to i tak za godzinę zapłacą mi tak samo, a chlewik sam się pilnuje. Pozdro dla innych cieci , cieciować nie olewać roboty hehe.

Były SECURITASEK (prawdziwy)

To znowu ja CIECIUNIE."Stefanek" SZACUN a wiesz dlaczego? Bo piszesz z humorem. Nie wiem czy prawdę ale jeśli tak to akceptujesz miejsce i czas w jakim się znalazłeś i NIE NARZEKASZ jak cześć tych cieciów z krwi i kości. Ich już to zaczyna boleć. Za taką kasę nie ma co się produkować, nie? Do takich ludzi nic mi. He,he. "Man" nie dopierdzielaj się do niego bo nie masz o co. Gostek piszę że ma wydupione na to i nic Ci do tego. Nie zmienisz nic.Ty pewnie jesteś ten wyjebisty z wyprasowanymi spodankami ( z lampami czy bez?), sztywnym krawatem i oczywiście posiadasz licencję, nie?No bo kim? MENAGE lub konwojentem?Chyba nie bo oni mają na was dokładnie wyj...ę.Chyba jeden z tych wyjebistych bodygardów (profesorów- prześledź posty będziesz wiedział o co chodzi jak kumasz, bo mam wątpliwości) których kariera zaczęła i skończyła się na budzie.Wiec gostek niech pisze sobie a dlaczego nie?Ma na to wyj...e. A Ty pewnie się chwalisz tym że cieciujesz. Szacunek."EDF" zarobki są takie na jakie sobie ciecie pozwalają. Premie i dodatki? Chyba dla wazeliniarzy. Jest zleceniówka którą musisz "przechodzić lub przestać" w zależności od tego gdzie się pracuje."Mimo" weź nalej trochę oleju do głowy i szukaj innej roboty, pewnie możesz. No chyba że jesteś jednym z... wiadomo o kogo chodzi-ha,ha,ha. Różnica między pracownikiem ochrony (czyt.cieć) a wykwalifikowanym pracownikiem ochrony jest taka że ten drugi posiada licencję ochrony fizycznej 1 lub 2 i "jakieś" tam uprawnienia.I tak ludzie( większość) wrzucają wszystkich do jednego wora ha,ha,ha.Taka różnica. "Werty" namawiasz kolegę do pracy za taką kasę? Ani chyba MENAGE. Lub inny "profesorek". Jak będzie nie kumaty lub leń to pewnie się zgodzi. Pozycja firmy na rynku ugruntowana? Ha,ha,ha. Na jakim świecie żyjesz. Każda cieciowska firma się tym chwali. Każdy niech oceni sam.No to znów popisałem. Dawać profesory nie spać pisać, bluzgać.Brakuje mi śmiechu. Buhhhaaahhhaaaa.Wasz troll nie umarł jak sądzicie, ma się dobrze nawet bardzo.No dalej... Piiissssaaaćććć! Ha,ha,ha.

Stefanek

Securitasek Stefanek siedzi w robocie je chipsy a potem spanie a rano browara wypije i spadam. A inne ciecie nie spać czuwać hehe.

Pierwsze spotkanie miałam online, na którym mimo monitora poczułam bardzo pozytywna energię od rekrutujących, rozmowa była bardzo fajna, na wysokim poziomie, decyzja o kolejnym spotkaniu tym razem w biurze zapadła bardzo szybko. Podczas spotkania mogłam poznać cały zespół łącznie z przełożonym, rozmowa była bardzo miła, pytania nietuzinkowe szczególnie od przełożonego ????. Jedna z fajniejszych rekrutacji na jakiej byłam. Po rozmowie miałam do wykonania 3 zadania, były związane z pracą. Generalnie gdyby nie oferta z innej firmy jaką dostałam i wynagrodzenie jakie mi zaoferowano, bardzo chciałam zostać na stałe w takim zespole, widać zgranie, wspólny cel, życzę powodzenia osobie, która się tam znajdzie. Na korytarzach ludzie uśmiechnięci, biuro schludne. Pozdrawiam zespół i dziękuję za tą przygodę.

Jakie sukcesy ma Pani w pracy? Co ostatnio Pani czytała? Z kim lubi Pani pracować? Czy płakała kiedyś Pani w pracy i dlaczego? I kupa(usunięte przez administratora)ych pytań.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
Stefanek

Securitasek Stefanek powie że jest cholernie z siebie dumny tnie jarząbka, je wafle i chipsy na służbie i olewam ten chlewik co jeszcze...za taką kasę to mi powinni dziękować że w tym chlewiku robię.

Stefanek

Securitasek Stefanek obijam się na służbie ,śpie na nocy i mam gdzieś resztę olewam robotę pozdro dla wszystkich cieci, no i też często jestem w robocie na kacu bo przd robotą jak to mówią browarek daje pary.

Były SECURITASEK

"Karol" odejmij sobie ok 30% od tej kwoty i bedziesz miał netto. To umowa. Licho,prawda? Do tego właśnie będziesz miał drugą zleceniówkę żeby dorobić. Bądź jednak mądrzejszy i szukaj lepszej pracy,ciekawszej, lepiej płatnej, z możliwością rozwoju. Nie bierz się za cieciowanie. No chyba że jesteś baranem to wtedy tak. Albo nie masz wyjścia z jakiś powodów to wtedy krzyż Ci na drogę. Pozdrawiam Baranki. BEEEEEEEEE!

Były SECURITASEK

No i macie odpowiedź jak traktują was ludzie. Buhaaahhhaaaahhhaaa. Wafle.

Były SECURITASEK

No i macie odpowiedź jak traktują was ludzie. Buhaaahhhaaaahhhaaa. Wafle.

Tony Halik

Byłem tu 32 lata temu. Hahaha! Każdy 3 rozumy ma, każdy pisze co się da! Każdy jest tu bohaterem już rymuję.. terefere :-) Pan Kleks w kosmosie ja kocham Zosię! Czuję się super gdy jem jej zupę!

Koleżanka securitaska? Kto to??

Hej! warowałem jak pies na parkingu 24h. Nie jestem w temacie. Ktoś może przybliży mi to i owo? Co ta koleżanka securitaska pisała?

Młody

"ciekawy"-"Koleżanka Securitaska" nie ma ze mną nic wspólnego. Gdybyś miał trochę oleju w głowie sam byś do tego doszedł baranie. Ale z was głupki.

Młody

"Kien" ty waflu byłeś i jesteś pajacu. Zaszyj się w budzie i już nie komentuj. "Koleżanka Securitaska" inna bajka.BEZ KOMENTARZA. Dajcie pajace z siebie wszystko, bo na razie wam nie idzie. Łapać złodzieji ciecie.Hahahaha.

ciekawy

Mało ci jeszcze? Młody vel Były SECURITASEK, Taki sobie gość a tera Koleżanka Securitaska? W dodatku reklamujesz swoje sexualne usługi.

Kien

Ja tylko na chwilkę- taka mała dygresja... A jednak się nie myliłem z tym biednym Petru... Masz z nim coś wspólnego. Może ojca? On walczy o demokrację w demokratycznym kraju a Ty?

Młody vel Były SECURITASEK, Taki sobie gość ten pr

I to pokazuje że jesteście MEGA OSIOŁAMI cieciuchy.Na mnie wasze bluzgi nie robią wrażenia. Każdy normalny kto prześledzi ten długi wątek bez problemu do tego dojdzie. Pokażcie kobietom swoje posty ciecie. Ciekawi mnie czy nie będziecie się wstydzić? Pewnie nie bo was na to nie stać. No bo i czym się chwalić? Cieciowaniem,tępotą i wulgaryzmami. I wy się tępaki dziwicie jak ludzie was postrzegają. Wy nie jesteście źli, wy jesteście głupkami.Tak po prostu. A co do tabletek, czasem jakąś wezmę na ból głowy, gdy zaczynam czytać takie wypociny głowa zaczyna mnie boleć. Wy nie musicie brać tabletek,musicie iść na masaż kopyt.Na łby już za późno BARANY. Hahahaha.

Młody vel Były Securitasek vel Taki sobie gość

Jestem sam ze sobą... Tzn. jest nas dwóch.. jak coś to ja jestam ja a on to też ja.

Młody vel Były Securitasek vel Taki sobie gość

Dzisiaj się dopatrzyłem, że przez kilka dni nie brałem porcji leku. Powinienem brać codziennie po 2 tabletki a od kilku dnie wcale ich nie brałem. Przepraszam wszystkich za to co tu wypisywałem, nie tylko tu, na innych forach też poszalałem. To nie jest moja wina, to są efekty gwałtownego odstawienia leku. Jestem chorym człowiekiem czasem miewam ataki których nie mogę powstrzymać.Wtedy obrażam wszystkich, wypisuję głupoty, na mieście chodzę i zbieram psie kupy, po czym po smaku tych kup próbuję określić rasę psa.

Młody vel Były SECURITASEK, Taki sobie gość

"Młody", "Taki sobie gość" podszywacie się podemnie.Do tego używacie wulgarnego języka oszołomy. To tylko świadczy o tym jakimi cześć z was jest półinteligentami. Wszystko na temat. Barany.

Zostaw merytoryczną opinię o Securitas Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Securitas Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Securitas Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Securitas Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 18 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Securitas Polska?

Kandydaci do pracy w Securitas Polska napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Securitas Polska
2.1/5 Na podstawie 558 ocen.

Securitas Polska