Opinie o Securitas Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Securitas Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Securitas Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Securitas Polska w Warszawa

Prof. Dr. Hab. Półtwarożek - mecenas

ludzie jakie "wypożyczanie" środków przymusu bezpośredniego od zleceniodawcy ......może dojdziemy do absurdu że będą wam wypożyczać majtki z logo firmy securitas bo zwykłe nie będą być mogły !!!!!!! a co do tej pory wypożyczają wam coś odpłatnie ???? Wyobrażacie sobie sytuację że ktoś ma robić za ochroniarza i przyjdzie we własnych ciuchach np. dresie ???!!!!. To firma zapewnia takie wyposażenia i ponosi koszty zresztą z tego się rozlicza i będzie musiała to robić nadal bo ustawa zwiększa wynagrodzenia w umowach ale nie jakimś chorym kosztem "wypożyczeń" zresztą jak zrobią jakąś "lewą" umowę i będą ściągać bezzasadnie opłaty to wystarczy że zainteresuje się tym PIH czyli Państwowa Inspekcja Pracy i każe im to anulować i jeszcze wypłacić odszkodowania więc jeśli macie jakieś wątpliwości już teraz co do swoich wynagrodzeń śmiało idzcie z tym do PIH.

edzio

Zobaczymy po Nowym Roku co to będzie.

Juras

12-13 brutto od 2017 r ??? W niedawnej rozmowie z jednym ze znajomych , Szefem Ochrony w jednej z największych firm ochrony w Polsce , usłyszałem dziwne rzeczy.....Mianowicie dyrekcja firmy już kombinuje jak ominąć przepisy o minimalnej stawce godzinowej za pracę od 2017 roku. Jeśli przepisy o stawce 12-13 brutto za 1 godzinę na umowy cywilnoprawnej wejdą w życie , to już mają na to cichy plan. Zatrudniony na umowę zlecenie od 2017 dostanie te 12-13 brutto ale.....w umowie będzie miał opłaty dodatkowe za wypożyczenie narzędzi do wykonywania określonego zlecenia........................ Przykład : Stawka 12 brutto za 1 godzinę , opłata za wypożyczenie środków przymusu bezpośredniego od zleceniodawcy np. 2 pln brutto i 1 pln brutto za umundurowanie za godzinę świadczenia usługi zlecenia......co daje w tym przypadku realne 9 brutto za godzinę !!!!!!! Ale mam nadzieje że to tylko takie gadanie........ P.S. Według obecnych przepisów pracując na umowę o pracę , pracodawca musi zapewnić pracownikowi wszystkie niezbędne narzędzie do wykonania określonej pracy.....Przy umowie zleceniu natomiast nie ma takiego obowiązku.......

mały
@Juras

To tzw. 'omijanie' to jest zwykle 'oszustwo i krętactwo!!!

mecenas półtwrożek

po 1 stycznia jak nowe prawo pracy wejdzie pracodawca to obecnych umów będzie musiał dać aneksy a do tych śmieciówekj po prostu je rozwiązać i dać nowe by spełniały nowe przepisy a będa kręcić żebyś dostał minium ale.... robił i tak dużo czy bardzo dużo ...najlepiej wyjdą na tym ci co mają umowy o pracę a najmniej ci co jadą na śmieciówkach....albo po prostu jak to jest od lat w innych krajach i polsce zwolnią parę gości (zredukują etaty o np. 3 lub 4 ) i wtedy jak nie będą musieli płacić 4 kolesiom kasy to będą reszcie mogli dać te "rządowe" podwyżki i nie podniosą stawek wobec kontachentów żeby pozostać konkurencyjnym wobec innych firm ochroniarskich ...wieć koniec końców jak to wywróżyły z fusów zwiazki zawodowe w całym kraju wzrost płacy minimalnej spowodouje wzrost bezrobocia opis powyżej czemu.

Pierwsze spotkanie miałam online, na którym mimo monitora poczułam bardzo pozytywna energię od rekrutujących, rozmowa była bardzo fajna, na wysokim poziomie, decyzja o kolejnym spotkaniu tym razem w biurze zapadła bardzo szybko. Podczas spotkania mogłam poznać cały zespół łącznie z przełożonym, rozmowa była bardzo miła, pytania nietuzinkowe szczególnie od przełożonego ????. Jedna z fajniejszych rekrutacji na jakiej byłam. Po rozmowie miałam do wykonania 3 zadania, były związane z pracą. Generalnie gdyby nie oferta z innej firmy jaką dostałam i wynagrodzenie jakie mi zaoferowano, bardzo chciałam zostać na stałe w takim zespole, widać zgranie, wspólny cel, życzę powodzenia osobie, która się tam znajdzie. Na korytarzach ludzie uśmiechnięci, biuro schludne. Pozdrawiam zespół i dziękuję za tą przygodę.

Jakie sukcesy ma Pani w pracy? Co ostatnio Pani czytała? Z kim lubi Pani pracować? Czy płakała kiedyś Pani w pracy i dlaczego? I kupa(usunięte przez administratora)ych pytań.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
czaja

Ciekawy jestem jak to będzie po Nowym Roku czy ominą przepisy czy dadzą te 12zł. Pracujemy pojedynczo na G.I także godzin nie ma z czego uciąć bo i tak trzeba wyrobić 720godz. w ciągu miesiąca. Pewnie wzrosną abonamenty na monitorowane obiekty, żeby dać te 12zł albo ominą przepisy i zrobią jakiś myk.Sam nie wiem jak to będzie.

czajowiec

Ja pracuję w małej miejscowości na Podlasiu na Grupie Interwencyjnej pracujemy pojedynczo.W każdym miesiącu wyrabiam po 252godz. Moja stawka to 9,50 brutto za godz. Wejście na stawkę 12zł od 1 stycznia 2017r. dla mnie osobiście byłoby sporym skokiem dużo więcej bym zarobił przy 252godz. jak do tej pory. Obecnie na czysto wychodzi 1742zł na rękę. A po 1 stycznia brałbym 2200zł. wyszło by więcej o 460zł

Stefanek

Pozdro dla całej cieciowej chmary leserów i obiboków, cieciować nie spać a dziś było ciepło to i piwko zimne dobrze się piło do tego jakaś przegryzka chipsowa i robota cieciowa leci. W robocie browar po robocie browar i tak ma być. Ciecie co tak zamilkliście te upały przegrzały wam czaszki i nie możecie myśleć HEHEHE

@Stefanek

Jak masz kolego wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony to nie musisz mieć zaświadczenia o niekaralności bo tą kwestię załatwiasz w czasie wpisu na listę a gdybyś miał problemy z prawem automatycznie jesteś skreślony z tej listy. I nie pisz tu bzdur nie siej fermentu. Ponadto wszyscy zamilkli dlatego ponieważ twoje komentarze wskazują że masz zdarty beret i nie można z tobą rzeczowo na temat rozmawiać nie masz w ogóle pojęcia o ochronie a trzepiesz tu jadaczką jakbyś zjadł wszystkie rozumy. Pozdrawiam i daj sobie spokój wyluzuj i chlaj dalej to piwo które z mózgu robi ci gąbkę.

Były SECURITASEK

No i jak? Znów wpisy są usuwane. Tylko po co? Co to zmieni? Nie ja to ktoś inny. Hahahaha. Staracie się o pracę nie mając pojęcia o zawodzie który chcecie wykonywać. Pytacie na forum o banalne rzeczy. To chyba logiczne, żeby wykonywać zawód ochroniarza trzeba posiadać zaświadczenie o niekaralności. Wpis też jest potrzebny. Zmieniają się przepisy więc trzeba być na topie. Potraficie pisać pierdoły na forum a nie potraficie znaleźć użytecznych informacji na necie. Przepisy się zmieniły bo jakiś mądry łeb wymyślił jak dalej doić bodygardów z kasy. Taki mamy kraj. A cała ta sytuacja dalej pokazuje kto stara się o tą robotę i co ma w głowie. I nadal jasno wychodzi na to że miałem rację. No dalej ciecie poprawcie mnie jeśli tak nie jest. (usunięte przez administratora)

Kulawy Kień

Ty naprawdę masz problem z osobowością. Ty z innym facetem przypadkiem nie mieszkasz? Jakieś dziwne odchyły od normy masz w kierunku płci pięknej... Może uciekłeś z domu na drugi koniec Polski bo jesteś trchę inni w kwestii preferencji sexiualnych? :-)

Były SECURITASEK

Warować ciecie. Nie spać łobuzy.Ha,ha,ha. Nic się nie zmieniło. Jeszcze żyję i mam się dobrze. Tylko mało śmiechu mam, na razie dostarcza mi go "Stefanek". No i co profesory cieciologiiiiii.Dlaczego nie piszecie? Dalej,bluzgać i żalić się. Tylko to potraficie. Ha,ha,ha.

Kulawy Kień
@Były SECURITASEK

Żyjesz od wpisu do wpisu. Od masturbacji do do ANAL-IZY... Życia przechodzi obok Ciebie a Ty co? Żniwa niebawem. Wracaj na wieś, ojcu pomożesz a nie udajesz że Ci dobrze. Ty rady nie dajesz i samotny jesteś. Nie szukaj tu akceptacji. Wyjdź do ludzi.

Stefanek

Pozdro dla cieci ,cieciowanie w gorąc nie jest za ciekawe ale jest browarek ...zimny z pinką i jakoś ta cieciowa robota zleci buhaaaa

Stefanek

Da się u nas porządnie pracować znaczy cieciować buhaaa, łyknąć browara i robota leci hehe

Stefanek

Pozdro dla cieci, cieciować nie olewać roboty, gorąc a tu cieciować trza to choć browara walnę a jak złapię smaki to pójdą kolejne...olać to. Robota ciecia ma swoje smaki hehehe jak to mówią a najlepszy to smak zimnego tyskiego z puszki buhaaaa...

Stefanek

Pozdro dla cieci od securitaska stefanka, cieciować nie opieprzać się, do roboty ciecie buhaaaa.... gorąc a tu trza cieciować, może jakiś browar na ochłodę, czy tak na służbie cieć może napić się browara ? Co wy na to ?

marianek
@Stefanek

stefanek cieciu ty, tylko o browarze wspominasz zaszyłeś się czy co? skończy się wszywka to się napijesz, ja walę już 5 harnasia .

Były SECURITASEK

"maniek" co rozumiesz przez "jest dobrze płatna też"? Kasa jaką dają? Jaka jest stawka?Ile musicie wystać lub przechodzić żeby w miarę dostać lepszą kasę? Dlaczego nie napiszesz? Po co? Przecież każdy zainteresowany dobrze wie. Buhhhaaahhhaaaa. Dobrze płatna. Haaahhhhaaahhaa.

Były SECURITASEK

"ea" wykwalifikowany to nic innego jak bodygard z licencją ochrony fizycznej( technicznej) 1 lub 2 stopnia w zależności od tego czy rzucał w szkołę kamieniami czy nie. Kasa nie jest aż tak tak dużo wyższa. Nie fandzolcie. Jeśli nie jeździsz w grupie inter. lub konwoju to jedyna różnica taka że masz uprawnienia do podjęcia czynności określonych w ustawie. Nic więcej. I tak ludzie na wszystkich wołają cieć. Więc czym się tu podniecać. Ruszcie się do ciekawszej pracy lenie. Ha,ha,ha.Ale po co? Lepiej pierdzieć w stołek i jeść chipsy.He,he he.

Stefanek

Pozdro dla cieci, cieciować nie obijać się i nie spać na nockach. Robota ciecia kokosów nie daje no ale cieć musi być takie wymogi to co mam niby zdychać z nudy w robocie a tak jak się je wafelki, chipsy to leci szybciej a i tak płacą tak samo.To tyle ide spać hrrrrrrrrrrrrr.............

Były SECURITASEK

Bravo "Stefanek"! Teraz czekamy na bluzgi że strony twoich braci w niedoli.Ha,ha,ha."

Były SECURITASEK

"Stefanek" pisz jak najwięcej, zobaczysz jak się będą pienić i bluzgać. Tylko to potrafią. Ha,ha,ha. No i może wyzwą Cię od TROLLI tak jak mnie. Ha,ha,ha.Pozdro "Stefanek".

Zostaw merytoryczną opinię o Securitas Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Securitas Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Securitas Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Securitas Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 18 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Securitas Polska?

Kandydaci do pracy w Securitas Polska napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Securitas Polska
2.1/5 Na podstawie 558 ocen.

Securitas Polska