logo Securitas Polska

Securitas Polska

Opinie o Securitas Polska

Prof. Dr. Hab. Półtwarożek - mecenas 2016-07-25 00:56
ludzie jakie "wypożyczanie" środków przymusu bezpośredniego od zleceniodawcy ......może dojdziemy do absurdu że będą wam wypożyczać majtki z logo firmy securitas bo zwykłe nie będą być mogły !!!!!!! a co do tej pory wypożyczają wam coś odpłatnie ???? Wyobrażacie sobie sytuację że ktoś ma robić za ochroniarza i przyjdzie we własnych ciuchach np. dresie ???!!!!. To firma zapewnia takie wyposażenia i ponosi koszty zresztą z tego się rozlicza i będzie musiała to robić nadal bo ustawa zwiększa wynagrodzenia w umowach ale nie jakimś chorym kosztem "wypożyczeń" zresztą jak zrobią jakąś "lewą" umowę i będą ściągać bezzasadnie opłaty to wystarczy że zainteresuje się tym PIH czyli Państwowa Inspekcja Pracy i każe im to anulować i jeszcze wypłacić odszkodowania więc jeśli macie jakieś wątpliwości już teraz co do swoich wynagrodzeń śmiało idzcie z tym do PIH.
Jędrek 2016-07-27 15:26
Witam mam pytanie pracując na umowę o pracę w securitas,firma płaci za pranie munduru tzw. (ekwiwalent) a jak płaci to ile wychodzi miesięcznie??
sec 2016-07-30 11:17
80zł
Jędrek 2016-07-30 13:09
Wątpie aby płacili aż tyle za pranie munduru myślę że max jest 30-35zł
sec 2016-07-30 18:35
Tyle jest napisane na pasku,oczywiście te wszystkie dodatki są wliczone do podstawy,bo po za podstawą to wielki uj,taka mała cieciowska ściema,
Atmosfera przez chwilę jakby się poprawiała...przez chwilę bo już wraca do normy,zero szacunku.
Stefanek 2016-07-31 21:56
Ciecie lenie nie spać na służbie tylko cieciować całą noc bez drzemek a na mnie już pora idę kimać do rana wrrrrrrrrrrr buhaaaaa
Marecki 2016-08-01 07:41
Zobaczymy jak będzie po Nowym Roku jak stawka będzie 13zł brutto
marianek 2016-08-04 21:47
stefanek cieciu ty, tylko o browarze wspominasz zaszyłeś się czy co?
skończy się wszywka to się napijesz, ja walę już 5 harnasia .
Hakar 2016-08-10 20:35
Hakar 2016-08-10 20:42
Jak masz kolego wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony to nie musisz mieć zaświadczenia o niekaralności bo tą kwestię załatwiasz w czasie wpisu na listę a gdybyś miał problemy z prawem automatycznie jesteś skreślony z tej listy. I nie pisz tu bzdur nie siej fermentu. Ponadto wszyscy zamilkli dlatego ponieważ twoje komentarze wskazują że masz zdarty beret i nie można z tobą rzeczowo na temat rozmawiać nie masz w ogóle pojęcia o ochronie a trzepiesz tu jadaczką jakbyś zjadł wszystkie rozumy. Pozdrawiam i daj sobie spokój wyluzuj i chlaj dalej to piwo które z mózgu robi ci gąbkę.
Hakar 2016-08-10 20:43
baja 2016-08-16 14:40
o tak, tak bardzo dobra firma tylko tyle, że pozwalają na dyskryminacje i żeruja na pracownikach, poza tym ok!
baja 2016-08-16 14:45
więc biegnij i składaj papiery, może wtedy przejrzysz
baja 2016-08-18 19:36
może lubisz jak ludzie bez wykształcenia , z trudnoscia czytania i pisania w jezyku polskim tobą kieruja,
no cóż rózne są upodobania, a z tego co piszesz to ja tak wnioskuje, może lubisz byc ponizany , ja to rozumie , ale nie pieprz o szanowaniu pracy w której pozwalaja na takie sprawy, a piszesz talkie bzdury bo moze jestes kims takim
koleżanka securitaska 2016-08-24 23:19
w tym securitasie robią same prostaki i gbury co ślinią się na każdą dziewczynę i jak są z kobietą na zmianie to gadają sprośne kawały i chcą się spotykać po pracy albo wyjechać gdzieć na weekend razem.... prostaki ja tu nie po to jestem a jak nie macie powodzenia u kobiet bo jak otworzycie gębę to każda ucieka zostaje wam "ręczna robótka" w domu przed monitorem i tyle waszego.
koleżanka securitaska 2016-08-26 12:56
zniesmaczona i zirytowana tą sytuacją jestem jak najbardziej ale komu wyżej zgłosić to.... ???? do innych prostaków i gburów którzy tylko różnią się tym od swoich podwładnych,że robią tam latami i za staż i układy kolesiowskie wsólne picie wódeczki, wspólne ogniska itp. awansowali i są tam szefami !!!!! więc nie wypisujcie że atmosfera jest super i polecacie pracę w securitas bo niestety kobiety są tam mobbingowane i jest seksizm stado gdurowatych samców którym testosteron wylewa się uszami.
ea 2016-08-31 14:28
nikomu, bo nikt nie zareaguje, w naszym obiekcie szef upatrywał sobie kobiety samotne bądz rozwódki i wtedy zaczynała sie jazda, czyli wysyłaie sms z chęcia podziękowania osobistego za wkład w prace, wydzwanianie po pijaku do owych pracownic i nikt na to nie zareagował
olik 2016-08-31 14:34
A ja jestem zadowolony bo firma umożliwiła mi zdobycie tytułu kwalifikowanego pracownika i wcale nie musialem chodzic do żadnej policealnej szkoły a i tak mam takie same uprawnienia jak po szkole
koleżanka securitaska 2016-08-31 18:32
" chęc podziękowania osobistego za wkład w prace, wydzwanianie po pijaku do owych pracownic i nikt na to nie zareagował " podziekować osobiście za wkład w pracę mógł w osobiście ale w czasie pracy a po pracy to za przeproszeniem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] go obchodzić powinno co robi dana kobieta prywatnie to seksizm i mobbing przełożony seksualny maniak pewnie na głodzie w relacjach damsko - męskich stąd te sms i tym bardziej telefony. No i kto by miał zareagować jakiś inny przełożony tego gbura który również jest maniakiem seksualnym i awansował przez wspólne picie wódeczki i wspólne ogniska. Porażka securitas polska to jedna wielka porazka !!!!!!!. Kobiety odradzam wam tam pracę omijać to miejsce z daleka !!!!!
pol 2016-09-05 15:07
Szanowny Panie Prezesie dlaczego pozwala Pan na to aby ludzmi z ukonczonymi studiami wyższymi kierowali ci po gimnazjum. I dlaczego nikt nie kładzie nacisku na szkolenia pracowników a jedyniie popiera kumoterstwo i pozwala na mobbing i dlaczego nie ma tzw linii ,, zielonej,, gdzie każdy był potraktowany równo gdzie można złożyc skargi i zapytania. Należy to do dobrych praktyk, a nie tylko przedstawienie spray dla przełożonego, a jakie potem beda konsekwencje to wiem na własnej skorze.
Czy byłoby przyjemnie gdyby wydawał Panu polecenie dowódca nie potrafiący pisac, lub taki który kompletnie nie zna i nie stara poznac obiektu w którym kieruje zmianą ochrony?
pol 2016-09-05 15:27
takie bzdury to opowiadał pokemon na dobranocke kosmitom, o czym ty piszesz , chyba masz problem ze zrozumieniem tekstu, a daleko to dojdziesz jak wyślą cie na placówke i nie zwrócą za koszty
kolega z pracy 2016-09-07 13:19
To znany były dziennikarz Kamil D. teraz robi w Securitasie? Jak on sobie radzi? Przecież tam jest tyle upier dolonych stołów
Były Securitasek 2016-09-08 18:24
Pracować ciecie i się nie obijać. Jeśli ktoś po studiach kończy na cieciowaniu w budzie to świadczy to tylko o jednym. Sami sobie odpowiedzcie . Ha,ha,ha,ha,ha. Beeeeeeeeeeee! Żyję i mam się dobrze. Ha,ha,ha.
ano hate 2016-10-11 08:51
Dotyczy to całej branży ochroniarskiej . Zatrudniani są byli pracownicy tzw.resortów, którym państwo polskie zapewniło wcześniejszą emeryturkę . W większości są to ludzie bardzo pazerni na kasę ,prymitywni i kapusie .Oni są tak nauczeni że jak kogoś nie podpier..lą to są chorzy. Druga grupa osób to inwalidzi, niektórzy absolutnie nie nadający się do jakiejkolwiek pracy, ale firma ma z nich duże zyski i dlatego ich trzyma. Następnie to studenciaki opierd...lacze ,którym wszystko wisi i powiewa. Jest nieliczna grupa pracowników tzw. normalnych ale oni popracują krótko bo z takimi zarobkami to raczej nie można normalnie żyć!
tom 2016-10-12 10:11
securitas jest firma nie rzetalna i nie uczciwa pracuja sami nie uczciwi i zklamani pracownicy zwłaszcza w gdansku odradzam wszystkim zatrudniania sie w tej firmier
from 2016-10-12 11:57
@tom ale skąd Ty możesz wiedzieć, jacy są wszyscy pracownicy tak dużej firmy, jaką jest właśnie Securitas Polska? Zaręczam Ci, że nie jest wcale tak, jak napisałeś.
tomasz 2016-11-01 13:15
warto pracowac w securitas czy nie a jak z umowami po jakim czasie sie je dostaje jak dlugo sie na nie czaka
cyryl66 2016-11-04 20:39
mam zamiar się zatrudnić w tej firmie od poniedziałku, pracowałem w 2 firmach ochroniarskich, odszedłem na własną prośbę- mam komornika na pensji i w tych firmach tylko umowa zlecenie, co mi się nie opłaca, a w SECURITAS dają mi na dzień dobry umowę stałą i 11/h - ( praca w ciepełku). W poprzedniej pracy miałem 7,50/h i 3 godziny posterunku na dworze w zimnie i deszczu ( w sumie 4 wyjścia po 3 h).
Były Securitasek 2016-11-19 01:47
Żyję i mam się dobrze ciecie. Pozdrawiam. BEEEEEEEEEEEE ! Ten prawdziwy Były Securitasek. Hahahahhhaaaahha.
KAMIKADZE 2016-11-24 10:18
źle zrobiłeś, teraz już wszystkie firmy zatrudniają na umowę o pracę a od nowego roku będzie to obowiązek.
Poza tym będziesz musiał ciągle upominać się o wynagrodzenie a co do ustalania zmian to będziesz musiał przychodzić w tedy kiedy ci karzą .
Co dostaniesz 14 zł na godzinę to tyle płacą już wszędzie a z nowym rokiem będzie lepiej.
Ja zastanawiam się już nad odejściem z tej firmy bo nie mam ochoty upominać się ciągle o swoje wynagrodzenie!
Nie jestem robotem 2016-12-28 06:56
Przeżyłaś te święta baryło???
JaNieOn 2016-12-29 22:40
Pracowałem w tej firmie czas jakiś.Oto plusy jakie mogę wymienić:
+kasa zawsze na czas(pomijając różne zlecenia na innych obiektach - tu bywało różnie)

+jak jesteś potrzebny to zrobią dla ciebie wszystko(sprzedasz urlop, dogadasz co do grafiku, nawet sprzątną ci ze zmiany ludzi, których nie lubisz albo wybitnie odseparują)
+ciuchy nowe i pachnące chińską wiskozą(pocisz się, marzniesz, nieistotne, nowe są choć rzadko na kogoś pasują)
+czasem w ekipie trafią się osoby, które mają IQ wyższe od przeciętnego robola, a na pewno od menago.I w robocie czas przyjemniej leci.
+nie wiem jak teraz ale były kiedyś karnety multisport.Do których musiałeś dokładać ale i tak nie dokładałeś, bo non stop siedziałeś w robocie a basen czy siłkę to mogłeś pooglądać na zdjęciach w necie

+fundusz socjalny czy tam pracowniczy(jak wypisałeś tonę papierów albo znalazłeś 2 żyrantów na nieoprocentowany kredycik-dawaj na RODOS)
Więcej nie pamiętam.No to lecimy z minusami:
-aby zarobić dla żony na waciki trzeba cisnąć i z 300h w miesiącu gdzie absolutnie nikogo nie interesuje, że już bredzisz i masz omamy.Najważniejsze, że jesteś w pracy i posterunki obstawione.
-patrzą na ciebie jak na kosmitę gdy stwierdzasz, że chcesz urlop by wyjechać na wakacje tylko po to by się wyspać
-pracujesz na 2 umowy(jeśli masz szczęście w nieszczęściu mieć orzeczenie)gdzie zlecenie i umowę o pracę odwalasz na tym samym obiekcie(za zlecenie płacą, rzecz jasna, mniej).Hmm, ciekawe co na to PIP i wszelakie sądy pracy.Czytałem, że jakiś nie lubiący dymania na sucho kozak z Solida pozwał firmę za walenie na zleceniu noszące znamiona umowy o pracę.Chłop wygrał.
-jak cię nie lubią albo jesteś niepotrzebny to biedny twój los
-możliwości awansu to jak bajka o różowych jednorożcach
-zero talonów czy paczek dla dzieci na święta.W święta i tak siedzisz w robocie.
-w większości pracujesz ze stadem średnio rozgarniętych emerytów czy rozbuchanymi kozakami"co są ochroniarzami!
-dość często zdarza się tak, że nawet jeśli jesteś optymistą i masz bardzo wysoki zakres tolerancji i tak wychodzi w praniu, iż twój przełożony jest kompletnym debilem.Niezrealizowanym cieciem z kompleksem Boga
-wstydziłem się mówić gdzie pracuję(ale to już moja wybitnie subiektywna uwaga).Dlatego już tam nie pracuję.
Moi mili, pozostaje mi tylko życzyć wyższych stawek, mniej roboty i więcej pogody ducha.
Ahoj!
Były Securitasek 2017-01-02 19:59
Sumienie mnie męczy. Sorry za to BEEEEEEEEEEEEEEEE. Więcej nie będę. Pracujecie sobie jak chcecie. Poważnie. Janieon prawdę piszesz,bo mam kontakt z kilkoma osobami i wiem że tak jest. Ten prawdziwy Securitasek.
Stefanek 2017-01-06 07:42
Elo ziomki cicie pozdro od stefanka... jak idzie wam ta cieciowa robota grzejecie się w ciepełku i olewacie spacery albo śpicie na nockach jeśli tak to w porządku wypisujcie więcej minusów tej cieciowej roboty niech lud czyta jaka krzywda się dzieje i olewactwo roboty
securitaska była 2017-01-13 18:58
powiedzcie coś o oszukiwaniu przez Securitas East w Łomży oddział morliny, wpisują mniej godzin a na koniec zabierają Ci z Urlopu , Nie możesz siąść przez 12 godzin aby odpocząć musisz cały czas stać bo jaśnie Panowie się obrażają jak człowiek z orzeczeniem o niepełnosprawnośći sobie siądzie.
Marcin 2017-01-19 13:00
Witam,
czy ktoś w firmie dostał już nowe umowy/
Juras 2017-01-21 09:46
Ja też pracuje w Securitas i też jeszcze nie dostaliśmy nowych umów ani aneksów do umów.Z tego co wiem to jeszcze nikt nie otrzymał,podobno jeszcze Warszawa nie wysyłała nowych umów.
ceter 2017-01-27 08:11
Umowy? i tak bedą na najniższą krajową hahaha.
Guardi 2017-01-30 20:11
Wydaje się że firma jest profesjonalna ale wszystko tam leży Procedury którymi się chwalą żenada odradzam nie ufajcie tej firmie to gniot zapakowany w papierek zero profesjonalizu.
Bieda Bieda tylko samochodziki kadra zarządzająca ma ładne i do prywatnego urzytku.
amam 2017-01-31 18:10
Securitas przegrał kolejny przetarg i stracił najwieksza fabryke. Pogratulowac panu dyrektorowi trzymanie takich managerów. A może komus o to chodziło?
Mac 2017-01-31 19:25
W jakim Regionie ta fabryka ?
amam 2017-01-31 20:37
zapytaj dyrektora gdzie manager stracił kolejn 1 milion dochodu
monia 2017-02-01 22:36
aż żal mi Was czytać,za takie świnie które podkładacie kasjerkom to kokosy musicie zarabiać,bo nie wierze że robicie tak z własnej przyjemności,kim trzeba być żeby człowiek czlowiekowi tak robił?i nie odpisujcie że taka praca,bo ,,, bo już mi się nie chce pisac co,,świnie i tyle i to do Was wróci,to zło,
Gruby Zenek 2017-02-10 09:29
Ale o co chodzi? Na forum nie znalazłem nic takiego. Możesz podać jakiś przykład?
makczupikczu 2017-02-12 11:03
na marketach są od czasu do czasu robione tzw. zakupy kontrolowane ,sprawdzanie wybranych operacji kasjerskich.Domniemuję że na polecenie przełożonych ordynarnych ,,kołordynatorów" ochrona podkłada świnie jak pisze Monia,specjalnie żeby się do czegoś przypier....ć,że niby ochrona jest skuteczna.Za te grosze co dostają robią dziewczynom z którymi pracują na co dzień takie rzeczy...A jak trzeba zareagować to ochrona robiła właśnie co innego,pożałowania godnego. Jeżeli komuś chce się pracować i lepiej zarabiać,to szkoda życia na ślepnięcie na monitorach i zdeptywanie się po 12 godzin,pozdrawiam.
oleole 2017-02-12 14:29
Bardzo ale to bardzo ciekawi mnie jak zarzad zareagował na kolejna porażkę i traceniem pozycji na rynku,
juz niedlugo po Securitasie nie pozostanie nawet wspominienie. No ja gratuluje utrzymywaniem takich managerów i inspektorów co tylko potrafią tracic obiekty.
Gruby Zenek 2017-02-13 14:32
Ciekawe kto im nadał takie uprawnienia? Słyszałem, że ABW robi jakieś zakupy kontrolowane ale ochrona? No cóż, Securitas schodzi na psy. Ludzie wartościowi poodchodzili gdzie indziej a w firmie został same dzięcioły, nieuki, kaleki pod takimi samymi inspektorami. Smutne, firma traci obiekty i brzydko się chwyta.
makczupikczu 2017-02-13 16:59
siema Gruby Zenku! Prawdę piszesz,firma traci obiekty ,dziś kolega z branży powiedział że kolejną fabrykę Sekuritas ma opuścić do kwietnia,wchodzi solid.Niezmienną wartościa są nadal ludzie i ich ,,kaliber'' ,a to co się dzieje to owoce i cena zatrudniania na ,,kołordynatorów'' i managierów nadąsanych i napompowanych buców co jak dać im władzę to kał spod siebie by zjedli i oblizali za to żeby być na stołku,nie licząc z nikim.W tym miejscu chciałbym (nie )pozdrowić jednego z takich z Białegostoku,wkrótce będzie szukał roboty......Pozdrawiam.
konsi 2017-02-15 01:14
solid ? o jessu znowu po kiju firma
im pip na kark!!!! 2017-02-19 13:28
A ty konsalnecik?
Zostaw swoją opinię o Securitas Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Securitas Polska