logo Securitas Polska

Securitas Polska

Opinie o Securitas Polska

edzio 2016-07-23 19:39:07
Zobaczymy po Nowym Roku co to będzie.
Wiesiek 2016-07-23 20:45:37
No i powiem Ci, że po nowym roku ma być świetnie, słyszałem, że zdecydowanie firma ruszy z kopyta, wiadomo, że w tym momencie nic takiego jeszcze nie będzie miało miejsca, ale przecież życie jest dość długie, firma młoda
Prof. Dr. Hab. Półtwarożek - mecenas 2016-07-25 00:56:17
ludzie jakie "wypożyczanie" środków przymusu bezpośredniego od zleceniodawcy ......może dojdziemy do absurdu że będą wam wypożyczać majtki z logo firmy securitas bo zwykłe nie będą być mogły !!!!!!! a co do tej pory wypożyczają wam coś odpłatnie ???? Wyobrażacie sobie sytuację że ktoś ma robić za ochroniarza i przyjdzie we własnych ciuchach np. dresie ???!!!!. To firma zapewnia takie wyposażenia i ponosi koszty zresztą z tego się rozlicza i będzie musiała to robić nadal bo ustawa zwiększa wynagrodzenia w umowach ale nie jakimś chorym kosztem "wypożyczeń" zresztą jak zrobią jakąś "lewą" umowę i będą ściągać bezzasadnie opłaty to wystarczy że zainteresuje się tym PIH czyli Państwowa Inspekcja Pracy i każe im to anulować i jeszcze wypłacić odszkodowania więc jeśli macie jakieś wątpliwości już teraz co do swoich wynagrodzeń śmiało idzcie z tym do PIH.
Dionizy 2016-07-25 13:50:39
Ogólnie nie słyszałem za dużo o tej agencji ochrony, ale jak czytam tutejsze komentarze to widzę, że całkiem nieźle sprawy się mają, musze przyznać, że chyba im zaufam
Jędrek 2016-07-27 15:26:17
Witam mam pytanie pracując na umowę o pracę w securitas,firma płaci za pranie munduru tzw. (ekwiwalent) a jak płaci to ile wychodzi miesięcznie??
aha 2016-07-27 15:36:27
Hej, a wiesz jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds. zewnętrznych kanałów sprzedaży? Dobrze, że można liczyć u nich na pracę w ramach umowy o pracę, bo jeszcze dorzucają do tego pewnie jakieś premie, więc się wcale nie dziwię, że są tak opłacalni.
sec 2016-07-30 11:17:38
80zł
guz 2016-07-30 11:35:27
Dla mnie idealnie, że jest umowa o pracę @aha, to dobry znak.
Jędrek 2016-07-30 13:09:43
Wątpie aby płacili aż tyle za pranie munduru myślę że max jest 30-35zł
gość 2016-07-30 14:33:32
Hej, a jaka teraz panuje atmosfera w firmie? Pozdrawiam
sec 2016-07-30 18:35:00
Tyle jest napisane na pasku,oczywiście te wszystkie dodatki są wliczone do podstawy,bo po za podstawą to wielki uj,taka mała cieciowska ściema,
Atmosfera przez chwilę jakby się poprawiała...przez chwilę bo już wraca do normy,zero szacunku.
janusz 2016-07-30 18:37:09
@sec ja nie wiem chłopaki, ja się z nikim nie kłócę i staram się być w porządku i wobec mnie nikt w zamian braku szacunku nie okazuje. TO jak to działa w waszym przypadku?
Stefanek 2016-07-31 21:56:15
Ciecie lenie nie spać na służbie tylko cieciować całą noc bez drzemek a na mnie już pora idę kimać do rana wrrrrrrrrrrr buhaaaaa
Man 2016-07-31 21:57:37
Securitas Polska ma naprawdę dobre miejsca pracy, rodzima firma z długoletnią tradycją i taką czy ja wiem... dobrą nowiną w sercu, zmiana władzy bardzo pomogła, wszystko się rozwija jak trzeba na dobre
Marecki 2016-08-01 07:41:43
Zobaczymy jak będzie po Nowym Roku jak stawka będzie 13zł brutto
ea 2016-08-01 11:43:53
Specjalista ds. Systemów Zabezpieczeń Technicznych jest poszukiwany u nich
marianek 2016-08-04 21:47:50
stefanek cieciu ty, tylko o browarze wspominasz zaszyłeś się czy co?
skończy się wszywka to się napijesz, ja walę już 5 harnasia .
paw 2016-08-04 21:59:59
A jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę w dziale księgowości? Skoro jest zawierana umowa o pracę i zapewniają wsparcie techniczne i merytoryczne to bardzo dobrze o nich świadczy, bo taki pakiet medyczny i ubezpieczenie może rzeczywiście umilić pracę.
majami 2016-08-09 09:51:57
mówisz konkretnie o obecnej rekrutacji na stanowisko Specjalista w Dziale Księgowości? nadal jest aktualna
yyy 2016-08-10 08:58:43
Ciekawe ja jest w dziale sprzedaży w ogóle myślałem, że u nich to tylko ochroniarze potrzebni a oni mają też inne działki
Hakar 2016-08-10 20:35:42
karol 2016-08-10 20:40:47
z jednej strony nie diziwe sie im ,ze wymagaja takiego zaswiadczenia, przeciez ludzi tez nie weryfikuja nigdzie po statusach spolecznych nigdy nie wiesz na kogo trafisz a ochroniarze moze czasem wdaja sie w jakiej konflikty?
Hakar 2016-08-10 20:42:52
Jak masz kolego wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony to nie musisz mieć zaświadczenia o niekaralności bo tą kwestię załatwiasz w czasie wpisu na listę a gdybyś miał problemy z prawem automatycznie jesteś skreślony z tej listy. I nie pisz tu bzdur nie siej fermentu. Ponadto wszyscy zamilkli dlatego ponieważ twoje komentarze wskazują że masz zdarty beret i nie można z tobą rzeczowo na temat rozmawiać nie masz w ogóle pojęcia o ochronie a trzepiesz tu jadaczką jakbyś zjadł wszystkie rozumy. Pozdrawiam i daj sobie spokój wyluzuj i chlaj dalej to piwo które z mózgu robi ci gąbkę.
Hakar 2016-08-10 20:43:27
to 2016-08-10 21:42:28
a Specjalista ds. Systemów Zabezpieczeń Technicznych to dobrze zarobi u was? licze na konkretne info.
ea 2016-08-12 14:35:28
Specjalista ds. Zewnętrznych Kanałów Sprzedaży jest tutaj potrzebny i zastnawiam się jak konkretnie teraz wygląda tutaj praca?
ea 2016-08-16 12:05:27
Na pewno teraz jest nowa oferta pracy jako Specjalista ds. Zewnętrznych Kanałów Sprzedaży zastnawiam się jak faktycznie się do nich dostać, bo wydaje mi się, że sporo jest chętnych na to miejsce jednak. Dajcie znać co o tym myślicie, bo słyszałem, że mają dobre benefity.
baja 2016-08-16 14:40:37
o tak, tak bardzo dobra firma tylko tyle, że pozwalają na dyskryminacje i żeruja na pracownikach, poza tym ok!
ea 2016-08-16 14:41:50
Specjalista ds. Zewnętrznych Kanałów Sprzedaży jest u nich teraz poszukiwany.
baja 2016-08-16 14:45:37
więc biegnij i składaj papiery, może wtedy przejrzysz
pimpo 2016-08-16 15:52:11
@baja naprawdę nie rozumiem sensu takich komentarzy. Ja swoją pracę szanuję i uważam, że każdy powinien zachować chociaż minimum przyzwoitości w tym temacie. A jeśli komuś tu tak źle, no to naprawdę rynek pracy jest duży...
baja 2016-08-18 19:36:45
może lubisz jak ludzie bez wykształcenia , z trudnoscia czytania i pisania w jezyku polskim tobą kieruja,
no cóż rózne są upodobania, a z tego co piszesz to ja tak wnioskuje, może lubisz byc ponizany , ja to rozumie , ale nie pieprz o szanowaniu pracy w której pozwalaja na takie sprawy, a piszesz talkie bzdury bo moze jestes kims takim
poli 2016-08-18 21:04:02
pimpo nie tyle nawet sam rynek pracy co ogłoszeń na różne stanowiska i w samej tej firmie brakuje, są różne rekrutacjeteraz
koleżanka securitaska 2016-08-24 23:19:12
w tym securitasie robią same prostaki i gbury co ślinią się na każdą dziewczynę i jak są z kobietą na zmianie to gadają sprośne kawały i chcą się spotykać po pracy albo wyjechać gdzieć na weekend razem.... prostaki ja tu nie po to jestem a jak nie macie powodzenia u kobiet bo jak otworzycie gębę to każda ucieka zostaje wam "ręczna robótka" w domu przed monitorem i tyle waszego.
balonon 2016-08-25 10:04:53
@ koleżanka securitaska skoro jestes tak zniesmaczona i zirytowana całą sytuacją to moze należałoby twój problem zgłosić po prostu gdzieś wyżej. No bo faktycznie to co piszesz, ich zachoweanie jest słabe
koleżanka securitaska 2016-08-26 12:56:30
zniesmaczona i zirytowana tą sytuacją jestem jak najbardziej ale komu wyżej zgłosić to.... ???? do innych prostaków i gburów którzy tylko różnią się tym od swoich podwładnych,że robią tam latami i za staż i układy kolesiowskie wsólne picie wódeczki, wspólne ogniska itp. awansowali i są tam szefami !!!!! więc nie wypisujcie że atmosfera jest super i polecacie pracę w securitas bo niestety kobiety są tam mobbingowane i jest seksizm stado gdurowatych samców którym testosteron wylewa się uszami.
ghf 2016-08-26 17:03:59
zawsze przeciez jest szansa na to zeby jednak dalo sie zaistniala sytuacje jakos wyjsanic i polepszyc
ea 2016-08-31 14:28:53
nikomu, bo nikt nie zareaguje, w naszym obiekcie szef upatrywał sobie kobiety samotne bądz rozwódki i wtedy zaczynała sie jazda, czyli wysyłaie sms z chęcia podziękowania osobistego za wkład w prace, wydzwanianie po pijaku do owych pracownic i nikt na to nie zareagował
olik 2016-08-31 14:34:35
A ja jestem zadowolony bo firma umożliwiła mi zdobycie tytułu kwalifikowanego pracownika i wcale nie musialem chodzic do żadnej policealnej szkoły a i tak mam takie same uprawnienia jak po szkole
ea 2016-08-31 15:55:33
Jakosć ogrodzeń jest rzeczywiście na wysokim poziomie, ale to wiadomo, że to zasługa pracowników. Widać, że im zależy, a to ma odzwierciedlenie w zarobkach.
koleżanka securitaska 2016-08-31 18:32:05
" chęc podziękowania osobistego za wkład w prace, wydzwanianie po pijaku do owych pracownic i nikt na to nie zareagował " podziekować osobiście za wkład w pracę mógł w osobiście ale w czasie pracy a po pracy to za przeproszeniem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] go obchodzić powinno co robi dana kobieta prywatnie to seksizm i mobbing przełożony seksualny maniak pewnie na głodzie w relacjach damsko - męskich stąd te sms i tym bardziej telefony. No i kto by miał zareagować jakiś inny przełożony tego gbura który również jest maniakiem seksualnym i awansował przez wspólne picie wódeczki i wspólne ogniska. Porażka securitas polska to jedna wielka porazka !!!!!!!. Kobiety odradzam wam tam pracę omijać to miejsce z daleka !!!!!
gość 2016-08-31 19:09:37
Pracownik działu helpdesk mają szansę nie tylko na zatrudnienie w ramach umowy o pracę, ale jeszcze na odpowiedni pakiet medyczny i ubezpieczenie. Zastanawia mnie jednak czy wypłata jest terminowa, wiecie? Dzięki
pol 2016-09-05 15:07:29
Szanowny Panie Prezesie dlaczego pozwala Pan na to aby ludzmi z ukonczonymi studiami wyższymi kierowali ci po gimnazjum. I dlaczego nikt nie kładzie nacisku na szkolenia pracowników a jedyniie popiera kumoterstwo i pozwala na mobbing i dlaczego nie ma tzw linii ,, zielonej,, gdzie każdy był potraktowany równo gdzie można złożyc skargi i zapytania. Należy to do dobrych praktyk, a nie tylko przedstawienie spray dla przełożonego, a jakie potem beda konsekwencje to wiem na własnej skorze.
Czy byłoby przyjemnie gdyby wydawał Panu polecenie dowódca nie potrafiący pisac, lub taki który kompletnie nie zna i nie stara poznac obiektu w którym kieruje zmianą ochrony?
barbsi 2016-09-05 15:16:02
A czy to nie lepsze, że każdego traktują na początku na równi @pol? Dla mnie to akurat można na tę sprawę patrzeć dwojako..a poza tym wiem, że w firmie jest możliwość awansu ze zwykłego help desku można dojść bardzo daleko
pol 2016-09-05 15:27:57
takie bzdury to opowiadał pokemon na dobranocke kosmitom, o czym ty piszesz , chyba masz problem ze zrozumieniem tekstu, a daleko to dojdziesz jak wyślą cie na placówke i nie zwrócą za koszty
feel 2016-09-05 16:22:11
Świetnie, że jest możliwy awans @barbsi, ale wiecie może cz wypłata jest u nich adekwatna do powierzanych zadań? W końcu kwestia wynagrodzenia mnie najbardziej interesuje. Szkoda tylko że nie określili czy jest szansa u nich na odpowiednie benefity socjalne do tego.
kolega z pracy 2016-09-07 13:19:19
To znany były dziennikarz Kamil D. teraz robi w Securitasie? Jak on sobie radzi? Przecież tam jest tyle upier dolonych stołów
Man 2016-09-07 13:23:15
Tak się zastanawiam czym zajmuje się osoba odpowiedzialna za Odbieranie połączeń przychodzących? Czymś innym niż konsultantka czy coś, jak to jest powiedz
Były Securitasek 2016-09-08 18:24:17
Pracować ciecie i się nie obijać. Jeśli ktoś po studiach kończy na cieciowaniu w budzie to świadczy to tylko o jednym. Sami sobie odpowiedzcie . Ha,ha,ha,ha,ha. Beeeeeeeeeeee! Żyję i mam się dobrze. Ha,ha,ha.
mmhm 2016-09-08 18:34:26
@Man pewnie po prostu to kwestia przekierowania telefonu w odpowiednie miejsce, trzeba zmać organizację firmy itp.
Zostaw swoją opinię o Securitas Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Securitas Polska