logo Securitas Polska

Securitas Polska

Opinie o Securitas Polska

Kulawy Kień 2016-07-09 10:55:39
Ty naprawdę masz problem z osobowością. Ty z innym facetem przypadkiem nie mieszkasz? Jakieś dziwne odchyły od normy masz w kierunku płci pięknej... Może uciekłeś z domu na drugi koniec Polski bo jesteś trchę inni w kwestii preferencji sexiualnych?
:-)
andzia 2016-07-09 12:49:25
nie rozmawiajmy tutaj o preferencjach, nie to się liczy! nie to forum! najwazniejsze że są nowe rekrutacje dla pracowników ochrony i kwalifikowanych pracowników ochrony, to dla wielu osób szansa wielka jest
moro 2016-07-09 20:47:23
nie bądx przyjacielu że dostaniesz się na takie stanowisko, wpis na Listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony, musisz mieć i zaświadczenie i niekaralności
bum 2016-07-11 13:57:47
To oczywiste jest, że trzeba posiadać zaświadczenie o niekaralności @moro, bo zobacz, że praca u nich jest odpowiedzialna a zarobki?
ghf 2016-07-12 18:29:01
@bum no wiesz co wydaje mi sie ze to jest akurat standardowy wymóg jezeli chodiz o prace na takims tanowisku przyznam szczerze ze nie spotkalem sie chyba z oferta dla pracownika ochrony zeby wlasnie takie zaswiadczenie jednak nie bylo potrzebne tak i tu
ep 2016-07-15 08:58:28
bardziej bym się jednak martwiła tym że wpis na Listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony jest potrzebny, z tym o niekaralności nie będzie problemu w moim przypadku. a o co chodzi z tą dyspozycyjnością?
Były SECURITASEK 2016-07-16 00:32:12
No i jak? Znów wpisy są usuwane. Tylko po co? Co to zmieni? Nie ja to ktoś inny. Hahahaha. Staracie się o pracę nie mając pojęcia o zawodzie który chcecie wykonywać. Pytacie na forum o banalne rzeczy. To chyba logiczne, żeby wykonywać zawód ochroniarza trzeba posiadać zaświadczenie o niekaralności. Wpis też jest potrzebny. Zmieniają się przepisy więc trzeba być na topie. Potraficie pisać pierdoły na forum a nie potraficie znaleźć użytecznych informacji na necie. Przepisy się zmieniły bo jakiś mądry łeb wymyślił jak dalej doić bodygardów z kasy. Taki mamy kraj. A cała ta sytuacja dalej pokazuje kto stara się o tą robotę i co ma w głowie. I nadal jasno wychodzi na to że miałem rację. No dalej ciecie poprawcie mnie jeśli tak nie jest. (usunięte przez administratora)
karol 2016-07-16 09:02:22
Nie bedzie problemem, tylko trzeba takie zaswiadczenie o niekaralnosci posiaac, podejrzewam, ze to nie wymog firmy tylko ogolnie takie sazasady wziecia udziału w rekrutacji oraz jest to tez pewnie czynnikiem zatrudnienia, wiec musisz w taki wpis zainwestwac chyba 50ł kosztuje
Stefanek 2016-07-21 22:00:43
Pozdro dla całej cieciowej chmary leserów i obiboków, cieciować nie spać a dziś było ciepło to i piwko zimne dobrze się piło do tego jakaś przegryzka chipsowa i robota cieciowa leci. W robocie browar po robocie browar i tak ma być. Ciecie co tak zamilkliście te upały przegrzały wam czaszki i nie możecie myśleć HEHEHE
och 2016-07-21 22:35:27
A wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds. systemów zabezpieczeń technicznych? Najważniejsze jest to, że zawierana jest umowa o pracę, a Projektowanie elektronicznych systemów zabezpieczeń – CCTV, SKD, SSWiN, PPOŻ nie stanowi dużego zakresu obowiązków.
czajowiec 2016-07-23 14:56:57
Ja pracuję w małej miejscowości na Podlasiu na Grupie Interwencyjnej pracujemy pojedynczo.W każdym miesiącu wyrabiam po 252godz. Moja stawka to 9,50 brutto za godz. Wejście na stawkę 12zł od 1 stycznia 2017r. dla mnie osobiście byłoby sporym skokiem dużo więcej bym zarobił przy 252godz. jak do tej pory. Obecnie na czysto wychodzi 1742zł na rękę. A po 1 stycznia brałbym 2200zł. wyszło by więcej o 460zł
czaja 2016-07-23 15:03:24
Ciekawy jestem jak to będzie po Nowym Roku czy ominą przepisy czy dadzą te 12zł. Pracujemy pojedynczo na G.I także godzin nie ma z czego uciąć bo i tak trzeba wyrobić 720godz. w ciągu miesiąca. Pewnie wzrosną abonamenty na monitorowane obiekty, żeby dać te 12zł albo ominą przepisy i zrobią jakiś myk.Sam nie wiem jak to będzie.
mecenas półtwrożek 2016-07-23 17:25:05
po 1 stycznia jak nowe prawo pracy wejdzie pracodawca to obecnych umów będzie musiał dać aneksy a do tych śmieciówekj po prostu je rozwiązać i dać nowe by spełniały nowe przepisy a będa kręcić żebyś dostał minium ale.... robił i tak dużo czy bardzo dużo ...najlepiej wyjdą na tym ci co mają umowy o pracę a najmniej ci co jadą na śmieciówkach....albo po prostu jak to jest od lat w innych krajach i polsce zwolnią parę gości (zredukują etaty o np. 3 lub 4 ) i wtedy jak nie będą musieli płacić 4 kolesiom kasy to będą reszcie mogli dać te "rządowe" podwyżki i nie podniosą stawek wobec kontachentów żeby pozostać konkurencyjnym wobec innych firm ochroniarskich ...wieć koniec końców jak to wywróżyły z fusów zwiazki zawodowe w całym kraju wzrost płacy minimalnej spowodouje wzrost bezrobocia opis powyżej czemu.
Poi 2016-07-23 18:07:40
Ale takie aneksy to jest naprawdę dobra sprawa, widze, że pensje podniosą się coraz wyżej i wyżej, moim zdaniem totalny sztos jeśli chodzi o firmy w regionie
Juras 2016-07-23 18:56:03
12-13 brutto od 2017 r ??? W niedawnej rozmowie z jednym ze znajomych , Szefem Ochrony w jednej z największych firm ochrony w Polsce , usłyszałem dziwne rzeczy.....Mianowicie dyrekcja firmy już kombinuje jak ominąć przepisy o minimalnej stawce godzinowej za pracę od 2017 roku. Jeśli przepisy o stawce 12-13 brutto za 1 godzinę na umowy cywilnoprawnej wejdą w życie , to już mają na to cichy plan. Zatrudniony na umowę zlecenie od 2017 dostanie te 12-13 brutto ale.....w umowie będzie miał opłaty dodatkowe za wypożyczenie narzędzi do wykonywania określonego zlecenia........................
Przykład :
Stawka 12 brutto za 1 godzinę , opłata za wypożyczenie środków przymusu bezpośredniego od zleceniodawcy np. 2 pln brutto i 1 pln brutto za umundurowanie za godzinę świadczenia usługi zlecenia......co daje w tym przypadku realne 9 brutto za godzinę !!!!!!! Ale mam nadzieje że to tylko takie gadanie........
P.S. Według obecnych przepisów pracując na umowę o pracę , pracodawca musi zapewnić pracownikowi wszystkie niezbędne narzędzie do wykonania określonej pracy.....Przy umowie zleceniu natomiast nie ma takiego obowiązku.......
mały 2016-07-23 18:59:08
To tzw. 'omijanie' to jest zwykle 'oszustwo i krętactwo!!!
Poldek 2016-07-23 19:34:15
Ogólnie to jest to całkiem fajna i dobrze ułożona praca, moim zdaniem wartościowa rzecz, wiadomo przecież że Securitas Polska to jedna z najfajniejszych firm w rejonie, mają naprawdę niegłupie pensje, kiedyś kumpel mi opowiadał, że trzeba przyjść i zobaczyć
edzio 2016-07-23 19:39:07
Zobaczymy po Nowym Roku co to będzie.
Wiesiek 2016-07-23 20:45:37
No i powiem Ci, że po nowym roku ma być świetnie, słyszałem, że zdecydowanie firma ruszy z kopyta, wiadomo, że w tym momencie nic takiego jeszcze nie będzie miało miejsca, ale przecież życie jest dość długie, firma młoda
Prof. Dr. Hab. Półtwarożek - mecenas 2016-07-25 00:56:17
ludzie jakie "wypożyczanie" środków przymusu bezpośredniego od zleceniodawcy ......może dojdziemy do absurdu że będą wam wypożyczać majtki z logo firmy securitas bo zwykłe nie będą być mogły !!!!!!! a co do tej pory wypożyczają wam coś odpłatnie ???? Wyobrażacie sobie sytuację że ktoś ma robić za ochroniarza i przyjdzie we własnych ciuchach np. dresie ???!!!!. To firma zapewnia takie wyposażenia i ponosi koszty zresztą z tego się rozlicza i będzie musiała to robić nadal bo ustawa zwiększa wynagrodzenia w umowach ale nie jakimś chorym kosztem "wypożyczeń" zresztą jak zrobią jakąś "lewą" umowę i będą ściągać bezzasadnie opłaty to wystarczy że zainteresuje się tym PIH czyli Państwowa Inspekcja Pracy i każe im to anulować i jeszcze wypłacić odszkodowania więc jeśli macie jakieś wątpliwości już teraz co do swoich wynagrodzeń śmiało idzcie z tym do PIH.
Dionizy 2016-07-25 13:50:39
Ogólnie nie słyszałem za dużo o tej agencji ochrony, ale jak czytam tutejsze komentarze to widzę, że całkiem nieźle sprawy się mają, musze przyznać, że chyba im zaufam
Jędrek 2016-07-27 15:26:17
Witam mam pytanie pracując na umowę o pracę w securitas,firma płaci za pranie munduru tzw. (ekwiwalent) a jak płaci to ile wychodzi miesięcznie??
aha 2016-07-27 15:36:27
Hej, a wiesz jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds. zewnętrznych kanałów sprzedaży? Dobrze, że można liczyć u nich na pracę w ramach umowy o pracę, bo jeszcze dorzucają do tego pewnie jakieś premie, więc się wcale nie dziwię, że są tak opłacalni.
sec 2016-07-30 11:17:38
80zł
guz 2016-07-30 11:35:27
Dla mnie idealnie, że jest umowa o pracę @aha, to dobry znak.
Jędrek 2016-07-30 13:09:43
Wątpie aby płacili aż tyle za pranie munduru myślę że max jest 30-35zł
gość 2016-07-30 14:33:32
Hej, a jaka teraz panuje atmosfera w firmie? Pozdrawiam
sec 2016-07-30 18:35:00
Tyle jest napisane na pasku,oczywiście te wszystkie dodatki są wliczone do podstawy,bo po za podstawą to wielki uj,taka mała cieciowska ściema,
Atmosfera przez chwilę jakby się poprawiała...przez chwilę bo już wraca do normy,zero szacunku.
janusz 2016-07-30 18:37:09
@sec ja nie wiem chłopaki, ja się z nikim nie kłócę i staram się być w porządku i wobec mnie nikt w zamian braku szacunku nie okazuje. TO jak to działa w waszym przypadku?
Stefanek 2016-07-31 21:56:15
Ciecie lenie nie spać na służbie tylko cieciować całą noc bez drzemek a na mnie już pora idę kimać do rana wrrrrrrrrrrr buhaaaaa
Man 2016-07-31 21:57:37
Securitas Polska ma naprawdę dobre miejsca pracy, rodzima firma z długoletnią tradycją i taką czy ja wiem... dobrą nowiną w sercu, zmiana władzy bardzo pomogła, wszystko się rozwija jak trzeba na dobre
Marecki 2016-08-01 07:41:43
Zobaczymy jak będzie po Nowym Roku jak stawka będzie 13zł brutto
ea 2016-08-01 11:43:53
Specjalista ds. Systemów Zabezpieczeń Technicznych jest poszukiwany u nich
marianek 2016-08-04 21:47:50
stefanek cieciu ty, tylko o browarze wspominasz zaszyłeś się czy co?
skończy się wszywka to się napijesz, ja walę już 5 harnasia .
paw 2016-08-04 21:59:59
A jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę w dziale księgowości? Skoro jest zawierana umowa o pracę i zapewniają wsparcie techniczne i merytoryczne to bardzo dobrze o nich świadczy, bo taki pakiet medyczny i ubezpieczenie może rzeczywiście umilić pracę.
majami 2016-08-09 09:51:57
mówisz konkretnie o obecnej rekrutacji na stanowisko Specjalista w Dziale Księgowości? nadal jest aktualna
yyy 2016-08-10 08:58:43
Ciekawe ja jest w dziale sprzedaży w ogóle myślałem, że u nich to tylko ochroniarze potrzebni a oni mają też inne działki
Hakar 2016-08-10 20:35:42
karol 2016-08-10 20:40:47
z jednej strony nie diziwe sie im ,ze wymagaja takiego zaswiadczenia, przeciez ludzi tez nie weryfikuja nigdzie po statusach spolecznych nigdy nie wiesz na kogo trafisz a ochroniarze moze czasem wdaja sie w jakiej konflikty?
Hakar 2016-08-10 20:42:52
Jak masz kolego wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony to nie musisz mieć zaświadczenia o niekaralności bo tą kwestię załatwiasz w czasie wpisu na listę a gdybyś miał problemy z prawem automatycznie jesteś skreślony z tej listy. I nie pisz tu bzdur nie siej fermentu. Ponadto wszyscy zamilkli dlatego ponieważ twoje komentarze wskazują że masz zdarty beret i nie można z tobą rzeczowo na temat rozmawiać nie masz w ogóle pojęcia o ochronie a trzepiesz tu jadaczką jakbyś zjadł wszystkie rozumy. Pozdrawiam i daj sobie spokój wyluzuj i chlaj dalej to piwo które z mózgu robi ci gąbkę.
Hakar 2016-08-10 20:43:27
to 2016-08-10 21:42:28
a Specjalista ds. Systemów Zabezpieczeń Technicznych to dobrze zarobi u was? licze na konkretne info.
ea 2016-08-12 14:35:28
Specjalista ds. Zewnętrznych Kanałów Sprzedaży jest tutaj potrzebny i zastnawiam się jak konkretnie teraz wygląda tutaj praca?
ea 2016-08-16 12:05:27
Na pewno teraz jest nowa oferta pracy jako Specjalista ds. Zewnętrznych Kanałów Sprzedaży zastnawiam się jak faktycznie się do nich dostać, bo wydaje mi się, że sporo jest chętnych na to miejsce jednak. Dajcie znać co o tym myślicie, bo słyszałem, że mają dobre benefity.
baja 2016-08-16 14:40:37
o tak, tak bardzo dobra firma tylko tyle, że pozwalają na dyskryminacje i żeruja na pracownikach, poza tym ok!
ea 2016-08-16 14:41:50
Specjalista ds. Zewnętrznych Kanałów Sprzedaży jest u nich teraz poszukiwany.
baja 2016-08-16 14:45:37
więc biegnij i składaj papiery, może wtedy przejrzysz
pimpo 2016-08-16 15:52:11
@baja naprawdę nie rozumiem sensu takich komentarzy. Ja swoją pracę szanuję i uważam, że każdy powinien zachować chociaż minimum przyzwoitości w tym temacie. A jeśli komuś tu tak źle, no to naprawdę rynek pracy jest duży...
baja 2016-08-18 19:36:45
może lubisz jak ludzie bez wykształcenia , z trudnoscia czytania i pisania w jezyku polskim tobą kieruja,
no cóż rózne są upodobania, a z tego co piszesz to ja tak wnioskuje, może lubisz byc ponizany , ja to rozumie , ale nie pieprz o szanowaniu pracy w której pozwalaja na takie sprawy, a piszesz talkie bzdury bo moze jestes kims takim
poli 2016-08-18 21:04:02
pimpo nie tyle nawet sam rynek pracy co ogłoszeń na różne stanowiska i w samej tej firmie brakuje, są różne rekrutacjeteraz
Zostaw swoją opinię o Securitas Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Securitas Polska