PTK Holding S.A.

Zabrze

Opinie o PTK Holding S.A.

ktoś 2009-12-30 12:51:38
mój mąż pracuje w zakładzie i ja sama chciałabym bardzo pracować dla PTK Holding SA..
olo 2010-02-08 13:28:52
(usunięte przez administratora),dobrze się mają prezesi a pracownik jest dla nich niczym.
Pracownik 2010-02-08 18:36:40
Trochę w tym prawdy wystarczy zobaczyć na nazwiska zarządu. Firma opiera się nie na kompetencjach tylko znajomościach (najlepiej rodzinnych)
pracownik 2010-03-11 15:22:29
zarobki szeregowych pracowników w ptk holding zabrze są tak marne że trzeba kraść żeby żyć
zameno 2010-12-19 10:21:45
Cześć pączkokulacze i inni pomocnicy ślusarza.Fachowcy w tej firmie mają przesrane,natomiast pączkokulacze i tak zwani pomocnicy ślusarza(zawód stworzony specjalnie przez ptk)zarabiają i więcej i mają ciepłe posadki.I to jest najbardziej wkurzające.(dla nie wtajemniczonych pączkokulacze to:technicy żywienia zbiorowego,kucharze,piekarze) i inni z tego typu zawodami.i pracują sobie blisko domu.A my wyuczeni i z doświadczeniem fachowcy jesteśmy rozsyłani po 40,50 kilometrów do oddziałów za niższe pieniądze bez jakiegokolwiek dofinansowania.
zameno 2010-12-19 19:10:38
PTK HOLDING SA to teraz DB Schenker Rail Polska,a moja poprzednia opinia dotyczy DB Schenker Rail Tabor z dyrekcją w Rybniku.W firmie od dawna działy się dziwne rzeczy,a po przejęciu przez niemców nic się nie zmieniło.Wręcz pogorszyło.P(usunięte przez administratora).Wysyła się ludzi na oddziały po kilkadziesiąt kilometrów,na delegację bez zwrotów za dojazdy i diety.A niektórzy pracownicy są delegowani po 5 miesięcy w roku(według prawa mogą być tylko 3 miesiące w roku kalendarzowym).Prywatne ranczo po.prezesa i kierownika zakładu w DG.A związki zawodowe to ich sługusy.
Welp 2016-05-19 18:57:17
Każdy powód na zmianę pracy jest dobry, szczególnie na taką
Zostaw swoją opinię o PTK Holding S.A. - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PTK Holding S.A.