Opinie o Jabil w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jabil. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Jabil o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jabil w Bydgoszcz

QDF

Fajnie, że ostrzegacie innych itp itd. Ale jak już się wypowiadacie, to mówcie o jaki projekt wam chodzi, o jakiego kierownika (nie trzeba z nazwiska- Adam. G. na przykład wystarczy). A nie uogólniacie. IQOR to nie jeden projekt a kilkanaście, na każdym panuje zupełnie inna atmosfera, zależna od kierowników itd. Dla tego precyzujcie swoje opinie. Największa wada oczywiście jest wyplata, która jest wyższa o kilkadziesiąt złotych od najniższej krajowej... wstyd dla takiej korporacji (1800 brutto....po okresie próbnym dostaniecie 2100 brutto. Szok, wyżyć za to można, tylko jak się mieszka z rodzicami. ), no i przymusowe nadgodziny (10h dziennie, jak odmawiasz przychodzenia to z czasem Ci podziekuja).

c

opinia prawdziwa, pamiętamy i zadna akcja ani bieg nie zmieni tego jak zle kierownictwo traktowalo podwladnych.

to co piszesz w 100% prawda, dlatego przeszło 2 lata już tam nie jestem.

O

Iqor Bydgoszcz W tej firmie panuje iście delikatnie mówiąc zabawna sytuacja dotycząca zarówno zarobków jak i również sposobu premiowania, awansów i traktowania pracowników. Zarobki to jedna wielka kpina, im dłużej się tam pracuje tym mniej jest to opłacalne no chyba ze się ma wypłatę na czysto i mieszka się z rodzicami, jeżeli natomiast pracuje się na wyższych stanowiskach to o zarobki nie ma się co martwić bo można  nic nie robić i być klepanym po plecach to wtedy zarabiają na wypłatę podwładni ale do tego dojdziemy później. Generalnie na początku czlowiek chce się  pokazać z jak najlepszej strony ale z biegiem czasu gdy już umiejętności rosną a głowę przepełniaja nowe pomysły to już się zaczyna robić ciekawie ponieważ za wykonaną pracę może dostaniemy premię która jest niby obiecywana przez przełożonego ale o podwyżce to możemy zapomnieć. Jeżeli zechcemy się podzielić nowym pomysłem który wpadnie nam do głowy to kompletnie przestaje być to opłacalne ponieważ my dostaniemy dosłownie grosze ale nasze szefostwo będzie z uśmiechem kosic  kasę i liczyć cyferki przy przelewie na konto po miesiącu pracy. Jest jeszcze jedna forma zarobienia extra wielkiej premii a jest to donoszenie na kolegów, lub lizanie tyłka przelozonemu, tak samo można postępować jeżeli chce się awansować szybko na wyższe stanowisko. Są również osoby które nią dają się złamać, sprzedać i zastraszyć i to właśnie tacy ludzie mogą bez wstydu patrzeć rano w lustro a gdy przyjdą juz do tego obozu to śmiać się wewnątrz siebie gdy patrzą na tych frajerów co się sprzedają w godzinach pracy za dosłownie parę  złoty netto extra. Jest to tylko moja opinia poparta wieloletnim doświadczeniem i obcowaniem z tym systemem pracy w tej firmie, ja nikogo nie chcę zniechęcać ponieważ każdy kto tylko będzie chciał pracować tam niech spruboje swoich sił a zdanie sobie wyrobi sam i zobaczy czy moja opinia aż tak mocno odbiega od tego co tam się dzieje. Jak juz się tam zatrudnicie to pamiętajcie  ściany, filary,podłogi, świetliki, krzesła, stanowiska mają uszy więc miejcie się na baczności i pracujecie ku chwale Iqor a i przełożonych !!!!

Magazynier

zenada

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek

ok

stary_prac

Około 30 złotych brutto dostaje tu elektronik z 2 letnim doświadczeniem.Pracowałem tutaj ale musiałem się wyprowadzić bo poznałem kobietę z Gdańska.Miałem około 3,5 roku doświadczenia .Wtedy wychodziłem około 35 brutto na godzinę.pozdro

aaaa

no i co?

ccc

Co zawiniło, że w tej firmie od lat panuje tak niezdrowa atmosfera? Dlaczego nikt nie wyciąga wniosków? Niby chcą coś poprawić a nie wychodzi...od lat nie wychodzi...

stażystka

Byłam na stażu wakacyjnym w iQorze i bardzo rozczarowałam się tą firmą. Wśród pracowników na serwisie panuje chamstwo, odzywają się bardzo wulgarnie, nie szanują się. Wielokrotnie byłam obrażana i wyśmiewana jako praktykantka, usłyszałam nawet groźby. Na prośbę wyłączenia głośnej i drażniącej muzyki, która leciała tam przez cały czas pracownicy reagowali przedrzeźnianiem i wyzywaniem mnie w bardzo wulgarny sposób. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie.

nickkk

Mylisz firmy. Te stanowiska o których piszesz to Jabil w Kwidzyniu. A piszesz o tym w wątku o Jabil Bydgoszcz, który już de facto nie jest Jabilem tylko iQorem. Co do mobbingu... no cóż pełna zgoda. Niektórzy na szczęście tego nie odczuwają. Ale z kolei faworyzowanie w firmie siatkarzy to już chyba jest w stanie dostrzec każdy. Tak się zastanawiałem żeby też zacząć grać... warunki mam. A wtedy tylko wystarczy słówko do prezesa i wskakujesz na stanowisko jakie tylko sobie wymarzysz + oczywiście praca na jednej zmianie, żeby nie opuszczać treningów.

www

A gora patrzy I sie cieszy. Dziel I rzadz nadal dziala :)

nike
@www

A gora patrzy I sie cieszy. Dziel I rzadz nadal dziala :) Oczywiście, można i tak, ale zdrowe to nie jest.. Karma wraca:)

@www

czy P.M. to chodzi o pana Przemysława M

zxy
@gość

Nie. Chodzi o Pawła M.

Pracownik od 08.2011

Bardzo dobra firma, bardzo dobry socjal. W zależności od tego ile potrafisz, będzie uzależnione Twoje wynagrodzenie. W ciągu 2 lat jak dobrze się pokażesz, możesz liczyć na duży strzał gotówki (2-3-4 podwyżki) Ale trzeba znać się na elektronice, trzeba chcieć pracować i dawać z siebie 100%. Jak na bydgoskie warunki, nie ma chyba lepszego pracodawcy. (wczasy pod gruszą, dodatek na święta, refundacja nauki, śniadanie i obiad za 3zł, kasa zapomogowo pożyczkowa, itp) Wypłata zawsze na czas. A niejednokrotnie 3-4 dni przed 10. Polecam w 100%

jabol
@Pracownik od 08.2011

pracujesz w HR? Konkretnie, ile dostajesz na rękę?

były jabilak
@Pracownik od 08.2011

Gorączkę masz? Wolę zarabiać tylko 2,5 tys netto miesięcznie bez tych wydumanych dodatków, za to bez mobbingu i patrzenia na ten cyrk. Znalezienie lepszej pracy w Bydgoszczy wcale nie jest takie trudne.

elektro

Na początku tylko bardzo mało płacą.Po roku 2-krotnie więcej.Pracowałem w innych zakładach i było o wiele gorzej.Kilkakrotnie mniejsze pieniądze po latach.Ponad 2 lata doświadczenia.Pensja zależy też od premii.Za 160 godzin gdzieś około 5-6 brutto.

nikt

Jakieś głupoty bez ładu i składy wypisujesz. Mnie martwi coś innego. Nasz nowy kierownik. Teraz to dopiero się zacznie kolesiostwo i obgadywanie. Zobaczycie jak w niedługim czasie atmosfera zrobi sie jeszcze bardziej nieciekawa. Niech sie tylko dobierze z tym dwulicowym lisem, który każdego za plecami obgaduje - łysym trenerem to dopiero sie zrobi ciekawie. Z drugiej strony kto może być gorszy od drugiego z kierowników, który szanuje tylko siebie, a resztę ma za bydło - P.M., chyba nikt.

nike
@nikt

'Z drugiej strony kto może być gorszy od drugiego z kierowników, który szanuje tylko siebie, a resztę ma za bydło - P.M., chyba nikt. " ten mobber teoretyk jeszcze tam pracuje? heh..

guest

Na dowód tego, że wszystko dzieje się za przyzwoleniem "góry" jest stworzony przez nich plik udostępniony kierownikom i inżynierom. Miał on na celu wykryć i wyeliminować błędy w procesie napraw. W rzeczywistości leaderzy i eng skupili się na technikach działu MB -jakby to oni byli błędem w procesie. Największy udział miał w tym "eng" D.B. - "inżynier procesu" - człowiek bez odpowiedniego wykształcenia, który nauczył się kilku mądrych i trudnych słówek. Dla niego konfidenctwo to sposób na życie i karierę zawodową. Kierownicy również brali w tym procederze czynny udział i ochoczo udzielali się w ów pliczku - przy czym T.K. głośno im przyklaskiwał i dążył do wyeliminowania błędów. Mam tylko nadzieję, że kiedyś zarząd się o tym dowie i zrobi z tym porządek - bez wyjątków. A T.G. zdegradowali i przenieśli. Aktualnie przebywa na chorobowym...pewnie już nie wróci.

a co zrobili z TG ? zwolnili ? przenieśli ?

gość

A wiadomo coś kiedy ma ruszyc w końcu to Google? przekładają, przesuwają WTF?

gość

Do czego to dochodzi ze w polowie dnia ktos bierze urlop bo nie wytrzymuje psychicznie. Czy szefowie dzialu tego nie widza, a moze to wszystko dzieje sie z ich woli. A co do DS z HP to razem z PM moze pokaza jak sie naprawia!!!!!!!!

Na płytach nauczyłem się jednego. Żeby nie zwariować trzeba mieć na to wy**bane. Robisz co możesz, jak coś nie idzie to nie twoja wina, nie ma co się stresować. Jedni płaczą, inni w połowie dnia wypisują urlop na żądanie żeby iść już do domu, jak nie jesteś odporny na stres to nie masz tu czego szukać. A z kasą nie wiem, czy ktoś z normalnych pracowników zarabia chociaż 2000 na rękę.

rozbawiony

ta jest kompetentna! Nic nie wie. Zapytana o układy na płycie głównej odpowiedziała 'a nie wiem ale bez tego się nie włącza laptop'

eMe

Na plytach zarabia sie niezle, tylko to traktowanie, ciagle szukanie jakis problemow. Kierownicy nie pomagaja pracownikom tylko poganiaja. Najbardziej "kompetentna" jest DS z HP.

Zostaw merytoryczną opinię o Jabil - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Jabil?

Zobacz opinie na temat firmy Jabil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jabil?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jabil?

Kandydaci do pracy w Jabil napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jabil