Opinie o Jabil w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jabil. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Jabil o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jabil w Bydgoszcz

n

Managerowie na kontraktach otrzymują wynagrodzenia niewspółmierne z rzeczywistym wkładem w wyniki firmy, korporacja wynagradza ich wg stawek zbliżonych do zachodnich realiów, bo mają być strażnikami tego układu, którego zakładnikiem jest tania siła robocza. Oni już dawno stracili kontakt z rzeczywistością i jeszcze pewnie im się wydaje, ze się ta uprzywilejowana pozycja słusznie należy, a szeregowi pracownicy pracują za śmieszne grosze. Punkt siedzenia zmienia punkt widzenia. Średniaki też nie mają powodu do zadowolenia, jak będzie trzeba ciąć koszty będą pierwsi w kolejce, bo tych z minimalnymi mogą tylko zwolnić, a to rozwiązanie i ostateczne jeśli biznes ma się jeszcze kręcić.

nik cave

biurokrata - 2013-09-21 19:37:05 Ja pracuje w biurze i mam 4.200 brutto podstawowej pensji.Nic dziwnego żę na produkcji mają 1600 brutto.No ale za pracę za głupiego nie zapłacą dobrze.Trzeba było się uczyćW szkole też uczyli cię nie szanować ludzi? Czy wyniosłeś tę ułomność z domu? Ja ci współczuję, że uważasz, że głupi to ten, kto zarabia mniej. Współczuję też innym, którzy muszą się stykać z takimi jak ty. To, że ty zarabiasz więcej, możesz zawdzięczać tym, którzy wykonują mniej wdzięczną niż pierdzenie w stołek i picie kawy, pracę. Tak więc, trochę szacunku dla ludzi pracy, chociaż myślę, że twoja nieprzemyślana wypowiedź, to marna prowokacja. Są jednak ludzie, którzy mają taką umysłowość i mentalność, ale to jest jednak margines.

biurokrata

Bolo

_Cobra_ - 2013-09-12 09:16:14 jak? - 2013-09-12 08:24:55 tak jak wszędzie w Jabilu, prywatny folwark pod przykrywką korporacji, kasa i przywileje dla kliki przy korycie, dla pozostałych niewolnicze stawki, umowy śmieciowe, zero rozwoju, szkolenia zawodowe podnoszące kwalifikacje dla nielicznych, wazelinarzyMożesz rozwinąć ? Interesujące jest to co mówisz.... bo z tego co wiem to "niewolnicze stawki" to Twoje, subiektywne odczucie a szkolenia zawodowe są powszechne i ogólnodostępne... Reasumując, bzdury prawisz w tych kwestiach _Cobra_ i olusia to jabilowe wazeliny. Niewolnicze stawki to najniższa krajowa, a szkolenie dostaniesz jak cie zezowaty kierownik pusci. Reasumujac jestes dupowlazem albo nadgorliwym kierasem. Umowy smieciowe to takie na czas okreslony przez cztery lata a potem jak nie wlazisz w (usunięte przez administratora) to na bruk.

Magazynier

zenada

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
olusia

Zgodzę sie z _Cobra_. Umowy śmieciowe??? Czy wiesz co ten zwrot znaczy? Łatwo pisać o "korycie" jak się ma wiecznie poczucie niesprawiedliwości i że cały świat jest zły i w nim taki biedny... Ja Jabil polecam.

jak?

eny

To w Jabilu jest tak zle? Chcialem sie przyjac na Szajnochy, podobo fajna atmosfera i kierownictwo spoko. Jak tam jest, moze ktos napisac tak szczerze?!!

v

ta to sporo mówi o atmosferze.

termos

SZEFA zakupów? Chyba masz kolege trochę przerośniete ego. Nie, nie można,

?

Czy można aplikować jeszcze na stanowisko Szefa Zakupów?

misz_masz

Jest ok, ogrom pracy, duże ciśnienie, ale team rewelacyjny, a co chcesz wiedzieć o plan. i zakupach?

nigga

a co ty masz do (usunięte przez administratora) ?? Jedyny wporządlu koleś

c

Jaka jest atmosfera pracy w dziale planowania i w dziale zakupów?

pimpirimpi

Nie polecam! Szczegolnie projektu lcd jeden z kierownikow bardzo tepy a jego ulubione stwierdzenie to "szok" :)(usunięte przez administratora)Ludzie tam plotKarze, donoszacy na Ciebie o byle (usunięte przez administratora) Nie warto robic nic ponad norme bo i tak nie dostaniesz doceniony. Pozdrawiam :)

_Cobra_

_Cobra_ - 2013-07-14 12:40:32 Magda - 2013-07-14 10:59:03 Witam możecie mi napisac na jakiej ulicy miesci się nowa siedziba Jabila w Bydgoszczy na fordonskiej to wiem ale od strony Szajnoch jest druga dzięki Pozdrawiam :)Fordońska 248G - teren starego Rometu. pomyłka... źle zinterpretowałem :) siedziba na Szajnochach mieści się pod numerem 3 (skręt w lewo zaraz za byłą zajezdnią MZK - juz nieistniejącą)

Magda

olusia

Hej, ale watek dotyczy BYDGOSZCZY a nie Kwidzyna, nie mylcie wątków!!!!

marek l

wymusza nadgodziny? Ciesz sie ze sa nadgodziny i mozesz dodatkowo zarobic. A nie ze dostaniesz gola pensje 1300zl.

Zostaw merytoryczną opinię o Jabil - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Jabil?

Zobacz opinie na temat firmy Jabil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jabil?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jabil?

Kandydaci do pracy w Jabil napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jabil