Nordhaus Nieruchomości

Opinie o Nordhaus Nieruchomości

Filtruj opinie po kryteriach:

Kuba
 Opinia

Fajnie pracuje się w firmie tym bardziej, że jest to praca która sprawia mi dużo przyjemności

Aplikan
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Cześć wszystkim, byłem na rozmowie rekrutacyjnej na dział Specjalista ds. Sprzedaży. Opowiem od początku jak wszystko wyglądało. Początkowo siedział sam w jakimś pokoju. Przyszły dwie Panie. Jedna jak zrozumiałem była kierownikiem ze stażem około 7lat a kolejna, była chyba dobrą koleżanką - pracuje jak twierdziła około 1roku. Pierwsze pytanie to "co Pana/ią do nas sprowadza". Dla mnie retoryczne pytanie trzymając moje CV w ręku, aleee. Oferta dotyczyła tylko podjęcia pracy w oparciu o umowę zlecenie. W myśl nie pracujesz nie zarabiasz. Dodatkowo z możliwością przejścia na umowę o pracę ale z rozmowy wynikało że to pusta obietnica (wszyscy pracują na umowie zlecenie). Osoba rekrutująca mnie nie przeczytała mojego CV ani listu motywacyjnego. Zadawała pytania, na które odpowiedz miała przed sobą. Jedna z Pań siedziacych ze mną na rozmowie przez cały czas nie odezwała się poza przywitaniem się i pożegnaniem. Praca w stylu zarobisz jak sprzedaż - akord. Możesz zarobić 1000zl albo 10 000zl. Wiadomo jak jest. Ocenę pozostawiam Wam. Ja jedynie powiem, że moje odczucie jest bardzo słabe. Rozmowa odepchnęła mnie bardzo daleko. Ogólnie pusta rozmowa rekrutacyjna, na moje pytania zawsze była odpowiedź omijającą je. Oczywiście do dojazdu do klienta może posłużyć Ci Twój własny samochód albo tramwaj.

Opinia

@Filip na stronie firmy Nordhaus Nieruchomości jest zakładka Praca i tam znajdziesz ogłoszenie na AGENTA NIERUCHOMOŚCI - POŚREDNIKA http://www.nh24.pl/kariera Firma oferuje między innymi wysokie zarobki (do 60% prowizji biura), pakiet atrakcyjnych szkoleń, autorski program komputerowy i szeroki zakres reklamy i marketingu. Satysfakcjonuje Cie ta oferta?

Filip
 Opinia

Czy firma potrzebuje pracowników lub agentów?

Klient
 Opinia

Nie pracowałem w tym biurze, ale fakt, że NH Bydgoszcz zatrudnia pracowników, którzy nie posiadają nawet matury daje dużo do myślenia. Byłem chwilowo klientem tego biura - agentka [usunięte przez moderatora] która mnie obsługiwała - Pani bez matury, nie potrafiła dobrze złożyć jednego zdania, a jej ciągłe "weszełm" "poszłem" było nie do zniesienia. Zrezygnowałem z ich usług. Pośrednictwem winni zajmować się ludzie z wykształceniem, reprezentatywni, ludzie posiadający wiedzę branżową!!! Tego niestety nie dało się zauważyć u agentki tego biura podczas naszej krótkiej współpracy. Oczywiście nie wrzucam do jednego wora wszystkich pracowników tego biura. Niestety współpracy z agentką, o której mowa wyżej nie wspominam mile, i opinia o biurze jest taka a nie inna.

Tak9Nie
ew
@Klient 29.08.2012 19:56

Akurat matura czy nawet wyzsze studia to zadna gwarancja na to czy ktos wyslawia sie poprawnie stylistycznie itd.tego uczy sie w podstawowce a nie szkole sredniej .Tak wiec jesli ktos opuscil mury szkolne z brakami to zadne studia tego nie naucza . A najmniej kultury i oglady - to sie wynosi z domu !

Tak4Nie
 Opinia

@kamaf czyli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nordhaus Nieruchomości i okazało się, że rekruter o tym zapomniał? Może to była jakaś jednorazowa sytuacja. Zostałeś przeproszony i zaproszony na rozmowę ponownie? Czy ktoś miał podobną sytuację?

kamaf
 Opinia

Lekceważące podejscie do czlowieka juz na samym wstepie. Jakie swiadectwo wydaje o sobie firma kiedy umawiasz sie z nimi na rozmowe kwalifikacyjna, a oni o tym nie pamietaja?Nie polecam!!!!!!!!!!

Opinia

@Dominik a czemu ten Twój kolega nie załatwił tej sprawy z firmą Nordhaus Nieruchomości? Chyba najlepiej będzie, gdy on załatwi swoją sprawę sam z firmą? A Twój kolega pracuje tam czy sam się zwolnił? Nie opisujesz dokładnie sytuacji związanej z pracą w Nordhaus Nieruchomości, co powoduje, że są same niewiadome. Dlatego najlepiej opisywać własne doświadczenia.

Dominik
 Opinia

Proszę o odpowiedź jaka jest procedura gdy klient odmawia zapłacenia prowizji? Znajomy, który pracował w tej firmie wykonał pracę, znalazł sprzedawcę i nabywcę, poświęcił bardzo dużo czasu, płacił za służbowy telefon i paliwo do własnego auta. Doprowadził do zakończenia transakcji sprzedaży, ale swojego wynagrodzenia 2000zł nigdy nie zobaczył, bo firma nawet nie próbowała ściagnać prowizji od tamtego klienta. Czy pracownikowi nie należy się wynagrodzenie za wykonana pracę, tym bardziej, że ponosi straty z własnej kieszeni? Chciałem podjać pracę w tej firmie, ale zniechęciłem się po tym wydarzeniu i historiach o tych wekslach inblanco, które trzeba podpisywać.

Tak6Nie
 Opinia

Nie odpowiedzieliście na moje poprzednie pytanie, a jest ono ważne, bo osoby szukające pracy chciałyby wiedzieć więcej o pracy w Nordhaus Nieruchomości. Firma szuka AGENTA NIERUCHOMOŚCI - POŚREDNIKA http://www.nh24.pl/kariera dlatego osoby wiedzące coś o pracy na tym stanowisku proszę o wypowiedzenie się na forum.

Opinia

Jak Nordhaus Nieruchomości prosperuje w obecnym roku? Czy w firmie zaszły jakieś zmiany, o których warto byłoby powiadomić przyszłych kandydatów? Podzielcie się swoją opinią.

Szwajcarka
 Opinia

Moro San chyba tam pracowałeś i cie wylali ... hihihi zapewne za uczciwość .. ja sprzedałam w Nordhaus mieszkanie i tam także kupiłam ... sprawna i profesjonalna obsługa ... czasem lepiej jak jest dwóch ale uczciwych i profesjonalnych pracowników jak setka ale oszustów i złodzieji okradajacych swego pracodawce , niewazne jak sie on nazywa ...

Opinia

Nie ma ;-) Ale tak słyszałam od kogoś kto "uprzejmie donosi"...

Opinia

I Nordhaus zdechł. Z tego co wiem to dwóch "agentów", niejasne układy z ukraińcami... Firma do wykreślenia.

Tak8Nie

Pablo
 Opinia

Samochód służbowy to dla ciebie wyznacznik dobrej pracy ? Wczoraj byłem na rozmowie o pracę i dawali nowiutkiego ładnego citroena :) i co z tego jak 1500 zł podstawy , od tego masz liczone składki , niech ci się zdarzy słabszy miesiąc i co zrobisz ? No chyba że jesteś młody i mieszkasz z rodzicami :)

Opinia

"firma się broni"??? Ciekawe czym???? Kupą nieaktualnych ofert, czy olewactwem sekretarki?

Tak7Nie

Opinia

Kolego, przecież ten "babicz" to człowiek od nich - popatrz, przy okazji reklamę wkleja ;-))) Żałosne...

Opinia

Bo tam już chyba nikt nie pracuje ;-))) Raz byłem zapytać o jakąś ofertę i w biurze tylko sekretarka tak zajęta rozmową przez telefon, że nawet mnie nie zobaczyła hahaha - pełen "profesjonalizm" ;-)))

Tak9Nie
bezgłowy
 Opinia

Płacą tyle na ile zapracowałeś, od razu mówią ile i za co. Pracowałem tam krótko, ale mile wspominam (może się bardziej starałem).

ALEX
 Opinia

Bardzo sprawne i profesjonalne pośrednictwo prowadzą odziały Nordhaus Nieruchomości, i z pełnym przekonaniem polecam innym ich usługi.

Thomas
@ALEX 10.06.2015 14:29

It was a great pleasure to work with Nordhaus agent from Warsaw. A very professional, responsive and proactive advisor for the apartment that fit well my personal requirements. Very supportive within negotiating a contract with the landlord. Highly recommended!

Opinia

Pinto, bardzo chętnie ale bezpośrednio. Zapraszam. Bydgoszcz Jagiellońska 4 :-)

Opinia

Zapraszam, wystarczy przyjść i porozmawiać :-)

Juju
 Opinia

Czy ktos z Panstwa zna adres glownej siedziby Nordhause, Pani Prezes? Prosze o odpowiedz i z gory dziekuje

bobek
 Opinia

porażka, mało płacą, nic nie dają, bez sensu.

@bobek 04.01.2015 13:56

a spróbowałeś chociaż? Tu się zarabia za pracę, a nie za siedzenie i spijanie kawki.

KOKO
 Opinia

Nigdy przenigdy nie będę korzystać z tej firmy , zachowanie agenta nieruchomości jest skandaliczne , do dziś nie mogę zapomnieć jaki poziom reprezentują, są szykany w obec klientów,a niektórzy z przeszłością kryminalną,dlatego dobrze ,że Prezes zabezpiecza się przed oszustami, ci którzy uczciwie tam pracują to ich przepraszam .

Anonim
 Opinia

Jest dobre przysłowie ,jaka praca taka płaca, i dobrze ,że szewostwo daje śmiecióke tym agentom , bo to ani kultury ani ogłady, klientów traktują wymyślonych przez siebie przestępców, może nie wszyscy tacy są za co przepraszam ale ja się spotkałam z psychicznie chorym człowikiem.

halllo
 Opinia

Samo to stwierdzienie , ze pracowałes w wielu biurach swiadczy o twijej wiarygodnosci ....

herkules
@halllo 29.11.2014 09:46

Przykro jest czytac negatywne opinnie ... ale moga byc one bardzo przydatne ... takze kandydaci do pracy w zawodzie posrednika musza sie zastanowic czy nadaja sie do tego zawodu , nie majac stosownego przygotowania teoretycznego i praktycznego sadzac ze jak ukończyli wyższa uczelnie to juz za to ze chcą "przychodzic" do pracy nalezy sie wynagrodzenie ...nic bardziej błednego , pierwszy rok w biurze nieruchomosci to nauka zawodu ... za co wiec ma pracodawca płacic , za przychodzenie , spijanie na jego koszt kawy ? ... praca posrednika jest bardzo wymierna , jest prowizja jest wynagrodzenie ... ale aby zarobic prowizje nie wystarczy tylko przychodzic do biura , krzywo patrzec na klienta ze przeszkadza w spijaniu kawy lub plotkowaniu z koleznka... Jesli chcesz byc posrednikiem musisz wiedziec i godzic sie na to ze to od ciebie zalezy ile zarobisz od twoich predyspozycji i umiejetnosci .. od tego czy bedziesz pamietac o kliencie , od twojego usmiechu , posiadanej wiedzy , klient dzwoni takze w niedziele , wieczorem i musisz byc na to gotowy ... jesli zdajesz sobie z tego sprawe to idz i pracuj w tym zawodzie ...

Hnna
 Opinia

Przez pośrednika z tej firmy zostałam potraktowana jak najgorszy śmieć , nie dziwię się , że pośrednicy zachowują się do klienta jak byśmy byli przestępcami, pisze pan prawdę, że nie mają nawet średniego wykształcenia i brak ogłady, dlatego swoim zachowaniem są tak traktowani przez firmę.

Margarita
 Opinia

Pośredniku, czyli z tego co piszesz wynika, że czas pracy to przedział conajmniej dwunastogodzinny, ale bez umowy o pracę? Czy to ryzyko, o którym piszesz dotyczy braku pewności co do wypłaty wynagrodzenia, a może raczej wywiezienia przez "klienta" do lasu późnym wieczorem pod pretekstem oglądania działek? Właściciele takich firm zarabiają krocie na ciężkiej pracy agentów, ale nie wszyscy chcą dać agentom etat, ubezpieczenie zdrowotne, płatny urlop, czy samochód. Praca jest niebezpieczna, dochód niepewny (tym bardziej że firma nie może pochwalić sie dobrą opinią wśród klientów), do tego czujesz się jak jakiś złodziej, bo klienci potrafią powiedzieć, że bierzesz prowizję "za nic" i traktują Cię jak śmiecia, więc samopoczucie bardzo się obniża. No i jeszcze musisz mieć własny samochód i z własnej kieszeni płacić za paliwo. Co będzie jak się rozchorujesz? Zostaniesz na minusie bez pieniędzy i z rachunkami za telefon służbowy. Firma przecież nie wykupuje pracownikom ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków lub na wypadek choroby. Jesteś nikim. Żaden szanujący się i dobry pracownik nie będzie tam zbyt długo pracował, dlatego agenci tej firmy to często osoby bez matury, bez jakiegokolwiek doświadczenia, posiadające bardzo ograniczone zdolności komunikacyjne i reprezentujące bardzo niski poziom. Taka prawda.

pingpong
 Opinia

Jeśli nie masz żadnych szans na rynku pracy to idz tam!!!! nic nie proponują ,wymagają garniturka (usunięte przez administratora) dostaniesz antyczny tel.firmowy za który sam zapłacisz jeśli zarobisz !!, o aucie firmowym czy laptopie zapomnij + dostajesz umowę lojalnościową czyli zakaz pracy dla lepiej płacącej konkurencji, biorą wszystkich jak leci , powinni dać ogłoszenie że szukają d..ebilków do biegania z ulotkami straciłem 2 miesiące na obdzwanianie tablicy... za free

czułybarbażyńca
 Opinia

Zdecydowanie odradzam .. spotkałem się z nachalną i absolutnie bezczelną obsługą ze strony krzykliwej pseudopośredniczki reprezentującej firmę. Nie tego się spodziewałem po marce

Zostaw opinię o Nordhaus Nieruchomości - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nordhaus Nieruchomości