Nordhaus Nieruchomości Sp. z o.o.
2 7 10 5 1

Opinie o Nordhaus Nieruchomości Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Jan
Nazwa działu: Marketing
 Opinia

Biuro w Świeciu to jakaś porażka .Wiecznie zamknięte na drzwiach kartka jestem w terenie.Żadnej wiadomości do jakiej godziny.Gdy już uda się kogoś załatać to powie że nie może teraz rozmawiać bo ma spotkanie i nie poprosi żeby poczekać tylko przyjść w innym terminie.Brak minimum kultury w zapytaniu do klienta (O co chodzi ).To nie te czasy PRL.

Tak2Nie

Opinia

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Nordhaus Nieruchomości Sp. z o.o., jeśli chodzi o wynagrodzenia?

Angol
 Opinia

coś strasznego. wyzysk. robisz za darmo i słuchasz o pieniądzach które możesz zarobić PIENIĘDZY ZERO. jeśli chcesz pracować za darmo to dobra okazja do wolontariatu.

Tak28Nie

jmk
@Angol 23.01.2017 19:59

Znaczy mają ci płacić, za ewentualną możliwość, że może, kiedyś, w wolnej chwili, zarobisz jednak dla firmy parę złotych od jakiejś transakcji? Przyzwyczaiłeś się do angielskiego zasiłku za frico, to wróć tam i nazywaj to godną pracą.

Michał
 Opinia

@op ja mam właśnie nadzieję, że te oferty pracy się jakoś szybko pojawią, bo cierpliwie na nie czekam :) A jak wygląda rekrutacja?

mala

Tak19Nie

Włocławek
 Opinia

Nikomu nie polecam pracy w Nordhaus Nieruchomości Plac Wolności 15.Postawa p.Agnieszki arogancka, chamska. Nie polecam nawet jako pracy jako stazysta z Urzedu Pracy!Żadnego doświadczenia się nie wyniesie!

Tak33Nie

Agnieszka
@Włocławek 06.10.2015 22:10

Nie jestem ani chamska ani arogancka lecz wymagająca! jak nie wiesz B., że kierownik wymaga to nie dziw się że mając 40 lat w dalszym ciągu nie możesz znaleźć pracy. Praca to nie tylko urlop pensja, facebook :-) i weekendy to również obowiązki a właściwie przede wszystkim obowiązki. Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszym szukaniu pracy. A.Felińczak-Oborska

Tak3Nie

wolna
 Opinia

Ciekawe, czy [usunięte przez moderatora] jeszcze pracuje. Zazwyczaj nowi po 3 miesiącach zmywają się. Nie pracując taniej wychodzi, zus nie musi płacić ani za telefon. A byli pracownicy nie wracają, mimo telefonów od prezesa.Żal tylko klientów, tych nowych, bo starzy klienci wędrują za sprawdzonymi agentami. Może prezes w końcu przyjmie do wiadomości, że średniowiecze minęło, a wraz z nim pańszczyzna.

Tak25Nie

kłamczuch
 Opinia

Ten kto kopiuje i zamieszcza powyższy wpis lub jemu podobne zmieniając tylko niki, chyba uważa czytających za kompletnych idiotów, którzy nie domyślą się, kto te wymuszone, pseudo luzackie ociekające pozytywnymi opiniami teksty tak naprawdę zamieszcza.

Tak22Nie

Zostaw opinię o Nordhaus Nieruchomości Sp. z o.o. - Włocławek