Opinie o Jabil w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jabil. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Jabil o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jabil w Bydgoszcz

bub

A do mnie zadzwonili po jakiś 3 miesiącach od złożenia CV, że potrzebują kogoś do pracy do listopada. Rozmowa jutro. Jest sens angażować się w tą fuchę na miesiąc? Pozdrawiam!

Slender

xXx - 2012-09-24 18:02:35 _Cobra_ - 2012-09-20 15:13:54 karola - 2012-09-20 13:29:36 Nie mam odpowiednich kwalifikacji bo kończyłam chemię więc myślałam raczej o jakiej pracy na produkcji jak np pakowanie podzespołów czy ewentualna ich kontrola jakości czy coś podobnego.myślę, że jest to możliwe.to sie idealnie nadajesz-znajac polityke jabila moze zostaniesz kierowniczka zmiany a na pewno bedziesz lepej zarabiala niz ludzie po elektronice i pokrewnych kierunkach:)Niesety xXx ma rację.

xXx

zirytowana

HHHHRRRR - 2009-08-03 11:43:59 adi - 2009-07-28 00:37:28najlepsza robota w Polscedo (usunięte przez administratora) slaba kasanajlepsza??? hehe albo to ironia albo upadles na glowe!!! w jabilu wykorzystuja ludzi jak sie tylko da...to jest porazka. Dobra robota tojest jak masz znajomosci albo potrafisz lizac tylek komus!!!!!!!to dobra praca dla tych co tam siedza za biurkiem i (usunięte przez administratora) robia;/;/;/;/a taki szary przecietny pracownik(ktory ma wiedze)jest olewany albo w druga strone maxymalnie wykorzystywany;/Chcesz isc pracowac do Jabila??? to najlepiej po gimnazjum albo po zawodowce wtedy dostaniesz najwieksza kase bo oni nie palca tu na pewno za doswiadczenie i umiejetnosci tylko za to zebys byl jak najwiekszym idiota i najlepiej nic nie potrafl-wtedy zarabiasz najlepiej anawet jestes kierasem

Magazynier

zenada

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
alik

nigga - 2012-09-21 20:41:50 W firmie pracuje masę dziewczyn również jest duże zapotrzebowanie na różne działy. Wątpię aby cię wpuścili do kadr ale CV możesz spokojnie zostawić na portierni bez obawy że wyląduje w koszu. Czytam tutaj różne opinie o firmie jedne są prawdziwe jedne przesadzone. Jedno jest pewne jeżeli nie jesteś odporna na stress to sobie daruj pracę w tej firmie.\"Jedno jest pewne jeżeli nie jesteś odporna na stress to sobie daruj pracę w tej firmie.\" Możesz wymienić największych stresorów tej firmy? Co rozumiesz pod terminem \"stress\"? Czy jest to stres pozytywny, czy negatywny( [usunięte przez moderatora]) ? Zaczęłaś temat, wiec warto o tym porozmawiać.

nigga

karola

Dzięki za odpowiedź..ja myślę, że musiałabym przejechać się osobiście do Twojej firmy i pogadać czy przyjmują kobiety ... jak w ogóle mnie wpuszczą... a nie poproszą o zostawienie Cv-ki na portierni i.... wyrzucą ją do kibla albo zawalą nią stertę innych:) Czy da radę dostać się tam bez układu na zwykłą a może \"niezwykłą\" produkcję ?

_Cobra_

_Cobra_

W Bydgoszczy tylko i wyłącznie umowa o pracę. Nie ma żadnych agencji pracy tymczasowej. Kobiety pracują na wszystkich stanowiskach (o ile posiadają odpowiednie kwalifikacje)

karola

Czy jabil sam zatrudnia czy zatrudniają agencje pracy tymczasowej, jak manpower? jakie obowiązki wykonuja kobiety?

ktos

wiesz co popracuj gdzie indziej a potem ponarzekaj praca bardzo dobra placa rowniez firma bardzo dobrze szanujaca pracowników nie narzekam naprawde w tych czasach trudno o taka firme

JGS to syf jakiego mało . Kto tam idzie do pracy musi sie liczyć , że prędzej czy później zostanie zniszczony przez kierownictwo ( [usunięte przez moderatora]) inaczej wypowiedzieć sie o nich nie da. [usunięte przez moderatora] które liżą (usunięte przez administratora) y innm.

ggggg

Hala C sala szkoleniowa to w głównym budynku na Fordońskiej, ale wejście jest z boku, wszystko jest oznaczone kierunkowskazami, a w głównym wejściu jak tam trafisz, to też bez problemu Ci wskażą. W weekendy nie musisz pracować, ale wiadomo, że jak kierownik będzie miał do wyboru człowieka pracującego 8h z zegarkiem w ręku lub takiego który będzie się angażował bardziej w pracę tj. głupie zostanie parę minut dłużej, doszkolenie, dokładne przekazanie zmiany, nadgodziny, to chyba wiadomo kogo wybierze, prawda?

pytanko... jak złożyć cv?? nigdzie nie moge znależć maila, lepiej jechać osobiście??

Kuba

A jak jest z weekendami są obowiązkowe pracujące ?? Trzeba pracować weekendy ?? Jak to wygląda ?? I jak jest z zmianami ?? np. Tydzień dniówki, tydzień popołudniówki, tydzień nocki itp ?? Z góry dzięki za odpowiedź

;)

Mam pytanie: gdzie znajduje się hala C tzw "halka szkoleniowa""??? Czy to jest w budynku samego(usunięte przez administratora)czy gdzieś zupełnie obok w odosobnionym budynku?

maszracje

Zgadzam sie w 100%, niemasz prawa wziasc L4 bo lecisz, mimo najlepszego wyniku,przykre

ciekawy

Czytam i czytam wasze opinie i zastanawiam się czy ktoś normalny tam pracuje ? bo z waszych komentarzy ciężko cokolwiek wywnioskować ... więc jak ? jest ktoś normalny ?

fff

śmieszny jesteś. możesz mieć najlepsze wyniki, po 0-10% zwrotów a jak weźmiesz L4 na parę dni bo cholernie jesteś chory(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Jabil - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Jabil?

Zobacz opinie na temat firmy Jabil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jabil?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jabil?

Kandydaci do pracy w Jabil napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jabil