Opinie o Jabil w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jabil. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Jabil o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jabil w Bydgoszcz

rrr

Realista - o jakim projekcie mówisz? Na LCD takie rzeczy nie do pomyślenia, żebym wyszukiwał specjalnie jakieś sztuki bo komuś wtedy łatwiej :) Trafiłeś na marny projekt to cierp.

[usunięte przez admina] pracuję 2 lata i mam 1250 na rękę[usunięte przez admina]

bat

Masakra jak przyjmują kogoś nowego to więcej zarabia niż starszy pracownik totalna lipa,[usunięte przez admina]

xx

moze ktos powiedziec jakie sa zarobki na magazynie??

Magazynier

zenada

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
Ogar

Jak chcesz się uczyć, to idź do szkoły. W pracy (jak sama nazwa wskazuje) się pracuje. Ale firma faktycznie średnia, jeśli masz wybór, to wybierz inną. Jeśli nie, to to i tak lepsza opcja od bezrobocia...

A ja chcialabym wiedziec na jakie stanowiska teraz ta firma zatrudnia? skladalam dokumenty i odzwonili do mnie ale dopiero na spotkaniu przedstawi mi oferte....w tym roku juz dwa ogloszenia mieli na stanowisko pracownik serwisu, czy to o to chodzi? I dlaczego co dwa lub trzy tygodnie dają ogloszenia? Ma ktos jakies informacje? Pozdrawiam

XXXX

TO CIEKAWE CO NAPISAŁEŚ. PARTNER PRACOWAŁ TAM W SOBOTY I NIEDZIELE I WŁAŚNIE DZISIAJ POKAZALI MU JAK BARDZO SIĘ STARAŁ. FACET PO STUDIACH KOMPUTEROWYCH,WYRABIAŁ PONAD NORME NA DIAGNOZOWANIU LAPTOPÓW-BYŁ JEDEN MINUS-2 RAZY BYŁ W SZPITALU CO LICZYŁO SIĘ Z L4. RAZ NA ZATRUCIE,DRUGI RAZ NA ŻOŁĄDEK. NIE ŚCIEMNIAŁ-NAPRAWDE CHOROWAŁ. DZISIEJSZY DZIEŃ JEST DLA MNIE KOSZMAREM-DOBRZE WIEM JAK BARDZO MU ZALEŻAŁO NA TEJ PRACY I ILE SERCA W TO WKŁADAŁ. MAM MIESZANE UCZUCIA CO TO TEJ FIRMY. JEŚLI KTOŚ ROBI TO CO LUBI-SPEŁNIA SIĘ W TYM TO NIE MA MOWY O JAKIMŚ ŚCIEMNIANIU. KAŻDY MA PRAWO ZACHOROWAĆ-TO NIE BYŁA GRYPA,ANGINA CZY COŚ INNEGO.FACET LEŻAŁ W SZPITALU A JA MUSIAŁAM POGODZIĆ PRACE Z OPIEKĄ NAD MAŁYM SYNEM. JESTEM W STANIE ZROZUMIEĆ WSZYSTKO......ALE NIE W OBECNEJ SYTUACJI,GDZIE PODSTAWĄ DO ZWOLNIENIA BYŁY L4 SPOWODOWANE LEŻENIEM NA ODDZIALE W SZPITALU. LICZĘ NA TO,ŻE UDA MU SIĘ WRÓCIĆ SPOWROTEM DO TEJ FIRMY.KAZDEMU Z NAS ZALEŻY NA PRACY,PRACY W KTÓREJ SIĘ SPEŁNIAMY-ROBIMY TO CO UMIEMY NAJLEPIEJ. POZDRAWIAM:-)

polecam

anonim 123

Ja tez pracuje w jabilu juz kilka lat i jestem bardzo zadowolony. Ludzie sa uprzejmi , ci z biur rowniez np. dziewczyny z celnego czy dzialu zakupow. Firma daje mozliwosc rozwoju osobistego ( studia , podyplomowki , kursy ).Odbywa sie tez rekrutacja wewnetrzna co daje mozliwosc awansu lub zmiany stanowiska.Trzeba tylko chciec !!!

pracuje w jgs juz pare lat i podoba mi sie tam obecnie siedze na lcd na poczatku faktycznie byl (usunięte przez administratora) ale teraz dzieki super kierownikowi jest ok co do kasy mogla by byc wieksza a jesli chodzi o kierownikow i bum-ow to jak w zyciu jedni lepsi drudzy gorsi :) (usunięte przez administratora)

Nie trzeba siedziec po godzinach ,zeby cos osiagnac i poswiecac zycia prywatnego. Racja,ze jak sie ma sluzbowego laptopa i komorke to jest sie uwiazanym nawet na urlopie, ale kazdy sie na to godzi obejmujac dane stanowisko. Ja mam kontakt z osobami zarzadzajacymi i kadra kierownicza nawet z serwisu i nie odczulam ,zeby mieli chamskie odzywki.Z wyksztalceniem bywa roznie ,ale ludzie np product managerowie/plannerzy i osoby w biurach posiadaja wyzsze wyksztalecenia i ciagle sie ksztalca. Wiec jak sie chce to mozna!!!!

Co do rozwijania sie to przesadzasz wiadomo ze wiekszosc supervisorów ma zawodowe lub srednie(to juz naprawde sukces), a kierownicy projektow srednie(az przykro pisac), wiec jak mozna mowic o rozwoju zawodowym jesli jest taka polityka firmy??? Masz srednie i mozesz siedziec w pracy dlugo, na dodatek jestes prosty i masz chamskie odzywki to witamy na pokladzie.

Trzeba podkreślić, że kariery nie zrobi ten kto pracuje 8h i przestaje myśleć o procesach, usprawnieniach, kto się nie rozwija i nie dokształca Tzw. karierę można zrobić - ale trzeba również poświęcić życie prywatne - wszystko zależy od odporności psychicznej, bystrości i chępracuje po godzinach ci rozwijania się - dla samego siebie :) Trzeba być dociekliwym i rozumieć zależności typowe dla usług w serwisie. Praca po godzinach to norma.

abc12

Widac ,ze to Wszystko pisza ludzie , ktorzy chcieliby nic nie robic i zarobic nie wiem jakie kokosy! Trzeba bylo sie uczyc , a nie chodzic na wagary to mielibyscie wysokie zarobki. Ja pracuje w jabilu juz 2 lata i znam to wszystko lepiej niz Wy bo od podszewki. najlepiej osmieszac szefa i cala kadre zarzadzajaca ,a wogole slowo z nimi zamieniliscie ? Ja jestem bardzo zadowolona z pracy , firma sie rozwija , wchodza nowe projekty. Kto na serio chce cos osciagnac to osiagnie! bez podlizywania sie! Ludzie z biur / kierownictwo/bauyer plannerzy i reszta sa na wysokim poziomie, gorzej z tymi od ,,podlogi"! Ja polecam prace w Jabilu i szkoda czytac tego co wypisujecie!

Kadra zarządzająca... - 2010-07-14 11:15:58W zasadzie bez komentarza... Kto tam pracował wie o co chodzi. Kto nie - niech omija szerokim łukiem.http://(usunięte przez administratora)

Ta

bo coś złapać można.

Kadra zarządzająca...

bleh

Ciekawe gdzie teraz znalazł sobie miejsce na rytualne parzenie kawy i popisy.

roman - 2010-06-13 22:14:39 witam mam pytanie dostałem oferte pracy w tej firmie ale tylko na weekendy za okolo 1200zł czy to jakas sciema czy to faktycznie tam idze tak zarobic ?? idzie... mają dużo zleceń i dlatego rekrutują ludzi do pracy w weekendy

po prostu

hm..nikt nie jest idealny...i wszystkowiedzacy...i nie ma co wypowiadac dziwnych opinii jesli sie tak naprawde nie pracowalo z czlowiekiem -

Zostaw merytoryczną opinię o Jabil - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Jabil?

Zobacz opinie na temat firmy Jabil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jabil?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jabil?

Kandydaci do pracy w Jabil napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jabil