Opinie o Jabil w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jabil. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Jabil o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jabil w Bydgoszcz

dv

Faktycznie, kasa trochę mała, kierownictwo w pewnym stopniu z wykształceniem na poziomie technikum (swoje musieli wysiedzieć w firmie aby otrzymać to stanowisko), ale powiedzcie gdzie tak nie jest. A co do ludzi negatywnie oceniających innych, najpierw spójrzcie na siebie proszę. W większości to osoby z wyolbrzymionym mniemaniem o sobie, przychodząc do JGS myśleli, że to NASA.

xxl

Ja z kolei pracuje na Dicksonsie. To jest dopiero projekt!!! Kasa marna. Premii żadnych, a o kierownictwu nie wspomne. To istny cyrk którym dowodzi małpa. Pozdrawiam Cyrk.

x

[usunięte przez moderatora]. został zwolniony. Nie poradził sobie z uruchomieniem nowego projektu. Jak cała reszta BUM'ów mierny. Jedyne co potrafił to donosić na innych.

jabil - 2009-10-25 20:44:09 Mało płacą. Jestem na projekcie HP. Ludzie czekają na premie kwartalne pół roku. Co innego obiecują przy podpisywaniu umowy a co innego zastajesz. Nie warto pokazywać że się starasz bo będziesz miał więcej obowiązków a nikt Ci za to pieniędzy nie da. a wiesz jaka jest zasada przyznawania premii kwartalnych ? przecież one nie są obligatoryjne. Profit sharing jest wypłacany wtedy kiedy korporacja ma kasę. No, ale jeśli ktoś traktuje premię, jak składnik płacy, to nie ma się co dziwić :(

Magazynier

zenada

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card

jabil

anty

Nie wiem Max o jakim dziale piszesza, ale wyobraź sobie, że też robię na HP i jakos nie moge poprzeć w najmniejszym stopniu twojej fascynacji tym działem. Pisząc o dobrych kierownikach zmiany to znam tylko jednego [usunięte przez moderatora]Drugi kieras jest tempy jak siekierka do cukru. Nic nie potrafi załatwić i tylko łazi i wymachuje identyfikatorem jakby miał jakies problemy. jedyne do czego sie nadaje to do wydrukowania paszportu sztuki (ale i tak zajmuje mu to sporo pracy) o reszcie kierowników, planistów, technologów nawet sie nie będe wypowiadał bo szkoda wciskać klawiszy dla nich. Z moich prywatnych doznań to jeszcze trochę, a w firmie bedzie więcej kierowników, i innych niż pracowników serwisu.

max

Ja pracuje na dziale HP, naprawiam laptopy ( tzn wymieniam uszkodzone podzespoły ) i powiem wam że jest ok. Nie narzekam. Szefa działu i szefów teamów mam bardzo wporządku. Jest ok.

aaaa

popieram, bardzo malo placa, jak ktos ma wiedze to zaraz go zniszcza

HHHHRRRR

adi - 2009-07-28 00:37:28najlepsza robota w Polscedo (usunięte przez administratora) slaba kasa

adi

najlepsza robota w Polsce

Napisz coś więcej...

Szambo!!!

Firma O.K. Mało płacą.

Zostaw merytoryczną opinię o Jabil - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Jabil?

Zobacz opinie na temat firmy Jabil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jabil?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jabil?

Kandydaci do pracy w Jabil napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jabil