Opinie o Jabil w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jabil. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Jabil o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jabil w Bydgoszcz

roman

witam mam pytanie dostałem oferte pracy w tej firmie ale tylko na weekendy za okolo 1200zł czy to jakas sciema czy to faktycznie tam idze tak zarobic ??

Szczesliwy i to bardzo.

Szczesliwy to ja jestem, ze tego goscia juz nami nie ma. Ciekaw jestem tylko czy ludzie z Vobisu przejrzeli juz na oczy kogo pod swe skrzydla przyjeli...

mr X

anonim - 2010-02-16 23:12:31Pracowalam tam kilka lat temu i bardzo miloo wspominam ta firme. Byla to moja pierwsza praca i bardzo duzo sie w niej nauczylam co w poznieszym okresie w jakis sposob zaowocowalo na mojej dalszej karierze. W odpowiedzi na wzmozona krytyke panujaca na tym portalu pozwole sobie dodac kilka cieplych slow: 1. W miare duza miedzynarodowa firma elektroniczna polaczona organizacyjnie z oddzialami globalnymi ( w przeciwienstwie do Jabil Kwidzyn) 2. Nie zauwazylam, zeby panowal jakis ekstremalny (usunięte przez administratora) Ogolnie praca raczej [usunięte przez moderatora]tak mniemam. Jak się mylę sorki. Nie przesadzaj na tym stanowisku nie robiło się nic,a kasa leciała i nie ukrywajmy, adekwatnie do tego co się robiło była ok, a że tylko 2 stówki ;) zawsze cos

mr X

Pracowałem tam i powiem tak. Jak bym mógł wrócił bym. Ale pisząc co myślę. 1. Pierwsze 3 miesiące to pożal się boże z kasa, tragedia dramat itd itp. 2. Potrafisz coś TO TO POKAŻ, a nie jak nie którzy piszą, że gnoja za wiedzę (jak ja masz to ją wykorzystaj no chyba, że ci się wydaje ze ja masz). 3. Atmosfera jak dla mnie bomba, ale parę osób bym usunął, które tam pracują do dziś :) 4. Aktualnie mam 3 razy większe zarobki niż tam, ale wrócił bym. Pytacie dlaczego? Odpowiedz jest prosta. Lubiłem to co tam robiłem, a zarobki?? (usunięte przez administratora)

Magazynier

zenada

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card

Atmosfera nie najgorsza okropnie placa .... Sprzataczki zarabiaja wiecej ... ;d

anonim - 2010-02-16 23:12:31Pracowalam tam kilka lat temu i bardzo miloo wspominam ta firme. Byla to moja pierwsza praca i bardzo duzo sie w niej nauczylam co w poznieszym okresie w jakis sposob zaowocowalo na mojej dalszej karierze. W odpowiedzi na wzmozona krytyke panujaca na tym portalu pozwole sobie dodac kilka cieplych slow: 1. W miare duza miedzynarodowa firma elektroniczna polaczona organizacyjnie z oddzialami globalnymi ( w przeciwienstwie do Jabil Kwidzyn) 2. Nie zauwazylam, zeby panowal jakis ekstremalny (usunięte przez administratora) Ogolnie praca raczej Buahahaaa dawno się tak nie uśmiałam... Zapomniałaś się podpisać (usunięte przez administratora)

Pracowalam tam kilka lat temu i bardzo miloo wspominam ta firme. Byla to moja pierwsza praca i bardzo duzo sie w niej nauczylam co w poznieszym okresie w jakis sposob zaowocowalo na mojej dalszej karierze. W odpowiedzi na wzmozona krytyke panujaca na tym portalu pozwole sobie dodac kilka cieplych slow: 1. W miare duza miedzynarodowa firma elektroniczna polaczona organizacyjnie z oddzialami globalnymi ( w przeciwienstwie do Jabil Kwidzyn) 2. Nie zauwazylam, zeby panowal jakis ekstremalny(usunięte przez administratora) Ogolnie praca raczej "steady", gdzie wiekszosc stara sie trzymac norme ( z wyjatkami ). Praca w czystych warunkach w bardzo wysokim standardzie. 3. Szansa awansu - nie zalezy od wchodzenia (usunięte przez administratora) od kwalifikacji i stazu pracownika. To jest miedzynarodowa firma z pewnymi standardami korporacyjnymi, wiec nie ma co sie dziwic, ze bez studiow i znajomosci jezyka angielskiego nie chca awansowac. Reszta to kwestia szczescia i sily przebicia...(jak wszedzie z reszta) 4. BUMow wspominam b.dobrze i prosze mi wierzyc sa to wykwalifikowani ludzie. Z kadra kierownicza mialam raczej maly kontakt, wiec sie nie wypowiadam o ich kompetencjach. 5. Duzy plus: zarcie na stolowce - firma dofinansowuje posilki dla pracownikow i za 3.50 (za moich czasow) mozna bylo zjesc pycha obiad 2 daniowy. 6. Najwiekszym minusem i w mojej opini jedynym: pieniazki. I tu sie niestety musze zgodzic z pozostalymi komentarzami. Wynagrodzenie duuzo ponizej sredniej, rzeklabym oscylujace na poziomie wegetacyjnym. Dodam tylko, ze nie bylam pracownikiem szeregowym i pelnilam funkcje decyzyjna, dysponujac dosyc szerokim wachlarzem kompetencji i odpowiedzialnosci. Moja pensja byla tylko odrobine wyzsza od przecietnego serwisanta. Ogolna moja ocena: 4/6

aaarek

z mojej wiedzy jaka posiadam na temat tej firmy, od ludzi ktozy tam pracowali (znajomi) i pracuja do dzis, wiem tyle ze tam sie duzo zmienilo. np.placa , moj znajomy za prace w jabilu za okres 12 dni roboczych dostal 1130zl neto. co mnie dziwi czytajac to forum dlatego to napisalem ........ ps. dziwi mnie podzial miedzy ludzmi ktozy tam pracuja ,a tych ktozy nazekaja i tych co chwala. wedlug mnie w takich firmach powino stosowac sie zasade ,ze w pracy nie ma kolegow,tylko isc na 8h zrobic swoje i dodomu.

Pracuję w CR, jestem zadowolona z płacy i lubię to co robię choc u nas jest jeden wielki bajzel, rządzących jest więcej niż "ludzi z podłogi" i każdy ma swoją rację :) Nie potrafią się dogadac między sobą a polecenia czasem są sprzeczne. Codziennie rano mają "zebranie" z którego i tak nic nie wynika marnują swój czas a mogli by robic coś pożyteczniejszego...

Sebuś

W Jabilu płacą faktycznie słabo ale z premiami coś tam z tego jest... tzn przy pułapie trochę ponad 1700 brutto można praktycznie z dwiema sobotami i premią tyle mieć na rękę. Jeżeli chodzi się o staranie to czy się starasz czy nie i tak masz tyle samo... Także nie dziwie się że chłopaki na WUR HP łapią proste sztuki walą je w 4 godziny a potem zdają w 8 ;-) A gdy osiągną normę to już w ogóle wszystko mają gdzieś. Ogólna zasada w firmie jest przykra bo aby się wybić to musisz kablować na kolegów za jakieś bzdury tak jak to robił kręcący identyfikatorem (usunięte przez administratora) wchodząc w tyłek bez masła (usunięte przez administratora) Najgorsze jest to iż ten (usunięte przez administratora) jest naprawdę przykry i się panoszy a ten drugi...(usunięte przez administratora)

marcin

na poczatek daja najnizsza krajowa czyli 1300 brutto, po 3 miesiacach dopiero jakies 200 zl wiecej a potem jak sie polize komus tylek to moze 200 jeszcze rzuca czyli po pol roku mozna liczyc 1700 brutto czyli jakies 1200 na reke. normalnie zyc nie umierac, az nie wiadomo co z taka kasa robic :P zenada...

iks

A co z działem napraw paneli LCD? Coś tam nowego chyba się otworzyło. Ma to przyszłość? Jak kierownictwo?

A nie wiecie czy jeszcze przyjmuja? p.s. skoro wam sie tam tak nie podoba... zrobcie miejsce dla tych co sie zadowola taka praca... lepsze to niz siedzenie z tylkiem w domu... za to nie placa... ostatnie pytanie jaka jest stawka ?

aax - 2009-10-09 15:06:33toksyczny (usunięte przez administratora) . potrafi zabić u każdego zapał do pracy i wpędzić w ciężką chorobę a ty.... możesz sie jedynie zwolnić a szef jest wtedy szczęśliwy bo zostają wokół niego tylko bezkrytyczni wielbiciele jego bóstwa ;-) Tak jest w tej firmie..niestety to prawie jak (usunięte przez administratora)

FIRE

Max napisał ze naprawia laptopy.He...Dobre.Moze jednak drogi Maxie przeanalizujesz to co napisałeś.Powinieneś napisać :bezmyślnie wymieniam to co debuger zamówi ,a ze z braku czasu zamówi to na pałe to ja i tak to zdam jako uszkodzone bo przecież firma za to zapłaci a nie ja. Co do spoko przełożonych jak twierdzisz to nie wiem co się za tym kryje ale na pewno nie kompetencje i profesjonalizm. Ale w końcu czego od nich oczekiwać skoro jedyne co im wychodzi to wypełnianie tabelek - performance ,rcp i innych pierdół .Poza tymi i paroma innymi mankamentami natury personalnej Firma ma potencjał lecz jeśli będzie na każdym poziomie tak kierowana to zrobi się[usunięte przez moderatora]jak w Teleplanie(wiekszość kadry kierowniczej i koordynatorów z niego się wywodzi) i się ten bajzel rozleci.Mimo wszystko życzę sukcesów zawodowo-finansowych a "kierasom" zdrowego rozsądku i wypłat wprost proporcjonalnych do posiadanych kwalifikacji:-)

Cwańszy niż myślicie

"Chcesz żyć i pracować w spokoju?Nie przewyższaj swego szefa w rozwoju!"

abc

W tej firmie jedyne czego można się nauczyć to obsługa tabelek w Excelu i [usunięte przez moderatora]danych pod klienta. Jedna wielka ściema i pic :-D

A co powiecie o dziale IT ?

XXX

NASA dobre sobie. Poszedłeś gościu po bandzie, nie ma co. Kosmiczne to są tam przewały, jakie robi Prezes.Obstawił firmę od prawa do lewa swoimi firmami, w których pracują dla proformy ludzie niegdyś zatrudnieni w Jabilu. Doi głupiego Jabila gdzie się da i jak się da. Zupełnie nie rozumiem dlaczego go bronisz wszyscy wiedzą, że gościu jest nieobliczalny i ma równo nasrane pod strzechą.(usunięte przez administratora) cóż "nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka". Zwyczajnie nie był lubiany przez Prezesa, a każdy kto u nas pracuje to doskonale wie, jak to się zazwyczaj kończy.Czy sobie nie poradził to bym polemizował, powiem tak, miał sobie nie poradzić i tyle w temacie. I zupełnie już nie rozumiem dlaczego obrażasz osoby niegdyś u nas zatrudnione, wiele z nich wspominam bardzo miło, ludzie z dużym poziomem wiedzy, a że przyszło im się z firmą pożegnać, bo w firmie nie lubią mądrzejszych od siebie to trudno, ale to nie powód, żeby ich obrażać. I jeszcze jedno kierownicy, których znam mają wykształcenie wyższe, no chyba, że piszesz o tych , co podpisują się Leader albo Supervisor, a w umowie mają jak byk napisane technik serwisu. Pozdrawiam Cyrk

xyz

xxl - 2009-11-23 20:26:50 Ja z kolei pracuje na Dicksonsie. To jest dopiero projekt!!! Kasa marna. Premii żadnych, a o kierownictwu nie wspomne. To istny cyrk którym dowodzi małpa. Pozdrawiam Cyrk. Zgadza się! Kasa marna, premie może z raz widzialem, a co do kierasa serwisu, to szkoda gadać. Ma swoich faworytuw i im wszystko wolno, a reszta niech tylko coś na nią powie. Również pozdrawiam Cyrk.

Zostaw merytoryczną opinię o Jabil - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Jabil?

Zobacz opinie na temat firmy Jabil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jabil?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jabil?

Kandydaci do pracy w Jabil napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jabil