GardenFlora Hurtownia Ogrodnicza

Bydgoszcz

Opinie o GardenFlora Hurtownia Ogrodnicza

kinio

Witam może ktoś powiedziec na temat pracy na magazynie? często ukazuja sie ogłoszenia Tego pracodawcy na stanowisko Magazyniera? jakie sa warunki pracy oraz co firma proponuje nowemu pracownikowi.Prosze o informacje.

dodo

Z tego co się orientuje, pracodawca jest ok.

KANdydat

...no właśnie co jakiś czas ukazuje się ogłoszenie o naborze pracownika na stanowisko Magazyniera ciekawi mnie czy to magazynierzy są do kitu czy pracodawca????? Chciałem aplikować ale teraz nie wiem może ktoś z obecnych lub byłych pracowników doradzi????

Wacław
@KANdydat 08.05.2013 09:38

do kitu to ty jesteś dziadu

Zostaw opinię o GardenFlora Hurtownia Ogrodnicza - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GardenFlora Hurtownia Ogrodnicza