Opinie o Vital-Sport Masage Gabinet Masażu i Odnowy Biologicznej Paweł Wasielewski w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Vital-Sport Masage Gabinet Masażu i Odnowy Biologicznej Paweł Wasielewski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Vital-Sport Masage Gabinet Masażu i Odnowy Biologicznej Paweł Wasielewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Fizjoteraupeci
Fizjoteraupeci Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vital-Sport Masage Gabinet Masażu i Odnowy Biologicznej Paweł Wasielewski w Bydgoszcz

baner wywiady
Anna Luiza Nowy wpis

Masaż uczciwy i w pełni profesjonalny.Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Przyjazna muzyka,atmosfera. Bardzo przystępne ceny. Pan Paweł oddany swojej pracy i chętny by pomagać. Proszę się nie zmieniać:) Dziękuję za inteligencję, dzielenie się zdobytą wiedzą, wysoką kulturę osobistą i pozytywne nastawienie, które się udziela na dalsze godziny dnia.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Anna Luiza

Masaż uczciwy i w pełni profesjonalny.Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Przyjazna muzyka,atmosfera. Bardzo przystępne ceny. Pan Paweł oddany swojej pracy i chętny by pomagać. Moje sugestie dla Vital-Sport Masage Gabinet Masażu i Odnowy Biologicznej Paweł Wasielewski: Proszę się nie zmieniać:) Dziękuję za dzielenie się zdobytą wiedzą, wysoką kulturę osobistą i pozytywne nastawienie, które się udziela na dalsze godziny dnia. Lubię atmosferę w Vital-Sport Masage Gabinet Masażu i Odnowy Biologicznej Paweł Wasielewski za: Wysoka koncentracja na kliencie, inteligencja, indywidualne podejście, punktualność, wspaniała muzyka, empatia. Chce się wracać.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Vital-Sport Masage Gabinet Masażu i Odnowy Biologicznej Paweł Wasielewski - Bydgoszcz

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Vital-Sport Masage Gabinet Masażu i Odnowy Biologicznej Paweł Wasielewski
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Aleje Planu 6-Letniego 37 lok. 48
    85-806 Bydgoszcz
  • NIP: 9532339525 REGON: 341053191
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Vital-Sport Masage Gabinet Masażu i Odnowy Biologicznej Paweł Wasielewski
Przejdź do nowych opinii